Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Reimnar Ghest [Człowiek]

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Reimnar Ghest [Człowiek] Empty
PisanieTemat: Reimnar Ghest [Człowiek]   Reimnar Ghest [Człowiek] Empty2009-03-11, 22:17

DANE

Imię: Reimnar
Nazwisko: Ghest
Profesja: Człowiek
Płeć: Mężczyzna otrzymuje: +1 Wytrzymałość, +1 Siła, -2 Zręczność.
Wiek: 18
Waga: 183 cm
Wzrost: 79kg
Wygląd: Wysoki chłopak posiadajacy dlugie czarne wlosy siegajace troszke za ramiona. Przeważnie ubrany w skorzana kurtke, czarne spodnie i czarne buty. Jego oczy sa szare, jak pochmurny dzien. Na lewej rece ma sportowy zegarek. Widać ze jest nieco wysportowany...
Charakter: Spokojny jest, nie w daje sie zbytnio w bojki. Pewny siebie, opanowany. Obowiazkowy, lecz nie raz leniwy i mu sie nie chce nic robic.
Ekwipunek: Sportowy zegarek, ubranie, portfel

Historia:

13 lat temu... Wtedy wlasnie wychodzilem z mama na zajecia teakwondo, gdzie uczeszczalem ze
swoimi rowniesnikami z okolicy. Pogoda byla paskudna, bylo zimno i padal deszcz. Wszedzie kaluze i ludzi
na ulicy brak. Droga minela bez przeszkod i nie trwala dlugo, gdyz bylo to tylka kilka przecznic dalej od domu. Na treningu teakwondo wszyscy mieli ochraniacze i rekawice, trener byl nawet milym gosciem, lecz nieco dziwnym, bo zawsze chodzil w sandalach i w jakiejs takiej bialej narzucie. Uczyl nas roznych atakow, ktore teraz mi sie przydaja. Wszyscy bylismy ubrani w male biale kimona, ochraniacz na glowie byl koloru czerwonego i pachnial stara skora. Sala nie byla duza, bylo w niej kilka rzeczy jakie sa teraz w sali gimnastycznej mojego liceum, brakowalo tam tylko pilek lekarskich, skrzyni i kozla. Wlasnie te 13 lat temu zobaczylem pierwszy raz ducha, przestraszylem sie troche bo wylazl ze sciany domu kolo placu zabaw i zaczal gadac do moich kolegow, ojciec go przegonil i mi powiedziel, ze moge widziec duchy i ze on tez je widzi. Myslalem ze zeswirowal, ale taka prawda. Widze duchy, ojciec podobno tez. tylko nie wiem jak reszta rodziny... Urodzila sie w tym czasie moja siostra Mai, interesuje sie teraz pilka nozna i lubi sport. Urodzila sie poltora roku przed moim pojsciem do podstawowki...

11 lat temu... Rocznik, ktory zapamietalem dobrze... To rok kiedy pierwszy raz poszedlem do szkoly. W podstawowce duzo sie dzialo, zawsze cos nabroilem. Dobrze sie uczylem i bylo latwo... Teraz nie jest, niestety. Wtedy robilem duzo psikusow, ale nie bede wam tego mowil, zostawie to sobie. Moze kiedys wam powiem... W czasie pierwszej klasy urodzila sie druga siostra o imieniu Karin, lubi bawic sie lalkami. Jest przeciwienstwem Mai...

5 lat temu... Gimnazjum... Nie, o tym nie bede wam opowiadal, ale moge wam powiedzial ze wtedy sie zakochalem... Mile czasy byly, lecz zwariowane. Duzo dowcipow sie robilo, nie tylko belferom, ale tez innym uczniom, nie tylko z mojego rocznika.

2 lata temu... Koniec gimnazjum, ide do liceum... Pamietny dzien i wazny. W koncu bylem w liceum, cieszylem sie i jak zwykle na poczatku myslalem, ze bedzie to dlugo trwac. Tak szybko minal pierwszy rok... potem drugi... Zaczal sie trzeci i co mam dalej powiedziec? Nie mam klopotow jak na razie z nauka. Nadal widze duchy i jest calkiem dobrze... Tylko ojciec troche zeswirowal, za duzo sie filmow z Jackie Chanem naogladal. Probuje roznych sposobow walki na najstarszym dziecku czyli mnie, co za pajac...


Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
(Do rozdania na wszystko 10 pkt. Dodatkowo za każde 5 lat wieku postaci +1 punkt na statystyki. Początkowa wartość każdej statystyki = 5.) [13]
Atrybuty:
Siła: 7 (1+1=7)
Szybkość: 7 (+2)
Zręczność: 8 (4+2-2)
Wytrzymałość: 6 (+1)
Inteligencja: 10
Psychika: 7
Reiatsu: 8
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig: 70kg
Prędkość(śr.): 7km [km/h]. Prędkość, z którą postać może poruszać się przez długi okres czasu, nie męcząc się.
Prędkość(max.): 24[km/h]. Prędkość, z którą postać przemieszcza się zazwyczaj w czasie walki, pościgu, desperackiej ucieczki.

Techniki
Magia: Brak
Poznane Hadou: Brak
Poznane Bakudou: Brak

Umiejętności: Wytrwały survival'owiec, Podstawowy Samoobrony i Prawo jazdy
Wady: Brak


Ostatnio zmieniony przez Reimnar dnia 2009-03-16, 16:50, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Reimnar Ghest [Człowiek] Empty
PisanieTemat: Re: Reimnar Ghest [Człowiek]   Reimnar Ghest [Człowiek] Empty2009-03-12, 17:25

Mam dwa zastrzeżenia..
Pierwsze Historia.. Na Boga za dużo bleach'a praktycznie większość Histori jest z historią ichigo z bleach'a i za krótka jak dla mnie.
NR2. jak robisz statystyki to taka mała prośba pisz co za co np.
Siła: 5 +1(człowiek)+2 (płeć)+1(wolne)=9 (taki przykład nie oparty na żadnej podstawie)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Reimnar Ghest [Człowiek] Empty
PisanieTemat: Re: Reimnar Ghest [Człowiek]   Reimnar Ghest [Człowiek] Empty2009-03-13, 14:31

Jak na 18 lat zamało historii
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Reimnar Ghest [Człowiek] Empty
PisanieTemat: Re: Reimnar Ghest [Człowiek]   Reimnar Ghest [Człowiek] Empty2009-03-14, 13:44

Popraw Historię a dostaniesz Akcept i przyjmę cie pod moje skrydła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Reimnar Ghest [Człowiek] Empty
PisanieTemat: Re: Reimnar Ghest [Człowiek]   Reimnar Ghest [Człowiek] Empty2009-03-14, 21:22

Poprawione juz, czekam na akceptacje :D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Reimnar Ghest [Człowiek] Empty
PisanieTemat: Re: Reimnar Ghest [Człowiek]   Reimnar Ghest [Człowiek] Empty2009-03-14, 21:35

kurde no nie wiem co powiedzieć Historia jest już taka jak powinna być ale no właśnie ale hmm... nie wiem co powiedzieć dał bym ci Akcept ale Bleach to jest jedno z moich ulubionych anime a ta Historia opis ojca i Karin (siostra Ichigo tak samo opisana) i "Mai" to cała Historia Ichiego bez paru aspektów ale cuż spytam się jeszcze jednego MG co o tym sądzi i ci odpowiem. Ale nie załamuj sie ogólnie dobrze napisana.

AKCEPT
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Reimnar Ghest [Człowiek] Empty
PisanieTemat: Re: Reimnar Ghest [Człowiek]   Reimnar Ghest [Człowiek] Empty

Powrót do góry Go down
 
Reimnar Ghest [Człowiek]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Treila [człowiek]
» Daisuke [Człowiek]
» Len Tao [człowiek]
» Holigans (człowiek)
» Ayano [człowiek]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje