Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Park

Go down 
+3
Ekkusu
Kamys
Benorn
7 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Park   Park Empty2009-03-17, 15:01

Miejsce w Którym ludzie wybierają się na odpoczynek jest duży i zielony na środku znajduje sie fontanna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-17, 15:06

*zjawilem sie w parku przed 16... Bylem akurat po szkole, mialem na sobie mundurek szkolny (biala koszula i ciemne spodnie). Rozgladam sie wypatrujac tego dziwnego kolesia...*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-17, 15:22

Pojawił się za tobą znikąd, stał ubrany w dziwną szatę.
- Więc dziś zaczniemy nasz trening najpierw musisz stać się silniejszy może na początek...hmm... 2 kilometry około 3 kółek na około parku następnie 100 pompek w seriach, cztery serie po 25. Hmm co jeszcze - powiedział zamyślony - dawno nie miałem nowicjusza - 50 przysiadów i 80 brzuszków, tak na rozgrzewkę, ale najpierw się porozciągaj.

+1 do inteligencji za uczęszczanie do szkoły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-17, 15:34

*No wiec zmienilem ubranie, zaczalem sie rozciagać. Rozciagnalem stawy skokowe inne (nie znam wszystkich na pamiec). Po rozciagnaniu zaczal biec wokolo parku... "Ciekawe jak wygladaja ci Shinigami..." biegne zastanawiajac sie... Biegne truchtem by sie nie przemeczyc zbytnio... Pierwsze kolko minelo, potem drugie, az w końcu trzecie. Staram sie uspokoic oddech i najpierw robie brzuszki... Potem pompki 4 serie po 25 pompek, po serii chwila odpoczynku. Na sam koniec zostawilem przysiady, po zakonczeniu myslalem "Pewnie bede mial zakwasy"*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-17, 16:38

-Ładnie - powiedział sensei- a Tak przy okazji mów mi Kira - po czym się użmiechął
Spojrzałeś na niego zdziwiony i pomyślałeś że nie spytałeś go nawet o imię.
- A teraz pokaż na co cię stać jak silny jesteś i jak to się teraz mowi... - pomyślał chwilę i powiedział - umiesz się "prać"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-17, 16:44

Dobrze Kira, mow mi Reimnar *spojrzalem na niego i zaatakowalem go kopnieciem, pozniej doszly ataki dlonmi (wogole zaczal go atakowac teakwondo). Robil rozne kombinacje, tak zeby go zmylic i walnać, ale nie pogruchotac mu zbytnio kosci...*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-17, 18:01

Mężczyzna bez większego trudu unikał twoich cisów, gdy nagle wystawił twarz i dał się uderzyć po czym podciął cię i przydusił ręką do ziemi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-17, 20:49

*probuje tak zrobic by role sie odwrocily by teraz on lezal na ziemi, a ja trzymam go przy ziemi. Probuje i wiem ze mi sie uda...*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-17, 22:06

Lecz ci nic nie wychodzi, Mężczyzna porusza się z wręcz niemożliwą gracja, każdy chwyt wykonuje z niezwykła łatwością.
- Dobra koniec - mowi, gdy zauważa, że powoli wpadasz w szał.- teraz przejdziemy do treningu już wiem na co cie stać, widzisz tamto drzewo, masz wejść na sam czubek po czym zejść na dól 5 razy powtórz to ćwiczenie, ja idę po coś do picia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-18, 12:54

*no to wiec ide do tego drzewa, podchodzac do niego rozgladam sie i zaczynam na nie wchodzic. Wspinam sie na szczyt i schodze, jak nie jest za wysoko to zeskakuje na trawe. Robie to 5 razy... Jak skonczylem to rozgladam sie za Kirą*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-18, 13:58

Ładnie.. wiesz co moj dom znajduje się niedaleko z tond, tam mam fajne pole treningowe, proszę za mną.
Przejdz Do Dom Nauczyciela Reimnar'a
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-22, 10:17

przyszedłem do świata ludzi. szczęśliwy wzdychałem ale mnie tu dawno nie było. Pozmieniało się trochę nie chcąc oddalić się od trenerki uważałem gdzie idzie, lecz czasami chciałem pójść i pogadać z prawdziwymi ludźmi. Trenerka nie zwracała na to uwagi. Mimo iż się oddalałem to nie traciłem z oczu mojej laseczki. Po chwili zrezygnowałem z rozmowy z innymi ludźmi. Nie widzieli mnie. *jaka szkoda* pomyślałem po czym dołączyłem do grupy. nagle staneliśmy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-22, 11:32

- No jeszcze nam Hisugiego brakuje, jak tylko się zjawi zaczynamy zabawę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-22, 11:34

po godzinie czekania Shidze znudziło się to bezczynne siedzenie. Wstał i zaczął "tańczyć" z mieczem w około najbliższego drzewa, a zarazem maskował jak najbardziej umiał swoje reiatsu bo nie opuściła zabawa hitsuge
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-22, 13:26

Wszedłem do świata ludzi. Niebo i chmury takie same co nie można powiedzieć o innych rzeczach pomyślałem obserwując niebo i cało okolicę, po chwili podchodzę do pani trener Przepraszam za spóźnienie powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-22, 14:01

shiga zajęty treningiem nie zauważył przybycie swojego kolegi. Lecz po chwili musiał się odwrócić ponieważ drzewo na którym ćwiczył właśnie się przewróciło, z powodu cięć Shigi na tym pniu, po prostu było już tak cienkie że z powodu ciężaru drzewo się obaliło. o, już jesteś? czemu się spóźniłeś? ja tu umieram z nudów a Ty pewnie się jeszcze za jakimiś laseczkami uganiasz w SS. Jesteś totalnym egoistą. Mogłeś mnie przynajmniej do zabawy zaprosić, albo chociaż urzpedzić
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-22, 14:30

Wiesz co może kiedyś cie zaproszę, ale raczej wątpię powiedziałem uśmiechając się szyderczo w stronę Shigiego
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-22, 15:04

szkoda * chyba chcesz mieć przejebane. O tak. Jak się usamodzielnię zajebie go. tak że się zesra. Choć i tak laski pewnie nie były w moim guście, o ile to były dziewczyny* zachichotał sobie pod nosem shiga uśmiechnął się sztucznie do kolegi odszedł kawałek i wpakował pięść w drzewo wyżywając się na nim z pretekstem trenuje siłę i wytrzymałość
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-22, 20:34

- Dobra koniec pogaduszek, zaczynamy polowanie na Hollowa, teraz tylko czekamy na jedną osobę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-22, 21:37

mianowicie? z kim będziemy mieli przyjemność. Mi się czekać nie chce po tych słowach odbiegłem parę metrów od mojej trenerki i robiąc jej na złość wydusiłem z siebie trochę reiatsu by złapać hollowa
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-22, 22:33

Mam nadzieje że szybko przybędzie powiedziałem patrząc na Shigiego. Mam nadzieje że z tym polowaniem szybko się uporamy pomyslałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-22, 22:52

*Wszedlem na teren parku i zaczalem rozgladac sie za Shinigami, trener wspomnial cos o tym ze beda miec miecze, wiec szukam ich wzrokiem. Pewnie ludzie nie beda na nich zwracac uwagi bo ich nie widza. Jak juz ich znalazlem to podchodze do nich* Witam *mowie do nich*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-23, 07:13

Reimnar
przed toba widac 2 młodych bogów, i jedna dziewczyne.
Shiga i Hitsugi
Widzicie jak w waszym kierunku zbliża się jakiś człowiek.
Pani trener
- OO a oto nas pomocnik
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-23, 12:18

To ten pomocnik? spytał Shiga nie był pewien w końcu był to człowiek. *ja pierdole aole ona ma pomysły. W czym on może nam pomóc?* spytał swoje drugie ja
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-23, 13:03

* Dla twojej wiadomości imbecylu to tzw. Kurosaki Ichigo jak uczyłes się na lekcjach był człowiekiem a także Sado Yastora który mu pomagał, możliwe że ten człowiek posiada taką samą siłę jak jakiś porucznik.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-23, 13:39

*podszedlem blizej, spojrzalem na dziewczyne i sie usmiechnalem do niej. Potem popatrzylem na chlopakow, ktorzy stali z nia. Milczalem, ale w koncu powiedzialem* Przyszedlem pomoc, jak slyszalem przybyliscie tu na trening... *patrzylem na nich spokojnie*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-23, 13:40

*ale jest możliwość że nie a nie zawsze ranga pokazuje silę. Taki kurosaki ichigo był tylko zastępczym shinigami a miał siłę taką jak kapitan więc imbecylu zamknij mordę* tak przyszliśmy "oczyszczać miasto" uśmiechnąłem się do niego. *przynajmniej on jeden jest normalny w całym tym towarzystwie. Pani trener podejrzliwa, i nie potrafi mnie docenić, ten jej drugi uczeń rzuca się aż za nadto i nie jest miły, to przynajmniej jede normalny miły osobnik w moim towarzystwie* obejrzałem go wzrokiem odwróciłem się i szukałem czegoś na czym mogłem usiąść
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-23, 14:28

Przy oczyszczaniu miasta nie powinno być kłopotu *usmiechnal sie sie tajemniczo i uważnie usiadlem sobie na trawie. Pomyslalem sobie "ciekawe jakbym ja wygladal w tym uniformie, pewnie bym byl niewidzialny dla ludzi" Po chwili popatrzylem za siebie (czy nie ma zadnej niespodzianki. Nie ma to sie klade a jak jest to nie klade sie). Patrzylem na niebo...*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-23, 16:04

Ciekawe czy naprawdę jest taki dobry jak mówi. pomyślał patrząc na człowieka po czym rozglądnął się czy jacyś ludzie się patrzą się na Reimnara (Bo ludzie ans nie widzą i to trochę dziwnie wygląda kiedy człowiek mówi do powietrza.) Ech to może już zaczniemy? powiedział do trenerki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty2009-03-23, 17:50

*Widzialem co Hitsugi zrobil (rozgladal sie), a ja mialem na to sposob, zawsze moglem udawac ze gadam przez telefon, bo niby mam zestaw słuchawkowy. "Ludzie powinni kupić to klamstewko" pomyslalem*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty

Powrót do góry Go down
 
Park
Powrót do góry 
Strona 1 z 11Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Park
» Park
» Park Kinshu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Centrum-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje