Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Holigans (człowiek)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-12, 22:19

Imię: Daisuke
Przezwisko: Holigans
Profesja: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 60 kg
Wzrost: 1,8m
Wygląd: http://c.wrzuta.pl/wi2386/b2bc3aaa001a0fca49eaf12e/0/anime%20boy To mój wygląd
Charakter: Holigans jest chłopakiem który niczego się nie boi. Stawi czoło każdemu wyzwaniu. Daisuke potrafi być też bardzo miły dla swoich kolegów których łatwo zdobywa, lecz dla wrogów potrafisz użyć siły, ale tylko w ostateczności, gdyż nie cierpi przemocy. Gdy ktoś jest w potrzebie to on chętnie pomoże.

Ekwipunek:

Historia: Daisuke urodził się w Japonii, a dokładnie w Tokio, mieszka w centrum tego miasta. Rodzice dali mu imię Daisuke co oznacza ogromną pomoc, imie to bardzo pasowało do jego charakteru, już od młodych lat był on bardzo pracowity i pomocny. Jego tata jest prawnikiem i często niema go w domu, zaś mama lekarzem. Chłopiec ten, gdy był mały lubił zawsze pomagać innym, zawsze znajdował wielu przyjaciół. Pewnego ranka chłopiec leżał do południa w łóżku, gdyż nie chciało mu się wstawać. Leżał długo, lecz końcu mu się to znudziło. Wstał, ubrał się i poszedł do kuchni. Miał wtedy 6 lat, jako iż nikogo nie było w kuchni to poszedł do pokoju głównego. Tam siedzieli jego rodzice i rozmawiali ze sobą. Chłopczyk powiedział:
-Mamo, zrobisz mi śniadanie-
-Oczywiście-Odpowiedziała jego mama i wstała. Poszli do kuchni, zrobiła mu śniadanie i pozwoliła wyjść na dwór, gdy skończy jeść. Chłopcu nie trzeba było powtarzać dwa razyz więc szybko zjadł to co mu mama przygotowała i wyszedł pograć. Inni chłopcy już grali w piłkę a dziewczyny bawią się skakankami. Podszedł, więc do chłopaków. Często grał z nimi w piłkę, więc pozwolili mu się przyłączyć, grali przez 4 godziny, jeden chłopiec przez przypadek kopnął drugiego w nogę. Ten się wywrócił i nie mógł wstać. Daisuke podbiegł do nich i powiedział jednemu z chłopców, Yoshimitsowi by pobiegł po mamę Daisuke. Powiedział do chłopaków:
-Nic mu chyba nie będzie, noga nie wygląda na złamaną-
Chłopcy popatrzyli najpierw na niego a potem na siebie nawzajem za zdziwieniem.
-Potrafisz stwierdzić czy noga jest złamana-Zapytał najstarszy chłopiec zwany Isamu.
-Tak potrafię, mama mnie tego nauczyła-Odpowiedział Daisuke. Gdy skończył mówić przybiegł chłopiec z mamą. Mama klęknęła przy nich i już chciała sprawdzić czy noga nie jest złamana, gdy jeden z chłopców powiedział:
-Pani syn już sprawdził czy noga nie jest złamana-
-Grzeczny chłopiec- Powiedziała mama do swojego syna.-Noga jest tylko stłuczona, nie jest połamana ani wybita, idź do domu odpocząć -Dodała po chwili. Daisuke oraz Isamu pomogli wstać leżącemu chłopakowi pomogli mu dojść do domu. Po drodze Isamu zapytał:
-Hej jak masz na imię-Powiedział to do rannego chłopaka -Zapomniałem, więc się pytam-dodał po chwili.
-Nazywam się Ren-Odpowiedział. Gdy doszli do jego domu oddali go jego tacie(mamy najwyraźniej nie było w domu) i poszli grać. Jednak wszyscy się już rozeszli, więc i oni poszli do swoich domów. Daisuke niechętnie wracał do domu, wolał siedzieć na dworze i grać piłkę niż nudzić się w domu. Gdy wszedł do domu pochwaliła go jego mama.
-Brawo synku, nie sądziłam, że pamiętasz jeszcze jak cię uczyłam o medycynie-Powiedziała jego mama do niego.
-A tak jakoś-Odpowiedział syn i się uśmiechnął. Poszedł do pokoju. Gdy już miał wchodzić mama powiedziała do niego:
-Kolega do ciebie przyszedł-
-Kolega-Powiedział sam do siebie zdziwionym głosem. Często wychodził na dwór grać z innymi w piłkę, lecz nigdy jeszcze nikt do niego nie przyszedł. Wszedł do pokoju.
-A to ty Yoshimitsu- Powiedział Daisuke do swojego kolegi
-Nie będę mówił drugi raz cześć po już raz się dzisiaj witaliśmy- Powiedział uśmiechnięty. Yoshimitsu był o rok starszym chłopakiem od Daisuke, lecz mimo to byli tego samego wzrostu, jest to cieszący się życiem chłopak, zawsze uśmiechnięty, nawet najbardziej smutna osoba przy nim się rozweseli. Tak było i w tym przypadku. Zaczęli ze sobą rozmawiać. Bardzo dobrze im się gadało. W połowie rozmowy zaczęli grać w gry planszowe. Daisuke miał ich dużo, więc mieli o robić. Po długiej zabawie do pokoju weszła mama 6 letniego chłopca .
-Yoshi chcesz zjeść u nas obiad-Spytała kolegę.
-Nie, już powinienem iść do domu na obiad mojej mamy-Powiedział, wstał i wyszedł żegnając się z całą rodziną. Daisuke pomachał koledze i powiedział:
-Może przyjdziesz jutro-
-Jasne, czemu nie- Odpowiedział Yoshi. Mówiąc to wyszedł już na dwór i pomaszerował do swojego domu. Daisuke w tym czasie poszedł na swój obiad. Dopiero teraz uświadomił sobie jak bardzo był głodny. Gdy jego mama podawała obiad zaburczało mu w brzuchu. Zjadł obiad i poprosił o dokładkę. Gdy był już najedzony poszedł do swojego pokoju i bawił się sam aż do wieczora, a potem położył się spać.
10 lat później…
Cała rodzina chłopca przeniosła się do miasta zwanego Karakura. Starszy już Daisuke wstał, ubrał się i poszedł do kuchni. Zrobił sobie śniadanie wziął tornister powiedział do mamy:
-Wychodzę, dziś mój pierwszy dzień w nowej szkole-
-Papa synku, powodzenia-Odpowiedziała mama.
Chłopak wyszedł z domu i szedł do szkoły, po drodze spotkał swojego kolegę Yoshimitsu,(który mieszka w tym mieście już od roku, z powodu przeprowadzki), który jak się okazało jest w tej samej szkole. Gdy doszli do budynku szkoły Yoshi powiedział:
-O to twoja nowa szkoła, belfrowie są nawet w porządku, więc nie martw się-
-Heh, dzięki-Odpowiedział Dai do swojego kolegi.
-No to idź do swojej klasy, moja jest w drugiej części budynku, więc zobaczymy się potem-Powiedział Yoshi.
-No to do zobaczenia na przerwie-Odpowiedział Daisuke. I skręcił w inną stronę niż jego kolega. Po kilku minutach szukania znalazł ją. Dużo osób już stało przed wejściem, wszyscy czekali na przyjście wychowawcy. Nauczycielka przyszła po dziesięciu minutach. Wszyscy weszli do sali i zajęli miejsca w ławkach.
-Witajcie, nazywam się Emiko Okagawa. Jestem nauczycielką jeżyka japońskiego i to ze mną będziecie mieli ten przedmiot.-Popatrzyła na zegarek i dodała- Macie 30 minut na poznanie się miedzy sobą-Gdy to powiedziała zaroiło się od rozmów, zaś nauczycielka usiadła i zaczęła coś czytać. Daisuke lubił zdobywać kolegów, więc odrazy zaczął rozmowę. Odwrócił się do tyłu.
-Cześć, Jestem Daisuke, a ty jak masz na imię-Zapytał.
-Jestem Ichiro, mam nadzieję, iż ta szkoła będzie fajna-Odpowiedział nowy kolega
-Choć przywitać się z innymi-Odpowiedział Daisuke. Wstali więc i w ciągu tych 30 minut zdażyli się poznać z całą klasą. Pierwszy rok szybko zleciał, zaś do młodzika przywarło przezwisko Holigans, było ono żartobliwe, gdyz każdy z klasy wiedział, że Daisuke unika przemocy.


STATYSTYKI

Atrybuty:
Siła: 5 + 1[Płeć] + 3(z 16 pkt) = 9
Szybkość: 5 + 1(z 16 pkt) = 6
Zręczność: 5 - 2[płeć] =3
Wytrzymałość: 5 + 1[płeć] +1(z 16 pkt) =7
Inteligencja: 5 + 5(z 16 pkt) = 10
Psychika: 5 +5(z 16 pkt) = 10
Reiatsu: 5 +3[człowiek] = 8
Kontrola Reiatsu: 5 + 1 (z 16 pkt) = 6

Wolne=10 + 3(za 17 lat) + 3(jako człowiek) = 16

OGÓLNE

Udźwig: Siła*10kg = 90kg
Prędkość(śr.): Szybkość[km/h] = 6[km/h]
Prędkość(max.): Szybkość*2+10[km/h] = 22[km/h]

Techniki

Umiejętności:
-Medycyna
-Nadzwyczajna Uroda
-Wyczucie Zamiarów
Wady:


Ostatnio zmieniony przez Daisuke dnia 2009-08-24, 13:40, w całości zmieniany 29 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-12, 22:21

negatyw
Za krótko (historia), zbyt niedokladnei (charakter), błędy ortograficzne (alkoCHol - już nawet nie potrafisz przepisac poprawnie słowa które jest zawarte w twoich wadach?)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-12, 22:48

Jak już piszesz historie to się postaraj. I rozpisz jak rozdałeś ptk statystyk.
NEGATYW
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Holigans (człowiek) Pbucket89/100Holigans (człowiek) Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Holigans (człowiek) Pbucket161/168Holigans (człowiek) Empty_bar_bleue  (161/168)

Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-13, 10:11

Rozwinąć opis charakteru i historie, i to bardzo rozwinąć.

W wyglądzie mógł byś napisać gdzie twój pusty ma prze słynną, ziejąca na wylot dziurę taką jak każdy Hollow ma.

Nie sprawdzam statystyk, ta karta i tak otrzymuje NEGATYW za historie i charakter.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-16, 20:21

Poprawione. Historia została gdyż zmniejszyłem liczbę lat do 4. A więc 89 linijkowa historia wystarczy. Gdyż ze wzoru liczba lat*2 wychodzi mi 8. :D
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Holigans (człowiek) Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Holigans (człowiek) Pbucket210/220Holigans (człowiek) Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Holigans (człowiek) Pbucket2225/2250Holigans (człowiek) Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-16, 20:37

Po pierwsze minimalny wiek to 5 lat, po drugie wrażliwość na alkohol nie oznacza, że po łyku wódki umrzesz, po prostu zaśniesz. Historia trochę mało składna i dziwna, nienormalna. Rozumiem - patologia i tak dalej, ale zbyt to naciągane.
Cytat :
Pewnego dnia jego ojciec wrócił ku jego zdziwieniu niepijany, poprosił go by nalał mu picia. Gdy napił się łyka tego picia od razu poczuł, że to nie woda a wódka. Zasnął od razu.
Nie wiadomo do końca, czy to ojciec poprosił o nalanie picia, czy jak - ogólnie ciężko zrozumieć te zdania.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-16, 20:41

poprawiłem jeszcze raz :D
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Holigans (człowiek) Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Holigans (człowiek) Pbucket210/220Holigans (człowiek) Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Holigans (człowiek) Pbucket2225/2250Holigans (człowiek) Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-17, 15:23

W takim razie czekamy na ponowną ocenę MG - po poprawach.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Holigans (człowiek) Pbucket89/100Holigans (człowiek) Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Holigans (człowiek) Pbucket161/168Holigans (człowiek) Empty_bar_bleue  (161/168)

Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-17, 21:16

Tak ogólnie:
Mam wrażenie iż piszesz używając programu nie sprawdzającego błędów ortograficznych. Do tego widzę niewielkie problemy z używaniem spacji. Czasem się pojawia zbyt często, czasem znika.

Charakter:
Bardzo ogólnikowy, a muszę przyznać iż ja osobiście zwracam bardzo dużo uwagi na ten fragment KP. Zwykłem bowiem uważać iż cała przyszła rozgrywka bazuje zasadniczo na odgrywaniu postaci, a ogrywa się w wielkim stopniu poprzez branie pod uwagę charakteru.

Historia:
Szczerze przyznam iż wydaje się dość dziwna. Wypicie wódki w zasadzie może zabić.. ale z wadą wrażliwości twoja postać powinna usnąć jak mniemam przed osiągnięciem śmiertelnej dawki, zaś nie odróżnienie wódki (której zapach mógł by niemal ogłuszyć twoją postać) od wody (z tego co wiem całkowicie neutralnej) wymagało by wielkiego uporu skierowanego na niezauważeniu różnicy.

Przydało by się zawrzeć jakiś bliższy opis Fujio, i być może chwilę gdy twoja postać się z nim zapoznała. W końcu puści nieczęsto łączą się w grupy. Nie lubią bowiem dzielić się zdobyczą.

Hmmm... fragment o zabiciu ojca jest dość niespójny. Wygala tak jak by podczas przebywania w HM Holigans polował na ziemi, co jest raczej niemożliwe ze względu na spore różnice pomiędzy oboma światami. oczywiście taką wycieczkę można by jakoś wytłumaczyć posiadając umiejętność zezwalającą na otwieranie garganty, niemniej nie zauważyłem jej u tej postaci.

Chwilowo Negatyw - czekam na rozwinięcie wątków które wspomniałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-18, 11:49

Hmmm... Dodam od siebie, że statsy są ciut (mud)kipnięte. Właściwie doszukałem się 8 wolnych punktów z 10, więc 2 z nich gdzieś wyparowały(może zajebał je Mudkip). Dodaj 2 pkt. statsów do czegokolwiek.

To co mnie rozjechało:
Cytat :

[...]Po wypiciu szklanki zasnął od razu. Jego ojciec patrzył na to z uśmiechem ciesząc się,[...]
Jakoś mi się tak skojarzyło.

Co do reszty błędów, nie będę powielał tego co napisał kolega powyżej.




EDIT:
A! Omal nie zapomniałem...
NEGATYW
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Holigans (człowiek) Pbucket102/290Holigans (człowiek) Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Holigans (człowiek) Pbucket41/156Holigans (człowiek) Empty_bar_bleue  (41/156)

Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-18, 12:26

ja już chyba nie mam co dodać... Negatyw

Radze napisać.. Nową kartę ? I się do niej przyłożyć...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-19, 08:36

Zmieniona cała KP. proszę o ponowne sprawdzenie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-19, 10:22

"Teraz chodzi do szkoły, w której jest bardzo dobrym uczniem. W trakcie całego roku szkolnego miał dużo obowiązków a w szkole zaczęli na niego mówić Holigans."
WTF?
Co za żenada...
Negatyw
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-19, 11:28

Poprawione, tylko jeden błąd?? o_O
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-19, 11:46

Cytat :
Charakter: Holigans jest przystojnym chłopakiem
Zna się doskonale na sztuce medycyny, którą nauczyła go jego mama. //Co to ma do charakteru?

Gdy skończył mówić przybiegł chłopiec z mamą Daisuka.
Noga jest tylko stłuczona, nie jest połamana ani wybita, idź do domu odpocząć a jutro będziesz mógł znowu grać //bullshit =_=.
A to ty Yoshimitsu //Ghaa! Oryginalne.
10 lat później… //cały czas robił to co opisałeś wcześniej?
Witajcie w nowej szkole i w nowej klasie, nazywam się Emiko Okagawa. ... ... //Wszyscy byli nowi o.O? W Japonii szkołę zmienia się w wieku 15 lat, więc jest to niemożliwe, aby wszyscy byli nowi.

No nie mówi mi, że całe miasto się przeprowadziło wraz z Twoją postacią.

Dodatkowo - chcesz mi powiedzieć, że w wieku 6 lat Twoja postać znała się na medycynie lepiej niż niejedna osoba w wieku 20 lat i ... nie potrafiła zrobić sobie śniadania?

I zaraz mnie opieprzy Korim ... ...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-19, 11:49

nooo więc zaczynajmy skoro mnie proszą

pierwszy błąd jak dla mnie: wygląd. "bez opaski, bez skrzydel" moze jeszcze z wieksza muskulatura i troche nizszy? albo znajdujesz zdjecie czy obraz ktore PASUJE do postaci albo opisujesz wyglad olewajac przekaz graficzny.
2 błąd: charakter - "holigans jest przystojnym chłopakiem".. wow. nie wiedzialem, ze to jest cecha charakteru, naprawde szokujace..
3 błąd: "zna sie doskonale na medycynie" .. ze co? 17sto letni chłopak zna sie doskonale na medycynie? raczysz zartowac. Poza tym jest napisane, ze to sie tyczy w sumie pierwszej pomocy a nie 'doskonalej' znajomosci medycyny na którą lekarze musza poświęcić lata nauki
4 błąd: Zdania zbyt krótkie, powinieneś je rozbudować bo inaczej człowiek nie zdąży wejść w rytm "opowieści" zanim go kropka na końcu zdania wytrąci z równowagi.
5 błąd: Miał wtedy 6 lat i nie potrafił zrobić sobie śniadania, a jako że nikogo nie było w kuchni. - zdanie totalnie bez sensu. do poprawy.
6 błąd: "Daisukowi nie trzeba było powtarzać " ... oj chłopie. Jak dla mnie to imię Daisuke sie nie odmienia..
7 błąd: "zdarzyl sie wypadek" - juz budujes jakies tam napięcie, po czym czytelnik sie dowiaduje, ze tym strasznym 'wypadkiem' jest kopniecie kogos w noge, rzecz normalna na osiedlowym boisku. Dno.
8 błąd: "zabawie do pokoju weszła mama Daisuka.".. przeczytaj opis do błędu szóstego.
9 błąd: "-Wychodzę, dziś mój pierwszy dzień w nowej szkole-
-Papa synku, miłego dnia w nowej szkole-" - brzydkie, bardzo brzydkie powtórzenie
10 błąd: odnosze wrażenie, że karakura to centrum wszechświata. wszyscy się tam przeprowadzają.. ziemia obiecana czy co?
11 błąd: dialogi to masakra. Większość z nich świadczy o tym, że postaci w historii to kretyni, którzy nie potrafią sklecić jednego czy dwóch rozbudowanych zdań. strach się bać.
12 błąd: wydarzenia w historii. Tak naprawde nie wiadomo o twojej postaci wiele. gra w pilke, przeprowadza sie. tyle. Historia wydaje sie dluga ale wydarzen co kot napłakał
13 błąd: Zawierasz w niej informacje zupełnie bez sensu "mama zrobila mi kanapkę". Cudowne. przez 17 lat zycia ta jedna kanapka zostala wyrozniona tym, zeby to tu zapisac? Z jakich względów?
14 błąd: Dziwne, że osobę która dobrze sie uczy, ma znajomych etc. po jednej bójce nazywają holigans, jak dla mnie to nielogiczne.
15 błąd: trochę powtórzeń i błędów interpunkcyjnych z tego co pamiętam ale nie tak rażących jak te które wymieniłem.

ogolnie:
hmm.. co by tu powiedziec..
NEGATYW
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-23, 13:58

Poprawione, częściwowo, jak na rangę zwykłego człowieka to chyba powinno wystarczyć/

- Nie ma innych rang. Każdy zaczyna jako zwykły człowiek, początkujący bounto lub słabiutki shinigami ;P, więc każda "ranga" nowego gracza jest równa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-23, 14:08

Cytat :
-Mamo, zrobisz mi śniadanie-
-Oczywiście-Odpowiedziała jego mama i wstała. Poszli do kuchni, zrobiła mu śniadanie i pozwoliła wyjść na dwór, gdy skończy jeść. Chłopcu nie trzeba było powtarzać dwa razy, że może wyjść na dwór, więc szybko zjadł śniadanie i wyszedł na dwór
śniadanie - 3 razy|
wyjść na dwór -3 razy
zjeśc - 2 razy.
OUCH!

Cytat :
-Wychodzę, dziś mój pierwszy dzień w nowej szkole-
-Papa synku, miłego dnia w nowej szkole-Odpowiedziała mama.
NADAL nie poprawione.

Cytat :
-No to idź do swojej klasy, moja klasa jest w drugiej części budynku, więc zobaczymy się potem-Powiedział Yoshi.
-No to do zobaczenia na przerwie-Odpowiedział Daisuke. I skręcił w inną stronę niż jego kolega. Po kilku minutach szukania klasy znalazł ją. Dużo osób już stało przed wejściem do klasy, wszyscy czekali na przyjście wychowawcy. Nauczycielka przyszła po dziesięciu minutach. Wszyscy weszli do klasy i zajęli miejsca w ławkach.
-Witajcie w nowej szkole i w nowej klasie, nazywam się Emiko Okagawa.
zadanie na dzis; ile razy uzyte zostalo slowo klasa?
nie mam zielonego pojecia. za duzo razy, tyle wystarczy..


PODOBA MI SIE ZA TO sposob, w jaki wybrnąłeś z przezwiskiem holigans. mimo wszystko w ogolnym rozrachunku
-zdania dalej krotkie i nieporywajace
-masa powtórzeń - kilka z nich wypisalem do gory
-WYGLAD dalej nie do zaakceptowania.
+uzasadnienie ksywki.

3 minusy, jeden plus.
negatyw.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-23, 20:49

Już, ale musicie przyznać ,że nawet słaby shiinigami jest silniejszy od zwyklego człowieka :/
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-23, 20:52

MUSZĘ przyznać?
chcesz sie zalozyc?
wygląd dalej zly, reszty wiec nie sprawadzam <ziew>
negatyw
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Holigans (człowiek) Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Holigans (człowiek) Pbucket210/220Holigans (człowiek) Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Holigans (człowiek) Pbucket2225/2250Holigans (człowiek) Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-23, 21:33

Tak, słaby shinigami jest silniejszy od zwykłego człowieka, ale człowiek ma większe możliwości rozwoju. Może stać się zwykłą duszą, shinigami, albo odkryć swą moc, większe pole do popisu dla MG ;P.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-24, 13:41

Już poprawiłem wygląd.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Holigans (człowiek) Pbucket102/290Holigans (człowiek) Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Holigans (człowiek) Pbucket41/156Holigans (człowiek) Empty_bar_bleue  (41/156)

Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-25, 15:16

Poprawiłeś wygląd hmmmmm dobra niech będzie postać z D.N Angel czy jak to tam szło... ale reszta jest za słaba żeby to zaakceptować... NEGATYW
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty2009-08-28, 22:40

Powiem tak.. widzę jakąś tam poprawę. Jeśli jescze postarasz się dopieścić historię, daję akcepta :) Skoncentruj się na eliminacji tych pieprzonych powtórzen!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Holigans (człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Holigans (człowiek)   Holigans (człowiek) Empty

Powrót do góry Go down
 
Holigans (człowiek)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Len Tao [człowiek]
» Ayano [człowiek]
» Treila [człowiek]
» Daisuke [Człowiek]
» Eizo[człowiek]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje