Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Samotnia Kitsune

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-02-17, 17:58

Rano Kitsu obudził się niespiesznie, przetarł oczy po czym idzie wykąpać się i to porządnie - "męskie" zapachy nigdy nie były przez niego tolerowane nawet na nim samym. Nie bawi się w powolne wchodzenie tylko wbiega do wody tym samym budząc się do końca. Wszystko dokładnie obmywa przy czym używa piasku z dna. Po wszystkim wychodzi mokry, a że nie używa zazwyczaj ręcznika po prostu idzie na pomost gdzie słońce, jeżeli jest dosuszy go.

Przy tym wszystkim zastanawia się na czym będzie polegać jego robota dla II oddziału "może poproszą mnie żebym kogoś poszukał... w sumie wykazałem się małą subtelnością ostatnim razem, ale przez tą rozwaloną szopę pewnie teraz każą mi pomóc rozbić grupkę jakiś bandytów z okolicy czy coś takiego... kto by pomyślał, pierwsza istota, którą zabiłem mieczem był inny człowiek, właściwie shinigami, a nie Pusty. Czyżbym znów miał kogoś zabić?"
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 9 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-02-19, 15:47


Kitsune-san #02 #0098

Noc minela spokojnie. Nawet jesli miales dziwne sny, to nie przetrwaly do switu, ktory obwiescily swiergotem ptaki. Tori spala z rekoma rozlozonymi na cala szerokosc. Na brzuchu. I bardzo dobrze. Widok nagich plecow na pewno peszyl duzo mniej. Przykryles ja czym predzej na wypadek, gdyby sie obrocila i poszedles sie wykapac. Woda jak zwykle chlodna o poranku szybko przepedzila resztki snu. Lezac na pomoscie rozmyslales o przyszlosci. Oczywiscie kazdy slyszal rozne opowiesci o zadaniach II dywizji, ale ile z nich bylo prawda nie sposob ocenic. Rownie dobrze polowa mogla byc wyssana z palca i rzucona na zer jezykom przez sama dywizje. W dodatku grupa specjalna mogla zajmowac sie doslownie wszystkim. Przyszlo Ci tez do glowy, czy blizej Seireitei znajdziesz takie mile i spokojne miejsce do zbudowania nowej chatki. Albo co by bylo, gdyby ona teraz tu przyszla? O nie! Uniosles sie honorem i zmusiles niesmialosc do milczenia. To Twoj pomost i bedziesz sobie na nim schnal do woli. Przynajmniej dzisiaj.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-02-21, 11:54

Gdy tylko już nie został na nim ślad wody postanawia się ubrać w swoje ciuchy, a następnie coś zjeść, nie ma specjalnej ochoty łowić ryb, więc szuka w domu czy zostało coś jeszcze, być może osolona ryba albo coś innego nadającego się na posiłek. Gdy tak patrzy na domek wpada na pomysł, że kupi tylko w okolicznej wiosce tłuszcz, a Tori zajmie się jego użyciem - wysmaruje nim ściany porządnie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 9 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-02-21, 13:38


Kitsune-san #02 #0099

Na szczescie nie musiales testowac silnej woli w warunkach bojowych - nikt sie w czasie schniecia nie pojawil. Wrociles do domu i zaczales poszukiwac sniadania. Solona rybe znalazles. W garnuszku, w ktorym zostawiles ja miesiac temu na taki wlasnie wypadek. Poza tym w szafce pojawilo sie pare nowosci, ktore nie Ty tam umiesciles. Mnostwo wafli ryzowych, jeszcze wiecej ciastek owsianych, pare sloikow opatrzonych napisem "zurawina" i drugie tyle "dzika roza". Do tego dwie oplecione wiklina butelki z czego zawartosc jednej rozpoznales jako sok z brzozy, a drugiej nie rozpoznales wcale, choc przyszlo Ci na mysl, ze moze to byc mieszanka. Tori w tym czasie zaczela sie wiercic we snie, w efekcie czego pozycji nie zmienila, ale za to wszystko, czym do tej pory byla przykryta wyladowalo pod nia. Przez chwile podziwiales przez palce atrakcyjna dziewczyne w samych majteczkach. W koncu usiadles przy stole tylem i zajales sie sniadaniem. Niemniej korcilo, zeby sie obejrzec.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-02-22, 21:46

Kitsu przez kilka chwil ogląda dziewczynę, w głowie ma potężny mętlik, który stara sobie ułożyć "to przecież nic takiego, czym ja się przejmuje? Przecież to nie dziwadło jakieś tylko kobieta, normalny człowiek. Siebie przecież się nie wstydzę!".
Ostatecznie kieruje wzrok gdzie indziej myśląc o domku. Gdy zjada swój posiłek podchodzi do Tori i przykrywa ją narzutą, która z niej spadła przy czym rzekł cicho, bardziej do siebie niż do niej:
- Przeziębisz się jeszcze dziewczyno.

Po czym wychodzi z domu biorąc swój miecz i zakładając okulary. Swoje kroki kieruje w pobliże wioski "z pewnością coś się znajdzie żeby ten dom nie rozpadł się tak szybko".
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 9 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-02-22, 23:19


Kitsune-san #02 #0100

Udalo Ci sie wyciagnac jakos przykrycie z pod Tori nie budzac jej i nie odwracajac przy tym na plecy. Znow poczules cieplo, mimo ze rece miales pare centymentow nad dziewczyna. Taki efekt widywales po intensywnym wysilku, gdy rozgrzane cialo promieniuje energia, ale we snie? Skonczles przykrywac ja w momencie, gdy odwrocila sie do Ciebie usmiechnieta twarza. Moze tylko udaje, ze spi i celowo drazni sie z Toba. Coz, do wszystkiego mozna ponoc przywyknac. To zas faktycznie nie zaden potwor, a jesli nawet, to bardzo ladny.
Pora jeszcze wczesna, ale prosci ludzie wczesnie zwykli dzien zaczynac, wiec gdy dotarles do zabudowan wszedzie krzatali sie Twoi sasiedzi.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-02-24, 23:32

"Mimo upływu czasu ciągle jest interesująca", jego nastawienie do dziewczyny było już dosyć ciepłe, mimo to nadal przeszkadzało mu to, że właściwie nic nie wie o niej. Do tego dochodzi ich pierwsze spotkanie gdzie wykazała się i pokazała, że nie jest zwykłą duszą.

Dalsze dywagacje zostawił na inny czas, teraz szukał kogoś kto mógłby go zaopatrzyć w impregnat. Staje w miejscu i przeciera podbródek "nie kojarzę za bardzo aby ktoś się czymś takim zajmował, chyba trzeba zapytać któregoś z nich" co było kierowane do najbliższej osoby jaka znalazła się w polu widzenia. Gdy tylko taka się znajduje podchodzi do niej:
- Oyaho, przyjemny dziś dzień. Czy wiesz gdzie znajdę tu stolarza albo rzeźnika?"
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 9 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-02-28, 22:00


Kitsune-san #02 #0101

Znalezienie kogos do spytania nie stanowilo problemu. Stolarz? Tak, znajdzie sie taki w okolicy. Kwadrans drogi stad. Moze troche wiecej. Prosto, pozniej w lewo pod lasem. Udales sie we wskazanym Ci kierunku. Obserwujac otoczenie doszedles do wniosku, ze pewine blizej bys mial, gdybys z wlasnej chaty szedl tam lasem. Informacja byc moze przydatna w przyszlosci, jesli bedziesz potrzebowal zawitac tam jeszcze raz. Budynek stojacy troche na uboczu, z malym ogrodkiem. Za nim bylo widac cos bardziej okazalego, byc moze warsztat pracy. Przy studni stal poteznie zbudowany mezczyzna i wlasnie polewal sie woda z wiadra. W tle zauwazyles kobiete, ktora prawdopodobnie karmila drob. Zauwazyla Cie i powiedziala cos do mezczyzny. Ten odstawil wiadro i strzasnal wode z wlosow czekajac az podejdziesz.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-01, 20:09

Chłopak dziarsko podszedł, pomachał dłonią w powitalnym geście. W ten sposób uważał, że na pewno lepsze zrobi wrażenie niż gdyby miał podejść niepewny i wystraszony, krótko mówiąc w oczach większość ktoś podejrzany:
- Ohayo. Słyszałem, że jest pan stolarzem. Ma pan coś może na konserwację drewna, moja chałupa jest cała drewniana, a mieszkam nad wodą. Wolałbym, żeby mi zgniła.

"uff, wielki chłop, ale z taką pracą chuchrem być nie można. Jak nie będzie za drogą to może i kurczaka też zakupię, dawno nie jadłem". Choć jeszcze nie załatwił pierwszej sprawy poczuł jak go ssie w żąłądku na myśl o pieczystym udku albo filecie z kurczaka.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 9 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-02, 15:39


Kitsune-san #02 #0102

Kobieta wrocila do swego zajecia, a mezczyzna uklonil sie lekko.
- Witam, witam. Takaruma-san, jak mniemam.
Zauwazyl Twoje zdziwienie.
- Shinigami mieszkaja glownie w Seireitei. Jak sie osiedli jakis w okolicy, to plotka sie szybko roznosi. Zapraszam do srodka.
Mowil glebokim basem, ktorego zreszta mozna sie bylo spodziewac po jego wygladzie. Weszliscie do domu. Skromnie urzadzone pomieszczenie. Ostatecznie to nie Seireitei i o luksusy trudno. Gospodarz wytarl sie i przyniosl dwie miseczki, oraz duza gliniana butle.
- Wieczorem moglibysmy sie napic sake, ale tak na poczatek dnia to nie uchodzi. Zatem poczestuje kozim mlekiem. Drewno najlepiej impregnowac zanim uzyje sie go w produkcji, ale skoro chata juz stoi, to nie ma co dywagowac o zanim. Pytanie jak duzo specyfiku potrzeba. Pewnie nie chodzi o rezydencje, a cos skromniejszego na wlasne potrzeby. Tak na calosc to w tej chwili raczej nie mam. Zwykli ludzie nie mysla zwykle o tym, czy dany przedmiot, albo konstrukcja przetrwa sto lat, albo dluzej. Nie stac ich na to, wiec mysla w kategorii dnia codziennego, czy aktualnej pory roku. Zreszta taka chata nawet nad jeziorem zanim zmurszeje, to przeciez troche lat musi minac. Wszystko zalezy, jak zbudowana, z jakiego materialu. Jesli to nie jest daleko, moge sie przejsc i ocenic stan, i czy wymaga jakiejs szczegolnej uwagi juz w tej chwili.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-03, 20:28

Nastawienie gospodarza nieco zdziwiło chłopaka "takie ciepłe przyjęcie, kto by pomyślał. Chyba zbyt pochopnie ich oceniłem, a może to mój wdzięk osobisty. Nie gardząc gościną skosztował koziego mleka, a gdy z uwagą wysłuchał co mu stolarz powiedział odparł grzecznie:
- Oj nie trzeba się, zbędna fatyga. Przenoszę się, a obecną chatę chcę zostawić na wszelki wypadek, gdybym miał się tu zatrzymać. Oczywiście najlepiej gdyby się tym zajął w pełni taki fachowiec jak pan, ale przecież są inni potrzebujący stolarza.

Zastanawiało go też czy warto ciągle być autsajderem, coraz bardziej przekonywał się, że po prostu zamieszka w Seireitei, a domek zostawi Tori żeby miała gdzie mieszkać. Jeszcze jedna rzecz przyszła mu do głowy:
- Tak poza tym, czy w okolicy wszystko w porządku? Nie potrzebujecie pomocy od shinigami? W końcu to moja powinność.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 9 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-04, 13:55


Kitsune-san #02 #0103

- Robota zawsze jest, jak ktos chce pracowac. Klient, jest klient, uprzejmosc wymaga dla kazdego znalesc czas. Jak chata nowa i dobrze postawiona, to sie tak szybko nie rozleci. Zebranie odpowiedniej ilosci materialow moze troche potrwac. Jak mowilem, do codziennych prac nie potrzebuje wielkich ilosci impregnatow. Da sie jednak zrobic. Tym bardziej, ze pora sprzyja.
- Okolica na szczescie spokojna. Zdarzaja sie czasem jakies drobiazgi, jak wszedzie, ale nic powaznego.
Trudno bylo pomyslec, zeby byle rzezimieszek osmielil sie rzucic na taki kawal chlopa. Za sciana uslyszales dwa dziecience glosy, ktore szybko oddalily sie, zapewne wyszly na dwor. Chlod poranka minal i zapowiadal sie pogodny dzien.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-05, 21:30

Kitsune wstał i ukłonił się:
- dziękuję za mleko. Rozumiem więc, że dziś jeszcze zajrzysz do mnie? Byłbym niezmiernie wdzięczny, a za dobrze wykonaną pracę zapłacę uczciwie.

Nie chciał żeby to zbyt długo się zeszło, gdyby zaszła potrzeba zostawiłby domek pod pieczą stolarza i Tori. Chciał się przygotować jakoś do misji, zajść do sklepu dla shinigami i kupić kilka drobiazgów "sam miecz może okazać się niewystarczający, poza tym dobrze byłoby mieć takie cacka jak ta trucizna, którą miał tamten" .
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 9 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-07, 18:11


Kitsune-san #02 #0104

- Mozemy wlasciwie wybrac sie juz teraz. Tylko zonie powiem, ze wychodze.
Wstal i poszedl na tyl domu. Niedlugo potem wrocil ubrany dodatkowo w koszule. Przez ramie przewiesil plocienna torbe. Prowadzisz do swojej chatki nad jeziorem. Wlasciwie dopiero na miejscu zastanowiles sie, czy nie zastaniecie czasem spiocha jeszcze w poscieli (albo co gorsza bez), ale Twoj niepokoj rozwiazlo ciche nucenie. Czyli juz wstala.
- No - zagail stolarz oceniajac budowle z zewnatrz.
Weszliscie po schodach na gore. Tori przywitala Was promiennym usmiechem i uklonila sie, po czym wrocila do zaparzania herbaty. Odetchnales widzac ja ubrana w dodatku po tutejszemu. Rzemieslnik wzial sie za ogladanie chatki. Od czasu do czasu przejechal dlonia po drewnie, popukal, podrapal dlutkiem, ktore wyciagnal z torby. Akurat gdy skonczyl Tori podala Wam na tacce dwa kubki parujacej herbaty i bez slowa wrocila na swoje miejsce.
- Drewno zdrowe, jeszcze sporo wytrzyma nawet bez konserwacji. Jesli by takowa koniecznie robic, to mysle, ze najlepiej byloby zaczac tak za miesiac.
Tori wziela naczynia i poszla je umyc.
- Masz bardzo ladna zone, Takaruma-san - pochwalil stolarz z usmiechem, gdy wyszla.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-10, 11:55

Kitsune przepuszczał przodem stolarza i starał nie wchodzić mu w drogę, miał nadzieję, że Tori nie wpadnie na jakiś pomysł przywitania ich na golasa czy coś w tym stylu. Całe szczęście obawy rozwiały się. Gdy tylko stolarz zasugerował, że to jego żona chłopak pospieszył z wyjaśnieniami:
- Ah nie, to nie żona. Przybyła parę dni temu i się jej tu spodobało. Nie chce mi nic powiedzieć o przeszłości. Ja się jednak wybieram do Seireitei, jej natomiast zostawiam ten domek pod opiekę.

"Cóż, jeszcze z Tori o tym nie gadałem. I tak nie ma wyboru, a tutaj przynajmniej ma dach nad głową i dobrych sąsiadów."


- Jeżeli to nie będzie kłopot zostawię pana tutaj, jeżeli jednak coś jest do poprawienia to proszę się nie krępować. Gdyby coś pan potrzebował to Tori służy pomocą.

Po czym wychodzi żeby pogadać z Tori, gdy ją w końcu odnajduje mówi do niej:
- Stolarz zostanie by zobaczyć czy jest coś do zrobienia w domu, gdyby czegoś potrzebował liczę na ciebie, ja muszę udać się do Seireitei. Poza tym... niedługo się tam pewnie przeprowadzę, a mogą tam być tylko shinigami. Tobie zostawiam ten wspaniały domek, będę przynajmniej wiedzieć gdzie jesteś żeby móc cię odwiedzić.

Stara się to mówić wesołym tonem, w końcu to nie jest czyiś pogrzeb czy pożegnanie na zawsze.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 9 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-10, 13:59


Kitsune-san #02 #0105

- Nie zona - powtorzyl stolarz i wzruszyl ramionami.
Najwyrazniej uznal, ze nie ma co dyskutowac nad sprawami shinigami. Zwykly czlowiek ma zwykle problemy i co porabiaja czlonkowie Gotei to juz lepiej sie zbytnio nie interesowac. Jeszcze mozna uslyszec cos, czego sie wiedziec nie powinno. Nie skomentowal zatem i wrocil do ogledzin Twojej chaty. Poszedles poszukac Tori. Zastales ja przy pomoscie, jak plukala naczynia. Wytarla pozniej wysztkie scierka. Wysluchala spkojnie, co masz do powiedzenia.
- Rozumiem - odpowiedziala krotko - Czy cos Cie martwi? - zapytala po chwili.
No tak. Nie pogrzeb, nie pozegnanie, ale i tak jakos dziwnie smutno zabrzmialo. Dziewczyna wpatruje sie w Ciebie powoli przywolujac na twarz usmiech, ktory moglby stopic skaly.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-11, 21:32

Kitsu nie lubi takich sytuacji, zawsze wywołują w nim zmieszanie, w końcu zbiera się odpowiedź:
- Po prostu przenoszę się do Gotei. Nie mogę cię ze sobą zabrać. To wszystko, nikt nie mówi, że cię więcej nie zobaczę, prawda?

Domyślał się, że nie jest przekonujący, ale na dobrą sprawę sam nie widzi luk w rozumowaniu. Po chwili dodaje:
- Bez obaw, będę wpadać jak często mogę. Na razie.

Po czym pobiegł w stronę Seireitei myśląc o całej sytuacji "tak będzie lepiej po prostu, jestem wojownikiem, muszę walczyć, mierzyć się z niebezpieczeństwem. Jeżeli mi na niej zależy nie mogę jej brać ze sobą"
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 9 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-12, 11:30


Kitsune-san #02 #0106

- Mhmm - skomentowala Tori, a jej usmiech stal jeszcze bardziej obezwladniajacy.
Uznales sprawy za zalatwione na tyle, ile byles w stanie wymyslec i pusciles sie biegiem do Seireitei. Z pewnoscia latwiej pogodzic obowiazki shinigami bedac pod reka, czyli w kwaterach dywizji. W Twe rozwazaja wplotl sie jednak jakis glos z wewnatrz podkopujacy to przekonanie. Skoro nie ma problemu, wszystko jest, jak trzeba, to po co te tlumaczenia? Moze boisz sie, ze mogla Cie polubic, albo co gorsza Ty polubiles ja? Co tam, przeciez wlasciwie ledwo co ja spotkales i nic o niej nie wiesz. A probowales sie dowiedziec? Bijac sie z myslami docierasz do kwater swojej dywizji.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-14, 20:40

Kitsu staje na moment po czym bierze głęboki wdech "dobra, nie pora teraz na myślenie o tym, jestem w oddziale. Trzeba się dowiedzieć co trzeba zrobić, a razie gdyby nic nie było to warto zajrzeć do sklepu obok XII oddziału". Następnie rusza oglądając jeszcze raz swój oddział, jeżeli spotyka któregoś z kolegów, których poznał pozdrawia go serdecznym "Ohayo", ostateczny cel ustanawia sobie biuro porucznika.

Choć sam się trochę dziwi, nie może się doczekać jakiegoś zadania co wywołuje w nim lekkie obawy "żebym się za bardzo nie wkręcił, nie ma to jak być formalistą i służbistą" .
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 9 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-18, 17:11


Kitsune-san #02 #0107

Docierasz do biura dywizji nie niepokojony przez nikogo. Zapukales i po uslyszeniu zezwolenia wszedles do srodka. Za biurkiem stala pani kapitan, a obok niej porucznik. Cala powierzchnia mebla zaslana byla mapa, na ktorej Enkoi wlasnie cos pokazywal dowodcy.
- Spodziewalismy sie Ciebie - powiedziala kapitan nie odrywajac wzroku od stolu - koniec lenistwa Toshiko - rzucila przelotne spojrzenie w kat pokoju.
Podazyles za nim wzrokiem. Przed regalem zobaczyles shinigami. Pierwsze, co sie rzucalo w oczy to bardzo dlugie wisniowe wlosy. Siegajace niemal kostek. Dwie sztuki broni wystajace z nad prawego ramienia i przy lewym biodrze. Saya i tsuka obu sztuk w tym samym kolorze, co jej wlosy. Odwrocila sie. Ladna, sympatyczna twarz. Szare oczy. Hai! - uklonila sie przelozonym, a Tobie gestem pokazala drzwi, ktorymi wlasnie wszedles. Zostawiliscie dwojke przy biurku ich sprawom.
- Jestem Iwase Toshiko, dziesiaty oficer dziesiatej dywizji - zaprezentowala sie shinigami na korytarzu - Kapitan Asahara uwaza, ze kobieta, jak muzyka, lagodzi obyczaje. Z takiego oto powodu mnie przydzielono do opieki nad naszymi nowymi nabytkami. Poki... hmm... sie nie zaaklimatyzujesz, czyli ogolnie wdrozysz w zycie dywizji, wszelkie pytania i sprawy powinienes kierowac przede wszystkim do mnie. Oczywiscie kapitan, porucznik i inni tez moga Ci pomoc, ale skoro juz mnie odeslano na to pole, to sie tego trzymajmy. Zaczniemy od tego, co wszyscy, czyli spacerem po dywizji, zebys mogl sie zorientowac, co i gdzie jest. Pewnie nie zapamietasz za pierszym razem, ale za miesiac po ciemku i pijany w trombke trafisz gdzie trzeba.

*tsuka - rekojesc

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-18, 21:12

Na pewno nie uznawał tego za nieudogodnienie i rozumiał, że szeregowy shinigami nie może latać bezpośrednio do kapitana skoro jest tylu oficerów. Mimo to, kolejna kobieta, jakby ktoś specjalnie wsadzał go w towarzystwo niewiast. Gdy skończyła nie miał zamiaru udawać uległego i zagubionego, bo i tak też się nie czuł:
- dziękuję Toshiko-san, ale już zapoznałem się z dywizją dość dobrze. Przyszedłem się dowiedzieć czy nie ma dla mnie jakiś zadań. Nie jestem tu po to by podziwiać architekturę.

Spojrzał na niebo, nawet zachmurzone sprawia, że mruży oczy by po chwili poprawić okulary przeciw słoneczne lub założyć je jeżeli wcześniej nie miał ich na nosie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 9 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-18, 22:08


Kitsune-san #02 #0108

Popatrzyla na Ciebie z zaciekawieniem. Wzrostem nie odbiega od Ciebie, a przez fryzure wydaje sie nawet nieco wyzsza.
- Tak? Swietnie. Po pierwsze Takaruma-san, nie zwraca sie po imieniu do kogos, kogo sie dopiero poznalo. Chyba, ze sobie tego wyraznie zazyczy, co o ile wiem, nie jest powszechnym zwyczajem. Po drugie, skoro jestes juz zapoznany, wiec wiesz kto sie czym zajmuje, do kogo i gdzie zglosic sie po nastepne wytyczne. Wracam zatem do swoich obowiazkow.
I tyle ja widziales. Chmury przesuwaja sie w takim samym tempie, jak przed zalozeniem okularow. Teraz sa tylko nieznacznie ciemniejsze. Zostales sam przed biurem dywizji.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-20, 10:48

Trochę jej reakcja go zaskoczyła, właściwie nie trochę, a bardzo - stał jak głupi i nie wiedział co teraz "eee... i do kogo teraz się mam zgłaszać? Chyba jednak nikt nie będzie miał pretensji jeżeli się zabiorę za tamto zadanie od II oddziału, jakby co przyślą motyla". Gdy już nieco wraca postanawia udać się do sklepu do shinigami pytając między innymi o noże do rzucania/kunai, bomby dymne oraz lekkie trucizny.

Poza tym zapomniał, że wypadałoby się przecież zameldować tutaj... choć mieszkanie zapewne w ciasnym baraku, bo tak to sobie wyobrażał, nie uśmiechało mu się. Ostatecznie decyzję o tym zostawia na później.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 9 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-20, 19:10


Kitsune-san #02 #0109

No tak. Wypaliles z ta znajomoscia, a jak Twoja "przewodniczka" poszla precz, to zdales sobie sprawe, ze wlasciwie to o swojej dywizji za wiele nie wiesz. Reakcja zas byla zbyt szybka, bys zdarzyl cos dodac. Blefowac to trzeba umiec. Zahihotal jakis diabelek w Twojej glowie. Kolejna kobieta w Twoim zyciu, ktora tym razem chyba niespecjalnie przejela sie Twoim losem. Nie masz zadnych wytycznych, a stac jak kolek nie wypada. Zakwaterowanie. Kolejna rzecz, ktorej nie wiesz. Udajesz sie do sklepu. Kunai? Nie ma problemu. Bombki tez jakies sie znajda, choc w takich rzeczach raczej II dywizja lubi sie specjalizowac.
- Trucizny? A po co Ci synu trucizny? To dobre dla tchorzy...

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-22, 19:38

Chłopaka zadowoliło, że sklep jest tak dobrze wyposażony, natomiast w kwestii trucizn rozumiał o co chodzi sprzedawcy, mimo to nie idzie przecież na pojedynek:
- Nie wiadomo na kogo trafię, jeżeli trafię na kilku przeciwników naraz to nie ma co myśleć o honorowym pojedynku. Tak więc jeżeli można to bym poprosił 10 kunai 3 bomby i 3 trucizny, bynajmniej nie śmiertelne.

"Oby tylko sobie za dużo nie policzył". Gdy tylko mu wydaje sprzęt Kitsu kieruje się w stronę Rukongai, nawet jeżeli będzie na miejscu przed czasem to warto poznać teren.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 9 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-24, 22:18


Kitsune-san #02 #0110

- No to jak chcesz kasac, niczym zmija, to musisz sam pomyslec, jak to zrobic.
Powiedzial to takim tonem, ze doszedles do wniosku, iz trucizny to moze i maja, ale na osobnej polce dla odpowiednio zaufanych klientow. Skoro zas oficjalnie twierdzi, ze nie ma, to coz na to mozesz poradzic? Zaplaciles, obwiesiles sie nowym sprzetem i wyszedles. Na ulicach Seireitei spokojnie. Mijasz czasem patrole, kadetow akademii i zwyklych mieszkancow. Kazdy zajety wlasnymi sprawami i nikt nie zwraca na Ciebie uwagi. Co innego, gdy wkraczasz do Rukongai. Tutaj jednak shinigami zawsze budzi jakies zainteresowanie. Tym wieksze, im gorszy okreg. Gdzie to wlasciwie miales sie udac na to spotkanie...

Spoiler:
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-27, 20:09

Kierując się tym żeby nie zapisywać na papierze zapamiętał sobie, że ma iść do 23 okręgu, do knajpy gdzie są na drzwiach 3 gwiazdy, ma też coś zamówić "cholera co to było... 2 razy ramen... niee to nie to... 2 razy sake i coś chyba jeszcze, hmmm... no cóż... co to było"

Myślał tak starając się nie zwracać uwagi na ew podejrzliwe spojrzenia ludzi z Rukongai, sam ich doskonale rozumiał, bo był stąd przecież. Głowę miał podniesioną, ale nie odwzajemniał nikomu spojrzenia.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 9 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-27, 21:31


Kitsune-san #02 #0111

Ignorujac ukradkowe spojrzenia zmierzasz powoli do dwudziestego trzeciego okregu. Nie jest to przeciez koncowka Rukongai, gdzie lepiej miec sie na bacznosci nieustannie, gdzie kazdy stanowi potencjalne zagrozenie. Tutaj ludzie zyja jeszcze w miare spokojnie. Czasem przebiegna obok Ciebie ganiajace sie dzieciaki, czasem minie ktos ciagnacy woz pusty, albo obladowany. Nic, co by szczegolnie zwrocilo Twoja uwage. Docierasz do wlasciwego okregu i zaczynasz rozgladac sie za miejscem, w ktorym miales sie stawic. Trzy gwiazdy. Krecisz sie jakas godzine po okolicy, ale niczego takiego nie widzisz. Zauwazyles gdzies namalowana jedna, ale trzech nigdzie.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-30, 20:47

"No świetnie, po prostu bomba. Na żadnych drzwiach nie ma trzech gwiazdek. Równie dobrze mogły tam odpaść dwie albo gdzie indziej wszystkie...eh nie zostaje nic jak zajrzeć do tej z gwiazdą"
I tam właśnie kieruje swe kroki, jeżeli okaże się to knajpa to wchodzi i patrzy czy jest tam coś takiego jak menu. Co prawda jest niemal pewien, że sobie przypomni, ale spojrzenie na menu go upewni "to chyba chodziło o węgorza".

Jeżeli to nie jest ta knajpa postanawia znaleźć kogoś kto zna teren, najlepiej kogoś w podeszłym wieku jeżeli się trafi.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Samotnia Kitsune - Page 9 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket4096/4096Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Samotnia Kitsune - Page 9 Pbucket83037/262144Samotnia Kitsune - Page 9 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty2010-03-30, 22:14


Kitsune-san #02 #0112

Nie widzac nigdzie trzech gwiazdek kierujesz sie w koncu do jedynych drzwi, na ktorych w ogole jakas byla. To z pewnoscia nie wyglada na lokal, ale kto wie. Zanim zdarzyles je otworzyc uczynil to ktos z wewnatrz i ze srodka wyszly dwie osoby - kobieta i mezczyzna niosacy na ramieniu bele materialu. W pomieszczeniu zauwazyles kawalek konstrukcji, chyba krosna. Gospodarz juz chcial zamykac, ale zauwazyl Ciebie. Zmarszczyl czolo.
- Juz, tak wczesnie? - po chwili westchnal - A zreszta...
Zniknal na chwile gdzies w glebi. Gdy wrocil wreczyl Ci paczuszke i ze smutna mina zamknal za soba drzwi. To na pewno nie byla ta knajpa, w ktorej miales sie stawic.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Samotnia Kitsune - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Samotnia Kitsune   Samotnia Kitsune - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Samotnia Kitsune
Powrót do góry 
Strona 9 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Samotnia Bishamonten
» Kitsune
» Masahide Kitsune
» Masahide Kitsune
» Masahide Kitsune

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Rukongai :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Free forum | Kultura | Internet | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje