Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rezydencja rodu Kyoraku.

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket46/370Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2021-07-12, 19:38

02#373

Koki zaskoczyła mnie tym kuksańcem, ale to, co się stało później, jeszcze bardziej mnie zdziwiło. Uderzenie nie było zbyt silne, ale poczułem jakby ktoś praktycznie mnie ogłuszył jednym ciosem i z każdą chwilę coraz bardziej byłem zdezorientowany. Dopiero po dłuższej inhalacji i skoncentrowaniu się na każdym bodźcu i wyodrębnieniu ich mogłem dojść do siebie. Czułem tyle rzeczy i to z tak dużej odległości, w normalnych okolicznościach nawet nie czułem zapachu Daisie z kilku metrów. Więc to było błogosławieństwo od Koki. Nie wiedziałem, że bóstwa mogą nagradzać swoich wyznawców takimi rzeczami. Chociaż z drugiej strony skoro kami stworzyli bogów śmierci i dali im na początku moc, która się rozwinęła to wszystko jest możliwe.
-Tak czuje, Twoje błogosławieństwo zadziałało. Dziękuje bardzo za ten dar, teraz będę mógł jeszcze bardziej się cieszyć z wonią kwiatów dookoła jak i pięknym zapachem z kuchni. Czy chciałabyś coś zjeść? Trochę smażonego tofu?- Zaproponowałem lisicy przekąsek, w końcu chyba podczas takiego błogosławieństwa zużywa się moc duchową? A jak nie to i tak chciałem podziękować w ten sposób jej za taki dar. Jeżeli wyrazi taką chęci, to rozglądam się za służką bądź służącym, którego mógłbym poprosić o przyniesienie jedzenia.
-Zobaczymy się jeszcze dzisiaj podczas mojego ślubu? Chciałbym przedstawić Cie tej kapłance i pokazać jakim wspaniałym młodym bóstwem jesteś.-
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2021-07-21, 14:49

Potwierdzenie działania błogosławieństwa przywróciło równowagę boskiej pewności siebie Koki.
- Oczywiście! To wspaniały dar, ale w pełni sobie na niego zasłużyłeś. Podejrzewam zresztą, że wkrótce udzielę go mojej drugiej najwierniejszej wyznawczyni, gdzie mówię oczywiście o Yumi. Pomimo tego, że jest taka młoda to dostrzegam w niej spory potencjał.
Lisica zastrzygła uszami, gdy pojawił się temat tofu.
- Oczywiście. Wszelką ofiarę od mojego najwierniejszego wyznawcy przyjmę z radością.
Kisuke dostrzegł jedynie ogrodnika uwijającego się przy rabatkach kawałek dalej. Na zawołanie Kisuke od razu zgiął się w ukłonie (co przyszło mu z pewnym trudem biorąc pod uwagę dość zaawansowany wiek), po czym popędził w stronę kuchni wciąż trzymając w dłoniach wielkie ogrodnicze nożyce.
- Och. Również ten mężczyzna pomodlił się do mnie kilka razy - odrzekła Koki jakby od niechcenia. - Niefortunnie jednak zdaje się większą czcią darzyć jednak moją konkurentkę. - Tutaj posłała spojrzenie w kierunku kapliczki Hanasy. Chrząknęła - Oczywiście, że się spotkamy. Będę na ciebie czekać przy świątyni poświęconej kami mającym formę zwierzęcą. Nie chwaląc się udało mi się zrobić pewne wrażenie na innych kami dzięki czemu nawiązałam kilka obiecujących znajomości. Widziałam także znaną tobie córkę Susanoo, chociaż atmosfera jaką wokół siebie roztacza odstrasza od podejścia i przywitania się.
Kisuke wciąż był odrobinę zmieszany nawałem woni dochodzących do nosa. Wydawało się jakby otwierał się dla niego całkiem nowy świat, chociaż prawidłowiej byłoby powiedzieć, że odkrywał jeden z wymiarów rzeczywistości, który dotychczas ze względu na ograniczenie zmysłu ledwo muskał.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket46/370Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2021-07-22, 22:45

02#374


-Zgadzam się, ona jest bardzo dojrzała jak na swój wiek. Cieszę się, że nie zmieniła się przez ten incydent, który miał miejsce podczas twoich poszukiwań. Ciągle mi trochę głupio, że straciłem nad sobą kontrole i ogłuszyłem, mieszkańców sprawiając im ból.- Odwróciłem na chwilę wzrok, nieporadnie się uśmiechałem i drapałem się, bo policzku. Dobrze, że to się stało za nim energią duchową wzrosła we mnie do takiego stopnia. Mogłoby to znacznie gorzej się skończyć.

-Tak to już jest, starsze cieszą się większym szacunkiem i czcią. Według historii ona ocaliła pierwszą głowę rodu. Pewnie tym zaskarbiła sobie ich podziw i wdzięczność. Próbowałem się z nią skontaktować, ale moje próby spełzły na niczym. Pewnie za jakiś czas zajmiesz równie ważne miejsce wśród mojej służby. Może nie nastąpi to od razu, ale pewnie kiedyś do tego dojdzie. Zwłaszcza jak dalej będzie rosła ilość twoich wyznawców.- Ciekawe ile na przestrzeni dekach i wieków przeminęło bogów i bóstw. Po prostu słuch o nich przeminął albo skończyli wchłonięci przez takie szkaradzieństwa jak Nemurii.

- Ona roztacza taką aurę, a raczej jej ojciec. W końcu Sussano nie słynie z miłości i uprzejmości. Ale gdy dasz jej szanse i czas można dostrzec jak troszczy się o innych. Po prostu ciąży na niej wielkie brzmię i spuścizna. Nie łatwo jest być potomkiem, od którego wymywa się wielkości w słowach i czynach. Może nie jestem bogiem, ale wiele dusz również pokłada duże nadzieje we mnie i czuje ciężar ich oczekiwań.-Usiadłem wygodnie na trawie i pociągnąłem nosem chciałem.  Jak daleko może ponieść mnie mój nos.
-Bardzo się cieszę, że będziesz tam. W końcu to bardzo wielki dzień i dobrze mieć bliski przy sobie. Może jak wszystko się uspokoi to razem z Miyuki odwiedzimy Twoją wiosek, a ona powie Yumi jak to jest być kapłanką. O ile oczywiście jeżeli tylko wyrazi zgodę, chociaż myślę, że z tym akurat nie powinno być problemu.-
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2021-07-25, 18:18

Kisuke gawędził jeszcze z Koki przez jakiś czas. Lisica zjadła tofu przyniesione przez służbę, po czym pożegnała się i zniknęła zostawiając za sobą aromat, od którego chłopakowi zakręciło się w głowie.
Kolejne godziny upływały szybko. Ze stosownym wyprzedzeniem biorąc pod uwagę długą podróż lektyką w kierunku błogosławionej wyspy, Kisuke został odziany przez służbę w strój ślubny, na który składało się czarne kimono i haori dodatkowo ozdobione na plecach i przedzie białym herbem rodu Kyoraku. Strój uzupełniała ciemnoszara hakama, w które chowane było kimono.
Za lektyką Kisuke miał poruszać się jeszcze jeden wóz zapełniony ofiarami dla bóstw, które miał złożyć w ośmiu kapliczkach i trzech świątyniach poświęconym boskiej trójcy rodzeństwa.
Wyruszał w drogę samotnie. Jako jedyny miał przepłynąć na wyspę. Służba pożegnała go uroczyście. Żaden z wujków czy członków dalszej rodziny nie odwiedził go dziś, chociaż to ci pierwsi zadbali o dopełnienie wszystkich szczegółów by ślub mógł odbyć się bez przeszkód. Między innymi byli odpowiedzialni za zgromadzenie odpowiednich darów dla kami.
Przez kilka godzin podróży lektyką miał czas na rozmyślania, a także dalsze przyzwyczajanie się do wyczulonego powonienia, które dostarczało wciąż to nowych doznań podczas podróży przez Seireitei.
Słońce ledwo zaszło, gdy stanęli przed niewielką przystanią, gdzie na Kisuke czekała już łódź z kapłanem. Przed wejściem na nią musiał się jeszcze oczyścić wodą bijącą z okolicznego niewielkiego źródła, gdzie w międzyczasie słudzy przenosili ofiary na łódź. W większości było to pożywienie i tylko dla najważniejszej trójki bóstw przygotowano co innego.
Kisuke wsiadł na łódź i milczący kapłan odbił wiosłem od brzegu. Czym bliżej byli wyspy tym szlachcic bardziej czuł się jakby w śnie. Wszystko stawało się coraz bardziej eteryczne i ulotne, a jednocześnie obdarzone dodatkową głębią.
Na wyspie został powitany przez Miyagiego. Starzec stał w towarzystwie dwóch dalszych kapłanów. Jeden z nich zajął się przenoszeniem ofiar do dwukołowego wózka, podczas gdy drugi trzymał zawieszoną na patyku latarnię.
- Wyglądasz bardzo dostojnie. - Miyagi rozłożył szeroko ramiona i obdarzył Kisuke niemalże ojcowskim uśmiechem, który dotąd posyłał w jego stronę Rentaro. - Gotów na jedną z najważniejszych nocy w swoim życiu? Smakuj każdą jej chwilę by wspomnienia kolejnych godzin pozostały żywo w twej pamięci przez kolejne wieki.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket46/370Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2021-07-26, 20:04

02#375

Bardzo przyjemnie spędziłem dzień, przynajmniej nie miałem czasu na głupie przemyślenia. Otrzymałem dobre wieści i jeszcze dar od Koki, na pewno znajdę jakiś sposób, aby mi się przysłużył. Ale najpierw muszę się jakoś go używać i kontrolować. Może przez jakiś czas będę oddychał przez usta, to powinno załatwić problem. Jak tylko zapachy będą za intensywne albo będą mi utrudniać funkcjonowanie, po prostu będę oddychał przez usta. Zostałem ubrany chyba w najdroższe rzeczy, jakie tylko kiedykolwiek widziałem. Jak zwykle wujowie zadbali o wszystko i przygotowali tak jak powinno być. Pewnie gdyby to wszystko było na mojej głowie to zagubiłbym się w tym wszystkim i załamał ręce. Włożyłem miecz za obi i ruszyłem lektyką w wyznaczone miejsce. Po drodze pojawił się delikatny stres, ale starałem się uśmiechać i cieszyć chwilą. To miejsce za każdym razem robiło ogromne wrażenie, nie było to tak intensywne jak w domenie Sussano, ale tutaj też czuć było tę boskość. Ucieszyłem się na widok, kapłana minęło trochę czasu od ostatniego spotkania. Nie zwlekałem długo i przytuliłem się do starszego mężczyzny. Miałem szczęście, że pomimo braku dobrego biologicznego ojca trafiłem na tylu dobrych mężczyzn, którzy mi mogą służyć ojcowską radom.
-Nie wiem, czy trochę nie przesadzili? Nie chciałbym przyćmić Miyukim. Bardziej gotowy już nie będę, skoro nie uciekłem i się nie jąkam to nie jest źle. Na pewno wyryją się w mojej pamięci i zostaną na zawsze. Mam tylko nadzieje, że moja przyszła żona nie martwi się za bardzo. Pewna lisiczka powiedziała mi, że bardzo gorliwe modliła się o coś. Myślisz, że bardzo się tremuje?
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2021-07-27, 12:29

Wylewność Kisuke zaskoczyła kapłana, który chrząknął z zakłopotaniem i poklepał niepewnie Kisuke po plecach.
- Tak... istotnie wydajesz się być w dobrej formie. - Uśmiechnął się, gdy Kisuke już się wycofał. - Miyuki odnalazła spokój w modlitwie, więc nie musisz się o nią martwić. A teraz na pewno wszystko doskonale pamiętasz, ale na wszelki wypadek utrwalimy sobie raz jeszcze przebieg całego rytuału.
Kisuke oczywiście pamiętał. Miał wpierw zatoczyć koło składając ofiary i krótką modlitwę przy ośmiu kapliczkach, a potem pójść dalej i to samo zrobić w świątyniach wielkiej trójki. Jednocześnie Miyuki składałaby ofiary idąc w przeciwnym do Kisuke kierunku, gdzie nawet ich spojrzenia nie mogłyby się spotkać.
Interakcja była dozwolona dopiero, gdy oboje spotkają się przy świątyni Izanagi (po ówczesnym okrążeniu jej) umiejscowionej w samym centrum wyspy (i zgodnie z tradycją w centrum całego Soul society). Wtedy zaś mieli przywitać się w sposób ten sam w jaki witało się boskie małżeństwo.
Wtedy zaś ze świątyni wynurzyliby się Miyagi wraz z naczelną miko, która niosłaby trzy czarki sake.
Najmniejszą czarkę musiał wziąć wpierw Kisuke i po łyku oddałby ją Miyuki. Średnia czarka szłaby w odwrotnej kolejności, a po największą ponownie jako pierwszy sięgnie Kyoraku.
Ostatnim krokiem w ceremonii byłoby przejście pod eskortą Miyagiego i miko do niewielkiego krytego pawilonu, gdzie odbyć się miała konsumpcja małżeństwa.
- Świetnie. Bardzo dobrze - pochwalił Kisuke kapłan. - Shino i Manzo będą ci towarzyszyć przy składaniu ofiar.
Kapłan właśnie kończył przenoszenie ofiar, natomiast gdy Kisuke zerknął na mężczyznę trzymającego latarnię, to mógł odczuć niepokój. Łysa głowa była poznaczona bliznami po oparzeniach, a do tego brakowało mu jednego oka i najwyraźniej ręki również.
- A rankiem będziesz mógł zabrać swą małżonkę do domu. - Miyagi złożył dłonie i schylił głowę. - Oby jednak już ta noc przyniosła owoce. Nie mówiłem ci tego wcześniej, ale dzieci poczęte na tej wyspie cieszą się wyjątkową łaską kami.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket46/370Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2021-07-29, 01:02

02#376

Widać ceremonia jest wielka, ale uboga w uczestników. Zawsze mi się wydawało, ze przypomniałoby to trochę ten bal na zakończenie akademii. A tutaj zero bliskich czy rodzinny, tylko mnisi, kapłani, nasza dwójka i bóstwa oraz dary dal nich. Przynajmniej nie zje mnie trema czy coś takiego, tylko ten fragment o konsumpcji związku w kryty pawilonie. Czy tam podczas tej konsumpcji małżeńskiej będzie ktoś jeszcze?
-Zobaczymy co przyniesie czas, sam nie urodziłem się pod szczęśliwą wróżbą. Może moje dzieci będą miały więcej szczęścia. Chociaż nie ukrywam, że nie chciałbym tak młodo zostawać ojcem. Nawet nie miałbym co dzieciom opowiadać za bardzo. Pewnie musiałbym zmyślać albo ratować się historiami innych.- Uśmiechnąłem się delikatnie i przeniosłem wzrok na mnichów odpowiedzialnych za dary. Szczególnie widok tego jednego wzbudził we mnie obawy. Wyglądał jakby wrócił z wojny, a nie był gorliwym wyznawco. Do tego ranny na jego cielne nawet mogły wskazywać, że był torturowany? Tylko kto mógł zrobić mu coś takiego?
-Miyagi-san wybacz, ze tak bezpośrednio ale kim jest ten mężczyzny i co takiego mu się przydarzyło? Nie chciałbym nadwyrężać jego zdrowia, może tylko jeden mnich wystarczy albo sam pociągnę ten wózek przynajmniej do momentu kiedy stanie się lżejszy?- Nie chciałem wykorzystywać tak kalekiego mężczyzny. Może kiedyś on też był bogiem śmierci i poświecił swoje ciało dla społeczności dusz.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2021-07-29, 12:27

- Och, to niepotrzebna skromność. Pomimo wieku przeżyłeś już tyle, że dałoby się stworzyć kilka naprawdę zajmujących historii.
Jednooki mężczyzna trwał niewzruszenie jakby zupełnie nie usłyszał pytania na jego temat. Miyagi za to zamruczał dobrodusznie.
- Nie musisz się martwić. Ciało Manzo-san pomimo poniesionej ofiary jest niemal równie silne co jego duch. Zresztą to Shino-san będzie odpowiedzialny za wwiezienie twych darów dla kami, a mówisz wiedzieć, że posiada tyle krzepy ile każdy inny kapłan na tej wyspie jeśli zsumować ich siłę.
Rzeczywiście drugi kapłan, chociaż dość niski, był szeroki niemal jak drzwi dużej szafy i właśnie ostrożnie składał ostatni pakunek na wózek.
- Co do przeszłości Manzo jest to może pytanie w nie do końca dobrym guście. - W głosie Miyagi pojawiła się lekka dezaprobata. - Jak sądzę właściwe jest to by tylko on mógł o niej mówić. - Położył dłoń na ramieniu Kisuke, ściszył głos, chociaż stojący obok Manzo i tak musiał go słyszeć. - Nim wypuszczę cię w tą niesamowitą noc powiedz mi jeszcze czy twój ząb nie dawał ci się we znaki? Byłoby wyjątkowo niefortunnie gdyby miał wpływ na uroczystość.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket46/370Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2021-07-30, 19:46

02#377


Kiedy Miyagi zapytał mnie o ząb, przypomniałem sobie o tej nocy kiedy spotkałem szalonego mędrca. Przez spokój kompletnie o tym zapomniałem, a ząb od tamtego czasu nie narzucał mi się. Zrobiłem kilka kroków w bok z Kapłanem. Nie wiedziałem ile dokładnie wiedzą jego bracia z świątyni.
-Dobrze, że o tym mówisz. Kompletnie zapomniałem Cię poinformować, przez te całe zamieszanie. Spotkałem szalonego mędrca, chociaż spotkaniem bym tego nie nazwał. Bardziej nawiedził mnie on jednej nocy podczas mojego szkolenia. Chciał sprawdzić, kto dzierży skarb i dlaczego. Podpuścił mnie i użyłem jego mocy, aby sprowadzić tu swoją matkę. Jednak ząb jedyne co zrobił, to przeobraził mnie w kobietę na kilka godzin. Od tamtej pory i kłótni miałem spokój z artefaktem. Mędrzec chciał również przekazać pozdrowienia Chikaze.- Mówiłem ściszonym głosem i zasłoniłem usta gdyby potrafili czytać z ruchu warg.
-Uznał mnie za nudziarza i dodał, że w moich rękach ten artefakt się marnuje.-
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2021-07-31, 19:16

- Spotkałeś go? - Miyagi nawet nie próbował kryć zaskoczenia. - Znając go z opowieści zachowanie jakie opisujesz idealnie do niego pasuje. Gdybym go spotkał odparłbym, że tylko szaleniec zdecydowałby się na nadużywanie mocy relikwii. - Poklepał Kisuke po ramieniu. - To musiało być dla ciebie ciężkie, ale jednocześnie cieszę się, że to ty sprawujesz pieczę nad jadeitowym zębem. Większość dusz nie potrafiłaby się oprzeć pokusie korzystania z jego mocy.
Spojrzał za siebie, gdzie dwójka kapłanów czekała już na Kisuke.
- Dobrze, ruszaj już. Będę musiał zapytać czcigodną Chikaze czy widziała się osobiście z mędrcem, ale to później. Teraz jest twoja noc. Zostaw wszystko za sobą i ruszaj.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket46/370Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2021-08-01, 19:49

02#378

Pokiwałem głową na pytanie kapłana twierdząco. Używanie czegoś, nad czym nie ma się kontroli to nie brawura czy ambicja, tylko głupota. Nawet nie chcę myśleć, co takiego mogłoby się stać, gdyby ktoś chciał spełnić jakieś wyjątkowo egoistyczne i niebezpieczne życzenie.
-Może tak, może gdybym był bardziej ambitny i zdeprawowany przez władzę to pewnie chciałbym go użyć. Jedynym moim błędem było zaufanie szalonemu i pozwoleniu, aby emocje wzięły górę nad umysłem.- Uśmiechnąłem się delikatnie i obróciłem stronę mnichów i odchodząc rzuciłem to staruszka.-No to pora ruszać, do zobaczenia Miyagi-san na końcu tego wszystkiego.- Wzrokiem skupił się na dwóch towarzyszach. -Dziękuje za pomoc.- Ruszyłem w ceremonialną drogę ku składaniu darów bóstwo i bogom. Przestrzegałem zasad, jakie panowały podczas tej ceremonii i gdy tylko poczułem zapach Miyuki i innych dusz niż dwójka moich pomocników. Zamknąłem oczy i spróbowałem się posłużyć swoim szóstym zmysłem, który teraz nie był niczym skrępowany. Gromadziłem w swoim wnętrzu drobne ilości energii duchowej, która kompletnie nie wpływały na inne dusze. Zebrane drobinki reiatsu wystrzeliwałem przed  siebie falą tak oznaczały mi teren jak echolokacja u nietoperzy. Dzięki takiemu zagraniu mogłem bez problemu poruszać się z zamkniętymi oczami i nie wywrócić się. Kiedy Zapach mojej przyszłej żony stał się mniej intensywny otworzyłem oczy z powrotem.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2021-08-02, 22:58

Miyagi skinął głową, po czym odprowadził Kisuke wzrokiem, gdy ten dołączył do kapłanów. Prowadził Manzo oświetlając drogę światłem latarni, potem szedł pan młody, który za sobą słyszał delikatny turkot wozu z ofiarami.

https://bleach.forumpolish.com/t2421p30-swiatynia-osmiu-milionow-bostw
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2021-11-11, 19:08

Aoto aka Kyoraku Kisuke

Wezwanie na przesłuchanie do Nokogiri poruszyło zarówno Kyoraku jak i Kuchiki. Kisuke musiał dokładnie opisać jego przebieg zarówno Shuhei, jak i kuzynowi Masaki, który tymczasowo zastąpił ojca w przewodzeniu rodowi.
Ich frakcja w Radzie 46 była wyjątkowo wrażliwa na atak, gdy Raidon powoli dochodził do zdrowia i podejrzenie Kisuke o zbytnie bratanie się z Morigami Chikaze uznane zostało za część politycznej ofensywy.
Shuhei w dość ostrych słowach zganił chłopaka za udanie się na festyn w tajemnicy, co uznał za wyjątkowo lekkomyślne i sam Kisuke powinien przewidzieć, że znajdą się tam również szpiedzy Gotei XIII, którzy mogliby go rozpoznać. Gdyby jeszcze ograniczał się do zwiedzania i zajadania przekąsek, ale on postanowił pokazać się na turnieju walki!
Kisuke nie widział jeszcze tak oburzonego stryja, który w dodatku zażądał by powiedział mu na co poszła znaczna suma pobrana z rodowego skarbcu. Oczywiście szukał tylko potwierdzenia swych podejrzeń, gdyż wiedział z jakim przepychem odbył się festyn.
Masaki zachował spokój, ale również on uznał wizytę we włościach Chikaze za błąd. Nie mógł jednak powiedzieć więcej złego biorąc pod uwagę, iż bogini miała swój udział w uratowaniu jego ojca.
Kuzyn stwierdził, że póki Kisuke fundował kapliczki pomniejszym bóstewkom można było to uznać za szlachecką fanaberię, ale Rada 46 tym bardziej nieufnie spoglądała na kult Chikaze im więcej on wzrastał w siłę.
Oboje krewnych poradziło Kisuke by informował ich o ewentualnych następnych spotkaniach z Chikaze i szczerze odradzali mu by więcej udawał się z nią gdziekolwiek. Na koniec jednak do słoika octu dodano łyżkę miodu, gdy pogratulowano mu udanej misji w Rukongai, aczkolwiek i tutaj Shuhei zganił Kisuke za zbyt nonszalanckie podejście do walki, gdzie szybciej powinien sięgnąć po shi kai.
Dwa dni po przesłuchaniu otrzymał list od Miyagi przesyłającego słowa wsparcia. Dziękował bogom za to, iż Kyoraku uszedł bez większego uszczerbku w walce z pustymi i jednocześnie wyrażał współczucie dla Raidona i samego Kisuke, który niesłusznie cierpiał podejrzenia od zapatrzonych w siebie starych głupców (pisownia oryginalna).

Złe wieści nadchodziły jedna po drugiej. Kuzyn Kenji piastujący w siódmej dywizji stanowisko XVI oficera w tajemnicy powiedział, że Nokogiri przesłał ich kapitanowi niepochlebną opinię o Kisuke, którego określił jako aroganckiego i sprzyjającego siłom mogącym okazać się wrogimi wobec Seireitei.
Było to o tyle niefortunne, że po okresie żałoby miał zostać wybrany nowy oficer, a z tego co Kenji się orientował pozycja Kisuke stała dość wysoko bezpośrednio po misji w Rukongai. Niestety negatywna opinia wydana przez kapitana, nawet z innej dywizji, nie mogła przejść bez echa.
Kolejne nieszczęście przyszło z domu. Miyuki poroniła. Kisuke nic nie wiedział o ciąży, a żona sama nie była jeszcze jej pewna, ale nagłe krwawienie stawiało sprawę jasno.
Bolało to tym bardziej, że do poczęcia miało dojść podczas nocy poślubnej, co miało stanowić doskonałą wróżbę. Miyuki była przybita i bała się czy przez poronienie będzie mogła zajść jeszcze w ciążę. Sądziła nawet, że mogła paść ofiarą klątwy bądź złej woli i udała się na kilka dni na boską wyspę by się oczyścić. Kisuke powrócił już na służbę przez co nie mógł być przy żonie tyle ile by chciał. Pocieszyć nieszczęsną dziewczynę próbowała Ayano, małżonka kuzyna Masaki, która kilkakrotnie odwiedzała posiadłość Kyoraku w następnych tygodniach.

Dzielenie czasu pomiędzy pracę, a rodzinę było mocno problematyczne. Gdyby zaś Shuhei nie odciążył Kisuke w sprawach rodowych doba musiałaby się rozszerzyć przynajmniej o kilka godzin by młodemu Kyoraku na wszystko starczyłoby czasu. Teraz zaś miał nie widzieć się z żoną przez trzy kolejne miesiące, gdyż nadszedł nowy rozkaz - na trzy miesiące miał udać się do świata żywych by tam pełnić wartę. Miał na bardzo prestiżowy posterunek, zlokalizowany w miejscowości Karakura, gdzie granica między światami była wyjątkowo cienka przez co pojawiało się tam dużo pustych, a ostatnio sytuacja ponoć zaogniła się jeszcze bardziej z powodu świadomych duchowo istot funkcjonujących w mieście.
Prędzej czy później każdy shinigami musiał trafić do świata żywych by spełnić podstawowy obowiązek bogów śmierci - oczyszczanie pustych i odsyłanie zagubionych dusz do Soul society.
Nie wiedział jeszcze z kim dokładnie uda się do Karakury, ale na miejscu miał trafić pod komendę samego kapitana XIII dywizji. Wcześniej jednak na Kisuke miała być nałożona pieczęć ograniczająca jego reiatsu, którą otrzymywał każdy shinigami o reiatsu dochodzącym do poziomu porucznika. Wszystko po to by jego duchowa energia nie wpływała na żywych.
[ No to trzaśnij sobie miesięcznego TS]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket46/370Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2021-11-12, 17:37

02#420

Ostatnie dni to pasmo niekończących się problemów, opowiedziałem Shuheiowi i Masakiemu jak wyglądało przesłuchanie i o co byłem pytany. Odpowiedziałem też na pytanie wuja i wyjaśniłem, dlaczego tak zrobiłem. W końcu gdyby nie Chikaze to już dawno nie byłoby mnie tutaj, skończyłbym martwy podczas starcia z Nemurim. Podzieliłem się również swoim przemyśleniami, które wydawały mi się dość trafne.
-Nokogiri obrał sobie mnie za kozła ofiarnego i zrobi wszystko by uprzykrzyć mi życie i wszystkim bliskim być może lepiej będzie, jak ustąpię ze stanowiska głowy rodu. Wtedy przynajmniej nie będzie mógł zaszkodzić waszej koalicji. Najwidoczniej nie nadaje się do pełnienia tak istotnej funkcji i ciągnę was na dno. Postaram się pilnować i dostosować do waszych rad, ale na niego nie mam wpływu.- Czekałem na ich reakcje i opinie, ponieważ wszystko zaczynało mi się z rąk wymykać.
Najgorsze jednak było przede mną, nie zadawałem sobie sprawy, że Miyuki zaszła w ciąże tamtej nocy. A teraz na tle tych wszystkich wydarzeń poroniła. Obwiniałem siebie, swoją pracę i mój pomysł z festynem. Myślałem, że to dobry pomysł jak zwykle okazało się inaczej. Przepraszałem ją po stokroć. Gdy podzieliła się ze mną swoim spostrzeżeniami o klątwie. Wrócił do mnie turniej walk, któryś z tamtych bóstw rzucił na nią klątwę? Ale dlaczego na nią, a nie na mnie? Czyżby nie mógł i po prostu ukarał mnie, każąc ją? Musiałem odpisać kapłanowi i podziękować za dobre słowa. Po prosiłem go również o przysługę. Chciałem, żeby  sprawdził, czy faktycznie ktoś rzucił na Miyuki klątwę i ustali, który był to kami. Poprosiłem Miyuki, aby na wszelki wypadek wzięła amulet, który podarowała mi Chikaze. Może jego moc w jakiś sposób obroni ją przed kolejnymi klątwami. Zarówno Gotei jak i Bóstwa pokazywały swoje oblicza. Obie strony karały mnie i oczekiwały szacunku, którego mi w żaden sposób nie okazywały. Czułem się, jakby ponownie znajdował się w obozowisko Oni, tylko tym razem nikogo tam ze mną nie było.

Musiałem odciąć się i znaleźć jakieś zajęcie, które pozwoli mi przestać myśleć i obarczać się winą. Postanowiłem podczas czasu na doszkalanie sparingować się ze starszymi i bardziej doświadczonymi kolegami z odziały na drewniane miecze. Systematycznie po kolejki pytałem się coraz to wyższych oficerów o walkę sparingową. Nie zmieniałem partnera sparringowe, dopóki nie wygrałem trzech starć pod rząd. Nie chciałem w żadne sposób ich ośmieszyć, po prostu starałem się rozwijać swoje umiejętności szermiercze, a czyste ćwiczenia wymachu i kombinacji nie przynosiły żadnych rezultatów i czułem się ,jakby ugrzązł w miejscu. Do domu wracałem każdego dnia, ćwiczyłem swój migoczący krok oraz maksymalną szybkość biegu i pojemność płuc. Starałem się jak najdłużej utrzymywać pełen obroty nawet gdy moje płuca były już na skraju swoich możliwość. W domu starałem się spędzać trochę czasu z Miyuki i wspierać ją w trudnych chwila. W międzyczasie korzystałem z bogatej rodowej biblioteki i czytałem różnie zwoje i księgi, które miałby coś wspólnego z bóstwami, szermierką czy strategią.


W końcu nadszedł czas na trzy miesięczny wyjazd, nie cieszyłem się z niego. Świat żywych na pewno był ciekawy miejsce, ale ja miałem masę swoich problemów i celów, które chciałbym osiągnąć. Praca z kolejnym kapitanie nie napawała mnie szczęściem, już raz się sparzyłem, przebywając obok takiego. Dlatego będę wykonywał jego polecenie i nie wdawał się w rozmowy prywatne. Zresztą i tak bardziej przypomniałem Hayate przez ostatni miesiąc niż samego siebie. No może poza tym jego ciągły narzekaniem.
-Miej się w zdrowiu Miyuki. Niebawem się spotkamy.- Jeżeli wyczułem jej zdenerwowanie albo troskę skierowaną na mnie, spróbowałem pocieszyć ją na duchu.  Następnie poprosiłem Renatro i strażników, aby doglądali wszystkiego podczas mojej nieobecności i skłoniłem mi się. Jeszcze wróciłem do Miyuki, aby ją przytulić i położyć ciepłą dłoń na jej głowie. Po pożegnaniu i załatwieniu formalności ruszyłem migoczącym krokiem na miejsce zbiórki.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2021-11-13, 16:57

Nie chciano słyszeć o zrzeknięciu się pozycji przez Kisuke. Jak by to świadczyło o rodzie Kyoraku? Shuhei naciskał by młody mężczyzna porzucił niedorzeczne pomysły, szczególnie biorąc pod uwagę, iż to jego ranga go chroniła. Głowa rodu znacznie trudniej było zaczepić niż zwykłego szlachcica, który w dodatku w nie do końca jasnych dla innych okolicznościach zrzekł się zaszczytów. Mogło to stać się zaczątkiem dla wielu nieprzyjemnych plotek.

Kisuke miał wrażenie, że starcia z żywymi przeciwnikami dają znacznie więcej niż samotne ćwiczenia. Radził sobie w nich bardzo dobrze i kilka zwycięstw nad oficerami osiągnął. Przynajmniej w dywizji zyskał na szacunku po tym jak walczył z adjuchasami, którzy dla przeciętnego szeregowca zdawały się niepokonanymi potworami z koszmarów. Kyoraku została nawet wypłacona premia za tamtą misję.

[+ 1 siła, wytrzymałość, szybkość, inteligencja. + 1800 ryo]

***

Ruszał do świata żywych bez amuletu Chikaze. Rentaro ponownie przysiągł chronić Miyuki choćby za cenę własnego życia, choć co mógł osiągnąć w starciach z niewidzialnymi przeciwnikami? Podczas pobytu na świętej wyspie jednak żadnego śladu klątwy u Miyuki nie wykryto.
Kisuke ruszył ku głównej bramie senkai, gdzie członkowie korpusu kido przygotowali się do otworzenia przejścia. Nie wyruszał sam, gdyż towarzyszyć miało mu jeszcze pięciu innych shinigami. Była tam Mana z jego dywizji, ponury białowłosy Ryuu z jedenastki, pyzaty i niski Momi z dwunastki dźwigający wypchany plecak, pod którym niemal się uginał, Shihouin Airi czyli drobna i żywa dziewczyna z II oddziału, oraz niejaki Mifune z trzynastki, który miał bezpiecznie ich odprowadzić przez przejście między światami.
Była to zaś podróż jedyna w swym rodzaju, gdy szli mrocznych dangai prowadzeni przez piekielne motyle. Po drugiej stronie przejścia zaś czekał na nich świat żywych.

***

Fukuda Kaz był poważny po kapitańsku, ale jednocześnie nie zionął chłodem antypatii jak Nokogiri. Przywitał nowy oddział shinigami, wyjaśnił im pokrótce sytuację panującą w Karakurze i zasady jakich powinni przestrzegać by nie naruszać swoimi osobami tkanki świata żywych. Każdy z nich dostał po przenośnym, nadmuchiwanym gigai, cukierku duszy i radarze wykrywającym reiatsu. Podczas patroli miały im też towarzyszyć piekielne motyle.
Jak się okazało nie mieli służyć bezpośrednio pod kapitanem, lecz trafili do posterunku północnego gdzie ich bezpośrednim przełożonym miał być ósmy oficer trzynastki, nie kto inny jak rodzony brat Sorami - Sorata.
https://bleach.forumpolish.com/t1008p240-szkola#74516
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2023-03-25, 18:11

Aoto aka Kyoraku Kisuke

Dom. Mógł odpocząć, chociaż na chwilę. Wypełnił wszystkie formalności w dywizji i jako szlachetnie urodzony mógł liczyć na więcej swobody. Szarzy szeregowcy byli postawieni w stan najwyższej gotowości, ale jemu dano kilka dni wolnego. Niewiele jednak było w tym radości.
Jego żona nie wyglądała zdrowo. Sama się nie skarżyła, ale Rentaro nie chciał niczego przed Kisuke ukrywać i zdradził, że podczas jego nieobecności Miyuki skarżyła się na złe samopoczucie. Posiadłość odwiedzali zarówno medycy, jak i kapłani, jednak nie przyniosło to żadnego rezultatu. Twierdzono, że młoda dziewczyna wciąż zmaga się z ciężarem poronienia. Ona jednak twierdziła, że to coś innego.
Posiadłość nawiedzili krewni zarówno ze strony Kyoraku, jak i Kuchiki. Naturalne, że chcieli dowiedzieć się więcej od naocznego świadka bitwy w Karakurze. Zrewanżowano się szczegółami alarmowego zebrania Rady 46. Atak quincy pozostawił Seireitei w stanie szoku, to było coś zupełnie innego niż wojna sprzed dwustu lat, gdzie to shinigami prowadzili ofensywę. Teraz to jednak quincy zadawali pierwszy cios i najbardziej przerażająca była jego skala. Jednocześnie zostało zaatakowanych tyle punktów, szybko i precyzyjnie, co doprowadziło do przerażającego wniosku, że wróg dysponował nieznaną metodą transportu swych wojsk umożliwiającą błyskawiczne wycofanie się. Nie zapominając także o możliwości pełnego odcięcia całego miasta w świecie żywych. Od Raidona Kisuke dowiedział się, że Rada zweryfikowała nieco swe dotychczasowe podejście i postanowiła szukać pomocy u bogów. Wyglądało bowiem na to, że moce kami potrafiły obejść barierę quincy. Wszakże Chikaze jako jedyna mogła przyjść z pomocą Karakurze.
Kisuke miał trochę czasu by zebrać myśli i odpocząć. Biorąc pod uwagę okoliczności w najbliższym czasie mógł nie mieć takiego luksusu.
***
Premie za Karakura Invasion Arc
***
[+ 3 Reiatsu, + 2 Kontrola Reiatsu, Szybkość, + 1 Wytrzymałość, Siła, Zręczność, Inteligencja.
Wolne punkty: +  2 za zabicie quincy, + 1 za przeżycie wszystkich shinigami z posterunku]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket46/370Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2023-03-25, 19:41

02#490

Wieści jak zwykle nie były pokrzepiające, odnieśliśmy ogromne straty na różnych płaszczyznach, jedyne co zdawało się iść dobrą stronę to podejście rady 46 względem bóstw, ale teraz nie to było najważniejsze. W pierwsze kolejności postanowiłem sprawdzić, co dokładnie dolega mojej żonie, wiedziałem, że nie chce mnie martwić, ale ukrywanie problemu w niczym tu nie pomoże. Medycy oraz kapłani nie byli w stanie ustalić, co dokładnie jej dolega i jak można jej pomóc, albo zbywali to na poronienie. Nie pozostało mi nic innego jak na własną rękę szukać rozwiązania, w pierwszej kolejności zacząłem od skupienia swojego wewnętrznego zmysłu na niej. Szukałem jakichś nieprawidłowości albo oznak energii duchowej, która mogłaby być w to zaangażowana. Nie wiedziałem, jak je pomóc dlatego imałem się różnych sposób, nawet zacząłem składać sowite datki na ołtarzykach i nie prosiłem o magiczne uzdrowienie, tylko pomóc co powinienem zrobić i jak mogę ja jej pomóc w tym wszystkim.

Nawet próbowałem za pomocą medytacji podczas jej snu wejść do jej wnętrza i sprawdzić co dokładnie się tam dzieje, nie wiedziałem, czy w ogóle jest coś takiego możliwe, ale miałem nadzieje, że jest to wykonalne, skoro łączyła nas bliższa więzy. Pełny czas wolny przeznaczyłem na Miyuki, żeby spędzić z nią czas i pokazać jej jak mi na niej zależy. Nie chciałem, żeby odgradzała się ode mnie murem i nie musiała czuć się przeze mnie ignorowana czy odtrącana. Jednak czułem, że stan gorszy stan Miyuki był spowodowany w głównej mierze przeze mnie. Miałem coś w sobie zaszczepionego, od zawsze coś złego jak sądzę, a na dodatek drażniłem bóstwa, ale lepiej dla nich byłoby gdyby nie obarczali mojej małżonki moimi zbrodniami.  W międzyczasie poprosiłem Rentaro, aby sprawdził, co się działo u Koki i czy ona nie potrzebowała mojej pomocy i próbowałem skontaktować się z Chikaze, chciałem z nią porozmawiać i zasięgać opinii w pewnych kwestiach, może Miyuki była potrzebna kąpiel w jej leczniczej wodzie. Może będzie w stanie jej pomóc, tak jak mi pomogła przełamać pewną blokadę.

Wolne punkty: 2 w inta, 1 w wtykę.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2023-03-28, 14:15

Kisuke nie odniósł większego sukcesu od medyków czy kapłanów i nie udało mu się odkryć przyczyny złego samopoczucia żony. Odniósł też porażkę w próbie nawiedzenia jej snów. Nie żałował ryo w pobliskich chramach, lecz również tutaj nie doczekał się pomocy.
Miyuki prosiła żeby nie zawracał sobie nią głowy w chwilach tak trudnych dla Soul society. Bagatelizowała sprawę mówiąc, że nic poważnego jej nie dolega i po pewnym czasie, gdy sytuacja się trochę uspokoi, powinna sama poczuć się lepiej. Kisuke sam dostrzegał jednak bladość w jej obliczu i pewien niezdrowy blask w oczach. Wyglądała jakby miała gorączkę, chociaż ciepłota ciała była normalna.
Rentaro wyruszył do Rukongai by zobaczyć jak ma się główna kapliczka Koki. Podobno lisiczka miała się dobrze. Słudzy modlący się w posiadłości czasami odczuwali powiew pięknego woni, a Miyuki zdarzało się rozmawiać z kami osobiście.
Kisuke zwrócił się o pomoc do znacznie potężniejszej kami. Skupił się na modlitwie i czekał na odpowiedź. Ostatnio nie przyszła, ale też modlił się w gorących chwilach, gdy kurz po bitwie w Rukongai jeszcze nie opadł.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket46/370Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2023-04-01, 13:10

02#491

Nic nie udało mi się nic ustalić i moje próby spełzły na niczym, ale pomimo tego wcale się nie zamierzałem się poddać. Musiałem coś zrobić, żeby Miyuki wróciła do zdrowia, zwłaszcza że to ja byłem prawdopodobnie odpowiedzialny za jej stan zdrowia. Cieszyłem się, że z Koki było wszystko w porządku, pomimo tak złych czasów i ostatniego najazdu quincy.
Stan Miyuki to była zagadka, która w pierwszej kolejności musiałem rozwiązać, dlatego podczas jednego ze śniadań, po prostu podjąłem z nią rozmowę.
- Wiem, że nie chcesz mnie martwić Miyuki, wielu powodów. Tylko, że ja nie będę spokojny jeżeli twoje zdrowie bądź życie będzie zagrożone. Skoro jesteś częścią mojego życia i nie przekreśle Cię nieważne, jak wiele by miało, mnie to kosztować i jakiego długu nie musiałbym zaciągnąć. - Spoglądałem w jej oczy i próbowałem podnieść na duchu. Moze nie zakochaliśmy sie w sobie od pierwszego wejrzenia, ale nie zamierzałem umniejszać naszej relacji i mojemu oddaniu.
- Zabiorę Cię do Czcigodnej Chikaze, może z jej pomocą udam nam sie coś ustalić. - Po wszystkim załatwiłem wszelkie formalności i zgody, które były potrzebne aby miał wystarczajco dużo wolnego czasu. Domyślałem sie, że niebawem na pewno znaczniej mi go brakować, dlatego chciałem jak najszybciej rozwiązać problemy z którymi borykała się moja żona.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2023-04-02, 12:25

Skóra Miyuki miała naturalnie jasny odcień, ale teraz przybrała ona niezdrową bladość. Żona miała lekko podkrążone oczy i wyglądała na zmęczoną. Pomimo zapewnień Kisuke pozostawała przy swoim zdaniu:
- Nie powinieneś się tym teraz kłopotać, mój mężu - odrzekła ze znużonym tonem. - Dziękuję za twą troskę, ale w obecnej sytuacji na czym innym powinna koncentrować się twoja uwaga.
Tak została wychowana, powiedział potem Rentaro. Na dobrą żonę, która powinna stanowić opokę, a nie źródło problemów. Może nawet bardziej niż w przypadku szlacheckich córek, w których pozostawał sentyment do nazwiska pod jakim się urodziły. Kapłanki zaś uczone były wierności wyłącznie wobec bogów i Seireitei.
Tym razem Kisuke szybko doczekał się odpowiedzi na modlitwę. W ogrodzie pojawił się niewielki ptaszek o błękitnym upierzeniu z wyjątkiem żółtego brzuszka.
- Przysyła mnie kapłan Miyagi - rzekło cicho małe kami. - Pragnie zaprosić cię na świętą wyspę, gdzie będziesz mógł spotkać się z czcigodną Chikaze.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket46/370Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2023-04-09, 18:24

02#492

Jej słowa czy zapewnienia wcale nie pomagały mi zaakceptować tego stanu rzeczy, mimo że ona sama zdawał się godzić z tym wszystkim, ja nie miałem zamiaru jej zaniedbać czy porzucić przez to. Nawet jeżeli teraz sytuacja na świecie nie była dobra i bezpieczna. Może powinienem się skupić na przygotowaniach, albo czymś innym, tylko jak mógłbym mieć ostry i spokojny umysł, kiedy ktoś bliski przeze mnie cierpiał, a ja nie mogłem sam nic z tym zrobić. Uspokajałem ją  i nie chciałem dodawać kolejnych zmartwień jej śliczniej głowie, ale i tak nie zamierzałem porzucić tej kwestii i doprowadzić ją do końca. W końcu, jaki ze mnie byłby mąż czy wojownik, jeżeli odwróciłbym się od tych bajbliższych dla innych.
Moje modlitwy w jakiś sposób zostały wysłuchane i w końcu pojawił się posłaniec, który przekazał mi informacje. Podziękowałem mu za to i przygotowałem się, aby niezwłocznie wyruszyć do Miyagiego, zwłaszcza że czas naglił, bo nie wiedziałem, co niebawem się wydarzy i gdzie zostanę wysłany przez Gotei. Quincy pewnie nie będą długo zwlekać przed kolejnym posunięciem, a sprawa nie była na tyle prosta, żeby mogła zostać rozwiązania od ręki.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2023-04-12, 19:39

Kisuke przygotował się do wyjścia, gdzie mógł skorzystać z lektyki, grzbietu Daisie bądź własnych nóg. Podczas podróży do świętej wyspy jednym z tematów, które kłębiły się w głowie arystokraty było wspomnienie wizyty w wewnętrznym świecie, do której to doszło dzień wcześniej.
Flashback time
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2023-05-21, 19:16

Chikaze & Kisuke

Miyuki klęczała z czołem przytkniętym do ryżowych mat wyłożonych na podłodze pomieszczenia ogrodzonego z czterech stron papierowymi ścianami. Jedna z nich była wyraźnie grubsza, gdyż wychodziła na ogród.
Białowłosa żona Kisuke nie spodziewała się tak szacownego gościa i nim upadła na ziemię przed Chikaze zdołała jeszcze posłać mężowi na poły pytające na poły oskarżające spojrzenie.
- To zaszczyt gościć cię w naszym domostwie, czcigodna - wyszeptała.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket496/510Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket6424/6942Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2023-05-22, 19:32

Westchnęła. Z jej perspektywy był kompletnie skupiony na tylko jednej możliwości. Gdy nie widzi się innych opcji wokół siebie to wydawało się całkiem naturalne. Dlatego jednak była potrzebna zewnętrzna perspektywa. Pozwoliła kapłanowi mówić. Kiwnęła głową potwierdzająco, i rzekła z twardą pewnością siebie.
-W końcu odkryjemy prawdę.
***
Była milcząca. Zdecydowała również, że w trakcie podróży zdejmie z siebie zbroję, jeśli była taka możliwość. Poprosiła jedynie Kisuke by odpowiednio się nią zajęto, by w razie potrzeby była w łatwo dostępnym dla niej miejscu. Nie znali w końcu dnia ani godziny.
-Atmosfera będzie jednak przyjemniejsza jeśli nie będę w pełnym rynsztunku.-Uśmiechnęła się. Miała na sobie kimono o znacznie bardziej stonowanych barwach, które przypominały zresztą jej aurę furii - srebrno-niebieską. Wzór na nim przypominały rybie łuski. Pod spodem jednak miała coś jeszcze - przylegający ciemnoniebieski materiał szczególnie widoczny na nogach. Nosiła go zapewne po to by uniknąć otarć od zbroi.
Przyglądała się z zadowoleniem dziewczynie (czy też młodej kobiecie) oddającej jej nabożnie cześć. Potem jednak musiała się wysilić, by wyglądać na przyjazną i spokojną, ale jednocześnie wnikliwie obserwować jej stan fizyczny i duchowy.
-A dla mnie to prawdziwa przyjemność. Powstań, Kyoraku Miyuki. Tyle razy miałam okazję rozmawiać z Twoim mężem, a z Tobą zamieniłam jedynie kilka zdań. Postanowiłam to nadrobić.-Pozwoliła sobie usiąść przy najbliższym stoliku. Zerknęła na Kisuke, zastanawiając się czy zostanie czy będą jednak same. Nie chciała mu niczego narzucać w jego domu, chociaż pokierowała tym samym w jego stronę sygnał. Popatrzyła potem na dziewczynę, czekając aż usiądzie przed nią.
-Słyszałam, że byłaś oddaną i sumienną kapłanką. Z tego co widzę niewiele się w tym zmieniło. To ważne, by mimo zmian w naszym życiu nie zatracić swojego własnego ja. Swoją drogą, moja rodzona matka również była kiedyś kapłanką. Miała nadzieję że kiedyś będę jej pomagała i w końcu zajmę jej miejsce. Gdyby wiedziała, kim się stałam... Chociaż raczej by mnie teraz nie poznała, nie wspominając już o wierze.-Otworzyła się niemal natychmiastowo, co było zresztą widać. Chciała zobaczyć jej reakcję. Westchnęła-Czasem mi to ciąży. Jest niewiele osób przed którymi mogę się w pełni otworzyć, jednocześnie godnie reprezentując mojego Ojca. W moim życiu zaszło tyle zmian w tak krótkim czasie, że muszę niemal ciągle myśleć nad tym co powiedzieć, jak powiedzieć, jak się zachować... Dlatego tak się cieszę, że możemy teraz swobodnie porozmawiać!-Rozpromieniła się pomimo zmęczonych oczu.
-Ale powiedz mi, jak Ty sobie radzisz? U Ciebie również bardzo wiele się zmieniło i wydarzyło w krótkim czasie. To musi być dla Ciebie duże obciążenie.-Stonowała się trochę, przybierając trochę bardziej współczujący ton. Patrzyła jednak na jej mimikę, na jej oczy, i na to co się działo w środku. Dzieliła ją odległość stołu, ale może przez wzajemne otwarcie się na siebie będzie w stanie dostrzec coś więcej.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket46/370Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2023-05-22, 20:01

02#501
Z jednego zobowiązania się wywiązałem, mialem nadzieje, że Koki dogada się z tamtą zbieraniną bóstw i różnych charakterów, na pewno chętnie im pomoże i kto wie, jakoś się dogadają, powoli docierało do mnie w, jak wiele spraw się angażowałem, a jak mało czasu miałem na to wszystko.
Byłem wdzięczny za dobre słowa i chęci pomocy, miałem ogromną nadzieję, że jakoś nam się uda to wszystko załatwić, nim sięgniemy do dna, z którego nie sposób będzie wypłynąć na powierzchnie, a depresja będzie miała siłę tysiąca mórz i oceanów. Trzymałem rynsztunek Chikaze złożony we własnych ramionach gdy zjawiliśmy się w mojej posiadłości tęczowym mostem. Gdzie moja żona nieco skonsternowana padła przed córką gromowładnego, oddając, jej należyty szacunek. W myślach nie rozumiałem czemu ktoś tak bogobojny jak ona miałaby cierpieć, skoro nigdy nie naraziła się żadnemu bóstu, a nawet wręcz przeciwnie. Powinni ją chronić od wszelkiej maści zła, za tyle lat posługi i działalności w ich imieniu.
- Witaj Czcigodna w moich skromnych progach. - Rzekłem gdy zjawiliśmy się w moim posiadłości, chociaż mogliśmy to zrobić w ogrodzie, na pewno wywołałoby to mniejsze zamieszanie, a ja mógłbym powiadomić Miyuki, ale cóż już byliśmy na miejscu.
- Poprosiłem Czcigodna córkę gromowładnego, aby sprawdziła, czy może w jakiś sposób pomóc na twoje dolegliwości.- Wyjawiłem Miyuki powód zjawienie się tutaj Chikaze, ona dodała, że nie tylko z tego powodu się tutaj zjawiła. - Jeżeli chcesz prywatności, niezwłocznie usunę z pomieszczenia, żebyś mogła rozmawiać z nią w cztery oczy Miyuki. - Skierowałem się bliżej wyjścia, żeby w razie takie prośby po prostu wyjść z pomieszczenia i jej nie wadzić czy strofować, nie miałem z tym najmniejszego problemu, chciałem dla niej jak najlepiej.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2023-05-23, 19:53

Kisuke

Chikaze poprosiła Kisuke by zlecił przygotowanie kąpieli, także z tego powodu wyszedł zostawiając kobiety by mogły w spokoju porozmawiać. Ciągle dźwigał imponującą zbroję bogini i gdy przypadkowo zimny metal zetknął się z gołą skórą, poczuł jak unoszą się mu włoski na ciele.
Służba zawsze przebywała w pobliżu. Na tyle daleko by arystokrata mógł cieszyć się spokojem, ale na tyle blisko by móc szybko przybyć na wezwanie. Tak było i tym razem, gdzie Kisuke natrafił na Aimi. Zielonowłosa dziewczyna o spiętych jasnych włosach, wyróżniała się na tle pozostałych służących. Nie tylko przez wygląd, ale także otaczające je pogłoski wedle których miała być kochanką ojca Kisuke.
Napotykając swego pana wpierw spojrzała na niego lękliwie, po czym ukłoniła się.
- Kyoraku-sama, czy z panią wszystko dobrze?
Wydawało się także, że z Miyuki łączyły ją dobre relacje. Obie były w podobnym wieku.

Chikaze

Miyuki wydawała się skonfliktowana. Miała przed sobą boginię, która poruszała niezupełnie boskie tematy.
Po chwili wahania dziewczyna przysiadła się po drugiej stronie stołu. Cały czas miała pokornie zwieszoną głowę.
- Nigdy nie zapomnę swych początków, czcigodna. Gdybym nie została wybrana na służkę bogów w Rukongai mogły mnie czekać straszne rzeczy. - Uniosła na chwilę oczy. Podobnie jak Chikaze miała czerwone tęczówki, ale o ile bogini miała wzrok niczym demon, tak Miyuki miała łagodne wejrzenie królika. - Mam nadzieję, że mój drogi mąż nie naprzykrzał ci się. Jeśli to zrobił to pokornie proszę o wybaczenie. To dobry i szczery człowiek, ale często brakuje mu ogłady. - Wzięła głębszy haust powietrza. - Powinnam dziękować wszystkim ośmiu milionom kami za los jaki mnie spotkał, więc czuję się źle na samą myśl o narzekaniu, niemniej... próbuję się przyzwyczaić do nowego życia, czcigodna, ale nie jest to łatwe. Od małego wiedziałam, że zostanę pewnego dnia wydana za mąż i byłam do tej roli przygotowywana. Staram się dobrze wywiązywać ze swoich obowiązków, lecz czasami jest to trudne - mówiła cicho. - A stało się jeszcze trudniejsze, gdy wybuchła ta okropna wojna. - Ukłoniła się. - Chciałam ci podziękować za pomoc jaką udzieliłaś mojemu mężowi i shinigami w świecie żywych.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket46/370Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2023-05-25, 09:53

02#502

Opuściłem pokój wraz z rysztunkiem Chikaze i ruszyłem korytarze, żeby poprosić służbę o przygotowanie kąpieli. Jednak nim do tego doszło wydarzyło się coś dziwnego, niby nic tak szczególnego na pierwszy rzut oka, ale z drugiej strony, żeby od zimnej stali zaczęły .i sie unosić włoski na ciele, czy moze to była kwestia elektryczności, która bądź co bądź w jakimś stopniu była jej domenom po ojcu? Musiałem coś  sprawdzić, ale najpierw rzeczy ważne i ważniejsze, czyli przygotowanie kąpieli dla Miyuki.
- Witaj Aimi. Pewnie słyszałaś, że męczą ją jakieś dolegliwości. Staram się, żeby  nie musiała więcej sie znimi mierzyć. Przygotujcie proszę kapiel dla Miyuki, gdybyś ktoś mnie potrzebował będę w dojo- Odpowiedziałem służce, spokojnym tonem, siląc sie delikatnie na optymizm. Sam udałem sie z rynsztukiem Chikaze do dojo, aby przypadkiem niczego nie zniszczyć. A tam pozwoliłem sobie na dokladniejsze przyjrzenie się i przemcanie zbroi w poszukiwaniu jakiś sugestii albo powodów, dla których moje ciało miałoby reagować w kontakcie z jej zbroją.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2023-05-27, 11:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket496/510Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket6424/6942Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2023-05-25, 13:56

Jej wola została uszanowana. Miała pewien plan, czy też zamiary wobec tej dziewczyny, ale zamierzała podejść do tego spokojnie. Zainteresowały ją również jej oczy. Jak to jest, że sfery o różnych kolorach tęczówek mogą mieć tak różne wyrazy? Nigdy nie należała do osób których spojrzenie było łagodne, ale uderzyło ją to z pewnych przyczyn. Mogła udawać i próbować ukrywać swoją naturę, ale jak tak teraz myślała, to faktycznie nie myliła się mówiąc niegdyś, że w głębi duszy jest wojownikiem... Albo przynajmniej jest nierozłącznie związana z bojem.
-Doświadczyłam życia w dalszych okręgach Rukonu. Wierzę.-Słuchała dziewczyny i jej uwaga była na niej skupiona. Było to jednak dość swobodne i niezobowiązujące. Przez jej oblicze przemknęły ślady różnych emocji - głównie rozbawienia gdy mówiła o Kisuke, i współczucia podczas opowieści o problemach. Aż w końcu...
-Ja powinnam natomiast podziękować Twojemu mężowi, że zdecydował się poprosić mnie o pomoc. Modlitwy dusz ufającym mojej sile są dla mnie jak latarnia, dzięki której mogę znaleźć się tam, gdzie jestem najbardziej potrzebna. Gdy nie wykorzystuje się swoich sił i mocy do poprawy i ochrony bytu potrzebującym, równie dobrze mogłoby jej nie być. Dlatego mnie smuci, jak wiele dusz spotkało swój koniec przed paroma dniami.-Smutek był autentyczny, trzymany za agresywnymi, zmęczonymi oczami-Zrobię wszystko by uchronić jak najwięcej dusz przed agresorem, choćbym miała dołączyć do już poległych... Ah niech to, nie przybyłam by rozmawiać o takich sprawach!-Delikatnie uderzyła swoje udo połowicznie zaciśniętą dłonią, pokazując swoją irytację.
-Moim zdaniem nie powinnaś bać się narzekać. Widać, że coś wpływa to na Twoje zdrowie i uważam, że osoba która oddała dużą część swojego życia w służbie nie powinna tak cierpieć. Zwłaszcza, że sama dałam błogosławieństwo waszemu związkowi... i widzę, że nie tylko młody Kyoraku zasługuje na szczęście w pożyciu małżeńskim.-Zaśmiała się-Jesteś dobrą osobą. Jeśli tylko będę miała czas z przyjemnością będę mogła oderwać się od codziennych spraw i chociaż chwilę z Tobą porozmawiać.-Przekrzywiła głowę, popatrzyła się przyjaźnie. Spoważniała jednak nagle.
-Spójrz na mnie. Czy czułabyś się lepiej, jakbyś mogła być blisko swojego męża w tych trudnych czasach, pomimo zagrożenia?-Chciała widzieć jej reakcję, emocje jakie się w niej toczyły, zmiany w jej osobie po usłyszeniu tej perspektywy.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2023-05-25, 19:55

Kisuke

- Jak sobie życzysz, Kyoraku-sama.
Służąca ukłoniła się i odeszła by czym prędzej wykonać polecenie swego pana, który natomiast udał się w innym kierunku. Dojo było puste, po prawdzie na terenie posiadłości znajdowały się dwa tego typu pomieszczenia. W jednym o formę dbali strażnicy i shinigami pozostający na służbie Kyoraku, drugie pozostawało na wyłączność członków rodziny. To tutaj biologiczny ojciec Kisuke musiał się przygotowywać do walki z synem.
Kyoraku przyjrzał się mistrzowskiemu przykładowi sztuki płatnerskiej jaki stanowiła zbroja Chikaze. Wodząc palcami po granatowych płytkach ponownie odniósł wrażenie kontaktu z elektrycznością. Pancerz zdawał się naładowany reiatsu i gdyby wysilić słuch miało się wrażenie, jakby metal wydawał z siebie szum. Trudno powiedzieć czy była do naturalna właściwość zbroi, czy też był to wpływ kontaktu z ciałem bogini.

Chikaze

Miyuki chłonęła słowa Chikaze. Na jej jasnych policzkach pojawił się lekki rumieniec, a oczy lśniły. Pierwsza nieśmiałość została chyba przełamana i dziewczyna pozwoliła sobie na zachwyt boginią.
- Słyszałam, że w przeszłości shinigami wyrządzili wielką krzywdę quincy, ale było to usprawiedliwione. Nie było innego wyjścia by zachować balans.
Zadrżała się gdy Chikaze uderzyła się o udo.
- Nie chcę by moje narzekanie stało się przyczynkiem dla troski osób, na których mi zależy, ale... to prawda, że czuję się nieswojo. Od małego byłam przy świątyni, dlatego pierwszą moją myślą było to, że ktoś nieprzychylny zrzucił na mnie swą złą wolę. Kapłani jednak niczego nie wykryli, także to chyba przez to... że... że... - słowa z trudem przechodziły jej przez gardło - że straciłam dziecko.
Westchnęła płaczliwie, ale szybko doszła do siebie przywołana głosem Chikaze. Spojrzała jej w oczy i przez kilka sekund rozważała słowa bogini.
- Tak, myślę, że byłabym spokojniejsza mając go bliżej i wiedząc jak się czuje. I mogłabym udzielić mu wsparcia, gdyby go potrzebował.
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket496/510Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Pbucket6424/6942Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty2023-05-26, 16:04

-Owszem. Mają powody ku swojej agresji, tak samo jak Seireitei miało obowiązek interweniować. Ich duma jest ich największą słabością, która niepowstrzymana prędzej czy później doprowadzi do katastrofy.
Potem dała jej tyle czasu ile potrzebowała. Swoje przeżyła i na pewno miała za sobą różne traumy. W kontekście sytuacji te parę sekund zawahania nie powodowały różnicy. W tej. W innej, znacznie bardziej pilnej mogłyby, ale była jeszcze młoda. Miała trochę czasu na ułożenie swoich myśli, poglądów, oraz przede wszystkim siebie.
Kiwnęła głową. Napiła by się czegoś mocniejszego, jak tak teraz myślała, ale zostawi to dla siebie. Nie po to tu przyszła, a i powinna być w pełni przytomności.
-Nie jest to jeszcze oficjalne, ale Twój mąż został mi zaproponowany jako ambasador który miałby stacjonować w posterunku w Murakiri. Wraz z Najwyższym Kapłanem Miyagim uważamy, że mogłabyś udać się wraz z nim by pomóc lokalnym dziewczętom w nauce obowiązków kapłanek.-Powaga nadal się utrzymywała. Świdrowała dziewczynę spojrzeniem, oceniając jej zdecydowanie. Była w tym momencie najbliższa swojemu boskiemu Ojcu-Oczywiście to ryzyko. Na pewno wróg w końcu zdecyduje się przypuścić atak na strefę moich wpływów. Decyzja należy do Ciebie, i nie musi ona paść tu i teraz.
Był to oczywiście test, ale nawet jeśli podejmie mniej odważną decyzję to nie ujmowało to jej w większy sposób. Była młoda, a sytuacja była przerażająca dla większości dusz które wiedziały co się dzieje.
Twarz poważnej, zdecydowanej, i surowej boginii ustąpiła nieco miejsca spojrzeniu współczującej kobiety.
-Moja matka również straciła pierwsze dziecko. Gdyby nie jej siła oraz wsparcie i namowy jej męża, prawdopodobnie nie pojawiłabym się na tym świecie.-Próbowała nadać swojemu dość szorstkiemu głosowi jakąś delikatność. Westchnęła i wstała, przechodząc na drugą stronę stołu i siadając tuż przed dziewczyną, niemal stykając się z nią kolanami. Wyciągnęła przy tym swoje dłonie i delikatnie chwyciła rękę Miyuki-Pamiętaj, że dzięki ofierze i mocy Najczcigodniejszego Rei-o koniec każdej duszy jest jednocześnie jej nowym początkiem. Każda taka strata jest naszym osobistym bólem i próbą, której musimy podołać by stać się lepszymi wersjami siebie. Rei-o ponad wszystko umiłował śmiertelne dusze... i wierzę, że właśnie dlatego ukształtował świat takim, jakim jest. Ze wszystkimi jego radościami i smutkami. To mówię Ci jako kami. Jako kobieta z głębi serca jest mi przykro. Nie trzymaj swoich smutków w sobie. Nie możesz pozwolić, by zatruwały Twoje ciało i umysł. Potrzebujesz czasu i wsparcia, by przejść przez ten trudny czas, i na pewno nie jestem jedyną osobą, która Ci go udzieli. I przede wszystkim... Pamiętaj, że po każdej burzy słońce staje się najpiękniejsze. Osoby takie jak Ty zasługują na nie.-Ścisnęła trochę jej dłoń, posyłając jej uśmiech pokrzepienia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Kyoraku.   Rezydencja rodu Kyoraku. - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Rezydencja rodu Kyoraku.
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Rezydencja rodu Hikifune
» Rezydencja rodu Honō
» Posiadłość rodu Kuchiki
» Posiadłość rodu Shihouin
» Rezydencja rodu Tamura

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje