Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dom Takagi Niizukiego

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket160/180Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket364/506Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (364/506)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-08-22, 16:39

- To raczej będzie trudne panie poruczniku. - odpowiedział Takagi - Cały czas byłem w drodze od kiedy przekroczyłem granicę Rukongai, a potem Seireitei. Wątpię abym znalazł jakichś świadków, którzy mogą to poświadczyć. Z drugiej strony, skoro sporo wypiłem sake i się awanturowałem, to powinno ode mnie zalatywać alkoholem a tak nie jest. Mówię prawdę, nie mam żadnego interesu w tym aby kłamać. Zwłaszcza wyższemu stopniem.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket4096/4096Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket83037/262144Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-08-22, 19:07


Takagi-san #01 #0072

Porucznik uniosl nieznacznie brew.
- A nizszemu stopniem mozna klamac? Od zatrzymania minelo dosc czasu, by mozna bylo wytrzezwiec. Sprawe trzeba dokladnie wyjasnic.
Przerwal, gdy na zewnatrz dalo sie uslyszec jakis halas. Po chwili do biura wkroczyl shinigami w kapitanskim haori w towarzystwie kasztanowowlosej shinigami w czerwonym szalu. Kapitan usmiechnal sie podchodzac do biurka porucznika.
- Mizudaiyaru, zapracujesz sie kiedys. Zrobilbys sobie raz w miesiacu piec minut przerwy. Pytaliscie, czy nie uczestniczyl w naszych badaniach... - odwrocil sie do kobiety pytajac sciszonym glosem - jak mu tam bylo? Niizuki A tak, Nuzuki. Pomyslalem, ze przejde sie na spacer i powiem, ze owszem. To gdzie biedaka trzymacie?
- Jeszcze nie skonczylismy wyjasniac okolicznosci - odparl porucznik marszczac czolo i patrzac na Ciebie.
- O, to ten? To my go sobie pozyczymy, a przy okazji przyslijcie raporty do podpisu. Jak co zmalowal, to zrobimy z niego szczura laboratoryjnego i odechce mu sie broic - skonczyl kapitan ze smiechem zagarniajac Cie zanpakutou w kierunku wyjscia.
Za murami dywizji przedstawil Ci czwarta oficer Takane Minao. Powiedzial, ze zajmie sie Toba, a sam ma inne sprawy do zalatwienia. Takane zaprowadzila Cie do budynkow dwunastej dywizji. Slyszac glosne burczenie w Twoim brzuchu rzucila Ci pudelko, w ktorym znalazles ciastka ryzowe.
- Za co cie zatrzymano szczegolnie nas nie interesuje, zwlaszcza, ze zadne mordy, gwalty i inne takie. Interesuje nas natomiast dokladna relacja z przebiegu calej wyprawy i co bylo po tym, gdy eksperyment troche zszedl z wyznaczonych torow.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket160/180Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket364/506Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (364/506)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-08-22, 19:48

Podziękowawszy za ciasteczka zaczął relacjonować to co się wydarzyło. Od czasu do czasu się posilając. Był jednak bardzo głodny.
- Po dotarciu do dziwnej niecki oficer Nana wraz z resztą zaczęli robić jakieś przygotowania, rozkładając ten cały swój sprzęt. Trwało to w sumie cały dzień. - mówił składnie, na ile pamiętał te wydarzenia. - Ostrzegła nas oczywiście, aby w razie czego po racy uciekać, choć wątpiła aby ktoś zdążył. Wtedy też moje zanpakutou ostrzegło mnie, że coś jest nie tak. Powiedziałem to pani oficer, a chwilę później jakby wybuch. Ocknąłem się gdzieś na pustkowiach, sam. Nie mając innych pomysłów ruszyłem w jednym kierunku, mając nadzieję znaleźć albo Soul Society, albo obozowisko nasze. Podczas tego marszu natknąłem się na trzech osobników w dziwnych strojach, goniących jakąś parę. - tutaj opisał te stroje oraz co mieli przy sobie - Wdałem się w utarczkę ze dwoma ścigającymi po tym jak zaatakowali i mnie, gdy stanąłem w obronie ściganych. Z niejakim trudem udało mi się wygrać, lecz niestety nie uratowałem tamtej pary. Od tamtej pory wędrowałem, aż dotarłem tutaj. Prawdę mówiąc miałem szczęście, że nie zabłądziłem.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket4096/4096Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket83037/262144Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-08-23, 14:01


Takagi-san #01 #0073

Takane zabebnila palcami w blat.
- Nie badz baba i wysil sie troche. Jak to mawiaja, diabel tkwi w szczegolach. O czym ostrzeglo, dlaczego ostrzeglo, co bylo nie tak? Kiedy sie ocknales? Wczoraj? Tydzien temu, dwa tygodnie? Gdzie na pustkowiach? Z jakiego kierunku mniej wiecej szedles i jak dlugo chyba powinines wiedziec. A przynajmniej, w ktory rejon Rukongai trafiles. W ktorym momencie stoczyles te walke? Przeciwnicy, uciekajacy mowili cos? Spotkales kogos jeszcze? Ile czasu zajela wedrowka? Cos po drodze sie dzialo? Jakies zmiany, dolegliwosci, mroczki w oczach, szum w uszach, motylki w zoladku? Zreszta dobrze by bylo, zeby nasi specjalisci cie obejrzeli...
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket160/180Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket364/506Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (364/506)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-08-23, 18:02

Takagi podrapał się po głowie zbierając myśli. Zastanawiał się czy wspomnieć o tym, że po walce ukazała mu się dziwna postać, którą zabrał ze sobą. Nie wiedział jak na to zareagują. Z drugiej strony nie chciał oszukiwać, poza tym przecież byli po tej samej stronie zatem czego mógł się obawiać ? Raczej niczego.
- Moje zanpakutou ostrzegło mnie, że chwila jest zła na eksperyment. Oboje nie wiedzieliśmy jednak co to za eksperyment, więc nie potrafię w tej sprawie podać więcej szczegółów. Chyba powietrze lub coś w okolicy było nie tak, ale nie potrafię tego określić bo chwilę później było już po wszystkim. Podejrzewam, że byłem nieprzytomny bardzo krótko, ocknąłem się poobijany trochę. Cała droga od chwili gdy się ocknąłem zajęła mi w sumie dobre trzy dni. I z tego co się zorientowałem, to wylądowałem na południowy zachód od Rukongai. Walkę stoczyłem tego samego dnia gdy był eksperyment, już po wylądowaniu na pustkowiach. Nie mówili nic, choć napastnicy zadowoleni nie byli, że stanąłem im na drodze do ich ofiar. - zamilkł na chwilę, by skończyć jeść i przełknąć. Ostatecznie jednak postanowił nie zwierzać się z dodatkowego towarzysza zanpakutou, za radą księżniczki. - Jakieś zmiany ? Nie zauważyłem żadnych, poza zmęczeniem wędrówką i odniesionymi ranami w walce. A eksperyment miał mieć jakieś efekty uboczne ? Spodziewano się takich ? - dodał pytanie na koniec z lekkim wahaniem w głosie.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket4096/4096Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket83037/262144Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-08-25, 17:36


Takagi-san #01 #0074

- Obcowanie z nowa technologia zawsze niesie ze soba jakies ryzyko. Jak sie mawia - spodziewaj sie najlepszego, ale badz przygotowany na najgorsze. Nasi specjalisci sa doskonale wyszkoleni, ale nawet najwiekszy geniusz nie jest w stanie przewidziec absolutnie wszystkiego. Krotko to sprawa wzgledna. Jesli powrot zajal trzy dni, to w zyciorysie brakuje okolo dwoch tygodni. Wraz z twoim przybyciem stan osobowy znow sie zgadza. Opisz jak najdokladniej miejsce, gdzie spotkales tych pieciu.
Do pokoju wszedl osobnik w laboratoryjnym kitlu nie wyrozniajacy sie poza tym niczym szczegolnym. Oficer kiwnela glowa.
- Ten tu Niizuki Takagi to ostatnia zguba Nany. Zabierzesz go za chwile, standardowe badania. A Ty gdyby cos sie dzialo dziwnego, zglaszaj sie - skonczyla w Twoim kierunku.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket160/180Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket364/506Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (364/506)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-08-25, 20:46

- Dwa tygodnie ?? - nie krył zdziwienia i szoku. Jak dla niego eksperyment zdecydowanie nie poszedł tak jak trzeba. Czternaście dni wyjętych z życia, gdy jemu się wydawało, że to trzy, nie licząc tych paru godzin w Seireitei.
- To miejsce. To był rzadki las, drzewa podobnej wysokości. Trochę krzaków. - odezwał się gdy w końcu odzyskał głos, opisując miejsce potyczki. Dodał do tego jeszcze parę szczegółów, które zauważył jak pagórki poza lasem bliżej Soul Society brak oznak bytności zwierząt.
- Zgłoszę się natychmiast pani oficer. - pokiwał zgodnie głową.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket4096/4096Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket83037/262144Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-08-28, 22:23


Takagi-san #01 #0075

Wiecej pytan nie padlo, wiec po chwili osobnik w kitlu zaprowadzil Cie do pomieszczenia laboratoryjnego. Idac sterylnymi korytarzami wydawalo Ci sie, ze gdzies mignal Ci wiecznie zaspany asystent. Posadzono Cie na krzesle miedzy dwoma polprzezroczystymi panelami. Maszyneria zabuczala cicho, powietrze zapachnialo przez moment elektrycznoscia. Poza tym nic wiecej sie nie wydarzylo. Laborant postukiwal czasem klawiszami. Trudno powiedziec, czy trwalo to dziesiec minut, czy pol godziny. Buczenie ustalo, a osobnik oznajmil, ze mozesz juz sobie isc.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket160/180Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket364/506Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (364/506)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-08-29, 18:24

I w końcu było już po wszystkim. Ruszył zatem ku budynkom 7 Dywizji, skąd wyruszył z tego co zrozumiał dobre dwa tygodnie temu. Ta droga między poszczególnymi Dywizjami wydawała się równie szybka jak parę oddechów.
Po dotarciu na miejsce zameldował się oficerowi dyżurnemu, jak również zdał raport z tego co się wydarzyło podczas tego zadania. Potem miał zamiar wziąć kąpiel, porządnie zjeść, przespać się. A rankiem oddać się medytacji, zanim powróci do zwykłych ćwiczeń. Ciekaw też był tego, co się mogło wydarzyć pod jego nieobecność w okolicy.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket4096/4096Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket83037/262144Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-08-30, 19:17


Takagi-san #01 #0076

Dopelniwszy wszelakich formalnosci mogles wreszcie odprezyc sie i odpoczac po tej dziwnej wyprawie. Popoludnie niezauwazenie przeszlo w wieczor. Mozna sie rozciagnac na wlasnym poslaniu. Niby drobiazg, a jak milo do niego wrocic. Nie dane Ci jednak bylo wyspac sie w spokoju. Nagle ktos zaczal Cie dusic. Zginiesz zdrajco! Plask! Puscilo. Zglupiales? - damski glos. No co, czujnym trzeba byc - meski. Nie widzisz, ze kondycja nadszarpnieta? Tu trzeba pomoc, a nie dyrdymaly prawic. Hmm... ja sie tym zajme - drugi damski glos. Ty? Od kiedy sie na tym znasz? Znam, wystarczajaco. To idz pocwicz sobie gdzies jeszcze, a ja zrobie, co nalezy. &(@#$%@#... Chaos i zamieszanie, a Ty chciales tylko troche odpoczac. Twoi zdaje sie wspolokatorzy kotluja sie i kloca o nie do konca rozumiesz co.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket160/180Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket364/506Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (364/506)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-08-30, 20:01

Gdy ktoś go zaczął dusić otworzył oczy, choć na wpół śpiący nie był wstanie zorientować się, kto go atakuje. Uwolniony mógł wreszcie zareagować.
Zeskoczył z łóżka, o ile tak można było nazwać ten manewr i spojrzał na bójkę, która rozgorzała. Myślałby kto, że jakiś pusty zaatakował okolicę, taki robili hałas.
- No dobra. Może mi wyjaśnicie o co poszło ? - odezwał się głośniejszym tonem - I komu się zachciało mnie dusić, gdy w końcu miałem okazję się wyspać ?
Spoglądał na walczących, gotów do nagłej obrony czy ataku, jakby chcieli go przyłączyć do rozróby.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket4096/4096Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket83037/262144Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-08-30, 21:04


Takagi-san #01 #0077

- Taki maly zarcik...
- Chcialam pomoc, ale ta malpa sie szarogesi...
- Zamiast udawac znawce przyznaj sie po prostu, ze masz ruje.
- Oz ty...
#^#$^@$$!!
- A tak w ogole, to gdzie sie podziewales ponad trzy tygodnie? Myslelismy, ze na dobre opusciles to smutne miejsce. Poszly baby szarpac sie na zewnatrz.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket160/180Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket364/506Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (364/506)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-08-31, 18:13

- Taki mały żarcik tak ? Szkoda, że tylko tobie było do śmiechu. - odezwał się spoglądając na tą osobę, która się pierwsza odezwała. Potem przyjrzał się pozostałej dwójce, nim w końcu odpowiedział do tej, która mówiła o pomocy. - Dzięki za tą małą pomoc - rzekł z lekkim uśmiechem. A potem dodał
- Wyprawa z 12-ą dywizją przedłużyła się bardziej niż mi się wydawało. - zaczął opowiadać. - Najpierw bez przeszkód dotarliśmy na miejsce. Potem eksperyment chyba nie wyszedł i wylądowałem gdzieś na pustkowiach. W drodze powrotnej stoczyłem walkę z dwoma nieznanymi osobnikami, z której choć ranny to wyszedłem zwycięsko. Ostatecznie wczoraj udało mi się powrócić do Seireitei.
Zakończył dość ogólnie opowiadać i spojrzał na swych sąsiadów.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket4096/4096Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket83037/262144Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-08-31, 22:51


Takagi-san #01 #0078

- Ponurak...
Wzrok powoli przyzwyczail sie do ciemnosci, tylko po to, by po chwili ktos zapalil swiatlo i znowu nic przez moment nie widziales. Odglosy szamotaniny ucichly.
- Dwanascie mowisz... dali ci chociaz jakis fajny gadzet za poswiecenie i straty moralne? To przeciez akcja z atrakcjami, a nie zwykly spacer, to mozesz rozwinac wypowiedz, a nie tak po lebkach, jakby nic sie nie stalo. Szmat czasu na niby pospolity eskperyment.
Z nikad pojawila sie butelka z latwa do przewidzenia zawartoscia i przekaska. Zamiast odpoczynku zapowiadalo sie na bibe.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket160/180Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket364/506Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (364/506)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-09-01, 20:51

Yoshiko Kirishima, Akane Miho oraz Satoshi Saito. Medyczka, lisica oraz siłacz. Lepszego towarzystwa do malej imprezy nie mogl sobie raczej wyobrazic.
- Jaki gadzet ? Tylko zwykle zdanie raportu i badania. Oraz wspomnienie, ze wypadki w eksperymentach sie zdarzaja. A ja mam sie zglosic jakby mi cos zaczelo dolegac po tym. - parsknal rozsiadlszy sie na poslaniu, podobnie jak reszta. Pojawila sie pierwsza kolejka z butelczyny - Do chwili eksperymentu nie bylo w sumie nic godnego uwagi. Ot jakies domy, potem krzaczki, pustynia, a w koncu dziura, gdzie ci z 12-ej zaczeli sie rozkladac ze sprzetem, po jakichs w sumie niecalych trzech dniach podrozy. Potem doszlo do czegos zapewne nieprzewidzianego i bum. Po eksplozji ocknalem sie sam gdzies na pustkowiach.
Takagi snul powoli swa opowiesc, pomiedzy kolejnymi lykami sake i zagryzaniem przekasek. Brakowalo mu tego mimo wszystko.
- Podczas drogi powrotnej natknalem sie na pare nieznanych ludzi, ktorych scigalo trzech innych. Stanalem w obronie sciganych i starlem sie z dwoma przeciwnikami. I tutaj musze przyznac, twardymi byli przeciwnikami, dobrze walczyli we dwojke. Nie dalbym im rady, gdyby nie pomoc ksiezniczki. - tutaj wskazal swoje zanpakutou i dodal ze smutkiem - I choc wygralem, to jednak nie udalo mi sie uratowac tamtej dwojki. I ta walka byla na prozno. - kolejny raz po tym napil sie z butelki, ktora coraz bardziej byla pusta niz pelna. - A potem... potem byl juz tylko powrot, ktory zajal mi dobre trzy dni. I oczywiscie juz na miejscu, przed budynkami 12-ej dywizji zostalem wziety za jakiegos awanturnika, ktory po sake robil rozrobe w karczmie. Noc spedzilem wtedy w kwaterach 6-ej, gdzie musialem sie oczywiscie tlumaczyc co i jak.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket4096/4096Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket83037/262144Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-09-03, 21:43


Takagi-san #01 #0079

Panny obrazily sie na siebie z nieznanych powodow, trunku w butelce ubywalo, tak samo nocy. Przynajmniej jednak nie w krzakach tym razem, czy areszcie. W Seireitei nic wiekopomnego w czasie Twojej nieobecnosci nie zaszlo, a jesli nawet, to po cichu i prostych shinigami wiedza o tym ominela. Spokojne zycie, ktore nuzy i za ktorym sie teskni, gdy sie ow spokoj skonczy. Swit nadszedl zdecydowanie za wszesnie. Na dodatek zrobilo sie chlodno, nadciagnely przez noc sine chmury, z ktorych rano spadl deszcz. Typowy dzien, gdy ani nie chce sie wczesnie wstawac, ani w ogole gdziekolwiek wychodzic. Entuzjazmem bynajmniej nie mogles zarazic sie od wspolmieszkancow. Widac udzielila sie im aura na zewnatrz.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket160/180Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket364/506Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (364/506)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-09-05, 20:03

Dzień pod psem, a noc też nie należała do spokojnych. Postanowił ten dzień spędzić na aktywnym odpoczynku. W końcu może mu się to uda. Poranne śniadanie a potem powrót na kwaterę. Choć też krążył mu po głowie pomysł aby jednak rozruszać trochę towarzystwo, aby przeciwstawić się ponurej aurze. Może jakieś ćwiczenia połączone z zawodami między nimi dla rozrywki ? Tak, to był niezły pomysł. W sam raz na robienie czegoś co pomoże zapomnieć, o tej pogodzie i dobrze spędzić czas.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket4096/4096Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket83037/262144Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-09-13, 14:26


Takagi-san #01 #0080

O pogodzie nie udalo sie jednak zapomniec. Niedlugo po sniadaniu przyszly rozkazy, iz nalezy udac sie we wksazane miejsce i patrolowac wyznaczony teren. Trudno bylo powiedziec co dokladnie bylo za wysokim murem. Byc moze rezydencja kogos znacznego, kto uzyl swoich wplywow czujac sie zagrozony. W tym rejonie nie bylo zadnej bramy, ktorej oznaczenia byc moze zdradzilyby, co skrywa za swymi podwojami. Jedynie jakas mala furtka. Zamknieta na glucho. Jednostajny szum, chlupot wlasnych krokow po kaluzach. Aura zdecydowanie bardziej sprzyjala szpiegom, czy zabojcom, ktorzy ewentualnie chcieliby dostac sie za ten mur.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket160/180Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket364/506Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (364/506)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-09-15, 19:28

Zwykły patrol podczas niezbyt ciekawej pogody. Zapowiadał się nudny dzień, ale Takagi nie wykręcał się od zadania. I choć zdawać by się mogło, ze ma zbyt duży do tego entuzjazm, to jednak nie obijał się podczas wykonywania powierzonego mu patrolu. Spojrzał na tych, z którymi przyszło mu pilnować okolicy (chyba że był sam). Chodzi w pobliżu muru, dość nieregularnie zmieniając trasę, czas i szybkość obchodu, tak by trudniej było go ominąć ewentualnym szpiegom, którzy by chcieli wtargnąć do środka. Rozglądał się po okolicy uważnie i robił swoje.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.


Ostatnio zmieniony przez Takagi Niizuki dnia 2011-09-21, 20:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket4096/4096Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket83037/262144Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-09-19, 11:31


Takagi-san #01 #0081

Deszcz szumial jednostajnie. Swiat zmatowial za kurtyna wody. Kazda chwila wlokla sie w nieskonczonosc. Moglbys uznac, ze wyslano Cie tu za kare, ale zebys chociaz mial okazje cos przeskrobac. Bo chyba nie chodzi o to, ze wzieli Cie wczesniej za pijaczyne. Przemoczony od stop do glow na pewno zlapiesz przeziebienie. Nie wydarzylo sie absolutnie nic, a przynajmniej niczego nie udalo Ci sie zauwazyc. W koncu pojawilo sie dwoch osobnikow, ktorzy oznajmili Ci, ze mozesz wracac do oddzialu. A moze to tylko przebrani zabojcy?
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket160/180Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket364/506Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (364/506)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-09-28, 20:00

Takagi sięgnął pamięcią do odprawy. Powrót istotnie byłby dla niego w tej chwili czymś wygodnym, ale wolał być pewny. Jak długo miał patrolować ten teren, kto ewentualnie miał go zmienić i na jakiej zasadzie. W tej chwili to było ważne, zanim się odezwie. Spojrzał na tą dwójkę przyglądając im się przed swoją odpowiedzią.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket4096/4096Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket83037/262144Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-09-30, 12:24


Takagi-san #01 #0082

Rozkazy byly dosc krotkie i niezbyt szczegolowe. Pilnowac wyznaczonego odcinka, az przyjdzie ktos kto zluzuje, albo zadanie zostanie odwolane. Przybyla dwojka nie wygladala na zachwycona koniecznoscia mokniecia i chetniej spedziliby ten czas pod cieplym dachem przy napitku i dziewczetach, co zreszta zostalo nawet wyartukulowane. Nie chcialbys pokrecic sie tu dluzej, skoro i tak juz jestes mokry? Moze rzucone zartem, a moze dla uspienia czujnosci.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket160/180Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket364/506Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (364/506)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-10-04, 21:25

Spojrzał jeszcze raz na mundury tej dwójki zanim się odezwał.
- W porządku. Skoro jesteście tutaj na zmianę warty, to nie widzę problemów. - Choć był trochę podejrzliwy to jednak nie wyczuwał tutaj podstępu. Spojrzał jeszcze raz na budynek i ruszył z powrotem ku kwaterom dywizjonu, okrążając z jednej strony po dawnej trasie strzeżony jeszcze do niedawna teren.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket4096/4096Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket83037/262144Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-10-06, 12:44


Takagi-san #01 #0083

Kichajac od czasu do czasu wrociles do dywizji, gdzie najpierw musiales napisac raport z wykonanego zadania. Pogoda tymczasem popsula sie jeszcze bardziej. Deszcz przeszedl w ulewe, niebo rozblyskiwalo wyladowaniami, powietrze pachnialo ozonem. Posepna aure poglebialy pustki w samej dywizji, jakby wszystkich wyslano w teren. Wyobraznia podopowiadala, ze to wysmienita sceneria do dywersji i moze stad te dziwne patrole. Niestety za pare godzin zapowiedziano kolejna runde obchodzenia murow.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket160/180Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket364/506Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (364/506)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-10-09, 20:44

Raport z wykonanego zadania nie zajął mu dużo czasu. Napisał w nim wszystko, co zaszło w tym czasie, przybycie, patrolowanie, brak aktywności, w końcu przybycie zmienników i powrót. Gdy skończył i oddał papiery postanowił trochę się poruszać, rozgrzać. Mając kilka godzin mógł sporo zrobić w tym czasie, dlatego też na początek udał się na salę treningową, gdzie postanowił poćwiczyć walkę bronią. Pojedynek z tamtą dwójką na pustkowiach odkrył w nim małe lub większe braki w doświadczeniu i umiejętnościach, na co nie mógł sobie pozwolić. Dlatego też skupił się w ćwiczeniach na szybkości swoich ruchów i wykonywanych ataków, oraz ich precyzji. Miał zamiar spędzić tutaj większość z wolnego czasu przed kolejnym patrolem, a potem odpocząć nim znów wyruszy.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket4096/4096Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket83037/262144Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-10-14, 15:46


Takagi-san #01 #0084

Sale treningowe, jak i cala reszta swiecily pustkami, wiec cwiczenia odbyles samotnie. Pogoda w tym czasie nie zmienila sie, totez druga tura zapowiadala sie jeszcze mniej zachecajaco, niz pierwsza. Niebo z sinego zrobilo sie granatowe. Swiatla widoczne tu i tam rozpraszaly koncentracje przypominajac, ze w srodku jest cieplo i sucho. Deszcz, wiatr, monotonia. W takiej chwili z radoscia powitalbys dowolnego wroga, albo nawet cala armie, byle tylko moc sie rozruszac. Nie zjawil sie niestety zaden. Wracajac do dywizji byles juz pewny, ze przeziebiles sie.
W ciagu nastepnego tygodnia pogoda stopniowo poprawiala sie, wiec gdy w koncu przestales kichac nastal pierwszy suchy dzien.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket160/180Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket364/506Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (364/506)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-10-18, 19:43

Tydzień, który ciągnął się niczym miesiąc wskutek tej niepogody. Jedyne co mu pozostawało to patrole i treningi, podczas których starał się polepszać swoje umiejętności. Czy to w walce mieczem, gdy ćwiczył w sali treningowej samotnie lub staczając pojedynki przeciw swemu zanpakutou. Czy też korzystając z kidou, by lepiej kontrolować własne reiatsu.
Podczas tego tygodnia też spędził trochę czasu w bibliotece, poszukując informacji, które by mu pomogły rozwikłać zagadkę jego nowego towarzysza, który dołączył do niego na pustkowiach. Przy okazji też liczył, że on sam coś sobie przypomni, da jakieś wskazówki co do tego kim jest. Takagi miał również nadzieje, że Ro - yaruhiru trochę mu w tym pomoże, ułatwi lepsze zrozumienie. Odkryje to co ukryte za mgłą zapomnienia. To wszystko przynajmniej trochę odganiało nudę i przygnębienie deszczem.
Gdy w końcu się rozpogodziło mógł zrobić parę rzeczy, które powinien zrobić. Odwiedzić ojca oraz swój dom. Oraz znów zacząć dalsze poszukiwania zaginionych, które trochę zaniedbał. Poszukiwania czy to przez ponowne próby wyśledzenia reiatsu, czy to przez zdobycie informacji, które by mu pomogły od osób, które by mogły coś wiedzieć w tym temacie. Choć to ostatnie było z pewnością trudniejsze. Może jego nowy towarzysz miał jakieś umiejętności w tym przydatne.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket4096/4096Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket83037/262144Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-10-31, 17:13


Takagi-san #01 #0085

Postepow nie zauwazyles. Goraczka, czy dreszcze skutecznie rozpraszaja i cialo czynia dalece mniej predysponowane do wzmozonej aktywnosci. W bibliotece nie bylo lepiej. Najpierw spojrzenia dezaprobaty dla cyklicznego halasu. Niezamierzonego co prawda, ale jednak. W koncu obsluga zasugerowala, zebys wrocil, jak juz nie bedziesz smarkal na papier. Strony sie posklejaja i wiedza przepadnie.
Wyzdrowiawszy odwiedziles rodzine. Wymieliles ploteczkami i wrociles do dywizji. Proby zlokalizowania reiatsu nie dawaly rezultatu. Istnialo wiele czynnikow, ktore mogly to utrudniac, z czego najpospolitszym byla zapewne odleglosc, w jakiej znajdowaly sie poszukiwane. Szanse, iz wrog przetrzymywal swe ofiary pod nosem i bez zadnej bariery byly nikle. Zasiegniecie jezyka z pewnoscia moglo pomoc, pod warunkiem, ze trafi sie na kogos dysponujacego wiedza.
W baraku zastales jedynie lisia mieszkanke pokoju. Zastrzygla uszami, jakby nieco zmieszana.
- Znowu na chodzie? Jak slicznie. Moze spacerek przy swietle ksiezyca?
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket160/180Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket364/506Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (364/506)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-11-01, 09:10

Uśmiechnął się do lisiczki lekko.
- Owszem, na chodzie. Nie dałbym się przecież rozłożyć małemu katarowi. Satoshi niezły by miał potem ze mnie ubaw. - rzekł w odpowiedzi. Przyjrzał jej się z zainteresowaniem. - Spacer, czemu nie. Trochę nocnego powietrza odświeżyć powinno mi umysł. A co słychać u ciebie ? Ostatnio mało cię widziałem.
Ruszył wraz z nią na dwór.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket4096/4096Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Pbucket83037/262144Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty2011-11-04, 13:52


Takagi-san #01 #0086

- Nie mowiles, ze chcialbys widywac mnie czesciej. Cos by sie dalo pewnie w tej kwestii zalatwic...
Wyszczerzyla zeby, przyczepila sie do Twojego ramienia i poszliscie podziwiac nocne niebo. Powietrze po niedawnych deszczach bylo bardzo swieze.
- Ponoc szykuje sie jakas wieksza akcja w Rukongai. Mowia, iz zyczeniem zwierzchnictwa jest bysmy sie tym zajeli jako glowny koordynator, nie jako wsparcie. Mysle, ze niedlugo pojawia sie oficjalne rozkazy, bo na razie tylko plotki.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Takagi Niizukiego   Dom Takagi Niizukiego - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Takagi Niizukiego
Powrót do góry 
Strona 7 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Takagi Niizuki
» Takagi Niizuki [Shinigami]
» Lisia posiadłość - Takagi Niizuki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje