Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Taavetti Ukko (Człowiek)

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Taavetti Ukko (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Taavetti Ukko (Człowiek)   Taavetti Ukko (Człowiek) Empty2009-04-18, 12:34

Imię: Taavetti
Nazwisko: Ukko
Profesja: Człowiek
Płeć: Mężczyzna(+1 Wytrzymałość, +1 Siła, -2 Zręczność)
Wiek: 24

Wzrost: 174cm
Waga: 80kg
Wygląd:
Na pierwszy rzut oka widać, iż mężczyzna pochodzi z rejonów Europy Północnej. W sumie nie ma się co dziwić. Taavetti swym wyglądem przypomina rasowego wikinga. Dobrze zbudowany, postura atlety, pływaka. Pociągła twarz o ostrych rysach, a w niej osadzone przenikliwe ciemnoniebieskie oczy. Z łba wyrastają mu długie ciemno rude włosy sięgające pasa, które plecie w warkoczyki. Wąsy i kozią bródkę pozostawił już w spokoju. Ubiera się w prostą odzież o stonowanych barwach. W ciepłe dni ubiera się w szary podkoszulek oraz bojówki-moro, których nogawki włożone są w wysokie cholewy butów wojskowych. Na jego szyi wisi naszyjnik, który przedstawia legendarny młot Thora - Mjolnir. Uzyskawszy pozwolenie na broń palną, przymocował do swojego prawego uda kaburę, w której mieści się zabezpieczony pistolet - Sig-Sauer P226. Oczywiście posiada również ze sobą portfel, dokumenty, kluczyki, itp.

Charakter:
Sprawa charakteru miewa się podobnie, chociaż z pewnymi różnicami. Oprócz tego, że lubi sobie wypić, to jest całkiem inteligentny, co zresztą widać w jego oczach. Stara się być opanowanym, spokojnym i cierpliwym, co niejako wyszlifował też w swoim zawodzie - jest mechatronikiem. Nie zawsze wszystko pójdzie po jego myśli, nie zawsze wszystko musi działać, a jak coś się spieprzy... no cóż... naprawić. Jest osobą, która sumiennie wykonuje swoje obowiązki, a gdy coś mu się nie udaje, to stara się znaleźć tego przyczynę i ją wyeliminować, po czym brnąć dalej do przodu. Lubi pływać, a także polować(gdy był w swoich stronach). Ma neutralny stosunek do świata.

Historia:
Młodzieńcze lata z życia mężczyzny nie były zbyt ciekawe, gdyż były po prostu... ludzkie. Jako, że urodził się w Finlandii, przywykł do zimnych temperatur i do krajobrazu tajgi, tak zapamiętał swój dom. Lubił chodzić z ojcem na polowania, gdzie nauczył się obsługi broni palnej. Lubił także łowić ryby, a gdy było cieplej, pływać i żeglować. Przepadał za majsterkowaniem, lubił rozkręcać, a później skręcać do kupy różne urządzenia, zaczynając od najprostszych, kończąc na bardziej skomplikowanych. Swoją przyszłość powierzył właśnie temu zainteresowaniu. Opuścił swój dom i objechał sporą część Europy, ostatecznie zatrzymując się w Niemczech. Tam ukończył szkołę na interesującym go zawodzie i tak po czterech latach mógł się szczycić tytułem „Technika”. Po ukończeniu szkoły miał już dwadzieścia lat, gdzie dalszą edukację postanowił kontynuować w Japonii. Przed wyjazdem odwiedził swoje rodzinne strony, aby poinformować rodzinę o swojej decyzji.
Od prawie czterech lat mieszka w Japonii, gdzie pogłębił swoją wiedzę z zakresu mechatroniki, skupiwszy się na tym co lubił – robotach. Udało mu się znaleźć pracę, swojego czasu dorabiał w sklepie elektronicznym jako sprzedawca. Później został zatrudniony do mało znanej firmy, gdzie nadzorował przebieg prac. Obecnie szuka bardziej ambitnego zawodu i tak trafił do Karakura.


Pieniądze: 500-200(broń)=300 Ryo
Ekwipunek:
-(za pozwoleniem MG) Sig-Sauer P226 + amunicja 9mm.


STATYSTYKI:
SP - start: 10(bazowe)+4(wiek)+3(rasa)=17

Siła: 5+1(rasa) [6]
Szybkość: 5+1(start) [6]
Zręczność: 5-2(rasa)+6(start) [9]
Wytrzymałość: 5+1(rasa) [6]
Inteligencja: 5+10(start) [15]
Psychika: 5 [5]
Reiatsu: 5+3(rasa) [8]
Kontrola Reiatsu: 5 [5]


Udźwig: Siła*10kg -> 6*10kg=60kg
Prędkość(śr.): Szybkość[km/h] -> 6[km/h]
Prędkość(max.): Szybkość*2+10[km/h] -> 6*2+10[km/h]=22[km\h]


Umiejętności(Max: 4):
-Prawo jazdy(nabyte),
-Mechanik(nabyte),
-Korzystanie z broni palnej(nabyte),
-Znajomość języka(nabyte): fiński(ojczysty), angielski, niemiecki, japoński.

Wady:
-Brak.
__________________________________
EDIT1: Zmiana imienia.


Ostatnio zmieniony przez Deviol dnia 2009-04-21, 13:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Taavetti Ukko (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Taavetti Ukko (Człowiek)   Taavetti Ukko (Człowiek) Empty2009-04-20, 14:03

1. No cóz chyba nie mam nic do zarzucenia, jedynie historia, ale czego wymagać od człowieka...chciaż jak się chce to mozna napisac naprawde długą historię przykładem jest Kabure
2. Akcept
3. Niestety nie będę ciebie prowadził, bo mam już dużo graczy i wyczekuję jakiejś kobiety do prowadzenia>
4. Jak już znajdziesz jakiegoś MG to mozesz zacząć sesję nie czekaj na resztę akceptów.
5. A co broni to ja proponuje zrobić postać "czystą" czyli bez zadnych zbędnych przedmotów na start...wszystko na sesji trzeba kupić, jednak to jest moje zdanie nie wiem jakie mają inni MG.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Taavetti Ukko (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Taavetti Ukko (Człowiek)   Taavetti Ukko (Człowiek) Empty2009-04-20, 15:58

1. Fakt, miałem z tym niewielkie problemy... Najwyżej w trakcie przygody coś dopiszę(o ile będzie można).
2. Dziękować.
3. Poczekam. Powodzenia. Może jak złapię kontakt ze znajomą, to ją tutaj wciągnę.^^
4. Got it.
5. Mogę odjąć część Ryu, pistolet europejskiej, bodajże włoskiej produkcji(o ile się nie mylę), więc zabrał go ze sobą(w samoobronie). xO
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Taavetti Ukko (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Taavetti Ukko (Człowiek)   Taavetti Ukko (Człowiek) Empty2009-04-20, 17:55

5. rozmawiaj o tym ze swoim MG nie ze mną (nie żeby mnie to nie obchodziło, ale ja nie mam zamiaru ciebie brać jak winka z poprzedniego postu)
3.thx jeżeli ci się uda, a jeżeli nie to trudno przynajmniej dzięki za chęci.
6. Zamiast pistoletu powinieneś zabrać siekierę lub topór xD (jak to wiking)...a jeszcze jedno płynąć drewnianą łodzią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Taavetti Ukko (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Taavetti Ukko (Człowiek)   Taavetti Ukko (Człowiek) Empty2009-04-20, 19:03

3. Powiedziała, że jutro zrobi KP.^^
5. Jak się jakiś MG znajdzie... xD
6. Niestety nie te dzieje... xD
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Taavetti Ukko (Człowiek) Pbucket0/0Taavetti Ukko (Człowiek) Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Taavetti Ukko (Człowiek) Pbucket0/0Taavetti Ukko (Człowiek) Empty_bar_bleue  (0/0)

Taavetti Ukko (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Taavetti Ukko (Człowiek)   Taavetti Ukko (Człowiek) Empty2009-04-21, 12:47

Jak dla mnie wszystko się zgadza. Akcept i przyjmuję. Załóż temat na Ziemia--> Karakura--> tereny mieszkalne i opisz jak wygląda twój dom. Co do broni, mogę zaakceptować, ale -200 Ryo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Taavetti Ukko (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Taavetti Ukko (Człowiek)   Taavetti Ukko (Człowiek) Empty2009-04-21, 13:07

Dobrze. Już się za to biorę.^^

Ryo oczywiście usunę i zanotuję to na KP.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Taavetti Ukko (Człowiek) Empty
PisanieTemat: Re: Taavetti Ukko (Człowiek)   Taavetti Ukko (Człowiek) Empty

Powrót do góry Go down
 
Taavetti Ukko (Człowiek)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Daisuke [Człowiek]
» Len Tao [człowiek]
» Holigans (człowiek)
» Ayano [człowiek]
» Treila [człowiek]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje