Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Budynek Główny

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość




Budynek Główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Główny   Budynek Główny - Page 2 Empty2013-04-15, 23:18

Siedziba dywizji VI robiła wrażenie. Shinigami ładnie się urządzili to trzeba im przyznać. Można było odnieść wrażenie, że bardzo cenione są tutaj porządek i organizacja pracy. Każdy wiedział co robić. Niektórzy zdawali się być tak pochłonięci pracą, że nie widzieli nic poza nią. Pewnie siedzą nad sprawami podobnymi do Kenshina i każdy z nich miał swoje małe problemy i zagadki. Duża liczba bogów śmierci odrobinę zaniepokoiła Kaz'a. Oznaczało to, że albo robota shinigami polega w dużej mierze na robocie papierkowej i lataniu od przesłuchania do przesłuchania (przynajmniej w VI dywizji), albo reszta się obija lub wypełnia jakieś zadania.
- Spróbuję, oczywiście. Jednak aresztowanie wyglądało tak, jakbym ja o tym wiedział od początku, więc nie wiem czy będzie skory do rozmowy ze mną. Gdy zbliżyli się do pokoju przesłuchań Kaz poczuł poddenerwowanie.
- No ba. Rozumiem w pełni. Hmm, spróbuję co w mojej mocy, ale nie mogę nic obiecać. Podczas naszej rozmowy zdawało się jakby był poddany silnym wpływom jakiejś osoby, więc może nie pójść tak łatwo. Spojrzał na drzwi, wskazał je ręką: - Mogę wejść? - spytał.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Budynek Główny - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Budynek Główny - Page 2 Pbucket9000/9000Budynek Główny - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Budynek Główny - Page 2 Pbucket9000/9000Budynek Główny - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Budynek Główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Budynek Główny   Budynek Główny - Page 2 Empty2013-04-16, 15:06

- Och, o to bym się nie martwić. - Oficer zaczął nerwowo poprawiać zanpakutou przy pasie. - Powiedzieliśmy mu, że nie miałeś nic z tym wspólnego i chyba nam nawet uwierzył... widać nie daje wiary żeby jego własny brak mógł go w coś takiego wpakować.
Czyżby Kenshin mimo wszystko nie stracił wiary w Kaz'a? To ułatwiałoby sprawę.
Shinigami przetarł czoło i uśmiechnął się blado.
- Często tak jest, że młodziki z rukonu dostają się pod wpływ złych ludzi pragnących ich wykorzystać, w niektórych rejonach to całkiem powszechne zjawisko... Zazwyczaj takie osoby zgrywają dobrych wujków, którzy nakłaniają dzieciaki do kradzieży wody czy innych towarów. Niestety tutaj sprawa jest znacznie poważniejsza. Próba uprowadzenia asauchi to ciężkie przewinienie. - Oficer skrzywił lekko. - Cóż, dobrze gdyby udało ci się jeszcze uzyskać informacje o liczebności ich szajki i broni jaką dysponują. Szczegóły na temat ich przywódcy również byłyby mile widziane...
Oficer westchnął cicho i zamruczał coś niewyraźnie. Minę miał raczej wystraszoną, jakby obawiał się o wynik przesłuchania. Otworzył drzwi i gestem głowy zaprosił Kaz'a do środka.

https://bleach.forumpolish.com/t1088-pokoj-przesuchan
Powrót do góry Go down
 
Budynek Główny
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Główny Budynek
» Plac główny
» Rynek Główny
» Główny plac.
» Opuszczony budynek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Kwatery Oddziałów :: Kwatera Dywizjonu 6-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje