Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Park

Go down 
+3
Ekkusu
Kamys
Benorn
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


Park - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-08-25, 21:55

Yuzuru Tanaka

Po paru minutach marszu doszedł do niego szmer wody. Pośrodku betonowego basenu wyrastała dwumetrowa pagoda z czubka, której wytryskały cztery strumienie wody. Plac wokół fontanny otoczony był ławeczkami, na których siedziały osoby i starsze i młodsze. Młodsze wpatrzone w ekrany telefonów i ze słuchawkami w uszach, a starsze otoczone gruchającymi pogodnie gołębiami czekającymi na kolejny rzut czerstwego chleba.
O krawędź fontanny oparty był tylko średniego wzrostu młodzieniec w okrągłych okularach. Miał na sobie jeansowe spodnie i czarną kurtkę. Spoglądał na pogodne niebo gwiżdżąc pod nosem.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Park - Page 11 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket0/500Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket0/3906Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-08-27, 08:21

1091

Gdy tylko usłyszał twierdzącą odpowiedź, pędem zaczął się szykować. Co prawda Susu dał mu tylko minutę i przekroczył ten czas, ale nie musiał za nim gonić.
Wziął kask od kompana i założył na głowę, po czym zajął miejsce za nim.
Nie, dziś akurat widzę się z kumplem w parku.
Tanaka lubił jeździć motocyklem, nie musiał w ogóle się męczyć, a mógł osiągać duże prędkości. Ponadto było to po prostu fajne. Jeszcze miał za mało gotówki żeby sobie jakiś sprawić, ale jak wpadnie jeszcze trochę pieniędzy za jakieś misje to może mu wystarczy. Ponadto pewnie będzie musiał przejść jakiś kurs, a przede wszystkim otrzymać prawo jazdy z tego co się orientował. Gdy dojechali na miejsce Yuzu oddał kask i podziękował za podwózkę po czym wszedł do parku. Szedł dość żwawym krokiem rozglądając się po okolicy. Drzewa zaczęły nabierać jesiennych barw dodając temu miejscu urok. Po kilku chwilach był już przy fontannie. Nie miał problemu ze zlokalizowaniem kolegi, a tak przynajmniej mu się wydawało. Podszedł do młodzieńca i zagaił.
Cześć, Karas?
Dodał na końcu pytającym tonem.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 13:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Park - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-08-27, 17:32

Chłopak przy fontannie skierował swe pospolite oblicze w kierunku nadchodzącego Tanaki. Zamrugał jakby nie mógł uwierzyć własnym oczom.
- Uchicha Sasuke? - zapytał zdumiony, po czym uśmiechnął się szeroko. - To twój sposób na dziewczyny, Tanako? Ja wolę oczarowywać je osobowością. - Wyciągnął rękę do uściśnięcia. - Trochę czasu minęło, co? Chodź przejdziemy się trochę i opowiesz mi w jakich to niezwykłych okolicznościach spotkałeś to co spotkałeś.
Pogoda sprzyjała spacerom. Ciepła japońska jesień trwała w najlepsze i co chwila natykali się na kwitnące chryzantemy będące ukochanymi kwiatami tubylców. Wędrując schludnymi parkowymi ścieżkami Yuzuru opowiadał co spotkało go podczas ostatniej misji. Karas szedł u jego boku w swym skromnym gigai, na którego twarzy malował się wyraz uprzejmego zaciekawienia.
- Wiesz co? Chyba zajmę się tym problemem - odezwał się, gdy Tanaka zakończył opowieść sceną nad kraterem pozostałym po domu rodziny magów. - Nie podobają mi się działania tej wiedźmy, a że w pewien sposób czuję się z tym wszystkim związany, to bezczynność by mnie uwierała. Dobrze... to o co pytałeś mnie w SMS-ie? O królową pustych? Cóż, to głównie legendy. - Założył ramiona za głowę. - Wydaje mi się, że istotę sprawy choćby w części opisały starożytne japońskie kroniki. Uśmiercona tragicznie bogini, której duch uleciał do krainy umarłych, a która wpadła w szał, gdy boski małżonek ją odrzucił. Król dusz i króla pustych, na pewno są ze sobą związani. Król wyparł się królowej i zapieczętował ją w najgłębszej otchłani świata umarłych, czyli Hueco Mundo. Pisma mówią, że została tam uwięziona razem ze swoimi sługami, ale widocznie nie do końca jest to prawda.
Podbiegł mały piesek i zaczął obwąchiwać ich nogawki. Jego właściciel, chłopiec w wieku szkolnym, podbiegł i zabrał psiaka przepraszając przy tym. Karas uśmiechnął się i machnął ręką, a gdy młodzieniec odbiegł westchnął kręcąc przy tym głową.
- Zraniona kobieta potrafi być bardzo mściwa. I to mówię o zwykłej kobiecie, a jaka dopiero musi być bogini, hoho, aż strach myśleć. O ile oczywiście legendy mówią prawdę. Na własne oczy z kolei widziałem otchłań i czułem bijący od niej mrok. Zdecydowanie została tam pogrzebana jakaś straszna siła. Czy to bogini demonów, czy starożytny pusty, albo kto lub co jeszcze... pewne jest jedynie, że lepiej, aby nie ruszało się stamtąd.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Park - Page 11 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket0/500Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket0/3906Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-08-28, 07:57

1092

Yuzu gdy usłyszał ponownie imię te osoby przewrócił oczami.
Jesteś kolejną osobą, która mnie tak nazwała.
Faktycznie gigai było trochę podobne do tej osoby, no ale bez przesady. Poza tym gdy sobie je wybierał nie miał pojęcia kim ten cały Uchiha Sasuke był. Oczywiście nadrobił już te zaległości.
Nie miałem takiego planu, aczkolwiek chyba faktycznie te gigai trochę przyciąga dziewczyny.
Odparł z uśmiechem podając mu rękę.
Faktycznie, zleciało nawet nie wiem kiedy.
Szli sobie alejkami, a Tanaka opowiadał co się ostatnim razem wydarzyło.

Związany? W jaki sposób? Poza tym szczerze liczyłem na to,że się zaangażujesz. Nie znam żadnej innej osoby, która mogłaby coś więcej o tym wiedzieć. Tylko jak Ci już wspomniałem potrafiła panować nad hollowami, nawet nad moim, który mocno dawał mi się w ostatnim czasie we znaki. Teraz jednak udało mi się znowu go trochę poskromić.
Mógł sobie tylko wyobrazić jak diaboliczna może być zdradzona kobieta. Do tej pory nie miał okazji się przekonać tego na własnej skórze i lepiej by było aby tak zostało. Jednak pamiętając parę filmów, które do tej pory obejrzał w świecie żywych to faktycznie kobiety dawał mocno w kość, a to były zwykłe śmiertelniczki...
Też uważam, że bezwzględnie trzeba ją powstrzymać. Tylko jak ją znaleźć i zgładzić? W sumie to jakoś sporo pytań mam do Ciebie
Powiedział drapiąc się w tył głowy.
Mam nadzieję, że nigdzie się nie spieszysz.
Uśmiechnął się szeroko i miał zamiar dalej go nękać pytaniami.
Tak jak pisałem, myślisz że Yuudai miał jakiś związek z jej zapieczętowaniem? I czy znasz może imię tego, który zdradził z pierwszych?


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 13:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Park - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-08-29, 20:07

- Cóż, można powiedzieć, że oboje jesteśmy starożytni... nie to nie zabrzmiało dobrze. - Potarł podbródek. - Oboje jesteśmy bardzo doświadczeni życiowo. O już lepiej. No i przede wszystkim to niedopuszczalne żeby taka wiedźma przekształcała na swoje podobieństwo niewinne młode panny.
Jeśli chodzi o młode panny, to dwójka ich przedstawicielek właśnie ich minęła. Prześlizgnęły wzrokiem po Karasie i zatrzymały go na Tanace. Gdy były już kilka metrów za nimi, arrancar w ciele gimnazjalisty obejrzał się.
- Wciąż się na ciebie gapią. Znaczy się teraz już nie. Chyba je spłoszyłem. - Wzruszył ramionami, uśmiechnął się. - Także taki skarb wart jest interwencji. - Spoważniał, ale tylko odrobinę. - Tylko uważaj. Jak zamienisz się w pustego to Belle z wielką radością doda cię do swojej kolekcji. No, ale wszystko zostaw mnie. Jakoś dam sobie radę z upiorzycą.
Wkroczyli na drewniany most biegnący nad stawem, po którym pływało kilka kaczek krzyżówek. Karas przystanął i oparł się o balustradę. Miał zbolałą minę.
- Och... pytań mówisz? Jakoś zawsze dużo jest ich kierowanych w moją stronę, ale śmiało. Jestem ci coś winien za to, że tyle czasu musiałeś czekać na odpowiedź. - Wysłuchał Tanakę. - Nie. Raczej na pewno odbyło się to zanim Yuudai został shinigami, a co do zdrajcy to wiem o nim tyle, że zdradził. Sądzę, że shinigami postarali się, aby wymazać jego imię z historii. Odpowiedzi na to pytanie musiałbyś szukać w sobie i we wspomnieniach Yuudai, bo z innych źródeł raczej ich nie otrzymasz.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Park - Page 11 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket0/500Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket0/3906Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-09-02, 11:17

1093

Po usłyszeniu słowa starożytny, na twarzy Yuzu pojawił się uśmieszek. Miał ochotę dodać jakąś kąśliwą uwagę, ale ugryzł się w język. Ale mimo, że nie zabrzmiało to dobrze to było prawdziwe. Kto może pochwalić się kilkoma tysiącami lat na karku? Aczkolwiek te widmo było jeszcze bardziej wiekowe, może wręcz prehistoryczne.
Pewnie dlatego, że skojarzyły mnie z tym całym Uchihą. Chyba powinien jednak zmienić te gigai. Chociaż nie, wtedy przestałbym się spotykać z Chiką. Hmmm, może jakaś wizyta u fryzjera lub inna zmiana w wyglądzie.
W sumie to nawet nie pochwalił się, że ma dziewczynę. Pewnie po tych słowach Karas sam go pociągnie za język.
Nie wiem czy to właściwe żeby zwalić wszystko na Ciebie. Myślę, że to jest sprawa, która dotyczy wszystkich świadomych duchowo istot i wszyscy powinni mieć w tym jakiś udział. Ale jeśli chcesz indywidualnie się tym zająć to byłbym wdzięczny jak co raz byś poinformował mnie jak wygląda sytuacja. Może będę mógł w jakiś sposób pomóc. Co do tego pustego. Pamiętasz jak Ci kiedyś wspominałem, że tracę panowanie w czasie walki? Zmieniłem podejście i teraz praktycznie wygląda to inaczej. Również ciągnie mnie do bitki, ale pobudki są nieco inne. Wtedy to chciałem po prostu siekać, zabijać wrogów. Teraz mam ogromną satysfakcję kiedy mogę się pojedynkować i wygrywać z silnymi osobami wykorzystując nie tylko brutalną siłę.
Gdy się zatrzymali oparł się o balustradę naprzeciwko Karasa.
To chyba medytacja i wizje z życia Yuudaia tak na mnie wpłynęły. Pokazały, że może być zupełnie inaczej i wcale nie gorzej. Poza tym, zacząłem podchodzić do wielu rzeczy z dużym spokojem i dystansem. Widzę, że to naprawdę zdaje egzamin i coraz lepiej panuje nad mocami Kamagami. Ona naprawdę jest niesamowita i już nie mogę się doczekać kiedy będę mógł opanować jej kolejne moce.
Uśmiechnął się szeroko patrząc w niebo. Dzięki temu, że Yuzu coraz lepiej panował nad białymi płomieniami czuł coraz większą więź ze swoim zanpakutou. Miał nadzieję, że nie działało to tylko w jedną stronę. W sumie chyba nie powinien w to wątpić, w końcu na każdym kroku ta udowadnia mu że jest mu oddana. Najlepszym przykładem była ostatnia misja.
Nie obraź się, ale przez swój wiek jesteś skarbnicą wiedzy. Nie dziwi mnie to, że dużo osób chce pozyskać od Ciebie jakieś informacje, albo zweryfikować swoją wiedzę.
Na szczęście Karas zgodził się odpowiedzieć jeszcze na kilka pytań, więc Tanaka bez skrupułów zamierzał to wykorzystać.
Ostatnim razem gdy w moich wspomnieniach było wypowiadane jego imię, było ono zniekształcone i niezrozumiałe. Miałem nadzieję, że jeśli bym je tutaj poznał to udałoby mi się dojść do kolejnych wspomnieni Yuudaia. Raczej nigdzie nie ma poradników jak sobie przypomnieć poprzednie wcielenie, więc muszę kombinować metodą prób i błędów. Wierzę, że dzięki tej wiedzy lepiej będę mógł zrozumieć siebie i Kamagami. Ale dosyć o mnie, jeśli pozwolicz chciałbym poznać lepiej Ciebie.
Yuzu dużo zawdzięczał Karasowi, można powiedzieć że traktował go jak przyjaciela. Chciałby go trochę lepiej poznać.
Chciałbym się dowiedzieć jaka jest Twoja filozofia na życie. Na pewno poświęciłeś wiele czasu na przemyślenia i doszedłeś do jakiś wniosków. Może one w jakiś sposób mogłyby mnie nakierować.
Pewnie takiego pytania Karas się nie spodziewał.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 13:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Park - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-09-03, 18:18

Karas nie wnikał zbytnio w życie prywatne Tanaki.
- A więc znalazłeś sobie kogoś? No to Belle będzie niepocieszona. -Wzruszył ramionami. - Była fanką twojego związku z Mizuki, także prawdopodobnie będziesz musiał ją przebłagać płodząc małe stadko długouchych dzieci.
Dalej zaśmiał się krótko.
- Jakoś nie wyobrażam sobie podjęcia ogólnoświatowego polowania na upiora, w którym będzie jednocześnie uczestniczyć kapitan głównodowodzący, jak i Don Kanonji. Nie, Tanako. Dla spokoju duszy lepiej żeby nie wiedziano powszechnie o pewnych sprawach, których i tak nie da się rozwiązać i tylko będą ciążyć na sercu.
Z aprobatą przyjął jego postępy w niekończącej się potyczne z innerem.
- To dobrze, że się rozwijasz. Pamiętaj, iż moja propozycja pojedynku nadal jest aktualna i zgłoszę się do ciebie, gdy tylko uda ci się zbliżyć do poziomu Yuudai. Hmm, może uczcimy małym sparingiem opanowanie przez ciebie ban kai? Świetny moment, jak sądzę.
W stawie zakotłowało się przez moment. Samiec o zielonej główce trzepocząc skrzydłami zeskoczył z brzegu prosto na pływającą samicę. Nie spodobało jej się to co podkreśliła kwakaniem i kłapnięciem dziobem w skrzydło namolnego adoratora.
- Tylko chciałbym cię przestrzec żebyś uważał, aby wizje nie miały na ciebie zbyt wielkiego wpływu. Czerp z nich doświadczenie i odpowiednie wzorce, ale nie pozwól żeby widmo Yuudai'a przesłoniło prawdziwego ciebie. W końcu jesteś Yuzuru Tanaka, a nie Kuchiki Yuudai.
Lekkim ruchem głowy Karas dał przyzwolenie o zadanie bardziej osobistych pytań. Gdy je usłyszał uśmiechnął się.
- Och, nie mówiłem ci już przypadkiem, jak postrzegam świat? Cóż, moja filozofia jest dziecinnie prosta. Zwyczajnie cieszę się małych rzeczy. Piękno natury, cuda cywilizacji, świetne jedzenie, no i oczywiście kobiety. - Ponownie zaśmiał się. - Nie biorę natomiast udziału w wyścigu o władzę i potęgę, która rozgrywa się w każdym ze światów. Wolę obserwować cóż to ciekawego znowu wymyślicie. Spójrz choćby na tego shinigami tam. - Skinął głową w kierunku boga śmierci, który właśnie wyłonił się zza  niewielkiego wzgórka. - Albo nie, lepiej się nie gap, bo chyba będzie przechodzić przez most. W każdym razie tacy jak on kończą naukę i potem rzucają się w wir służby próbując przetrwać i wspiąć się wyżej, aż do momentu, gdy natrafią na szklany sufit. Urządzają się wtedy na piętrze, do którego udało się dojść przyjmując różne postawy wobec tych, którzy są nad i pod nimi. Tak też dzieje się wszędzie. Ty też próbujesz wspiąć się jak najwyżej, bo czym więcej masz pod sobą tym bezpieczniej się czujesz. Już nie musisz się obawiać zwykłych pustych, ale wciąż wiele zagrożenia jest jeszcze przed tobą. Gdy jednak wespniesz się wystarczająco wysoko zaczniesz tak jak ja inaczej wartościować pewne rzeczy.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Park - Page 11 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket0/500Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket0/3906Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-09-04, 08:30

1094

Dokładnie tak, ale staram się nie angażować zbyt mocno. Moje życie nie jest w tej chwili odpowiednie do stałych związków. Nie uwierzysz ale trochę wygląda jak starsza siostra Bell. Ma niebieskie włosy i czerwone oczy.
Westchnął słysząc o Mizuki.
Teraz wiem, że ciężko było to nazwać jakimkolwiek związkiem, poza tym jest w Soul Society i kto wie kiedy ponownie się spotkamy. Szkoda życia na czekanie, trzeba samemu z niego czerpać bo kto wie czy ten dzień nie będzie Twoim ostatnim.
Podzielił się swoimi refleksjami.
Nawet jeśli ten upiór może spowodować zagładę światów? Jak to często mówią w filmach "wróg moja wroga jest moim przyjacielem". W takim wypadku zostawiam to Tobie, ale jak będziesz czegoś potrzebować to daj znać.
Trochę głupio mu było zostawiać wszystko na głowie Karasa szczególnie dlatego, że to była misja Bellato, której nie udało się wykonać. Yuzu zaczął się zastanawiać czy powinien o tym powiedzieć Hyuu, obawiał się jednak że nie spotka się to z dobrym przyjęciem. Dobrze by było jakby się spotkali i wyjaśnili ze sobą parę kwestii.
Jak najbardziej pamiętam o tej propozycji i ekscytujące będzie skrzyżować z Tobą miecz.
Można było zobaczyć ten błysk w oczach Yuzu, gdy wypowiadał te słowa.
Ale jeszcze będziesz musiał trochę poczekać. Jeszcze nawet nie zacząłem i nie wiem czy jestem gotowy aby próbować opanować ban kai. Niewykluczone jednak, że zapytam Kamagami co o tym myśli.
Tanaka nie miał pojęcia jakie trzeba spełnić warunki żeby zabrać się za ban kai i czy w ogóle takie są. Ale wydawało mu się, że opanował shi kai w wysokim stopniu i naturalne wydaje się być aby zrobić kolejny krok do przodu.
Będę o tym pamiętać.
W sumie tymi słowami dał mu do myślenia. Yuzu faktycznie bardzo mocno zainspirował się Yuudaiem. Ni stąd ni zowąd mi taką determinacje, żeby opanować Okasen, a przecież to zaklęcie jak każde inne. Faktycznie będzie musiał przemyśleć i poukładać parę spraw.
Faktycznie o tym kiedyś wspominałeś, ale myślałem, że kryje się za tym jeszcze jakieś drugie dno. Na prawdę po tylu latach życia to Ci wystarcza? Nie miałeś kiedyś ochoty zdobyć władzy i tak dalej?
Już chciał spojrzeć na wskazanego przez rozmówcę shinigami, ale się powstrzymał.
W sumie... Masz rację. Od samego początku chciałem być neutralny. Ale ktoś mi powiedział, że dopóki nie osiągnę odpowiedniej siły będzie to niemożliwe. Zawsze znajdzie się ktoś na tyle silny, albo wydarzy się taka okoliczność które zmusi mnie do opowiedzenia się po jakiejś stronie. Sam się o tym przekonałem w dolince, gdzie przez jakiś czas byłem sam sobie panem do momentu, aż się pojawiła Mizuki, a potem sługusy Aiby. Jednak mój cel się nie zmienił. Trenuje i walczę po to żeby kiedyś osiągnąć ten poziom.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 13:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Park - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-09-05, 19:12

- Starsza siostra mówisz? - Na ustach Karasa błąkał się uśmiech. - Lepiej nie opisuj jej Belle, bo pewno zaraz powie coś w stylu, że podkochujesz się w jej, ale jesteś zbyt nieśmiały i postanowiłeś znaleźć kogoś podobnego do niej, kto by cię tak nie onieśmielał. Hm, jestem prawie pewny, że tak by powiedziała. - Westchnął. - Chyba za dużo miałem z nią styczności.
Shinigami już wchodził na most. Był to przystojny młody mężczyzna o czerwonych włosach. Ich dwójkę obdarzył tylko przelotnym spojrzeniem. Zatrzymał się obok, zerknął na staw, po czym ruszył dalej. Gdy oddalił się już nieco Karas przemówił.
- Bycie królem świata to nęcąca perspektywa - przyznał w zadumie. - Ale widzisz Tanako widziałem nie raz co władza potrafi zrobić z porządnymi ludźmi. Zmienia ich, rzadko kiedy na lepsze. Można więc powiedzieć, że nie do końca mam do siebie zaufanie, a zresztą... taki król musi mieć strasznie dużo obowiązków, już o odpowiedzialności nie wspominając. Musiałbym pożegnać się ze swoim beztroskim stylem życia.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Park - Page 11 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket0/500Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket0/3906Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-09-06, 14:59

1095

W sumie to chyba lepiej, że Karas go o tym uprzedził. Tanaka pewnie w nieświadomości przy kolejnej okazji opowiedziały jej co i jak, a tak przynajmniej wiedział czego powinien unikać.
Wierzę na słowo, że w dłuższej perspektywie może to być uciążliwe.
Bell to jednak bardzo specyficzna osoba i trzeba mieć baardzo dużo cierpliwości. A Karas z tak bogatym doświadczeniem życiowym, na pewno pokłady tej cechy miał spore.
Swoją drogą, co u niej słychać?
Tanaka kątem oka spojrzał na nadchodzącego shinigami, ale gdy ten był bliżej szybko odwrócił wzrok.
To nawet po tak długim czasie, nie jesteś pewien swoich reakcji? Myślałem, że nic już Cię nie zaskoczy.
Odparł z brutalną szczerością.
Takie beztroskie życie wydaje się na dłuższą metę bardzo monotonne. Chociaż trudno mi powiedzieć. Masz może jeszcze jakieś cenne życiowo wskazówki dla mnie? I tak z innej beczki. Co mówią o Bellato? Mimo, że jestem ich członkiem to niewiele tak naprawdę wiem o tej organizacji, a sami przełożeni też nie kwapią się aby coś powiedzieć.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 13:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Park - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-09-09, 17:08

Karas wzruszył ramionami.
- Właściwie to nie wiem. Dawno już jej nie widziałem, ale taki już urok osób potrafiących skakać między światami. Są trudniejsi do znalezienia, a przy tym wolni jak ptaki.
Stali na moście, słonko przyjemnie grzało. Karas zdjął okulary, zamknął oczy i zwrócił oblicze ku promieniom. Uśmiechał się kącikami ust.
- A cóż więcej potrzeba do szczęścia? W moim wieku ludzie nie potrzebują gonić za nieznanym. Przekonasz się sam za jakiś czas. - Otworzył jedno oko, zerknął na Tanakę. - Powinieneś zapytać o to Katrinę, ona jest jedną z najlepiej zorientowanych osób mających pojęcie co się dzieje w Karakurze. Ja sam wiele o Bellato nie wiem, ale słyszałem kilka zabawnych teorii jakoby w rzeczywistości jesteście tajną komórką Gotei XIII działającą na terenie świata żywych jako nieoficjalna czternasta dywizja. Ktoś inny powiedział kiedyś, że na pewno macie coś wspólnego z Las Noches, a może tak naprawdę jesteście tylko miejską legendą? A, i jeszcze to, że stanowicie grupę istot świadomych duchowo o pośledniej sile, którzy lubią sprawiać wrażenie potężnych poprzez roztoczenie wokół siebie aury tajemnicy. Ogółem świat żywych dotąd był dobrym miejscem dla takich jak wy. Zasady shinigami odmawiały im prawa do większej ingerencji, więc ograniczali się do walki z pustymi i ratowania zbłąkanych dusz. Sprawa stała się bardziej skomplikowana  ostatnimi czasy, gdzie coraz więcej ludzi uzyskuje świadomość duchową, tworzą się nowe organizacje, coraz więcej pustych grasuje na Ziemi i jak sądzę shinigami mogą w końcu stwierdzić, że dla dobra równowagi wypadałoby poszerzyć zakres swych obowiązków. Tak przynajmniej przypuszczam, że sytuacja może się rozwinąć.
W oddali Tanaka dostrzegł ruch w zaroślach. Mężczyzna w popielatym płaszczu spoglądał na ścieżkę, która biegła obok jego kryjówki. Schował się za drzewem na widok trzech zbliżających się dziewczyn.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Park - Page 11 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket0/500Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket0/3906Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-09-10, 09:50

1096

Czyli jeszcze nie nastąpił ten moment, kiedy Bell wraca z jakimś wspaniałym pomysłem i pełna werwy chce go realizować.
Niestety ja nie mam takich zdolności. Chętnie raz na jakiś czas wróciłbym do Soul Society odetchnąć świeżym powietrzem. A co u Mizuki?
Jakby nie było dziewczyna dalej była mu blisko. Spędzili w tej dolince trochę czasu, o czym nie zapomniał.
Plotki na temat Bellato były śmieszne. Słysząc pierwszą prawie wybuchnął śmiechem, ledwie się powstrzymał. Na twarzy pojawiło się jednak rozbawienie.
No nie powiem. Ludzie mają kreatywność.
Hyuu z pewnością zdawał sobie sprawę z tego, że Gotei XIII będzie rozszerzać działalność, może na ten moment ich przygotowywał? W takim przypadku swoboda do działania Bellato będzie mocno ograniczona. W końcu vaizardzi uważani są za renegatów.
Na pewno w takim wypadku przejdę się do Katriny. Ciekawe czy coś mi zdradzi. Myślisz, że już wie o tym widmo w świecie żywych?
Osoba Katriny była z kolei dla niego bardzo zagadkowa. Wiele tak naprawdę nie miał z nią do czynienia. Jedynie kiedy potrzebował nowego gigai czy na początku gdy pośredniczyła przy jego rekrutacji do Bellato. Na pewno będzie chciała jakiś informacji w zamian. Będzie musiał się mocno nad tym zastanowić.
Wydawało się, że rozmowa powoli dobiegała końca. Tanace póki co, nie nasuwały się kolejne pytania.
Nie będę już Ci zabierać więcej czasu, biorąc pod uwagę, że po tej rozmowie już będziesz miał co robić. Jaki masz teraz plan?


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 13:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Park - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-09-11, 18:04

- Nie mam pojęcia. - Nie wydawał się zakłopotany swą niewiedzą co do losu bliskich mu osób. - Znalazłem ostatnio taką przyjemną wysepkę na obrzeżach Rukongai. Tak mi się tam dobrze medytowało, że ani się spostrzegłem, a minęło kilka miesięcy.
Karas zaśmiał się beztrosko. Ponownie nałożył na nos okulary i zaczął przyglądać się podejrzanemu mężczyźnie, którego przed chwilą zauważył Tanaka.
- Wątpię... chociaż może? Katrina ma sporo informatorów, zdaje się także i spoza Karakury. Gdyby jednak o niczym nie wiedziała to na pewno byłaby wdzięczna osobie, która by jej o wszystkim opowiedziała. Wiedza to potęga, jak kiedyś sama mi powiedziała, chociaż przed nią słyszałem to zdanie wychodzące z wielu różnych ust. Uniwersalna prawda, jak sądzę.
Klepnął Tanakę w ramię.
- Już koniec? Spodziewałem się większego natłoku pytań, ale nie żebym narzekał. - Wyszczerzył się z zadowoleniem. - Jak mówiłem nie troskam się zbytnio co przyniesie przyszłość. Pogoda ładna to pokręcę się tutaj jeszcze, a potem może wpadnę na coś smacznego do jakiejś przyjemnej knajpki. Od rana chodzi za mną pączek z konfiturą malinową, hmm. Albo może najpierw odegram rycerza na białym koniu i pomogę tamtym panienkom?
Rozległy się piski i krzyki. Trzy dziewczęta rzuciły się do panicznej ucieczki, gdy mężczyzna wyskoczył na dróżkę rozchylając szeroko poły płaszcza. Wbrew zapowiedzi Karas nie ruszył na ratunek.
- Ech, młodzieńcze przygody - szepnął uśmiechając się pod nosem.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Park - Page 11 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket0/500Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket0/3906Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-09-13, 08:32

1097

Tanaka słysząc o kilkumiesięcznej medytacji zrobił zdziwione oczy.
To tak w ogóle się da? Masz na to jakiś specjalny sposób?
Medytowanie przez taki okres czasu wydawało mu się zupełną abstrakcją. Przecież ciało potrzebuje pożywienia i prędzej czy później by się jego domagało wytrącając z medytacji. Gdyby Tanace udało się dojść do takiego poziomu…  Może byłby w stanie raz na zawsze stłamsić innera.
Nie wiem czy jej mogę wszystko opowiedzieć. Ty to inna sprawa, Tobie ufam.
Zaczął się zastanawiać czy powinien jednak zaciągać informacji u Katriny. Trochę by to wyglądało jakby miał szpiegować Bellato, a takiej intencji nie miał. Chciał po prostu wiedzieć jaki jest dalszy cel tej organizacji i czego może się spodziewać. Do tej pory było wszystko w porządku, nie dali mu powodów do tego żeby miał się jakoś mocno przejmować o swoją przyszłość bardziej niż to wynika z jego profesji. Generalnie był zadowolony jak to wygląda… i chyba się już do nich przywiązał. Musiał to wszystko sobie jeszcze przemyśleć, a może porozmawiać z kompanami?
Mimo wszystko, naprawdę cieszę się, że do nich dołączyłem. Nie czuje się ograniczany czy więziony. Co prawda musze być cały czas ostrożny i uważać, ale to wynika z mojej przeszłości. Powiedziałbym, że zapewniają mi bezpieczeństwo. Nie chciałbym żeby wynikły jakieś nieporozumienia przez moją ciekawość.  Co o tym myślisz?
Nie do końca o takie plany mu chodziło. Miał bardziej na myśli o plany dotyczące widma.
Wiesz, na pewno jeszcze nie jeden raz będę Cię wypytywać.
Uśmiechnął się szeroko.
W tej chwili chyba nic mi już nie przychodzi do głowy. Może Ty masz jakieś pytania. W sumie bardziej chodziło mi o plany dotyczące widma, ale pączek z konfiturą też brzmi nieźle.
Jak tak o tym wspomniał to z chęcią też by go spróbował. Może jednak jeszcze nie będzie tak szybko uciekać i wstąpi z nim jeszcze do jakiejś kawiarni.
Dziewczyny sobie poradzą, a ja również z chęcią spróbuje tego pączka.[/b]


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 13:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Park - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-09-16, 17:42

Karas podrapał się po policzku.
- No da się, ale nigdy nie zastanawiałem się jak to robić, bo po prostu to robiłem. Daj mi chwilę, hmm... too, po prostu odpływasz. Skupiasz się swoim wnętrzu, albo na tym co cię otacza i tyle. - Poprawił okulary. - Ale chyba będziesz musiał poczekać na miesięczne sesje medytacji. W końcu ciało zacznie dopominać się o swoje wytrącając twoją koncentrację. Chociaż nie... koncentracja to złe słowo. Gdy jesteś w tak głębokiej medytacji nie wkładasz w to żadnego wysiłku. Jesteś doskonałym obserwatorem, który nie posiada własnych myśli i uczuć. Możesz zajrzeć w najmniejszy zakamarek swojej przeszłości, i tak, sądzę, że mógłbyś w ten sposób przebić granicę różnych wcieleń. - Uśmiechnął się. - Mógłbyś ujrzeć nie tylko Yuudai'a. Ciekawe kim byłeś tutaj, w świecie żywych, podczas żywotu poprzedzającego narodziny tego kim jesteś obecnie. No, ale może za dużo trochę tych rozważań. Robię ci smaku, a tak naprawdę nic nie jest pewne. Przede wszystkim jak wspominałem najpierw musiałbyś pokonać samego siebie. Och tak, jest możliwe abyś obył się bez jedzenia, wody, a nawet bez wypróżniania przez długie miesiące. Słyszałem nawet, że żywi ludzie dają sobie z tym radę, chociaż oczywiście są to pojedyncze ziarnka piasku na pustyni. Jako duchowa istota będziesz miał łatwiej, ale wciąż wyzwanie to nie lada, szczególnie, że jeszcze wciąż rośniesz, więc ciało tym bardziej będzie domagać się uwagi.
Posłał Tanace przeciągłe spojrzenie. Uśmiechnął się.
- Wybacz. Zazwyczaj biorę innych za młodszych niż są naprawdę, a ty przecież już całkiem wyrośniętym młodzianem jesteś, hehe.
Wzruszył ramionami na kolejne pytanie.
- Sam znasz ich najlepiej i powinieneś przewidzieć ich reakcje. Katrina w każdym razie jest dyskretna, więc nie musisz się martwić, że się wygada przed kimś z Bellato... To możemy przejść się razem, to niedaleko. W międzyczasie może wpadną ci jakieś pytania, bo ja nie mam żadnych.
W końcu opuścili most słysząc za sobą głośne "kyyaaa!". Pozostawione same sobie dziewczyny musiały umykać przed mężczyzną chcącym sprezentować swoje klejnoty rodowe. Kawiarenka, o której mówił Karas znajdowała się ledwie dziesięć minut drogi od parku. Yuzuru mógł zamówić pączka z konfiturą malinową, żurawinową bądź brzoskwiniową, a jak nie miał ochoty na przetwory to do dyspozycji miał budyń śmietankowy bądź czekoladowy. Zawsze pozostawała także tajemnica opcja o nazwie aksamitny rum. Na wierzch zaś dostępna była posypka kokosowa, wielobarwne wiórki bądź czekolada biała, gorzka bądź mleczna.
Po chwili (bądź nie, zależy ile Tanaka się decydował), wyszli z zakupem na zewnątrz. Karas wgryzł się w swój posypany kolorowymi wiórkami pączek kryjący w sobie nadzienie żurawinowe.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Park - Page 11 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket0/500Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket0/3906Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-12-13, 11:42

1098

A czy Ty dotarłeś do wspomnień swoich poprzednich wcieleń? Wiesz kim byłeś nim stałeś się pustym?
Być doskonałym obserwatorem… W sumie chyba jeszcze nigdy nie próbował podejść do tego w ten sposób. Nie wracał do przeszłości, „nie wychodził” ze swojego ciała patrząc na wszystko z trzeciej osoby. Może jednak to jest odpowiednia droga dla niego, niewątpliwe będzie musiał z niej spróbować.
Raczej na tak długie eksperymenty w tej chwili nie mam czasu, ale może kiedyś będzie okazja. Chociaż trochę szkoda by mi było życia, żeby aż tyle czasu poświęcić.
Nie ma sprawy. W ostatnim roku chyba już nie podrosłem i raczej się to już nie zmieni.
No właśnie czy aby na pewno znam. Młodych vaizardów może i tak, ale przełożonych to raczej wcale. W każdym razie będę musiał to przemyśleć.

No i ruszyli na pączki zostawiając dziewczyny na pastwę losu… Nim jeszcze weszli do sklepu już poczuł przyjemny zapach, aż wzmogła się u niego produkcja śliny. Yuzu też miał ochotę na tego z żurawiną ale nie chciał papugować. Chwile bił się z myślami i kupił dwa pączki: pierwszy z konfiturą malinową w białej czekoladzie, i drugi z żurawiną bez żadnej posypki. Za pierwszego zabrał się od razu po wyjściu ze sklepu, a drugiego poprosił o zapakowanie na wynos. Kiedy się wgryzł w pączka zamknął oczy i rozkoszował się smakiem, był obłędny! Żarcie w świecie żywych to jednak zupełnie inna liga.
Chyba częściej będę tutaj przychodzić
Dodał w przerwie między kolejnymi kęsami.
A właśnie, czy Ty też posiadasz swój wewnętrzny świat? My jako shinigami mamy takie miejsce i możemy tam spotykać się ze swoimi zanpakuto.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 13:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Park - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-12-13, 20:20

- W moim przypadku to nie takie proste - stwierdził, gdy szli do kawiarenki. - Osiągając formę adjuchasa stałem się na dobrą sprawę zlepkiem setki pustych i co prawda jedna z osobowości wybiła się nad inne, ale ich pozostałości wciąż w pewnym stopniu wpłynęły na przewodnika stada, jeśli mogę tak to nazwać. Idąc dalej jako Vasto lorde niemal całkowicie wyzbyłem się osobowości i dopiero później budowałem takiego siebie, jakim teraz jestem. - Wzruszył ramionami. - Wydaje mi się więc, że bezpowrotnie straciłem łączność z moimi poprzednimi wcieleniami. Jestem całkowicie świeżą duszą.
Tanaka szybko wziął się za konsumpcję. Smak istotnie wyborny, dostał pączek w papierku więc nawet nie musiał przejmować się palcami oblepionymi czekoladą.
- A widzisz. Wiem co dobre. - Karas powoli podgryzał swego pączka. Szli teraz ulicą w zasadzie nie kierując się ku żadnemu konkretnemu celowi. - Sądzę, że każdy człowiek posiada swój wewnętrzny świat, który może z wizualizować lepiej bądź gorzej. Ale chyba nie do końca ci oto chodziło? Przyznam się, że nie wiem wiele o więzi łączącej shinigami i zanpakuto. Wasz wewnętrzny świat to coś na kształt snu, w którym komunikujecie się z duchem swoich katan?
[- 420 yen]
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Park - Page 11 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket0/500Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket0/3906Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-12-16, 14:29

1099

No tak, ten cały zew. Było coś na ten temat w akademii... W sumie to trochę szkoda. Ciekawe jak mogło wyglądać wtedy życie. Kiedy w ogóle powstały dusze.
Yuzu jakoś wzięło na takie głębsze tematy. Ale to chyba też nie był zbyt dobry pomysł żeby dalej je kontynuować bo biorąc pod uwagę doświadczenia Karasa mogłoby Tanace życia zabraknąć aby tego wszystkiego wysłuchać.
Zdecydowanie. Z resztą trochę tutaj rzeczy musiałeś już spróbować. Jak będę chciał się wybrać na coś dobrego to wiem do kogo uderzać po radę.
Yuzu nie był w stanie żeby jakoś dłużej delektować pączkiem, szybko zjadł swojego i z tyłu głowy pojawiła się myśl, żeby zabrać się za kolejnego.
Trudno mi to porównać, ale to raczej nie sen. Nasze światy w pewien sposób odzwierciedlają naszą duszę. Tam możemy faktycznie spotykać się z naszymi zanpakutou i rozmawiać, trenować czy walczyć. Raczej nie mam takiej mocy żeby sobie nim dowolnie manipulować, aczkolwiek jakoś podświadomie mam na niego wpływ. Na przykład w moim świecie są aleje sakury, mnóstwo. I kiedy miałem problemy z Kamagani przez innera czy inne dziadostwo to odbijało się to na świecie. Drzewa wyglądały na chore i obumierały. Kiedy byłem w naprawdę ciężkiej sytuacji to sakury były zupełnie pozbawione liści. Nie wiem czy jest możliwość aby kogoś móc wprowadzić do swojego świata. Teraz jestem ze mną w porządku i jest tam naprawdę pięknie.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 13:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Park - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2019-12-31, 20:03

- Ach tak, rzeczywiście fascynująca sprawa. Czy czysta dusza niemająca za sobą dziesiątek i setek inkarnacji czuła się i zachowywała inaczej? Jesteś przykładem tego, że po poprzednich życiach pozostaje w nas jednak jakiś ślad, więc jak to może na nas wpływać? - Zaśmiał się krótko. - Nawet po tysiącach lat życia znajdują się nowe pytania. Chyba nigdy nie uda nam się zaspokoić w pełni naszej ciekawości.
Dokończył pączka słuchając przy tym krótkiego wykładu Tanaki o wewnętrznych światach shinigami.
- Może to dziwne porównanie, ale po tym co powiedziałeś zanpakuto skojarzyło mi się ze zwierzątkiem, za które musisz wziąć odpowiedzialność. Rozumiesz, jak dajesz ciała to nie cierpisz tylko ty, ale i duch, który żyje w tobie. - Poprawił okulary przy okazji zerknięcia w stronę mijających ich licealistek. - Ale każdy człowiek powinien brać za siebie odpowiedzialność. Działać tak, aby nie narazić na szwank swojego ducha i swoje ciało. Hmm... hmmmm... - Wyraźnie coś chodziło mu po głowie. - Słuchaj, właśnie do głowy wpadł mi pewien pomysł. - Spojrzał na Tanakę znacząco. - A jakby odwiedzić Katrinę żeby przeprowadzić mały sparing? Może to sprowokowałoby uaktywnienie wspomnień Yuudaia?
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Park - Page 11 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket0/500Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket0/3906Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2020-02-14, 13:05

1100

Zdecydowanie się nie uda. Właśnie przyszła mi do głowy pewna hipoteza, na którą prawdopodobnie nigdy nie otrzymam odpowiedzi. Czym jest tak właściwie dusza? Jak powstała? Skoro przeżyliśmy setki reinkarnacji, to każdy z nas w przeszłości mógł być pustym. A jeśli ten pusty stał się adjuchasem to powstał z kolejnych dusz. Wniosek jest taki, że dusz nie przybywa i są one w ciągłym obiegu. Tak jakby na samym początku był jeden byt i zaczął się dzielić i ponownie łączyć bez końca. Przy takim założeniu co by się stało gdyby wszystkie dusze nagle się połączyły ponownie w jedno?
Tanaka coraz bardziej nie poznawał siebie. Nigdy nie spodziewał się, że będzie miał zapędy do filozofowania. Chyba rozmowy z Karasem w taki sposób na niego wpływały, kto wie czego będzie mógł się dowiedzieć na swój temat dalej z nim obcując?
Może faktycznie tak zabrzmiało z tego co powiedziałem. Rozumiem o co Ci chodzi, ale to porównanie wydaje się zbyt uproszczone. Z kolei zgodzę się z tym, że każdy musi brać odpowiedzialność za siebie.
Widać było, że Kras nad czymś intensywnie myśli. Po chwili podzielił się tym z vaizardem.
Hmmm... To wydaje się zbyt proste. Ale... Faktycznie może zadziałać. Jak tak się nad tym zastanowić to często wspomnienia Yuudaia były najbardziej wyraźne w okresie gdy walczyłem. Np, gdy traciłem przytomność w czasie pojedynku, bądź gdy dochodził do siebie tuż po walce. Może taki bodziec pozwoli wyjść ze stagnacji.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 13:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Park - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2020-02-16, 14:00

- To nie do końca jest tak z menosami. Dusze, które je tworzą nie są ze sobą do końca związane i po śmierci są uwalnianie. Chodzi tu o sam rdzeń duszy, praktycznie niezniszczalny, w którym zachowują się informacje o twoich kolejnych inkarnacjach. Tak przynajmniej jest w kwestii pustych, ale już co do arrancarów nie mam pewności.
Stanęli przed jezdnią czekając, aż zapali się zielone światło.
- Och, właśnie doszedłeś do podobnego wniosku, co pewien uczony wiele wieków temu. Twierdził on bowiem, że ludzkość jest w rzeczywistości jednym nadrzędnym boskim bytem, który potrafi dzielić się na miliardy części i nie możemy wykluczyć prawdziwości tej teorii. W końcu sporo ostatnio się słyszy o zbiorowej ludzkiej podświadomości wpływającej dyskretnie na cały świat.
Światło na sygnalizacji zmieniło się. Samochody stanęły, dwójka rozmówców przeszła przez zebrę.
- Myślę sobie jeszcze, że może wtajemniczyłbyś w swoją historię Katrinę? O shinigami wie więcej ode mnie, a jest przy tym osobą godną zaufania, o czym zaświadczyć mogą choćby twoi przyjaciele z Bellato. Mogłaby ci coś podpowiedzieć.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Park - Page 11 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket0/500Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket0/3906Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2020-02-17, 11:48

1101

To w takim wypadku dusza dowolnie może zmieniać formę? Od hollowa po shinigamiego? Czy może jednak rdzeń pozostaje niezmienny, a jedynie otoczka ulega przemianom. No i czy aby na pewno rdzeń jest taki niezniszczalny? Ja już miałem z nim problemy, a dokładniej z częścią związaną z moim zanpakuto. Na pewno pamiętasz moje problemy z Kamagami, które na szczęście są już przeszłością. A tak po za tym, jak myślisz czy mój wewnętrzny hollow w jakiejś części może pochodzić z mojej duszy, czy jest jednak zupełnie obcy?
To był kolejny ciekawy wątek, do którego nie miał stu procentowej pewności.
Bo z mojej perspektywy wydaje się to bardzo prawdopodobne. A jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Do kolejnej propozycji podchodził już bardziej ostrożnie.
Wolałbym aby krąg wtajemniczonych był jak najmniejszy. Z drugiej strony, nie powinienem zamykać się jedynie na Bellato. Co w przypadku gdyby kiedyś ich zabrakło? Myślisz, że Katrina może mieć więcej informacji od Hyuu i spółki?
Po za tym Hyuu nie zabronił mu prowadzić śledztwa związanego z tym widmem. Yuzu również był uczestnikiem tej misji i czuł się w obowiązku aby mieć swój udział w rozwiązaniu tej sprawy. Bellato dość często korzystało z usług Katriny, więc może jednak skorzystanie z jej pomocy nie było takim złym pomysłem? Swoista wymiana informacji pomiędzy "biznesmenami". Poza tym prawdopodobnie wiedziała, że taka zjawa pojawiła się w świecie żywych. W końcu to wydarzyło się parę miesięcy temu, a wierząc słowom Karasa była ona dobrze poinformowaną osobą.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 13:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Park - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2020-02-18, 18:59

- Strasznie dużo pytań. - Karas naciągnął okulary na nos. - Wiem, że w tej formie wyglądam na mądrzejszego niż zazwyczaj, ale to nie znaczy, że mogę odpowiedzieć na wszystko. I postaraj się mówić trochę ciszej i z mniejszym entuzjazmem. Ta pani, która nas mijała jakoś dziwnie na nas popatrzyła. Jeszcze wezwie policję na domniemanych członków groźnej sekty. - Zaśmiał się. - Ale tak, wędrówka dusz powoduje, że możemy w kolejnym żywocie stać się kimkolwiek. Niektóre filozofie twierdzą, że jest to proces doskonalenia, który po zakończeniu wyrywa nas z cyklu reinkarnacji pozwalając osiągnąć prawdziwe oświecenie. Osobiście wolałbym żebym tak nie było, bo wyszłoby na to, że ja i inni długowieczni sporo tracą trzymając się jednego życia... Co do twojego pustego to myślę, iż po części jest z zewnątrz, jak i z wewnątrz. Gdyby nie to, że twoja matka została ugryziona przez pustego w czasie ciąży nigdy nie zostałby zasiany w tobie zarodek, ale to negatywne emocje pochodzące od ciebie pozwoliły mu się rozwinąć. Nie tylko sam wzrost twojej mocy, ale także wszelkie złe myśli jakie miałeś w życiu... a tych musiało nie brakować, prawda?  
Tanaka znał się już na tyle na planie okolicy, że wiedział, iż Karas kieruje ich w stronę sklepu Katriny.
- Praca Katriny sprzyja zyskiwaniu nowych informacji. Sam dowiedziałem się od niej kilku ciekawych rzeczy, oczywiście nie za darmo, ale myślę, że po usłyszeniu twojej opowieści zgodzi ci się pomóc nie żądając niczego w zamian.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Park - Page 11 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket0/500Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket0/3906Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2020-02-19, 09:33

1102

- Jeszcze przed chwilą mówiłeś, że tak ich mało. - Odparł z uśmiechem.
- E tam - Machnął ręką, ale jednak zaczął mówić troszkę ciszej.
- Ludzie w świecie żywych mają dużo więcej różnych dziwności, niekiedy bardzo popularnych. Także wątpię, żeby mieli akurat zwrócić większą uwagę na dwóch spacerowiczów w parku, którzy jedynie rozmawiają na jakieś dziwne tematy.
Jun na pewno wiedział dużo na ten temat.
- Coś w tym też może być. Hipotetycznie gdyby, ktoś potrafił zgłębić się w swoje poprzednie wcielenia, których mogły być tysiące. To faktycznie mógłby dojść do jakiś wniosków. Ale czy to wiązałoby się z jakimś oświeceniem? Wydaje mi się, że nie do końca, bo jednak mimo wszystko wszyscy są do siebie podobni. Czy to ludzie, shinigami, hollowy. Każdy z nich ma jakiś cel, do którego dąży różnymi ścieżkami. Już jakiś czas temu zauważyłem, że te rzeczy które mi kiedyś wpajano, że hollowy to naturalni wrogowie shinigamich i tak dalej, to można pomiędzy bajki włożyć. Zacząłem rozumieć, że skurwysynem może być każdy, niezależnie od rasy tak samo jak i przyjacielem. A to, że wszyscy zabijają to normalka. Każdy chce jakoś żyć, ma do tego naturalne prawo jako istota. A w tym świecie trzeba to po prostu sobie wywalczyć, tak to jest wszystko stworzone. Słabsi są wykorzystywani, pochłaniani przez silniejszych. Jedynie siła pozwala żyć tak jak ktoś tego pragnie. Ja to nazywam wolnością i niezależnością bo chcę sam za siebie decydować, a do tego muszę mieć siłę żeby móc się przeciwstawić tym, którzy chcą żyć w inny sposób uderzający we mnie.
Troszkę popłynął z refleksjami, ale te wszystkie przemyślenia same mu przychodziło do głowy, kiedy medytował. W czasie medytacji powinien mieć o prawda pusty umysł ale to pokazuje jak trudną jest to sztuką.
- No faktycznie, trochę tego było. W takim wypadku, aż dziwne że nie stałem się hollowem do tej pory. - Zaśmiał się. - Chyba faktycznie twardy ze mnie skurczybyk.
Rozpoznał znajomą okolicę. Nawet sam bez większych przeszkód trafiłby już stąd do Katriny.
- No zobaczymy. Ale co ona może zyskać na tym, że pomoże mi ze wspomnieniami Yuudaia? Bo co do widma to prawdopodobnie już wie coś na ten temat.
Korzystając z okazji sięgnął po drugiego pączka i zabrał się za konsumpcję.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-28, 13:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Park - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2020-02-20, 18:44

- Naprawdę? Musiałeś się przesłyszeć. - Karas odwrócił kota ogonem.
Tanaka natomiast wysilił się na dłuższy monolog, który rzeczywiście mógłby brzmieć niepokojąco gdyby ktoś ich podsłuchiwał, ale mijani przechodnie wydawali się pogrążeni we własnych myślach.
- Cóż, z tym naturalnym wrogiem to akurat prawda. Shinigami wyświadczają wielką przysługę pustym, którzy powstali z udręczonych dusz. Inaczej z nikczemnikami, na których zamiast oczyszczenia czeka piekło. Dla nich lepiej byłoby zginąć z ręki quincy niż shinigami. - Westchnął przeciągle. - Smutne to prawda? Tragiczne wręcz. Przeciętna dusza wędruje po tylu żywotach, ale nie może czerpać z nich mądrości, bo o wszystkich zapomina. Może to efekt błędu w jakimś wyższym boskim planie? Raczej się tego nie dowiemy, ale ty uważaj się za szczęściarza mogącego zajrzeć w przeszłość. - Klepnął Tanakę po plecach.
- Satysfakcję? Katrina zdaje się lubi ją czerpać z pomagania innym. Rzadka to cecha, więc tym bardziej godna szacunku.
Wkrótce potem ujrzeli wyższe budynki w cieniu, których krył się sklep Katriny.

https://bleach.forumpolish.com/t693p390-sklep-u-katriny
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Park - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2020-04-27, 13:42

Chikaze

Natychmiast rozpoznała miejsce, w którym wylądowali. Z tym parkiem łączyło ją wiele wspomnień i chociaż nie wycelowała doskonale z miejscem zrzutu, to z naczelnych terenów zielonych Karakury zlokalizowanych w centrum miasta można było szybko dotrzeć w interesujące ją miejsce. W jej szeregach szybko jednak doszło do rozluźnienia dyscypliny - w skrócie wszyscy zaczęli się rozłazić.
Haru odstawił Muffyego na ziemię i zaczął skakać wokół przechodzącej obok dziewczyny w szkolnym mundurku. Pomachał jej przed twarzą, gwizdnął do ucha, a nawet zajrzał pod sukienkę. Rozglądający się w koło Tsukiko i Tamotsu nie odstępowali chłopca. Buugaboo stał niczym słup na dwóch nogach i badał uważnie okolicę. Kurai usiadł na ławce obok staruszki karmiącej gołębie. Towarzyszący mu deszcz nie zostawiał na ziemi wilgoci. Jedynie Daisuke trzymał się tuż obok niej.
- A więc tak wygląda świat żywych...
Jesień posunęła się odrobinę od czasu jej ostatniej wizyty, co objawiało się głównie w większym ubytku listowia, ale już sama pogoda dopisywała wyśmienicie. Było słonecznie i pogodnie.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket496/510Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket6424/6942Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2020-04-27, 14:37

No tak, miał swoje obowiązki. Miała tylko nadzieję, że tu znowu trafi. Powinien. Ona nie miała tego problemu, za dużo emocji i wspomnień łączyło ją z tym miastem. Tak to sobie tłumaczyła.
Prowadziła cała grupę sznureczkiem. Nie była pewna czy tak trzeba, ale lepiej by się nie rozeszli. No i nie wszyscy mieli ot tak możliwość przechodzenia. W końcu widziała, że znajdowali się na końcu drogi. Przejście nastąpiło dość nagle.

***

Miała przed oczami zimę w pełni swojej mroźnej, nieprzyjemnej powierzchowności. Rozglądała się za czymś, czy też za kimś. Kłopoty, wietrzyła kłopoty, i musiała się tym zająć jak najprędzej, zanim ktoś inny go znajdzie. Głupi gnojek. Miała gdzieś gdzie polezie, byle na nią nie nakablował. Gdzieś tu musi być...

Wyskoczyła. Rozorało jej nogę i padła na ziemię, przygnieciona po chwili twardniejącą mazią. Chłopak krzyknął i zwabił gdzieś stwora, a ona sama siedziała bez możliwości ruchu. Cholera. Ból przyćmiewał zmysły, ale chyba nie krwawiła. Tak się dać zrobić...

Biegła przez park. Poczwary powoli za nią szły. Za nią! Musiała je jakoś przyciągać... Sama sobie nie poradzi. Musi je gdzieś odciągnąć...

***

Chikaze zamrugała parę razy. Rozejrzała się, widząc specyficzną scenę rodzajową. Wszyscy w ten czy inny sposób próbowali się dostosować do nowego miejsca. Sama co zrobiła po dłuższej chwili to powoli, ale stanowczo złapała Daisuke za rękę. Była sztywna i trudno jej się oddychało, ale powoli wracał do niej spokój.
-Tak... Budzi wspomnienia...-Szepnęła do siebie. Ocuciło ją chyba to co robił Haru, bo wyszła do przodu i zawołała zirytowana-Ejże, trochę szacunku! Może i nie widzi, ale ja widzę! Dobra, zbiórka!-Głos miała ciężki. Czuła sporą kluchę w swoim gardle i ciężkość na piersi. Co chwila odchrząkiwała i co jakiś czas potrząsała głową. Poczekała aż się wszyscy zbiorą.
-Oczy szeroko otwarte i skupcie się na ukrywaniu reiatsu. Jak zobaczycie, jakby ktoś się wam przyglądał to nie lekceważcie tego. Jest tu więcej świadomych duchowo niż można by przypuszczać. Idziemy!-Chikaze założyła kasę na swoją głowę, co by nie było widać jej twarzy i zaczęła iść. Musiała zająć jej rodzinny dom od strony, gdzie miałaby dobry widok na okna, a z drugiej by nie zauważono jej od razu. Cały czas trzymała Daisuke za rękę. Nie chciała puścić. Nie powtórzy się to.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Park - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2020-04-28, 12:47

- Ja tylko patrzę. Nic nie dotykam - odpowiedział chłopiec z pretensją niesłusznie złajanego dziecka.
Podbiegł do Chikaze, a za nim postępowało rodzeństwo. Kurai wzdychając podniósł się z ławki.
- Czyżbyś powrócił do pomysłu z królową, królu? - zapytał podchodząc.
- Ach, właściwie... teraz jestem bogatszy o ważne doświadczenia, ale trudno byłoby mi się zdecydować.
Deszczowy samuraj wzruszył ramionami.
- Królowie nie muszą się ograniczać. Mogą mieć tyle żon ile tylko zapragną... albo też tyle ile będą wstanie przetrzymać.
Haru wydawał się zaintrygowany tym pomysłem. Tamotsu poszedł w ślady Chikaze i chwycił delikatnie ramię chłopca, któremu nie wydawało się to przeszkadzać. Dla odmiany Daisuke wydawał się odrobinę zażenowany troską Chikaze. Ruszyli w drogę prowadzeni przez kobietę. Wilcze rodzeństwo było czujne, ale Haru i sny rozglądali się wokół z beztroskim zaciekawieniem, a już prawdziwego oczopląsu dostali, gdy opuścili park. Zamiast drzew otaczały ich teraz wysokie budynki, zaś po jezdniach jeździły samochody. Początkowo czujny Buugaboo wykrzywiał głowę we wszystkie kierunki. Zamiast swego kiścienia wziął na misję drewnianą maczugę nabitą kawałkami metalu. W posługiwaniu się różnymi rodzajami broni pomagał mu fakt posiadania łap z przeciwstawnych kciukiem.
- Dziwnie się czuję... tak nierealnie - wyznał z zakłopotaniem. - Jakby to wszystko było snem. Takie zagłuszone to wszystko. I do tego przez wszystko przenikam.
Szybko odkryli, że Haru i sny poruszają się w nieco innej płaszczyźnie egzystencji i bez problemu przenikają przez materię ożywioną i nieożywioną. Szczególnie Muffy lewitując półtorej metra na ziemią specjalnie przelatywał przez ludzi powodując u nich atak ziewania. Reszta grupy nie miała tego komfortu i musiała unikać zderzenia z przechodniami. Większość drogi pokonali bez incydentów. Chikaze rozpoznawała najbliższe otoczenie swego domu rodzinnego. Jeszcze parę minut i ujrzy go w całej swe okazałości. Wpierw jednak dojrzała kogoś innego. Na dachu trzypiętrowej kamienicy po drugiej stronie ulicy mignęła postać w czarnym kimonie. To była kobieta, która szybko wycofała się wgłąb dachu znikając jej z oczu.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket496/510Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket6424/6942Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2020-04-28, 13:23

-Za coś takiego dostałbyś tu w twarz!-Morska wojowniczka nie wydawała się być ani trochę przekonana wytłumaczeniami. Wielożeństwo również nie było czymś co by ją jakoś kręciło, w przeciwieństwie do jej brata. Pozostawiła to jednak bez komentarza. Szli prowadzeni przez Chikaze, która to zaobserwowała parę dziwnych zjawisk. Tak jak jednak i rodzeństwo rozglądała się na wszystkie strony. Dawno nie wyglądała na tak spiętą.
-Też to czuje. Ale przez materię nie przechodzę. Może to przez moją niepełną przemianę... Hm...-Namyśliła sie, na chwilę pozbywając się wyrazu większego skupienia-Może to kwestia wiary. O starych bogach się pamięta a historię szanuję, ale wielu ludzi traktuje ich jak relikt przeszłości. To... Nie wiem jak to wróży.-Martwiła się ich nierzeczywistością. Świat żywych działał na nich trochę tak jak Takamagahary na nietkniętych boskością-Nie powinniście tu długo zostawać. Pośpieszmy się.
Bała się możliwości, że jechali na jakimś zewnętrznym źródle wiary i właśnie odcięła im zasilanie. Musiała być ostrożna. Na wyjaśnienia tego co to wszystko jest będzie czas później.
Napięcie rosło. Byli już blisko. Jeszcze parę minut i będą na miejscu. Zdała sobie też sprawę z innego problemu - jakoś będą musieli przetransportować się niepostrzeżenie do sklepu Katriny. Szybko wpadła na rozwiązanie. Nie będzie ono miłe ani szybkie ale przynajmniej bezpieczne. Co innego jednak przykuło jej wzrok. Stanęła na moment i przyglądała się tamtemu kierunkowi. Wytężyła wszystkie zmysły, włącznie z nadnaturalnymi. Jak się upewniła, że sobie poszła zaczęła iść dalej.
-Shinigami. Ostatnio ich tu coraz więcej-Mruknęła do grupy-Oczy szeroko otwarte. Haru, skoro możesz przenikać przez materię to... Możesz spróbować tam wlecieć i otworzyć okno? Nie wiem, skupiając się na tym, albo emocjami... Wlece za Tobą z Muffym. Ja obezwladnie obstawę, Muffy uśpi moją matkę, i uciekniemy kanałami pozostawiając notkę z miejscem, terminem, i warunkami spotkania. Reszta stoi na czatach i jakby się coś działo na zewnątrz albo Daisuke coś wyczuł to interweniujcie-Taki byl mniej więcej plan. Konkrety jeszcze wyjdą jak dotrą na miejsce - przede wszystkim z której strony najłatwiej będzie wejść nie zwracając na siebie uwagi.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Park - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 11 Pbucket9000/9000Park - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty2020-04-29, 20:19

Haru wciąż wydawał się nie rozumieć o co te nerwy, ale odpuścił sobie komentarz. Zresztą szybko zapomniał o całym zajściu zajęty podziwianiem obcego świata ze stali i betonu.
Po zauważeniu shinigami Chikaze musiała mocno się wysilić by wykryć wyciszoną energię. Maskowała się wcale umiejętnie i w świecie bardziej wypełnionym rei córa Susanoo miałaby duży problem by wyłowić nikłą emanację, która w Karakurze odcinała się wyraźniej od mdłego otoczenia. Shinigami pozostawała na dachu, lecz poza zasięgiem wzroku.
- Niedobrze - mruknął Tamotsu. - Skoro jeden nas zauważył to zaraz może pojawić się ich więcej, bo wątpię by podeszli do takiej kompanii pojedynczo, bez ostrożności.
Haru skinął głową słysząc jej plan, chociaż Tamotsu nie wydawał się z niego zadowolony. Czując to chłopiec poklepał wilka po dłoni, którą wciąż go trzymał.
- Trochę wiary we mnie. Kami niczego nie potrzebują bardziej.
Ruszyli dalej. Daisuke i rodzeństwo było zaniepokojone ogonem, który się do nich przyczepił, ale starali się wyglądać naturalnie. Buugaboo szeptem zapytał czy to tak źle, że shinigami ich zdybali skoro ponoć są oni sojusznikami kami, natomiast Muffy i deszczowy samuraj nie wydali się przejęci w najmniejszym stopniu. Chikaze ciągle czuła słabą aurę trzymającą się ich w pewnej odległości. Dobrze się ukrywała.

https://bleach.forumpolish.com/t1808p30-dom-panstwa-kumagae
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Park - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Park
Powrót do góry 
Strona 11 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Park
» Park
» Park Kinshu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Centrum-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje