Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Propozycje Umiejętności

Go down 
+16
Yuzuru Tanaka
Tamura Yasha (Ramiz)
Aoto
Vespaux
Ajax
Ekkusu
Chikaze
Venator
Haruaki
Izdurbal Tenshi
Imperator Kuchiki
CZaras
渡邊綱
Shadow
Kamys
Roten Yaiba
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
AutorWiadomość
渡邊綱


Propozycje Umiejętności - Page 3 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket4096/4096Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket83037/262144Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-09, 16:57

Cytat :
Odsyłające Strzały
Opis: Twoje strzały zamiast niszczyć pustych odsyłają je do Społeczności Dusz. Taki Quincy może zostać nawet wcielony do dywizjonu, jeśli przebywa i żyje w Soul Society, ale to rzadkość.

Skoro juz znikelo kradzione zanpakutou, to moze i ten dziwny skill odeslac w niebyt?


Tsuna
Powrót do góry Go down
CZaras


Propozycje Umiejętności - Page 3 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket1044/1044Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket12339/12865Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (12339/12865)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-09, 21:23

Jestem za.
Powrót do góry Go down
Shadow


Shadow


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket8/60Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (8/60)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket25/42Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/42)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-12, 00:24

Zgadzam się, ale jednocześnie mam innego rodzaju pytanie, które zaczęło wzbudzać moje wątpliwości podczas prób wymyślania npców, a trapi mnie to nieco jako jednego z dwóch Hollowowych graczy, na tą chwilę.

Hollowy klasy menos ergo menosy, adjuchasy, vasto, a później arrancary mają swoje zdolności oraz cero, bara i hierro.
Odnosząc sytuację do shinigamich mają shikai - swoje naturalne zdolności, bankai - ressurection i dodatkowo 3 zdolności "extra".
Dla porównania Shinigami mają shikaie, bankaie, a do tego kidou, co daje im bonusowe 200 + technik do walki z pustymi. Mam wrażenie, że to reprezentuje pewien poziom dysbalansu fabularnego. Mam w związku z tym pytanie - czy Hollowy mają więcej skilli niż shini jeśli chodzi o unikalne dla nich i stąd jest balans, czy po prostu jest to element, który gdzieś tam umknął?
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket102/290Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket41/156Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/156)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-12, 16:20

Hollki mają w zasadzie niegraniczną ilość skkili których się uczą, te startowe 3 to tylko baza. Hollow może ich spokojnie więcej dostać. Oznacza to że rozwój hollków jest w zasadzie nieograniczony i wyjątkowy dla każdego hollow. Shini za to idą szybciej, bezpieczniej ale szablonem.

Co do skilla, o ile nie pojawią się głosy inne to go usunę.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Propozycje Umiejętności - Page 3 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket4096/4096Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket83037/262144Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-12, 16:45

Jestem pewny, ze juz takie dyskusje tu byly. Zacznijmy od tego, ze blicz nie powstal jako system rpg, a seria dla nastolatkow do czytania/ogladania. Sensu, logiki i tym bardziej balansu tam nie uswiadczysz, bo ma byc efektownie, a nie ze kazda postac przewijajaca sie dostaje rowne szanse. Te 200 kidou w duzej mierze da sie sprowadzic do czterech - tarcza, unieruchomienie, atak skupiony, atak obszarowy. Bo pomysl na kidou moze i byl ciekawy, to glownie sprowadzil sie w anime do roznych numerkow, recytowanych wierszykow i odmiennych efektow swietlnych. Mozna tez narzekac na brak balansu ilosciowego. Ze sila Gotei sprowadza sie do 13 kapitanow i moze paru oficerow, a po pustyni biega espada, vasto lordy, adjuchasy, setki, tysiace, czy miliony gillianow i niezliczone ilosci pomniejszych holkow, ktorych moze i cala horda nic nie znaczy dla kapitana, to dla przecietnego shini moga byc godnym przeciwnikiem. Naprawde - o tym, jak bardzo to nie jest spojny, logiczny i zbalansowany swiat mozna opowiadac dlugo...

Tsuna
Powrót do góry Go down
Shadow


Shadow


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket8/60Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (8/60)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket25/42Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/42)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-12, 19:23

No dobra, czyli nieskończona ewolucja to zaleta Holków. To w sumie załatwia całą moją wątpliwość. Skoro zostało to przemyślane to nie mam więcej pytań.

Cheers.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Propozycje Umiejętności - Page 3 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket4096/4096Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket83037/262144Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-12, 19:54

Ja szczerze mowiac pierwszy raz slysze o nieskonczonej ewolucji i nielimitowanych zdolnosciach. Cos mnie ominelo?


Tsuna
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket102/290Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket41/156Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/156)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-12, 20:29

Nie, ale w zasadzie 3 skile zawsze były tylko i wyłącznie bazowe. Kolejne zdobywało się w trakcie... Przynajmniej było tak od pierwszego hollka którego pamietam. W trakcie sesji hollki zdobywały kolejne skille.
Powrót do góry Go down
Shadow


Shadow


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket8/60Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (8/60)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket25/42Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/42)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-12, 21:44

Ewolucja bez końca, w mojej opinii ma sens, ale jak to ewolucja - im bliżej do idealnego dostosowania się tym wolniej dochodzi do rozwoju, co prowadzi do prostej kwestii: Tak długo jak masz coś co stoi nad tobą w hierarchii jesteś w stanie dynamiczne się rozwijać, ale kiedy znajdujesz się na szczycie ewolucja niemalże stoi w miejscu. Wydaje mi się to rozsądne i pasujące do klimatu bleacha - uuu ktoś jest silniejszy, uuu muszę dostać więcej mocy itd.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket102/290Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket41/156Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/156)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-13, 12:49

Mistrz hakudy

Opis: Hakuda jest połączniem tradycyjnych wschodnich sztuk walki i doskonałego panowania nad reiatsu. Jesteś dobry w tym i w tym, dzięki czemu jesteś równie niebezpiecznym wojownikiem co wojownik z mieczem. Wyspecjalizowałeś się w jednym stylu walki, i potrafisz połączyć go z jakiś żywiołem.
Premię: Gdy walczysz wręcz zadajesz obrażenia jak byś walczył kataną. Są to również obrażenia duchowe (każdy mg liczy inaczej, więc nie będę pisać żadnych większych reguł). Dodatkowo potrafisz zmusić swoje rei aby przybrało formę jednego z 4 żywiołów, dzięki czemu otrzymujesz dodatkowy bonus.
Ogień – style bazujące na agresywnej walce, niewielki plus do siły (+10%)
Ziemia – style bazujące na chwytach i obronie, niewielki plus do wytrzymałości (10%)
Wiatr – szybkie style, niewielki plus do szybkości (10%)
Woda – style bazujące na zręczności i dźwigniach, daje niewielki plus do zręczności (+10%)


Propozycja: niewielkie, dodatkowe bonusy za statystykę kontrola reiatsu, np. 1% za 10 albo 5


Koszt: 5 rei za minutę.

Wymagania: Walka wręcz (koniecznie z wybranym tradycyjnym stylem walki typu Jujutsu), nie łączy się z żadnym innym stylem walki np. Miecz i pięść, Mukei Sentou itp. Kontrola rei większa niż reiatsu.


Poświęcenie


Opis: Niewielu potrafi sięgać do rezerw swojego organizmu, i kosztem zdrowia i korzystać z reiatsu. Niewielu też chce. Jest to sztuka niebezpieczna, która kilka osób doprowadziła już do śmierci. Dlatego też ta sztuka nie jest uczona standardowo w akademii.
Premię: Potrafisz używać punktów życia za miast punktów reiatsu w proporcji 1:1. Jeśli używasz wzmocnienia lub zaklęcia które bierze 30 punktów rei, ty tyle samo musisz wydać punktów życia.
Wymagania: Kontrola reiatsu większa od reiatsu, Psychika 12

Aby żyło się lepiej tym co walczą wręcz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-14, 15:08

Jako, że jestem chyba jedynym (?) który otwarcie chce stawiać na hakudę to wypadałoby się wypowiedzieć. Ogólnie umiejętności mi się podobają, bo dodają większe możliwości dla walczących wręcz. Mam 2 pytania:
Cytat :
Gdy walczysz wręcz zadajesz obrażenia jak byś walczył kataną.
W drugą stronę też to działa? Tzn czy przy próbie zablokowania cięcia/pchnięcia/whatever to kończyna też jest jak katana i nic jej się nie stanie, czy jest to proszenie się o odcięcie jednego z członków? :p
Każdy z żywiołów dostępny jest dla każdego, czy jest to raczej jak w Naruto, gdzie każdy ma przypisany jeden typ?
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Propozycje Umiejętności - Page 3 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket4096/4096Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket83037/262144Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-14, 15:40

Powiedzmy, ze ten mistrz ujdzie. Ale jako czyste dmg, nie imitacja zelastwa sluzaca do blokow. Rozumiem jeszcze jako forma uwolnienia, ale zwykla technika nie bardzo.

Poswiecenie i tak, i nie. Zaczne od pewnej mechanicznej niedogodnosci. Albo stosujesz to na samym poczatku i dostajesz jakis wiekszy bonus reiatsu, ale wtedy nie ma to szczegolnego wydzwieku poswiecenia. Albo jak dostaniesz lomot i wtedy teoretycznie nie za wiele juz tego hp zostalo, czyli bonus zaden. Bardziej bym to widzial jako technike ostatniej szansy - czyli kazde uzycie grozi stalym uszczerbkiem. Im lepiej znasz swoj organizm, tym masz wieksze szanse, ze tego unikniesz. Z drugiej strony w ferworze walki latwo sie zapomniec.

-------
Shadow napisał:
Tak długo jak masz coś co stoi nad tobą w hierarchii jesteś w stanie dynamiczne się rozwijać, ale kiedy znajdujesz się na szczycie ewolucja niemalże stoi w miejscu.
Czyli w praktyce bez konca, bo chyba nie wyobrazasz sobie, ze kiedys jakis gracz stanie na tym szczycie i przestanie sie rozwijac, gdyz nikt juz mu nie podskoczy. Gdzie w takim razie ten balans jest teraz?

Kamys napisał:
w zasadzie 3 skile zawsze były tylko i wyłącznie bazowe. Kolejne zdobywało się w trakcie... Przynajmniej było tak od pierwszego hollka którego pamietam. W trakcie sesji hollki zdobywały kolejne skille.
Nie zawsze. Liczac od mojego tu nastania najpierw byly 2, ktore wymyslal mg i wcale holek nie dostawal ich od razu. Pozniej nadal byly 2, ale proponowal je gracz w karcie. 3 mozna bylo miec biorac Umiejetny. I tak zreszta po dzis dzien stoi w opisach. Bez urazy Kamys, naprawde pojecia nie mam kiedy i kto wprowadzil to, o czym piszesz. Pamietam tez kilka bojow o rownosc, gdzie miloscicy pustaczkow narzekali, ze shinigami to maja bankaje, kidou i swietlana przyszlosc, a holkom to wszyscy klody pod nogi i piaskiem w oczy. Tak sobie mysle... majac od zawsze nielimitowana ilosc zdolnosci specjalnych dlaczego ci ludzie czuli sie tacy pokrzywdzeni... :P


Tsuna
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket102/290Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket41/156Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/156)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-14, 19:09

Kaz - nie działa na blokowanie, tylko na obrażenia z ataku. Co do żywiołu pod jeden konkretny styl walki masz jeden, jak zdobędziesz kolejnego mistrza i kolejną tą umiejętność to możesz wziąć kolejny... Ale nie łączy się z pierwszym.

***

Tsuna to są tylko skile startowe, nie zamierzam się z tobą wadzić, ale pamiętam że jak ludzie prowadzili to dawali więcej później, ja też. W razie czego aby rozwiać WSZELKIE wątpliwości, tak hollow może mieć niegraniczną ilość skilki od mg. Tak samo nie na napisane ile skill jest w zanpaktou. 2/3 To baza.

Cechy
-4 Inteligencja
Zaczynają w Hueco Mundo.
Zaczynają bez Ryo.
Mogą otwierać Gargantę do świata żywych.
Muszą pożerać ludzkie dusze (lub innych pustych), by żyć (ok. 1 na tydzień).
+2 Specjalne Zdolności na start (np. dla hollowa - pszczoły: latanie). Ich kształt określa Mistrz Gry, który przygarnie gracza (gracz może je sam zaproponować).

Tu pisze tylko o tym że są na start. No cóż jeśli nie było takiej zasady to sądzę że należy ją wprowadzić. Tyle w tej kwestii

EDIT

IZ mówi że było jak mówisz, niemniej odkąd prowadzę hollow to u mnie było inaczej i uważam to za sensowe, tym bardziej że pisze tam tylko "na start". Odebrałam że to na start, a nie na całą grę. Przyznaje się do błędu, ale edycje w zasadzie wprowadzę.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Propozycje Umiejętności - Page 3 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket4096/4096Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket83037/262144Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-14, 20:23

Nie chodzi tu Kamys o wadzenie, czy udowadnianie kto dawal ile, a wyjasnienie, jak co dziala. Ja uwazam to za mniej sensowne. Nie jestem fanem braku limitow. Zdolnosci, czy techniki zanpaka mialy czynic postac unikatowa, a jesli holek bedzie mogl miec ich 500, a shini tyle wariacji w zelastwie, to strasznie sie to rozmyje. Czyni tez przestarzala umiejetnosc Umiejetny. Bo zdaje sie wlasnie po to byla, zeby limit podniesc, a jak go brak, to po co to komu. Czyni tez bezsensowna zdolnosc e9 w bliczu, ktory to wlasnie absorbowal, co zezarl i przez to mial cala game niespodzianek. Oczywiscie mowimy o zdolnosciach faktycznie specjalnych, a nie czyms typu holek ma skrzydla, wiec umie latac, albo ma ogon, wiec moze go uzyc do przyfasolenia wrogom.

Swoja droga dyskusje o zasadach mozna przeniesc gdzie indziej, bo tu niby o umiejetnosciach jest. Howgh.

Tsuna
Powrót do góry Go down
CZaras


Propozycje Umiejętności - Page 3 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket1044/1044Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket12339/12865Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (12339/12865)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-15, 11:29

To ja może wróce do tematu umiejętności. Generalnie chodzi mi o umki: shunpo, sonido, hirenkyaku.

Otóż wydaje mi się, że powinno im się dodać jakąś mechanikę. Po pierwsze chodzi mi o minimalny koszt w rei takiego pojedynczego "skoku". Po drugie maksymalny dystans jaki dana postać może pokonać za pomocą jednej techniki tego typu. Moja propozycja jest następująca:

Minimalny koszt: 5 rei
Maksymalna długość skoku: kontrola reiatsu x 1 metr
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket102/290Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket41/156Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/156)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-15, 11:56

Dobra, chyba że koszt też damy pod przebytą odległość ?
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Propozycje Umiejętności - Page 3 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket4096/4096Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket83037/262144Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-15, 12:55

Zastanawiam sie, czy nie byloby ciekawie ten max polaczyc jako czas*dystans. Wydajesz 3 mln reiatsu i wykonujesz krotki, blyskawiczny unik, albo daleki skok. Chociaz nie wiem, czy to juz nie jest za duzo kombinowania.


Tsuna
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket102/290Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket41/156Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/156)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-15, 13:27

Hm kolejna technika ostatniej szansy. Może ewentualnie jako inna umiejętność ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-15, 13:39

5 rei na każdy skok? Bez przesady, przecież przy jakimś mniejszym uniku koszt nie powinien być tak duży.
Powrót do góry Go down
Shadow


Shadow


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket8/60Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (8/60)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket25/42Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/42)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-16, 11:27

5 Rei to dość niewielki koszt za teleport, moim zdaniem. Proponuję zrobić tak by koszt wynosił np. 5*każde 20 metrów. Dodatkowo wydaje mi się istotnym by uwzględnić jakoś szybkość w samym wykonywaniu ruchu, bo jeśli mnie pamięć nie myli prędkość wykonywanego "teleportu" była różna. Biorąc słowa Tsuny pod uwagę - może (kontrola rei+szybkośćA) *0,5m, a prędkość skoku wynosi szybkośćB, gdzie Szybkość = szybkośćA + szybkośćB (gracz decyduje jak chce to podzielić).

Alternatywnie może zostawić po prostu kontrola jako odległość, ale porównanie szybkości jest określeniem możliwości reakcji na shunpo czy inne takie i np. w przypadku poważnej różnicy wykonania dwóch w jednej turze - wiecie tak jak Yoruichi vs zwykły shini. Różnica w wykonywanym ruchu jest absurdalna.

Znów jednak nie wiem czy to nie nazbyt przekombinowane.

Shunpo ma wymagania 20 kontroli i 20 szybkości więc trzeba obie te cechy uwzględnić w mechanice.

O kwestii holków wznowię w oddzielnym temacie, bo nadal mnie to intryguje, ale to po powrocie z wakacji - niedziela albo poniedziałek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-16, 12:40

Chodziło mi raczej o to, że głupim by było, gdyby przeskoczenie zarówno 1m jak i 20 kosztowało tyle samo. Co do prędkości to Tsuna sam napisał, że być może to już za dużo kombinowania i zgadzam się z tym. Przecież mamy statystykę odpowiadającą za szybkość, więc po co to utrudniać? Ktoś kto będzie miał jej 20 będzie teleportował się wolniej niż ktoś ze statem równym 30.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket102/290Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket41/156Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/156)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-19, 14:26

Ok jeśli to możliwe, to proszę żeby ktoś jeszcze się wypowiedział zwłaszcza co do walki wręcz : ) Nie wiem czy mam ją dodać czy nie
Powrót do góry Go down
Shadow


Shadow


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket8/60Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (8/60)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket25/42Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/42)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-19, 15:17

Mistrz Hakudy mi pasuje, bo brakowało czegoś dla postaci używających pięści, ale to poświęcenie budzi moje wątpliwości. Może jestem jakiś nieogarnięty, ale mam wrażenie, że wartość Reiatsu nie jest aż tak duża jak zdolności fizycznych, choć mogę się mylić...

Nie jestem tylko przekonany co do zwiększania % przy pomocy kontroli. Ale myślę, że można spróbować ustawić to na 15 lub 20, a dopiero później po 5 - by zwykły przeciętniak nie miał za dużych bonusów.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Propozycje Umiejętności - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket9000/9000Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket9000/9000Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-08-20, 15:19

Osobiście obie umiejętności zaproponowane przez Kamys mi się podobają. Może zwiększyłbym tylko koszt używania mistrza hakudy, bo wydaje się za tania w użytkowaniu w porównaniu z korzyściami jakie zapewnia.
Powrót do góry Go down
CZaras


Propozycje Umiejętności - Page 3 Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket1044/1044Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket12339/12865Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (12339/12865)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-09-04, 19:34

Dobra, że tak powiem chciałbym wrócić do tematu shunpo. Padło, bowiem parę propozycji, ale ostatecznie żadnej decyzji. Robimy jakieś głosowanie czy coś?

No i ja chciałem odnieść się jeszcze do jednej umiejętności, którą osobiście bym usunął. Chodzi o "manipulacje powietrzem". Tak, wiem występowało to w Bleachu i wgle, ale mnie się ten syf nigdy nie podobał. Moim skromnym zdaniem walki na ziemi są ciekawsze, więcej interakcji z otoczeniem, złośliwi MG mogą podsyłać śliskie błoto niweczące plany graczy itd. Nie wspomnę już o tych efektach wizualnych z Bleacha gdy ktoś kamował, że aż się kurzyło mu z pod stóp mimo, że stał na powietrzu. Poza tym ta umiejętność sprawia, że fakt posiadania skrzydeł staje się kompletnie nieistotny, a technika latania kompletnie nic nie daje. Tak sobie pomyślałem, że jeśli macie co do tematu podobne odczucia co ja to można by to usunąć.
Powrót do góry Go down
Venator


Propozycje Umiejętności - Page 3 Admin10
Venator


Mistrz Gry : Watanabe-san

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket160/160Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (160/160)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket304/320Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (304/320)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-09-04, 21:24

Apropo Shunpo, to pozostawiłbym je bez żadnych kosztów użycia. To technika szybkiego ruchu, która przyszła na drodze treningu, który polegał na przejściu jak największego dystansu z jak najmniejszą ilością kroków. Nie ma w tym żadnej magii poza wieloletnim treningiem.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Propozycje Umiejętności - Page 3 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket4096/4096Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket83037/262144Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-09-04, 21:34

Mnie to nie przeszkadza. Po pierwsze w bliczu wcale nie byl to jakis podstawowy skill. Uzywali tego raczej zaawansowani. Po drugie, jak nie lubisz, to nie ucz sie tego jako postac. Po trzecie jako miszcz nie sprowadzaj na graczy botow, ktorzy chodza po chmurach, to beda za nimi biegac. Po czwarte mozna dodac +30 do wymagan i nie bedzie juz takie latwe do wziecia. Ale jeden pies. Jak komus bardzo zalezy, zeby kurz na drodze czepial sie postaci graczy, bronic jak niepodleglosci nie zamierzam.


Tsuna
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket102/290Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket41/156Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/156)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-09-08, 12:50

Manipulancie bym zostawiła, ale zwiększyła koszty. Co do szumpa ono chyba podchodziło pod kidou, wiec to nie tylko kwestia treningu (?). Możemy dodać koszt albo zwiększyć wymagania (przychylam się di drugiego). Po prawdzie to mi obojętne.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Propozycje Umiejętności - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket9000/9000Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket9000/9000Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-11-08, 19:42


I oto zarzucam kolejną porcję umiejętności, tym razem przeznaczonych dla quincy.
 
Blut
Opis: Zaawansowana technika quincy polegająca na przesyle cząsteczek reiatsu do krwiobiegu. W zależności od tego jaka krew jest "wzmacniana", blut może działać na dwa różne sposoby odpowiednio zwiększające atak i obronę.
- Blut Vene wykorzystujące krew żylną drastycznie wzmacnia odporność quincy na ataki zarówno fizyczne, jak i te bazujące na reiastu. Słabsze ataki mogą zostać całkowicie zanegowane, jednak nie należy pokładać w tej technice zbytniej ufności, bowiem odpowiednio silny cios może przełamać jej obronę.
Premie: Blokuje tyle obrażeń, ile quincy posiada statystyki kontroli reiastu.
- Blut Arterie, gdzie reiatsu przesyłane jest do krwi płynącej w tętnicach. Znacząco zwiększa moc ataków quincy, przez co możliwe jest zranienie nawet dużo odporniejszego przeciwnika.
Premie: Zwiększa siłę rażenia strzał quincy o 1/2 wartości kontroli reiatsu
Wadą Blut'a jest to, że w danym momencie quincy może korzystać tylko z jednego jego rodzaju i przestawienie się z ataku na obronę (i odwrotnie) trwa kilka sekund.
Wymagania: Kontrola reiatsu: 40, Reiatsu: 25

Komentarz: Tak wiem, już tą umiejętność proponowałem, ale tak mi się spodobała, że spróbuję ją jeszcze raz przepchnąć. W porównaniu z ostatnią propozycją usunąłem kilka nieścisłości, a teraz powiem czemu ta umiejętność jest fajna. Mianowicie nie jest to wcale takie hierro dla quincy, lecz ubarwiające walkę przydatne cuś. Jestem pewien, że moja Ishifone byłaby uradowana główkowaniem w jaki sposób Bluta wykorzystać. Czy zaryzykować i pójść w ofensywę, a może lepiej się nie wystawiać i zabunkrować się blut vene? Sądzę po za tym, że taka umiejętność jest bardzo przydatna, bo przynajmniej u mnie quincy hapsami nie grzeszą i jeden niefortunny unik potrafi wspomnianej już Ishifone zjechać sporo paska życia.
Zauważyłem co prawda, że mamy już dla quincy świetlistą zbroję również absorbującą część obrażeń, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby te umiejętności żyły sobie razem na forum. Wszakże cero różnych rodzajów i kształtów też mamy sporo.

Sklaverei
Opis: Nieświadomi młodzi quincy marzą o potędze jaką daje ta technika. Bardziej doświadczeni dostrzegają ryzyko jej używania, a nieliczni władający sklaverei uważają ją za najbardziej odrażającą moc quincy. Sklaverei pochłania żywą energię dosłownie rozrywając nieszczęśnika, który stał się celem. Reishi nie jest rozbijane na elementarne cząstki, lecz płatami przytwierdzane do quincy. Wygląda to jakby fragmenty pochłanianego były przyłączane do ciała niszczyciela co często tworzy makabryczny efekt, zwłaszcza, kiedy ofiarą techniki jest pusty.
Quincy nie tylko zyskuje rezerwy reiatsu pochłoniętego, ale również zdobywa pewną kontrolę nad technikami jakimi władał. Przykładowo jeśli ofiarą sklaverei stał się wysokiej klasy pusty quincy może zyskać możliwość tworzenia cero. Nawet moce zanpakuto mogą paść łupem jeśli ostrze pochłonięte zostało wraz z jego właścicielem. Może się jednak zdarzyć, że część jaźni wchłoniętej istoty przetrwa i nie będzie marzyć o niczym innym, jak o zniszczeniu quincy. W takim wypadku może dojść do samozniszczenia użytkownika sklaverei. Nawet jeśli się to nie zdarzy i wróg zostanie pokonany, quincy będzie mieć trudności z odrzuceniem zaabsorbowanych części. Proces ten jest długotrwały i niezwykle bolesny, lecz konieczny jeśli chce się uniknąć konsekwencji.
Fragmenty wchłoniętego coraz to bardziej zaczynają obciążać ciało nosiciela. Na początku korzystanie z reiastu jest utrudnione, a ciało staje się słabsze, co pogłębia się, aż do nieuniknionej śmierci w ciągu kilku dni. Dlatego też biada temu kto nieumyślnie nadużyje mocy sklaverei.
Premie: Możliwość podjęcia próby pochłonięcia przeciwnika. Sukces jest możliwy, gdy kontrola reiatsu*5 jest większa od aktualnej liczby PR celu.
Jeśli próba zakończy się sukcesem, użytkownik dodaje PR wchłoniętego do swojej puli (w takim wypadku liczba PR może przekroczyć limit). Co więcej na ciele quincy pojawiają się losowe mutacje związane z zaabsorbowanym, co łączy się z możliwością użytkowania niektórych jego technik.
Jeśli quincy posiada mniej psychiki od pochłoniętego, istnieje poważne zagrożenie, iż będzie on utrudniał quincy walkę. Jeśli psychika quincy była dwukrotnie niższa jego ciało może implodować.
Cofnięcie techniki wymaga od quincy przynajmniej godzinnej pracy w skupieniu nad wydaleniem pochłoniętego reishi. Należy to wykonać w ciągu około 10h od wchłonięcia, gdyż po tym czasie oczyszczenie ciała staje się niemożliwie i quincy stopniowo traci siły, aż do śmierci.
Wymagania: Kontrola reiatsu: 50, umiejętność wyssanie reiatsu

Komentarz: Tą morderczą technikę zaprezentowano nam w mandze, tyle, że tam dotyczyła ona nie tyle istot żywych, ale właściwie wszystkiego i zdaje się można było ją wykonać tylko w trybie vollstandingu. U mnie trochę ją ograniczyłem i zrobiłem coś w rodzaju ostatecznego rozwinięcia "wyssania reiatsu" quincy. Ktoś powie, że za mocna? Cóż, technika ma wady, a wymagania sprawiają, że żaden niedzielny gracz jej nie zdobędzie. Ba! Nawet dobrze grający weteran będzie musiał się natrudzić, aby ją dostać.
Umiejętność podoba mi się, że stanowi swoiste zaprzeczenie pięknych i czystych technik quincy, który pochłaniając przeciwnika zmienia się w monstrum. Może i jest ciupkę skomplikowana, ale ile zabawy może dostarczyć używającemu jej graczowi.

Czysta krew
Opis: Echt i Gemischt, czyli czystokrwiści i mieszańcy. Dla starych rodów quincy zachowanie czystej krwi znaczy bardzo wiele. Nie chodzi tu bynajmniej jedynie tradycję i prestiż. Echt z naturalną łatwością przyswajają techniki swojego rodu, dzięki czemu kolejne pokolenie niszczycieli jest lepiej przygotowane do walki z pustymi i pozostałymi wrogami quincy.
Premie: -20% wymagań klasowych umiejętności quincy. Dodatkowe premie może przyznać mistrz gry w oparciu o to do jakiej rodziny należy bohater i jakie spełnia funkcje w rodzie.
Wymagania: Odpowiednia historia w karcie postaci.

Komentarz: Czyli odpowiednik "z rodziny" u duszy i shinigami. Zgapione z mangi i myślę, że patrząc na tą umkę potencjalny gracz quincy może wpaść na ciekawe pomysły, a sam motyw czystości krwi może stać się fajnym motywem w przygodzie.

Wytwórca rurek
Opis: O przydatności rurek ginto może zaświadczyć każdy korzystający z nich quincy. Możliwość wykorzystania morderczego zaklęcia bez potrzeby uszczuplania własnych rezerw reiatsu potrafi przesądzić o zwycięstwie. Niestety rurki są stosunkowo trudno dostępne i zazwyczaj ich zapas kończy się w najmniej odpowiednim momencie. Wobec tego quincy nie pozostaje nic innego jak stać się samowystarczalnym i samemu wytwarzać ginto.
Wystarczy tylko nadać odpowiednią formę wysoce skoncentrowanemu reiatsu, co jednak może przysparzać laikowi pewnych trudności. Wszakże nie każdy quincy jest fabryką rurek.
Premie: Możliwość samodzielnego wytwarzania rurek. Nad pojedynczą sztuką trzeba pracować  w skupieniu minimum cztery godziny, przy czym trzeba zużyć 50PR.
Wymagania: 32 kontrola reiatsu.

Komentarz: Przydatne dla osobników, którzy nie mają na porędziu sklepu. Patrząc na Ishifone umiejętność bardzo by się przydała, bo biedaczka musi liczyć, że ktoś łaskawie sypnie jej jakąś rurką. Ewentualnie można by dodać wymóg przejścia odpowiedniego szkolenia u specjalisty, aby nie każdy quincy mógł obwiesić się podwójnym pasem napchanym rurkami.

Kirchenlied: Sankt Zwinger
Opis: Najpotężniejsza technika quincy łącząca możliwości defensywne i ofensywne. Użytkownik kompresuje reiatsu na palcach, po czym rozpyla je co tworzy dwumetrowy mur z rozmieszczonymi w nim trzymetrowymi krzyżami quincy. Średnica powstałej formy wynosi pięć metrów i tylko twórca oraz jego sojusznicy mogą w niej przebywać. Każda inna istota, która wejdzie do środka zostaje porażona przez silne wyładowanie reiatsu. Ataki z dystansu są z kolei niwelowane przez mur. Technika pochłania olbrzymie zasoby energii i nawet najpotężniejsi quincy nie są w stanie jej długo utrzymać.
Premie: Wróg, który przekroczy mur w każdej turze przebywania w jego obrębie otrzymuje obrażenia równe podwójnej wartości reiastu rzucającego. Dodatkowo istnieje szansa, że zostanie ogłuszony przez nacierającą na niego energię. Aby zrobić wyłom w murze należy zadać mu obrażenia równe poczwórnej kontroli reiatsu rzucającego. Aby utrzymać technikę na turę należy wydać 100PR
Wymagania: Kontrola Reiatsu: 40 Reiatsu: 35

Komentarz: W sumie zastanawiałem się czy nie zrobić z tego zaklęcia. Ostatecznie jednak uznałem, że czym więcej technik tym lepiej. Ta jest kolejnym tworem przeznaczonym dla zaawansowanych quincy.


No i to byłoby na tyle. Zaznaczam, że wartości mechaniczne zawsze można zmienić. Chciałbym poznać Wasze zdanie i dlaczego ewentualnie te umki się nie nadają do wprowadzenia.


Ostatnio zmieniony przez Kuchiki Kyosuke dnia 2014-11-09, 13:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket496/510Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Propozycje Umiejętności - Page 3 Pbucket6424/6942Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty2014-11-09, 01:13

Najlepsiejszy MG pod słońcem napisał:
Jestem pewien, że moja Ishifone byłaby uradowana główkowaniem w jaki sposób Bluta wykorzystać.

"Czy chcę zwiększyć siłę rażenia eksplodującej we własnych palcach strzały, czy też może chce zredukować jej wpływ na moje wrażliwe ciałko?"

Co do bluta, to... jaki byłby koszt użycia tych umiejętności? Bo taka świetlista zbroja jest, lekko mówiąc, bardzo kosztowna w użyciu a daje mniejszą ochronę niż takie "100% kontroli". Jakieś delikatne zróżnicowanie by się przydało, ew. usunięcie tej świetlistej zbroi. Ale nie powiem, masz racje z tą kruchością :<

Druga umiejętność: rozumiem, że mutacje nie pozostają na stałe, co więcej, trzeba je usunąć po 10ciu godzinach gdyż inaczej Quincy jest skazany na stopniowe umieranie, tak? Dla mnie umiejętność ciekawa.

Trzecia umiejętność jest prosta, ale w sumie... logiczna. Chociaż obstawiam, że gdy się ją wprowadzi w takiej formie większość ludzi będzie nagle czystej krwi.

Czwarta umiejętność z rurkami - tak bardzo na tak. W sumie jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, bym jakąś postacią wydał pieniądze na coś innego niż jakieś fabularne pierdoły w postaci komórki albo lodów, ale to swoją drogą.

Piąta... cóż, faktycznie wygląda to trochę jak zaklęcie, zwłaszcza z tą inkantacją. Ale w sumie czemu nie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   Propozycje Umiejętności - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Propozycje Umiejętności
Powrót do góry 
Strona 3 z 17Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Propozycje umiejętności (stare2)
» Propozycje 1
» Propozycje umiejętności stare
» Propozycje Wad
» Unikatowe umiejętności

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ogólne :: Propozycje i Pytania-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje