Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wschodnia dzielnica

Go down 
+3
Rose Nevermore
CZaras
Imperator Kuchiki
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
AutorWiadomość
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-16, 18:52

02#041

Blondyn postanowił się wycofać. Rozmową z tą dwójką i tak nie przynosiła żadnego efektu. Tym bardziej że szczyl zaczynał działać mu na nerwy.
-Przepraszam za swoje zachowanie.- Ukłonił się i spojrzał na Chikao. Dolewanie oliwy do ognia nie było dobrym pomysłem, dlatego chciał trochę przygasić ten pożar.
-Pewny chłopak złamał serce mojej kuzynce. Chciałem z nim pomówić, ale wyjechał z samego rana. Podobno udał się do kuzyna, aby dać mu prezent. W trakcie rozmowy dowiedziałem się kilku nowych rzeczy i emocje trochę wzięły górę. Chyba muszę wyjść na zewnątrz i trochę ochłonąć. Że chcesz mi towarzyszyć na spacerze?- Mrugnął młodzieniec. Jeżeli postanowi z nim wyjść Kisuke opowiada mu wszystko, ze szczegółami. W tym samym czasie próbuje wyszukać sygnaturę Haru i idzie do niej. -Więc widzisz, przez swoje gapiostwo i empatie. Nie zapytałem jej o kilka rzeczy i dlatego mam ten bałagan. Muszę to naprostować i dowiedzieć się co dokładnie miała na myśli mówiąc zbliżyli się.- Kiedy odnajdzie kobietę, zadaje jej kilka pytań. Kiedy uprawiała seks z Hiroshim i w jakim miejscu. Ile dni minęło od ostatniego cyklu oraz czy Hiroshi ma jakieś charakterystyczne pieprzyki, czy inne znamiona w miejscu niewidocznym na co dzień. Przekazuje jej też, że podobno pojechał do kuzyna wręczyć prezent i najprawdopodobniej wróci niedługo.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-17, 20:02

- Nie mówiłeś, że masz tutaj rodzinę. - Obdarzył przelotnym spojrzeniem rozeźlonych ojca i syna, po czym kiwnął głową. - Tak, chodźmy na zewnątrz popodziwiać piękny poranek.
Gdy wychodzili dołączyła do nich Yin niczym cień krocząca dwa kroki za swoim chlebodawcą.
- To mów o co chodzi.
Historia Kisuke rozbawiła Chikao, który zachichotał na wieść jakie problemy mają młode wioskowe dziewczyny.
- No popatrz jaki jesteś popularny. Nie ma dnia żebyś nie otrzymywał zleceń, więc w razie gdyby nie udało ci się zostać shinigami to masz niezłą perspektywę zarobku. To są te bliźniaczki? Wydają się bardzo młode!
Zbliżyli się na skraj wioski, gdzie Aki i Haru siedziały na płocie, z którego zresztą zaraz zeskoczyły, gdy dostrzegły zbliżające się dusze. Pytania Kisuke wprawiły domniemaną przyszłą matkę w nie lada popłoch. Dziewczyna spłonęła rumieńcem, ukryła twarz w dłoniach i zza zasłony palców zaczęła dukać.
- C-co to jest seks? I-i j-jaki cykl? Księżyca? N-nie wiem. Hiroshi się n-nie rozbierał.
Aki poklepała siostrę po głowie zachowują swoją kamienną minę. Kisuke poczuł dotyk na ramieniu i w jego uchu rozległ się szept Chikao.
- To niewiniątko chyba umarłoby przy próbie zbliżenia z mężczyzną. Zresztą nawet gdyby do czegoś doszło, to wydaje się zbyt młoda żeby zostać matką. Raczej zgodziłbym się z tobą, że jej słabość wynika z potrzeby jedzenia. Może mieć potencjał do zostania shinigami.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-17, 22:02

02#042

Blondyn zamrugał kilka razy, nie dowierzając czego właśnie był świadkiem.
-Koki dodaj mi siły.- Powiedział pod nosem. Spojrzał na Haru i wzdychnął.
-I co ja mam z wami począć. Zacznijmy od tego, że nie jesteś w ciąży. Skoro nie miałaś nawet pierwszej miesiączki. Druga istotna informacja, musisz jeść. Najwidoczniej Twoja energia duchowa zwiększyła się. Mogło to  spowodować dojrzewanie. Ale najważniejsze przestańcie, słuchać mądrości swojej rodziny. Wpajają wam same głupoty i nie uczą niczego mądrego. Dlatego nie wiedziałaś, że dzieci zostają poczęte podczas seksu. Ja i mój znajomy myślimy, że masz potencjał, aby zostać shinigami. Niedługo zaczyna się kolejny rok w akademii więc zastanów się. Hiroshi pewnie wróci lada dzień, dlatego jak tylko go spotkasz wytłumacz mu wszystko. Z tego, co słyszałem jest porządny więc na pewno to zrozumie. Spędzaj z nim więcej czasu i rozmawiaj na pewno związek z nim otworzy Ci oczy. Aki Tobie radzę znaleźć rówieśników i spróbować się zaprzyjaźnić. Także młode panie mam nadzieje, że weźmiecie sobie moje rady do serca. A ja idę przeprosić karczmarza i jego syna.- Młodzieniec był ewidentnie niezadowolony. Udał się w stronę karczmy i rozmawiał z Chikao.
-Echhhh. Nie przypuszczałem, że faktycznie jeszcze są takie dusze. Rozumiem, żeby wychudzonego wilka pomylić z pustym. Ale nie coś takiego. Wolałbym, nie mieć więcej takich zleceń.- Powoli uśmiech pojawiał się na jego twarzy.
-Cieszę się, że mogłem im pomóc. Mam nauczkę na przyszłość. W sumie to miałbym dla Ciebie pomysł na przedstawienie. Pomoże Ci i Koki. Młodzieniec opowiada, całą historię w jaki sposób poznał lisice. Myślisz, że byłoby coś z tego? O Ile krowa nie była zagrożeniem, to dwuogoniastą kocica od razu chciała się zemścić i zrzuciła mi na głowę gałąź. Ledwo zdążyłem uniknąć.- W karczmie młodzieniec pada na kolana i prosi o wybaczenie. Tłumacząc się, że nie miał pojęcia o takiej sytuacji.
-Pokornie przepraszam, Ciotka i reszta rodziny nigdy nie byli zbyt bystrzy. Kiedy wypytałem dokładnie kuzynkę, to nie uwierzyłem. Rozumiem czemu nazwałeś ją idiotką. Ale to nie jej winna na gadali jej masę głupot. Ból brzucha, który miała, wynikał ze wzrostu energii duchowej. Nie musiała wcześniej jeść tak jak większość  naszej rodziny. W mówili jej, że to przez ciąże i dlatego mamy to nieporozumienie. Jeszcze raz pokornie przepraszam.- Zniżył głowę.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-18, 16:17

Nastał czas tłumaczeń i przeprosin. Kisuke jakoś udało się przekonać Haru, że nie jest w ciąży co poskutkowało radosnym rzuceniem się w ramiona siostry. Ulga trwała tylko do momentu, w którym dziewczyna uświadomiła sobie, iż bez jedzenia nie przeżyje. Pobladła zastanawiając się czy rodzice zdecydują się na takie obciążenie, czy też wyrzucą ją z domu.
Łatwiej poszło z karczmarzem i jego synem. Nie żywili urazy i Kisuke nie musiał się płaszczyć, aby zdobyć przebaczenie. Gdy już sprawy zostały załatwione Chikao ogłosił wyjazd. Wyszli z karczmy.
- Ciekawy poranek, nie ma co. - Chikao przeciągnął się wyciągając twarz ku promieniom słońca. - Miałem nosa, że cię zrekrutowałem. Nie dość, że nie można się nudzić to jeszcze podpowiadasz ciekawe pomysły na nowe przedstawienie. No i mam do kogo gębę otworzyć.
Zerknął na stojącą za nich nieruchomo Yin. Kobieta już skryła twarz w głębokim przestworze kaptura.
- A i Gotei powinno ci być wdzięczne. Ta mała wyglądała na przerażoną, ale pewnego dnia może stanąć w progach akademii. - Ruszyli do stajni skąd po chwili wyprowadzili swoje wierzchowce. Daisie była odrobinę niespokojna. Spoglądała znacząco na Kisuke jakby chciała coś mu uprzytomnić.
- Swoją drogą, Kisuke. - Chikao wskoczył na swą brązową świnię. - Musisz mieć sporo do czynienia z kobietami. Wydajesz się posiadać sporą wiedzę na temat ich biologii. - Uśmiechnął się i puścił oczko.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-18, 19:28

02#043

-Pomyślałem, że prostym duszą spodoba się mały konflikt kamich i będzie to historia oparta na faktach. Jestem pewny, że odpowiednio ją przybarwisz. Nie naciskałem, żeby została shinigami. W końcu to musi być jej wybór. Ale coś mi mówi, że jej siostra ją do tego przekona.- blondyn podrapał świnkę za uchem i poklepał po żebrach. Sprawdził jak, trzyma się wstążka na ogonie i dosiadł. Spojrzał na Yin. -Chikao nawet nie wiesz jak bardzo dobrze Twoja znajoma, ukrywa swoją energię. Wielu studentów chciałoby mieć taki talent. Yin, ktoś Cię szkolił czy masz naturalny talent?- Zatrzymał wzrok na srebrnowłosej. "Ciekawe czy ja też mógłbym nauczyć się ukrywania reiatsu. Na pewno byłby to dobry atut." Na słowa chłopaka arystokrata nieco zarumienił się „Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz.” Uśmiechem starał się zamaskować swojej rumieńce.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-19, 13:52

- Konflikty dobrze się sprzedają, a jeśli dodać do tego, że dotyczą one kami i w dodatku są oparte na faktach to jest... no, być może materiał na nowy przebój.
Wstążka trzymała się dobrze, więc powód naburmuszenia Daisie musiał być inny. Jako dobrze wychowana świnka nie robiła jednak problemu żeby Kisuke ją dosiadł. Ruszyli w drogę odprowadzani wzrokiem miejscowych staruszków. Z racji wieku nie musieli już harować od rana do wieczora i zatrudniano ich głównie do opieki nad najmłodszymi, których roześmiana gromadka krążyła teraz wokół wielkich świń.
Yin nie odpowiedziała na pytanie. Spoglądała przed siebie siedząc sztywno na siodle.
- Raczej kiepski byłby z niej nauczyciel. - Odpowiedział za nią Chikao. - Yin jest naturszczykiem. - Sięgnął do sakiewki i wyrzucił za siebie garść drobnych monet, co odciągnęło od nich dzieciarnię. Nim opuścili granice wioski podbiegły do nich bliźniaczki. Obie ukłoniły się po pas, po czym Haru podziękowała za pomoc.
- Nie wiem jeszcze czy zostanę shinigami - rzekła wykręcając sobie palce. - Chyba nie bardzo się na to nadaję, ale babcia powiedziała, że wiele może się zmienić kiedy podrosnę. Także jeszcze raz dziękuję i obiecujemy, że całą rodziną będziemy modlić się do Koki.
- Naprawdę niezły byłby z ciebie kapłan. - Chikao wychylił się z siodła i poklepał Kisuke po ramieniu.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-19, 18:36

02#044

-Szkoda, jak nauczyłbym się ukrywać reiatsu. To łatwiej mógłbym dołączyć do niektórych oddziałów. I jeszcze nikt nie mógłby mnie znaleźć jak chciałbym uciąć sobie drzemkę.-
Spojrzał na świnkę. „Wstążkę masz, kąpiel dopiero jutro. Czego możesz chcieć? W sumie zawsze dawałem Ci kawałek jabłka.” Młodzieniec rozgląda się czy może gdzieś nie ma jakiegoś małego straganu gdzie, mógłby kupić kilka jabłek za jedną monetę. W międzyczasie poprawia obciążniki na kończynach i kamizelkę.
-Nie wszyscy shinigami walczą z pustymi czy pilnują spokoju w rukongaiu. Są oddziały, które kompletnie nie mają nic wspólnego z walką. Pamiętaj, żeby jeść, jeżeli skończą Ci się pieniądze to Twoja siostra ma zaskórniaki.- Puścił oczko w stronę Aki. - Nowy rok w akademii zacznie się za jedenaście dni, licząc z dzisiaj.- Pomachał dziewczyną na drogę.
-Możliwe, ale wydaje mi się, że kapłan powinien słowami zdobywać wyznawców. Obiecałem, że pomogę Koki. Dlatego staram się, aby zyskała wyznawców. Mam nadzieje, że chociaż co dziesiąta osoba faktycznie będzie w nią wierzyć. Jeszcze jak ty zaczniesz opowiadać o niej historie to może więcej ludzi zacznie się do niej modlić.- Uśmiechnął się. Podczas podróży chłopak postanowił pomodlić się chwilę.
„Koki nie minęło dużo czasu od rozstania, dlatego też nie ma o czym za bardzo mówić. Dzisiaj pomogły pewnym zagubionym bliźniaczką w Twoim imieniu. Mam nadzieje, że te dzieciaki nie rozrabiają tam zbyt mocno. Dla siebie proszę tylko o sprzyjającą pogodę w podróży. Niedługo pewnie się spotkamy.”


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-20, 17:26

- Ohh? W takim razie może dobrze, że cię tego nie nauczy. Jako prostej duszy zależy mi żeby shinigami przykładali się do swej służby, a nie drzemali na stogu siana, haha.
Zostawili za sobą kłaniające się bliźniaczki i już wkrótce znaleźli się pomiędzy drzewami wiśni, których kwiaty dopiero co się otwierały. Dopiero za tydzień lud dwa ten odcinek drogi zamieni się w piękne, urokliwe miejsce. Niestety Kisuke nie dojrzał miejsca, w którym mógłby zakupić smakołyk dla swej świni.
- Póki co bardzo dobrze ci idzie i właściwie... mam ochotę tobie pomóc. Co powiesz na to, żebyśmy propagowali sprawę w trochę większym zakresie? Rozpropagowanie nowego kultu własnymi siłami wydaje mi się... pasjonujące. - Chikao uśmiechnął się tajemniczo i ponaglił swą świnię.

***

Trzy kolejne wieczory zaczynały się tym samym przedstawieniem taktującym o waśni kami do prawa opieki nad prostymi duszami. Nie do końca tak to Kisuke zapamiętał, bo Chikao wychwalał łaskawość i mądrość lisicy Koki jednocześnie dyskredytując jej przeciwniczki w osobach głupiej i pazernej krowy oraz złej i podstępnej kocicy. Sam Kisuke został przedstawiony jako dobroduszny chłop, który dokonując trafnego wyboru zapewnił swym sąsiadom pokój i dostatek. Oczywiście Chikao zapewniał, że historia jest prawdziwa i widzowie sami mogą się o tym przekonać podróżując do wioski na granicy której znajduje się skromna kapliczka dobrej boginki.
Kisuke nie miał wiele do roboty jeśli chodzi o pracę w charakterze ochroniarza. Okoliczne ziemie były spokojne i chłopak nie widział żeby ktoś Chikao choćby złym spojrzeniem obdarzył.

***

- ...gdy już wrócę do domu będę musiał wystarać się o nowe lalki.
Pomału zachodziło słońce. Chikao jechał obok Kisuke, a za nimi Yin, która przez ostatnie dni wypowiedziała tylko kilka słów. Daisie miała dobry humor po dzisiejszej kąpieli, chociaż długo miało się to nie utrzymać. Ostatnie dni były suche przez co pyłu na drogach nie brakowało, a ten z chęcią osadzał się na białej szczecinie świnki.
- Całkiem nieźle przerobiłem osła na krowę, a starą babę na kota, ale to jednak nie to. - Chikao cmoknął. - Słuchaj Kisuke, może ty miałbyś pomysł na to jak powinna wyglądać lalka przedstawiająca Króla Dusz?
Z obu stron otaczały ich jabłonie, które dopiero miały oblec się białym kwieciem. Dopiero po dłuższym krążeniu po bliższych okręgach Kisuke dostrzegł monotonię tego obszaru Rukongai. Mniejsze i większe wioski w gruncie bardzo podobne do siebie rozsiane w miarę równych odstępach po ziemiach zajmowanych przez pola, pastwiska i sady.  
Po lewej, pomiędzy drzewami, Kisuke dostrzegł różowowłosą kobietę w płaszczu przyglądającą się przejeżdżającym.
- Od pewnego czasu myślę nad taką lalką i chcę żeby była doprawdy niezwykła.  Oczywiście widziałem ludzkie wizerunki bóstw, jak Amaterasu czy Susanoo, ale w przypadku Króla Dusz moja wizja jest inna. Chciałbym żeby jego lalka przywodziła na myśl majestat, ale jednocześnie niepokój. Rozumiesz, groźny i tajemniczy władca, na wpół mityczna istota -  nawijał dalej Chikao.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-20, 20:53

02#045

-Na początku pewnie i tak nie dostałbym zbyt ważnych zadań. A dobra drzemka zawsze jest w cenie. Poza tym trzeba mieć siłę na wykonywanie służby. Hahahah. Hmmm brzmi ciekawie. Masz jakiś pomysł, aby to uskutecznić na większą skalę? Myślę, że Koki będzie zadowolona. A ty chcesz zostać drugim kapłanem.- Za żartował arystokrata.
****
- W sumie nigdy się na tym nie zastanawiałem. Skoro chcesz, aby był groźny, tajemniczy i budził niepokój. Może połączy shinigamiego z maską pustego no i może cechami jakiegoś zwierzęcia. Na pewno będzie wyjątkowy.- Młodzieniec postanowił podjechać bliżej i zbadać sprawę. Może różowo włosa niewiasta jest zagrożona.
- Witaj, potrzebujesz pomocy? Czy po prostu odpoczywasz w cieniu drzew? Wyglądasz, jakbyś kogoś szukała. Nazywa się Kisuke, a to są moim znajomi Chikao i Yin.- Uśmiechnął się.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-21, 18:14

- Maska! O coś takiego mi chodziło. - Ucieszył się Chikao. - Ale, hmm, nadanie Królowi Dusz oblicza pustego byłoby zbyt radykalne... Natomiast gdyby twarz nie miała żadnych rysów, albo też jedynie same oczy to mogłoby być naprawdę intrygujące. O, a kogo my tu mamy.
Dziewczyna spojrzała na Kisuke. Wydawała się być w mniej więcej w jego wieku. Miała dość ładną twarz, spięte różowe włosy, niebieskie oczy i malinowe usta, które wykrzywiły się właśnie w grymasie.
- Za wolność kobiet! - Krzyknęła zamaszystym ruchem zrywając z siebie płaszcz. Sięgnęła do pasa i rzuciła w kierunku Kisuke nożem. Zaskoczony chłopak nie zdążył zareagować, ale szczęśliwie dla niego ostrze jedynie musnęło ramię. Na tym jednak nie był koniec, gdyż dziewczyna wyciągnęła zza pasa katanę i zaszarżowała na Kisuke. W tym samym momencie usłyszał za sobą kwit wierzchowców swoich towarzyszy, krzyk Chikao i odgłos ciał walących się na drogę. Od przeciwniczki dzieliły go jakieś trzy metry.

[- 2 PŻ]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-21, 21:40

02#046

Nietypowa sytuacja dla młodzieńca, nie spodziewał się ataku ze strony kobiety. Jednak chociaż los był po jego stronie, gdyby nóż uderzył w bardziej newralgiczne miejsce. Tu mogłaby się skończyć jego przygoda. Starał się zachować zimną krew. Od razu chwycił za miecz i zeskoczył z siodła. Nie chciał, aby Daisie ucierpiała przypadkiem. Wzrok skierował na oręż rywalki a słuchem i zdolnością wykrywania rei, starał się zorientować co dokładnie się dzieje wokół niego, ilu jest przeciwników.
Chciał wybadać swojego napastnika, dlatego na początku skupił się na blokowaniu i unikaniu nadchodzących ataków. Młodzieniec chciałby odwrócić wzrok i zobaczyć czy jego towarzyszom nic nie jest, ale nie może sobie na to pozwolić.
-Chikao jesteś cały? Yin co się tam dzieje?- Powiedział zmartwionym tonem. Jeżeli nie usłyszy głosów swoich przyjaciół postanowi, przejść do ofensywy. Wyczekuje moment w którym, będzie mógł zbić zamach kobiety do boku i wyprowadzić atak z nadgłowy. Uderza tsuką, a dokładnie Kashira-ganą w jej czoło. Następnie wytrąca otumanionej przeciwniczce miecz z dłoni i łapie za lewą rękę na przegubie. Podnosi jej kończynę górną na wysokość głowę, aby następnie wykonać pod nim niewielki pół-piruet. Podczas którego skręca nadgarstek rywalki w prawą stronę i dociska do pleców. Kiedy znajduje się za nią, uderza podeszwą stopy w łydkę w miejscu zgięcia kolana, aby zmusić ją do klęknięcia. Kładzie ostrze na jej ramieniu blisko szyi i rozgląda się dokładnie.
-O co wam chodzi?- Rzucił zimnym tonem


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-22, 17:24

Kisuke popełnił błąd zeskakując z Daisie. Kobieta była zbyt blisko i ledwo znalazł się na ziemi, a katana mknęła łukiem ku niemu. Poruszała się wręcz z nadludzką szybkością i chłopak mógł jedynie patrzeć, jak stal wbija się w bark i wytłaczając deszcz krwi sunie ukośnie do dołu tnąc zarazem ciało i kimono. Wszystko działo się tak szybko, że Kisuke nie zdążył poczuć bólu. Rożowowłosa już cofała katanę, aby wyprowadzić zabójcze pchnięcie.
Za nim toczyła się inna walka. Słyszał krzyki przywołujące zaklęcia.
- Sai! - krzyczał Chikao.
- Geki! - odezwał się zaraz potem nieznany mu kobiecy głos.
Brązowe świnie kwiczały donośnie. Dołączyła do nich zdezorientowana Daisie, która nadal znajdowała się gdzieś z boku Kisuke.

[- 27 PŻ]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-22, 18:36

02#047

Arystokrata nie spodziewał się, że kobieta pokona w tak krótkim czasie taką odległość. Widząc, zbliżający się pchnięcie wycelowane najprawdopodobniej w serce. Wpuszcza do swojego organizmu spory zastrzyk reiatsu.(+8PR Szybkość) W tym samym czasie uskakuje w swoje prawo. Miecz trzyma oburącz przed sobą. Szykuje się do zepchnięcia ataku, gdyby unik okazał się zbyt wolny. Od razu po pchnięciu napastnika rozpoczyna kontratak. Tym razem nie widział powodu, dla którego miałbym się powstrzymać od uderzenia ostrzem. Wyprowadza pierwszy atak, wysuwa lewą stopę do przodu. Przenosząc na nią ciężar i wykonuje cięcie poziome z prawej na lewą przez brzuch. Od razy przechodzi do drugiego ciosu tym razem, uderza od prawego piszczela kobiety do lewego biodra.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-22, 19:30

Kisuke wspomógł się reiatsu, ale pomimo tego ruchy przeciwniczki nie stały się w jego oczach powolne. Nadal była szybka. Pchnęła, on uskoczył. O włos uniknął nadziania na katanę. Kontratak, tym razem ona musiała unikać. Cofnęła się, lecz ostrze zdołało przejechać płytko po brzuchu. Kisuke atakował dalej. Bezskutecznie, zasłoniła się bronią i stal uderzyła o stal. Podobny dźwięk doszedł z tyłu, a zaraz potem kobiecy głos wykrzyczał kolejne "geki". Zaklęcie nie było skierowane na niego. Wciąż mógł się poruszać.
Krzyżował teraz klingę z wrogiem. Jej oczy wypełniała ponura determinacja.

[- 8 PR]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-22, 20:46

02#048

-O co wam chodzi?- Rzucił podenerwowany blondyn. Podczas krzyżowania rozgląda się po broni przeciwniczki. Szuka wyszczerbienia albo pęknięcia, gdzie mógłby zwiększyć nacisk i złamać ostrze. Wziął głęboki oddech i uwolnił swoją aurę. Skupił całą energię w mięśniach kończyn górnych, aby powiększyć ich siłę. (+15 PR siła) Zwiększa coraz bardziej naciska na miecz rywalki. Jeżeli znalazł jakiś słaby punkt to ,skupia się na nim. Jeśli nie to po prostu napiera i wyczekuje momentu, w którym jego klinga będzie mogła przeskoczyć na słabszą stronę katany, czyli bok.
Młodzian pamiętał ile razy Rentaro mówił mu, że kierunek siły musi być dokładnie taki sam co kierunek ostrza. Inaczej miecz się wyszczerbi albo – co gorsza – pęknie. Jeżeli udam mu się roztrzaskać broń przeciwniki to uderzą ją tępą stroną miecza w głowę i nieprzytomną związuje szybki Sai.
Natomiast jeżeli oręż wytrzyma. Spycha go brutalną siłą na bok i zadaje potężne cięcie z nad głowy wycelowane w bark ręki wiodącej.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-22, 21:36

W odpowiedzi dziewczyna splunęła mu w twarz. Szczęśliwie nie trafiła w oko, ale Kisuke stwierdził, że jej siła zaczyna przeważać i skrzyżowane klingi pomału zbliżają się do niego. Postawił na jedną kartę i wtłoczył w ramiona tyle reiatsu ile mógł. Klingi oddaliły się, ale powróciły jedyne na pozycję wyjściową. Dziewczyna była zaskakująco silna. Parę sekund siłowania zdawało się minutami. Ramiona drżały od nagromadzonej energii. Kisuke zacisnął zęby i nie dostrzegając słabego punktu w broni przeciwniczki zebrał się w sobie i ostatecznym wysiłkiem odrzucił klingę dziewczyny torując drogę do czystego cięcia. Wykonał je. Potężne uderzenie runęło z góry na jej bark i zagłębiło się w kości i mięsie. Kisuke po raz pierwszy doświadczył czegoś takiego. Po raz pierwszy prowadził ostrze wżynające się tak głęboko w żywe ciało. Dziewczyna krzyknęła, podobnie jak i on sam, gdy jego ramiona skręciły się w agonalnym skurczu. Upuścił asauchi. Palce kurczyły się i rozkurczały w niekontrolowany sposób. Zrobiło mu się biało przed oczyma. Jak przez mgłę widział zataczającą się do tyłu przeciwniczkę, której jednak udało się ustać. Krzyknęła gniewnie i po raz kolejny cofnęła katanę szykując się do pchnięcia. Tym razem Kisuke nie miał jak temu przeciwdziałać, bo usłyszał za sobą kolejne "geki" i tym razem to on został spowity czerwoną aurą krępującą ruchy.
Wtedy jednak rozległ się kwik i zza jego pleców wyskoczyła Daisie. Zaskoczona różowowłosa uskoczyła w ostatniej chwili i poturlała się po ziemi. Biała świnia już odwracała się w jej kierunku, ale wtedy i ją otoczyło zaklęcie.

[- 15 PR]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-22, 22:16

02#049

„To chyba będzie mój koniec. Boli mnie bark, przeforsowałem swoje ciało i jeszcze to Geki. Gdyby nie Daisie to teraz wykrwawiałbym się na śmierć” Przez moment mogłoby się wydawać, że młodzieniec stracił całą wolę walki. „Nie mogę tu zginąć, weź się w garść. To tylko małe skaleczenie. A Geki to nawet w jednej setnej nie jest tak silne. Jak te, którym uraczył mnie wuj.”
Zaczął uwalniać swoje reiatsu, chciał rozkruszyć czerwoną poświatę złocistym blaskiem energii.
Kiedy pokrywa zacznie pękać, używa siły. Aby przyśpieszyć efekt. Najbardziej zależy mu na uwolnieniu ręki. Wyciąga dłoń i zaczyna recytować.
-Palcu sprawiedliwego, wskaż grzesznika. Zaklęcie destrukcyjne numer cztery - Byakurai! (15PR)
Celuje palcem w kolano przeciwniczki, aby uniemożliwić jej swobodne poruszanie się. Kiedy całe zaklęcie przestanie działać. Podnosi miecz i wykonuje szybki wypad z pchnięciem wycelowanym w prawy bark. Jeżeli miecz zatopi się w ciele, to wykonuje obrót ciałem o sto osiemdziesiąt stopni i wykonuje cięcie za głowy, aby uwolnić miecz i zwiększyć głębokość rany.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-23, 18:42

Moc podtrzymująca Kisuke nie mogła się równać z bakudo, którym niegdyś związał go ojciec. Wystarczyło uwolnienie własnej energii, aby rozproszyła czerwoną aurę. Zajęło to moment, w którym Kisuke dobiegł z tyłu ostry, syczący dźwięk. Usłyszał krzyk pełen desperacji, lecz nie należał on do różowowłosej. Ta podniosła się i puściła biegiem. Nie szarżowała na Kisuke, chciała przebiec obok, co chłopak wykorzystał najlepiej jak mógł. Wymówił inkantacje i wystrzelił biały promień syczący ostro wyładowaniem. Zaklęcie przebiło kończynę i dziewczyna upadła. Kuchiki podbiegł i wykonał egzekucję. Krew bryznęła łukiem plamiąc jego twarz i kimono.
- Zostaw ją, Yin!
Kisuke obejrzał się i oto okazał mu się obraz groteskowy. Srebrnowłosa trzymała katanę z ostrzem skierowaną ku dołu. Druga klinga była wbita w jej pierś. Kuchiki widział, jak stalowy czubek wystaje z pleców towarzyszki. Pod jej stopami drżała pokrwawiona napastniczka. Chrumkając z głębokim niepokojem, podnosiły się dwie brązowe świnie. Na skraju drogi dostrzegł jeszcze jedną kobietę. Leżała nieruchomo. W środku tego wszystkiego stał Chikao. Odwrócił się ocierając czoło.
- Trzymasz się, Kisuke? Zaczekaj, zaraz zajmiemy się twoimi ranami.
Dopiero teraz dotarło do chłopaka jak bardzo boli go otrzymana rana. Czuł wilgoć i zapach krwi. W głowie mu się zakręciło, a palce drżały po trochu z wysiłku, po trochu z bólu, po trochu z niedawnego przeciążenia.

[-25 PR]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-23, 19:45

02#050

Blondyn jednym płynnym ćwiczonym ruchem otrząsnął ostrze z krwi. Przyklęknął przed nią i zamknął jej oczy. „Dlaczego musiał do tego dojść? Nawet nie próbowałaś porozmawiać. Nie miałem wyboru. Musiałem za wszelką cenę chronić Chikao” Chłopak miał pewne wyrzuty sumienia pierwszy raz, odebrał komuś życie. Różowowłosa nie zostawiła mu innego wyjścia.
Wzdychnął Ciężko -Wszystko dobrze, tylko bark mnie boli.- powiedział smętnym tonem. Widok zranionej towarzyski jednak wybudził go z tego stanu.
-Lepiej najpierw zajmijmy się ranami Yin. Jej stan wygląda gorzej ode mnie.- Chwiejnym krokiem zbliża się do mężczyzny. Drżącą ręką chwyta się za ranem i ją uciska.
-Co to było? Ja chciałem tylko sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. A okazało się, że to bandyci. Krzyknęła coś o wolności dla kobiet. Zaatakowała mnie, próbowałem jakoś z nią porozmawiać, ale ta tylko pluła i próbowała mnie zabić. Wybacz Chiako przez moją naiwność wciągnąłem nas w paszcze lwa. Wdziałem ją, ale przez moment nie pomyślałem, że to zasadzka.-


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-23, 20:08

Yin nic nie robiła sobie z tego, że została przebita na wylot. Stała nad jedyną żywą napastniczką, która chyba straciła przytomność, i rozglądała się po okolicy. Przy okazji Kisuke zauważył kolejną jej ranę. Na brzuchu miała wypaloną dziurę odsłaniającą wilgotną, żółtawą tkankę, z której wydzielała się odrobina dymu. Podobny efekt wywarło byakurai wystrzelone przez Kisuke.
- Poradzi sobie. Mówiłem przecież, że Yin to twarda sztuka. - Chikao uśmiechnął się smętnie. Przyjrzał się ranie Kuchiki'ego. - Moja wiedza o medycynie nie jest jakaś porażająca, ale z dość dużą dozą prawdopodobieństwa mogę powiedzieć, że będziesz żył. Oczywiście jeśli nie pozwolimy ci się wykrwawić.
Zaczął grzebać w jukach wierzchowca Yin. W międzyczasie zaklęcie krępujące Daisie rozpłynęło się i teraz chrumkając loszka podeszła do Kisuke. Trąciła jego dłoń doszukując się uwagi. Chikao wyciągnął drewniane pudełko, którego zawartością okazały się bandaże i kilka szklanych pojemników.
- Rozbierz się proszę Kisuke. - Odkorkował buteleczkę i wylał jej zawartość na opatrunek. - Najpewniej były to członkinie Cory. Musiałeś o nich słyszeć w akademii? Bardzo lubią porywać szlachetnie urodzonych żeby zażądać potem ciężkiego okupu. I nie masz za co przepraszać. Nie jest pewne czy Yin poradziłaby sobie, gdyby naraz zaatakowały ją we trzy.
Istotnie Kisuke słyszał o organizacji przestępczej zwącej się Cora zrzeszającej same kobiety. Najczęściej wspominano ją w żartach wymieniając prawdziwe bądź nie cele renegatek, do których zaliczało się między innymi wykastrowanie wszystkich mężczyzn czy zamienienia Króla Dusz na Królową.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-23, 22:36

02#051

Słowa zleceniodawcy nieco uspokoiły, ale dalej młodzian zastanawiał się kwestią Yin. Zsunął górną część kimona. „Pomimo takich obrażeń on jednak twierdzi, że ja potrzebuje pomocy.” Powoli zaczyna myśleć, że Yin nie jest duszą. Widząc Daisie wyciera lewą dłoń w czysty kawałek swojego ubrania i zaczyna ją głaskać. -Spokojnie jak dotrzemy do miasta, dostaniesz dużo jabłek. Gdyby nie ona, nie rozmawialibyśmy tutaj teraz. Dzielnie zaszarżowała na tamtą kobiete, kiedy już miała przebić mnie mieczem. Chikao wiesz, jaka jest cena takiej świnki? Chyba będę musiał wyciągnąć zaskórniaki i wykupić ją ze  stajni.- Blondynowi powoli wracał nastrój.
-Czyli jednak coś tam potrafisz. Słyszałem, jak rzucałeś sai.- Uśmiechnął się delikatnie. Wiedział, że ten płyn najpewniej zapiecze jak jasna cholera przez wielkość rany. -Myślisz, że mógłbym ćwiczyć z Yin każdego wieczora. Chciałbym nabrać większego doświadczenia w walce prawdziwą stalą. W akademii ćwiczymy bokenami a Rentaro nigdy nie chciał używać broni w naukach. Miałem kilka sparingów z Senpaiem, który kończył akademie. Ale wydaje mi się, że nie traktował mnie poważnie.- Spojrzał na Chikao i przeniósł wzrok na Yin. Po opatrzeniu rany spojrzał na nieprzytomną dziewkę.
-Co z nią robimy? Chyba wypadałoby wypadać co dokładnie wie a później oddać ją w ręce shinigamich. Co myślisz? Jedno Ci powiem, nie spodziewałem się takiego silnego przeciwnika.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-24, 20:44

Wpierw Chikao zamrugał słysząc pytanie, a potem roześmiał się.
- Doprawdy masz nerwy ze stali skoro po takiej walce i zagrożeniu życia pierwsze o czym myślisz to cena świni. Eh, ja śmieję się żeby rozładować napięcie. Och, w tym przypadku będę musiał śmiać się do rozpuku. - Westchnął, kaszlnął. - Daisie musi być sporo warta, aż dziw, że tak po prostu dają ją na wynajem.
Chikao podszedł i wpierw przeciągnął opatrunkiem po krwawej linii znaczącej tors Kisuke, po czym przyłożył go do rany na barku. Musiał zacisnąć zęby, aby pieczenie nie wyrwało z jego ust syknięcia.
- Nim porzuciłem mrzonki o zostaniu shinigami nauczyłem się tego i owego. Oczywiście moje bakudo byłby wstanie rozerwać rosły dziesięciolatek, ale każdy ułamek sekundy zyskany podczas walki jest na wagę złota. - Zaczął bandażować ranę. - Cóż, obawiam się, że Yin nie ma wyczucia i mogłaby cię niechcący ukroić. Nie za mocno? Dobrze. Tak, powinniśmy oddać ją w ręce shinigami. - Spojrzał na martwą rożowowłosą. Pobladł. - Miały nas na oku już od kilku dni. Cierpliwie wyczekały w najlepszym miejscu na zasadzkę. W pobliżu nie ma żadnego posterunku shinigami, a droga jest mniej uczęszczana. Obecnie Yin ma w sobie prawdziwe zanpakuto, a raczej asauchi. Ich przywódczyni była renegatką shinigami i musiała co nieco wiedzy przekazać swoim towarzyszkom. No... chyba będzie dobrze.
Chikao skończył opatrywanie rany Kisuke, po czym odszedł i ukląkł przy nieprzytomnej.
- Yin zdążyła ją drasnąć, ale to od braku reiatsu zemdlała. Wypadałoby się zająć i nią. - Zaczął zajmować się dziewczyną. Daisie dołączyła do brązowych świń na uboczu drogi.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-24, 22:38

02#052

-Skoro wszyscy żyjemy. To nie ma się czym przejmować, kilka blizn doda mi animuszu. Dobrze, że Tobie się nic nie stało. Faktycznie mógł być, to problem. Jeżeli straciłbym Kończynę. - Kiedy zauważył reakcje towarzysza, przestał maskować uśmiechem smutek.
-Będę z Tobą szczery. To był mój pierwszy raz, starałem się zachować zimną krew. Ale nie dałem rady i wpadłem w panikę.- Twarz arystokraty wyrażała skruchę i żal.
-Trzeba żyć z konsekwencjami swoich czynów, ale jeżeli uratowałem wasze życia i losy przyszłych dusz, które też mogły paść ich ofiarą. Nie żałuje.- Powiedział blondyn. Sprawdzając jak bardzo, zostało zniszczone jego odzienie. Kisuke w tym czasie zamierzał sprawdzić, czy kobiety nie zostawiły gdzieś swoich rzeczy. Przeszukuje krzaki i puste pnie. Jeżeli nic nie znajdzie, to przeszukuje martwe przeciwniczki i zbiera ich rzeczy do kupy przy świnkach.
-Chyba zabierzemy wszystkie kobiety na posterunek? W końcu nie możemy ich tu zostawić. Wiem, że może to nieodpowiednie, ale mógły być ścigane listem gończym.-


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-26, 19:17

- To mamy szczęście, że twoja panika wyglądała tak, a nie inaczej. - Chikao zachichotał. Czy z nerwów czy z faktycznego rozbawienia, trudno powiedzieć. Zaraz jednak spoważniał. - Wiesz, że średnio jeden na dwudziestu shinigami dezerteruje? - Na moment przerwał opatrywanie nieprzytomnej, aby spojrzeć na Kisuke. - Oznacza to, że statystycznie jeden z twoich kolegów, z którym chodzisz na zajęcia, od którego pożyczasz notatki i z którym jadasz podwieczorek okaże się zdrajcą. Być może dołączy do wrogiej Gotei XIII organizacji. Być może zasieje ziarno zdrady w innych. I w końcu być może kiedyś staniecie naprzeciw siebie w pojedynku na śmierć i życie. - Powrócił do opatrywania. - Straszna perspektywa, co?
Kimono Kisuke było dość mocno oblepione krwią w miejscu, w którym stykało się z raną. Nic w porównaniu ze stanem odzienia martwych kobiet. Kisuke rozpoczął przeszukiwanie okolicy. Po prawej stronie drogi, za jabłoniami znalazł osiodłanego czarnego wieprza, który uciął sobie drzemkę jakiej nie przerwała tocząca się kilkanaście metrów dalej walka. W jego pakunkach znalazł trochę podróżnego pożywienia, sakiewkę z kilkudziesięcioma ryo, cynowy garnek, gliniane kubki oraz mapę przedstawiającą kilka najbliższych okręgów.
Dwie martwe kobiety również miały przy sobie trochę ryo. Kisuke znalazł na drodze rzucony w niego nóż, a także mógł przyjrzeć się katanie, której go zraniła. Była to broń pośledniej jakości, bardzo prosta, ale jak przekonał się na własnej skórze dość skuteczna. Oręż renegatki shinigami wciąż tkwił w Yin. Zdrajczynię zdążyła już otoczyć kałuża krwi wypływająca z kilku poważnych ran otrzymanych w pierś i brzuch. Była krótko obciętą, około trzydziestoletnią kobietą o topornych rysach twarzy, które zaczęły rozmazywać się wraz z uciekającymi z ciała cząsteczkami reiatsu.
- Za parę minut po tej dwójce zostaną same ubrania. - Chikao skończył opatrywanie kobiety i teraz podszedł do Yin. Dał jej znak, na co płynnym ruchem wyciągnęła z siebie asauchi. Pociekła mętna, lekko fosforyzująca żółta ciesz.
- Shinigami na pewno. Za renegatów zawsze płacą coś ekstra, a za dowód ubicia mamy jej broń.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-26, 21:33

02#053

-Nigdy nad tym się nie zastanawiałem, chociaż jakby na to spojrzeć to cała akademia nie namawia do współpracy. Później w Gotei też nie ma lekko, cały czas walczysz o pozycje w dywizji. Wiele ludzi kopie pod Tobą dołki. I jeszcze inne dywizje też nie są przyjazne. - Westchnął z ulgą.
-W szkole nie jestem zbyt popularny. Mam bardzo wąskie grono kolegów z klasy. Nigdy nie chciałem zabić kogokolwiek, a tym bardziej kobiety. Ale faktycznie jest to smutna wizja.-
Chłopak zebrał wszystkie przedmioty w miejscu, którym byli jego towarzysze.
-Znalazłem ich rzeczy. Mamy tu sakiewkę z ryo nawet ciężkawa, przybory obozowe i jedzenie. Nawet mapę okolicy miały. W ich ubraniach było też trochę gotówki. Myślę, że chyba uczciwie będzie jak podzielimy równo na trzy osoby. Co myślisz?- Młodzieniec uśmiechnął się.
-Chikao może nie jestem medykiem, ale chyba czegoś mi nie mówisz o Yin. Nie wygląda mi na normalną duszę. Jeżeli nie chcesz mówić to nie będę drążył tematu.- Młodzieniec chowa nóż a zwykły miecz przyczepia do juków Daisie. Sprawdza czy wstążka dalej jest na miejscu. Czarnego wieprza prowadzi przy białej śwince.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-27, 18:02

- Jak tak o tym mówisz to mój żal z niezostania shinigami jest jakby mniejszy. Trudno przekroczyć chmury, gdy pośledniejsi ciągną cię na nogi.
Chikao rękojeścią do przodu wyciągnął ku Kisuke asauchi. Klinga pokryta była śladami żółtej cieczy.
- Weź. Dostaniesz za to nagrodę, gdy za parę dni dojedziemy do posterunku shinigami, w którym będziesz mógł to wymienić na niezłą sumkę. A rozdzieleniem reszty zajmiemy się gdy oddamy panienkę w ręce straży. W końcu nie jesteśmy krukami co ucztują na ciepłej jeszcze padlinie.
W końcu Chikao zajął się Yin. Opatrzył rany i dał do połknięcia niebieską pigułkę, w której Kisuke rozpoznał preparat do regeneracji reiatsu.
- Wiesz Kisuke... jesteś strasznie niedomyślny. - Tym razem śmiech Chikao brzmiał bardziej szczerze. - A może powinienem powiedzieć raczej: paniczu Kuchiki? Ach, ale popatrz. Dwie dusze rozpoczynają wędrówkę do nowego życia w innym świecie.
Biała łuna otoczyła ciała kobiet. Rój cząsteczek reiatsu uleciał ku niebu zostawiając za sobą jedynie ubrania i ślady krwi. Chikao obserwował tą wędrówkę w ciszy. Czarny wieprz wyszedł ospale zza jabłoni oszczędzają Kisuke trudu jego obudzenia. Nie wydawał się szczególnie poruszony widokiem znikających właścicielek. Nie protestował też, gdy na znak Chikao Yin umieściła na jego grzbiecie nieprzytomną dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-05-27, 19:07

02#054

Uśmiechnął się, kiedy usłyszał nazwisko - Co mnie zdradziło? Myślałem, że jestem wystarczająco ostrożny. Cora nie polowała na mnie, w końcu jedna z nich próbowała mnie zabić. Może i Ty podzielisz się swoim nazwiskiem? W końcu to Ciebie obrały za cel. Spojrzał jeszcze raz na Yin
- Nie chciałem wysuwać pochopnych wniosków. Wydaje mi się, że stworzyłeś ją - Wziął miecz od mężczyzny ipakował, rzeczy do juków.
-Jeżeli możesz, zachowaj te informacje dla siebie. Nie chce, aby ojciec dowiedział się, że jego syn lata po rukongaiu i psuje reputacje klanu. Jako jakiś tam mnich małej bogini. Wtedy faktycznie miałbym problemy- Zaśmiał się nerwowo.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-06-01, 15:06

- Twoja katana nie wygląda na broń pierwszego lepszego studenta. - Chikao podszedł do czarnego wieprza i upewnił się, że dziewczyna jest dobrze przymocowana do siodła. - A może właśnie na ciebie? Może Kuchiki tam zaszli im za skórę, że postanowiły wysłać dobitną wiadomość?
Chikao poklepał świnię po zadzie, po czym zaczął wdrapywać się na własnego wierzchowca.
- No wiesz co? Za młody jestem żeby mieć tak wyrośniętą córkę, prawda Yin?
Kobieta nie odpowiedziała. Poszła w ślady pracodawcy i wskoczyła na świnię.
- Moja krew nie mogłaby być tak cicha. - Pokręcił głową. - Wiesz co, Kisuke? Zróbmy tak, że jeśli odgadniesz moje nazwisko do czasu, aż dojedziemy do następnej wioski to będziesz mógł zatrzymać dla siebie zawartość zdobycznych sakiewek. To by dawało... jakieś pół godziny. Na pewno sobie poradzisz. W końcu jesteś Kuchiki.  
Ruszyli w drogę opromienieni zachodzącym słońcem. Ból utrudniał Kisuke skupienie się. Podobny rodzaj cierpienia był zupełnie inny od zwyczajowego wymęczania ciężkimi treningami. Szczęśliwie Daisie miała dość lekki krok, więc obyło się bez nieprzyjemnych wstrząsów. Yin z kolei nie zdradzała żadnych odznak cierpienia pomimo tego, iż otrzymała znacznie cięższe rany, które dla normalnej duszy niechybnie byłyby śmiertelne.
Tak jak Chikao przewidział, wkrótce dotarli do wioski. Mieli szczęście, bo w wiosce zamieszkiwało kilka dusz należących do Straży Rukongai. Ta stosunkowo młoda formacja powstała w odpowiedzi na potrzebę roztoczenia nad okręgami dokładniejszego nadzoru. Wcześniej oczywiście istniały samorzutnie tworzone grupy mężczyzn z jednej bądź kilku wiosek, które za zadanie obierały sobie ochronę domu przed bandziorami w razie gdyby shinigami nie było akurat w pobliżu. Straż Rukongai powstała jednak z inicjatywy Rady 46, obejmowała swym zasięgiem znacznie większy obszar, liczyła tysiące członków, dusze o nieposzlakowanej opinii, które odbyły krótkie szkolenie w jednym z rukońskich posterunków shinigami i otrzymały czarną przepaskę na ramię świadczącą o przynależności do straży.
Chikao wytłumaczył mężczyznom co i jak. Ci nie zastanawiając się wyprawili jednego spośród siebie do położonego o dzień drogi stąd posterunku bogów śmierci. Chikao pożyczył na tą okoliczność zdobycznego wieprza, a gdy już mężczyźni odeszli z nieprzytomną bandytką z zamiarem zamknięcia jej w chacie do Kisuke zostało skierowane pytanie.
- No i jak? Masz odpowiedź?
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-06-01, 21:49

02#055

Kisuke jechał w ciszy i zastanawiał się nad możliwościami. „Kim on może być, jest tyle szlachetnych rodzin. Raczej nie należy do tych najmniejszych rodów. Myśl co w nim takiego jest niezwykłego.” Chłopak spojrzał na Yin i zatrzymał na niej wzrok. Myślał nad masą możliwości, ale każda była dla niego absurdalna. „Przypomnij, sobie co tam mówił Rentaro. Musiałem zapomnieć o jakimś rodzie.” Ból nagle przypomniał mu, że skoro on odczuwa taką ranę, to kobieta nie powinna być w stanie się ruszać, a nawet może i żyć. Naglę jak grom z jasnego nieba, uderzyła go myśl.
„Zmodyfikowana dusza. Wszystko by się zgadzało dziwna krew, małomówna wykonuje każde polecenie Chikao. Który klan się specjalizował w takich rzeczach?"
Tym razem wzrok przeniósł na mężczyznę. „Ten kolor włosów, chyba był specyficzny dla jednego z większych rodów. Ale on nie jest z Shihouin. Jak się nazywali Ci od tych dusz i regai?”
Znowu zatopił się w myślach i dopiero pytanie wybudziło go z tego stanu.
-Hmmm naprawdę nie było to łatwe, ale kiedy mówiłem o stworzenie Yin nie chodziło mi o płodzenie. Przecież zmodyfikowane dusze nie są Ci obce. Prawda Hikifune-san?-
Poczekał chwile na reakcje mężczyzny.
-Ten miecz równie dobrze mogłem ukraść śpiącemu paniczowi, ale postanowiłem nie oszukiwać Cię. W końcu nigdy nie skłamałem na temat mojego pochodzenia. Adoptowali mnie do tego rodu. A co do tej wiadomości to raczej śmierć adoptowanego syna nie będzie dużym problemem skoro główny dziedzic dalej żył.- Uśmiechnął się.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 17:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 12 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 12 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty2019-06-02, 17:23

Słysząc odpowiedź Chikao zacmokał.
- Oj, a tak zacierałem dłonie na myśl o skarbach w sakiewkach. Niech to, są twoje. - Uśmiechnął się. - Jesteśmy na tym samym poziomie skrytości. Oboje nie podaliśmy nazwisk, gdy się sobie przedstawialiśmy. Chociaż po prawdzie i tak miałem przewagę. W wolnych chwilach lubię przeglądać sobie dane o nowych rekrutach akademii. Jest tam też zdjęcie. - Mrugnął.
Powoli zmierzali do tutejszej gospody prowadząc przy sobie swe wierzchowce. Po końcówce dnia pełnej wrażeń chłopak miał ochotę na porządny sen.
- Och, proszę nie oceniaj siebie tak nisko. Twój przybrany ojciec może wygląda na niewzruszonego, ale śmierć chłopca, którego tak wspaniałomyślnie przygarnął pod swój dach na pewno by go obeszła. I nie wiem czemu chcesz przemilczeć nasze przygody. Powinieneś raczej być dumny ze swych dokonań. Obroniłeś mnie, zabiłeś członkinię wrogiej Seireitei organizacji i dostarczyłeś kolejną do przesłuchania. Na pewno wspomnieliby o tym w twoich aktach w charakterze pochwały, a dywizje przykładają do takich notek dużą uwagę. Ba! Gdyby nasze rody były w lepszych relacjach zasugerowałbym ciebie jako narzeczonego dla mojej małej bratanicy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wschodnia dzielnica
Powrót do góry 
Strona 12 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Południowa dzielnica
» Wschodnia brama
» Wschodnia pustynia
» Północna dzielnica
» Zachodnia dzielnica

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Rukongai :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje