Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wschodnia dzielnica

Go down 
+3
Rose Nevermore
CZaras
Imperator Kuchiki
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
AutorWiadomość
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-08-22, 14:00

02#230

Na pytanie byłego opiekuna pokiwałem głową twierdząco. Chociaż tyle mogłem obiecać po moim wczorajszym występie, chyba powinienem poćwiczyć silną wolne i tłumienie emocji. Jednak bardzo ciężko mi stać i przyglądać się, kiedy ktoś bardzo bliski cierpi. Słowa Rentaro delikatnie poprawiły mi samopoczucie. -Masz racje, nie ma sensu nadwyrężać jego wyrozumiałości. Zapewne ma też inne sprawy niecierpiące zwłoki na swojej głowie.- Poszedłem za staruszkiem na spotkanie z kapłanem. Nie spodziewałem się, że kapłan znalazł stosowne miejsce i zakończył wszystkie przygotowania. Widok Miyagiego lekko mnie paraliżował i wprowadzał niepokój. Tak jakbym nie pamiętał czy na pewno zgasiłem palenisko przed wyjście z domu.
-Tak ochłonąłem przez noc. Bardzo mi przykro, że z mojej winny wczoraj wynikły te nieprzyjemności. Gdy chodzi o dobro innych, ciężko mi zachować zimną krew.- Nie chciałem teraz gęsto się tłumaczyć i poprawiać swojego wizerunku w oczach kapłana. Ponieważ było to moja wina i nieważne czy pobudki był słuszne. Dlatego nie kontynuowałem swojej wypowiedzi i przerwałem je po bardzo szczątkowym tłumaczeniu. Usiadłem przy kapłanie z pochyloną głową. Czekałem, aż Miyagi zacznie odprawiać swój rytuał, nie zamierzałem go popędzać. Chociaż bardzo mnie kusiło i chciałem, jak najszybciej dowiedzieć się co się stało i kto jest za to odpowiedzialny.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-08-23, 13:19

- Nie ma teraz co do tego wracać. - Kapłan sięgnął po leżące obok w trawie bambusowe pudełeczko i wyciągnął żółtą sierść Koki. - Rytuał, który zaraz odprawię jest używany tylko w razie najwyższej potrzeby. Polega ono na siłowym przywołaniu bóstwa przez wykorzystanie jego świętego ciała. - Położył sierść na środek narysowanego wzoru. Na dłoniach wciąż miał ślady tuszu. - Nie muszę wyjaśniać, że jest to dla kami nieprzyjemne i kapłan, który robi to bez dobrego powodu zasługuje na pożarcie przez pustego. - Uśmiechnął się. - Jak wierzę nasze pobudki nas usprawiedliwiają.
Kasztanek przebudził się i zadowolony z obecności Daisie zaczął robić podchody, ale ta za każdym razem odwracała się do niego ogonkiem. Kapłan tymczasem kontynuował wyjaśnienia.
- Czcigodna Koki to kinko, więc wyczekałem dnia by rytuał dysponował najwyższą mocą. Na wszelki wypadek zabrałem z sobą specjalne kamienie pochodzącego prosto z Takamagahary, które zadziałają lepiej od zwykłych talizmanów ochronnych. Na wszelki wypadek weźcie jednak po jednym.
Wręczył Rentaro i Kisuke po O-mamori. Amulety miały postać drewnianej płytki zamkniętych w czerwonych jedwabnych woreczkach, na których z jednej strony wyszyta była nazwa świątyni, a z drugiej zaklęcie chroniące przez złymi mocami. Talizman był cieplejszy niż powinien, jakby przez długi czas leżał na pełnym słońcu.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-08-23, 17:59

02#231

Stwierdzenie kapłana było mi na rękę, faktycznie nie chciałem wracać do tamtego wydarzenia i jeszcze bardziej się zadręczać. Skupiłem się na informacjach odnośnie rytuału i z czym to się wiążę. Domyślałem się, że to nie jest tak proste jak spacer po parku albo wykrywanie energii.
-Oczywiście rozumiem, wszelkie nieprzyjemne następstwa i odpowiedzialność wezmę na siebie.- Powiedziałem pewnym głosem i zacząłem się zastanawiać co to oznacza, że jest Kinko. Dlaczego pora dnia ma znaczenie i w jaki sposób Miyagi zdobył kamienie z wymiar dla bogów? Kasztanek adorował Daisie, ale ta dalej pozostała niewzruszona na jego zalotami. Widać jego powodzenia u przeciwnej płci była identyczne jak u mnie. Ale jak widać kasztankowi, to nie przeszkadza i się nie podaje. Czy powinienem wziąć z niego przykład? Wziąłem amulet od kapłana i poklepałem trawę, aby zwabić tutaj Daisie. Chciałem mieć pewność, że jej też nic nie zagrozi albo nie czmychnie gdzieś przerażona. Znalezienie jej w tych lasach mogłoby mi zabrać masę czasu, już nie wspominając, że mogłoby coś ją tu zjeść.
- Chciałby dowiedzieć się nieco więcej o bóstwach. Co oznacza, że jest on Kinko? Czyżby to były jakieś gatunki kamich albo rangi?- Zapytałem zaciekawiony, ale po tym pytaniu zamilkłem i czekał na rezultaty rytuału.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-08-26, 18:33

Daisie niespiesznie podreptała do Chikaze. Kasztanek spojrzał za nią tęsknie, po czym ze zwieszonym ryjem powrócił do wciąż śpiącego Kapitana Generała.
- Nie wiesz? - Miyagi wyglądał jak nauczyciel, który otrzymał niesatysfakcjonującą odpowiedź od ucznia. - Po przyjaźni jaką darzysz Koki spodziewałem się, że zgromadziłeś pewną wiedzę na temat jej rodzaju. Hmm. Kinko to nazwa złotych lisów skoligaconych ze słońcem. W przeciwieństwie do złośliwych yako kinko są przeważnie przyjaźnie nastawione do ludzi. - Zatarł ręce. - No dobrze, czas zaczynać. Zróbcie proszę kilka kroków w tył. Potrzebuję trochę przestrzeni.
Miyagi najpierw rozprostował ramiona na boki, potem splótł dłonie i cichych, hipnotycznym głosem zaczął recytować formułę rytuału. Daisie zamarła ze ślepiami wlepionymi w kapłana. Kisuke czuł moc w monotonnych słowach podobną do tej zawartej w inkantacjach kido. Stopniowo głos narastał, aż w końcu kierując dłonie ku przygotowanemu kręgu niemalże wykrzyknął żądanie materializacji się.
I rzeczywiście coś się pojawiło. Nie była to jednak Koki. Nie było to nic co Kisuke wcześniej widział.
Na starannie rozrysowanych mistycznych symbolach rozpaćkał się pagórek smolistej substancji. Od kamieni ze świata kami dobiegł cichy syk i rozjarzyły się błękitną poświatą. Czarna maź uniosła się, rozciągnęła do wysokości niemalże dwóch metrów. W wielu miejscach jej powierzchnia wybrzuszyła się, aż z czerni z cichym mlaśnięciem wynurzyły się mlecznobiałe kule. Było ich z dwa tuziny rozsianych po całej powierzchni dziwnego tworu. Lśniły obscenicznie w różowych promieniach porannego słońca. Kisuke miał wrażenie, że kilka z nich wpatruje się prosto na niego, chociaż trudno było to określić ze względu na brak źrenic i tęczówek. Czuł natomiast siłę spojrzenia. Od razu poczuł się nieswojo i jeszcze zakradła się dziwna apatia. Musiał walczyć z tym wpływem, bo jeszcze trochę i zacznie gapić się bezrozumnie przed siebie zbyt zastały by rozbudzić w umyśle głębszą myśl. Ale nie, zaraz jednak poczuł się lepiej. Odzyskał trzeźwość, a po ciele rozlało się rozbudzające ciepło. Daisie tymczasem schowała się za shinigami. Rentaro wciąż stał obok wpatrując się z obrzydzeniem w to co zostało przywołane.
- Kim jesteś? - przemówił surowo kapłan po chwili milczenia.
- Zwę się Numeri. - Głęboki głos pojawił się pomimo tego, że Kisuke nie dostrzegł ust, które mogłyby uformować słowa.
- Nie ciebie przywoływałem. - Poczciwa dotąd twarz Miyagiego nabrała srogości. - Gdzie jest kinko Koki?
Stwór nie odpowiedział. Miało się wrażenie, że taksuje swoimi białymi ślepiami wszystkich i wszystko w okolicy.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-08-26, 19:51

02#232

-Niestety w momencie, w którym poznałem Koki. Była ona dopiero nowo narodzonym kami. Nie jestem pewny czy wtedy miała pełną świadomość kim jest. Może dlatego moja wiedza trochę kuleje.- Czyli kami również mogą być nieprzychylni ludziom albo mieć do nich awersje. Dobrze wiedzieć, że nie tylko Yokai bywają okrutni dla maluczkich. Ten Kruk raczej nie był zły, tylko zadufany w sobie i przekonany o swojej wyższości. Moc zawarta w tych słowach upewniała mnie, że wszystko przebiega według założenia kapłana.Na mojej twarzy pojawił się uśmiech radość. Który zniknął, kiedy tylko ujrzałem efekt końcowy poczułem szok i obrzydzenie. Które z każdą chwilą zaczynało być mi coraz bardziej obojętne, tak jakby po prostu bodźce zewnętrze przestał do mnie dociera. Nim jednak zdążyłem cokolwiek zrobić poczułem ciepło i uczucia wróciły. Domyślam się, że jest to efekt O-mamori , który podarował mi kapłan. Widok tej dziwnej istoty wprowadzał mnie w delikatnie osłupienie, nie wiedział co się stało. Ani czy przypadkiem to nie jest koki, którą ktoś przeklną albo zrobił coś gorszego. Moje wątpliwości zostały rozwiane po krótkiej wymianie zdań. Zachowanie Nemuri było bardzo dziwne i czułem się bardzo nieswojo, kiedy czułem na sobie jej wzrok. Ona czegoś szukała, tylko czego. Jej forma i uczucia sprzyjające nie wskazywały na pokojowe zamiary.
-Czego chcesz i co zrobiłaś Koki. Jakim cudem się tutaj pojawiłaś skoro, to nie twoje Go-shintai zostało użyte.- Spoglądam pytająco na nią i na kapłana. Staram się trzymać swoje nerwy na wodzy i próbuje zachować zimną krew. Robię kilka kroków do przodu, aby stanąć bliżej Miyagiego. Chciałbym w razie zagrożenia uskoczyć z nim w bok migoczącym krokiem. Może to właśnie ta istota, zagroziła mojej przyjaciółce. A teraz ją przetrzymuje i wykorzystuje. Próbuje swoim szóstym zmysłem sprawdzić, czy czasem jej energia duchowa nie jest podobna do koki bądź, czy przypadkiem nie ma na jej jaki pozostałości.
- Lepiej będzie jak wrócisz do siebie, a na twojej miejsce pojawi się złota lisica.- Mówiłem bardzo pewnym i stanowczym głosem. Po tonie, minie i sposobie prowadzenia rozmowy przez kapłana. Wywnioskowałem, że jest to poważna sprawa i to coś może na robić nam problemów.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-08-27, 19:28

Stwór nie kłopotał się z udzieleniem odpowiedzi. Z ciała wysunęła się macka, która ostrożnie zaczęła badać przestrzeń, ale szybko natrafiła na przeszkodę. Cofnęła się gwałtownie, gdy wstrząsnęło nią wyładowanie. Wyglądało na to, że czarny śluz zamknięty był w niewidzialnym polu.
- Nie jesteś zwykłym kapłanem - zawyrokowało zaciekawione monstrum.
Kisuke swoim upośledzonym zmysłem reiatsu natrafił jedynie na gęstą masę obleśnej energii. Same jej wyczucie wywołało nieprzyjemne mrowienie w głowie. Kapłan odsunął go ręką nie chcąc najwyraźniej by zbliżał się zanadto.
- Odpowiedz na pytanie, albo zapieczętuję cię na tysiąc lat! - zagrzmiał Miyagi.
Niemożliwym wydawało się przeniknięcie myśli jakie rodziły się w czymś tak odmiennym, tak obcym w stosunku do ludzi. Co do pustych wiadomo było przynajmniej, że niegdyś byli ludźmi i jakaś cząstka człowieczeństwa wciąż się w nich tliła, lecz tutaj trudno to samo powiedzieć.
- Ona jest tutaj. Chcecie się przywitać?
Jedno z oczu utraciło swą mleczną barwę i stało się niczym szklana kula. W jej środku zaś spoczywała malutka złota lisiczka.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-08-27, 20:53

02#233

Przez mój brak wiedzy na temat kamich i youkai czułem się jak zbędne koło. Kompletnie nic nie wiedziałem o tej istocie. Jedynie fakt, że na pewno nie jest dobra, jej energia była odtrącająca i mroczna. Sam wygląd też nie pozostawiał wiele do życzenia, ohydny potwór z wnętrza mroku. Widać Miyagi martwił się o mnie tak samo, jak ja o niego. Tylko on wiedział, czego się spodziewać po takiej istocie i jak jej przeciw działać. Nawet przygotował zabezpieczenie na wypadek takiego obrotu sprawy. Od razu można zauważyć, że potwór ma racje i to nie jest pierwsze rodeo kapłana. Numeri pogrywała sobie z nami i nie zamierzała współpracować. Co bardzo nie spodobał się Miyagiemu. Czułem narastająco we mnie bezsilność i traciłem nadzieje czy w ogóle będę mógł coś z tym zrobić. Nawet nie wiedziałem, czy zabójca dusz jest w stanie wyrządzić jej jakieś szkody. Zwłaszcza że jej ciało zbudowane jest z dziwnej mazi i dwóch tuzinów oczu. W końcu stało się coś, co przeczuwałem od momentu pojawienia się tej istoty. To ona jest sprawczynią tego całego zamieszania. Zrobiłem kilka kroków do przodu, bezwiednie położyłem prawą dłoń na mieczu i zacisnąłem bardzo mocno palce na tsuce. Widok małej, bezbronnej, przetrzymywanej Koki w szklanej kulki. Zapalił w mojej piersi płomień prawdziwego gniewu, nigdy dotąd nie czułem podobnego negatywnego uczucia i jej widok rozdzierał mi dusze. Była przetrzymywana w tym stanie kilka miesięcy, kilka miesięcy samotności, mroku, chłodu. Pierwszy raz poczułem chęć zniszczenia kogoś, nawet przed zabiciem Rokudo czułem pewniej opór. Walczyłem z tym uczuciem i starałem się nie pozwolić emocją zawładnąć mną. Głowa nie chciałem skomplikować sprawy, aż za bardzo. A serce nie mogło spokojnie stać i się temu przyglądać. Może nie miałem ogromnej wiedzy na temat bóstw, ale wiedziałem, że wyznawcy są dla nich bardzo ważni. A koki została od nich odcięta z powodu kaprysu tego stworzenia.
-Przestań ze mną pogrywać odszczepieńcu! Masz w tej chwili ją uwolnić! Albo...- Poczucie winy odebrało mi głos, nie obroniłem jej przed tym. Nie powstrzymałem jej wrogów. Nie dostrzegłem zagrożenia w porę. Byłem rozdarty, brakowała mi kart w tym rozdaniu. Nie mogłem jej nawet skutecznie grozić, nie wiedząc czego się obawia i jaki jest cel.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-08-28, 12:38

Miyagi ponownie zainterweniował, gdy Kisuke wypuścił się do przodu. Dłoń starca z zadziwiającą siłą zakleszczyła się na ramieniu chłopaka i pociągnęła go do tyłu.
- A ty masz przy sobie coś niezwykłego. - Szlam zwrócił się pogodnie do Kisuke, zupełnie niezrażony sytuacją w jakiej się znalazł. Zaraz też mleczna mgła ponownie przykryła postać Koki. - Mam ich więcej. Też chcecie zobaczyć?
Rentaro podskoczył do Kisuke chcąc go kontrolować by nie zrobił niczego głupiego. Przestraszona Daisie wycofała się do pozostałych wieprzków, natomiast Miyagi wciągnął głośno powietrze wyrzucając rozpalone gniewem słowa.
- Karmisz się mocą kami ty plugawe monstrum!
- Pojedynczo niewiele dają, ale gdy jest ich więcej to co innego. - Czarna powierzchnia zaczęła falować, a wraz z nią białe kule niczym blade ciała topielców na powierzchni morza. - Chociaż ta lisica dała sporo. Modliliście się do niej? Oddawaliście jej cześć? Dziękuję wam za to. Dzięki temu stałem się silniejsze.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-08-28, 16:00

02#234

Domyślałem się, co mogło przykuć uwagę szlamu, zapewne była to pamiątka po matce. W której mieszkał niezidentyfikowany byt. Czarna maż najprawdopodobniej chciała powiększyć swoją kolekcję porwanych. Kapłan razem z Rentaro trzymali mnie w ryzach nie chcieli, żebym zrobił coś, co może skrócić mój żywot. Ale trudno mi stać i przyglądać się temu wszystkiemu. Nawet nie wiem, czy to coś nie zagraża jej życiu i ile czasu jej zostało.
-Wybacz staruszku, ale nie mogę stać i ze spokojem się temu przyglądać... Nie mogę mu pozwolić, że wykorzystywał moc tych kamich i modlitwy ich wyznawców do złych celów. Nie pozwolę mu na to. A na pewno nie oddam mu kolejnego bóstwa, które go wzmocni. Co ze mnie za głowa rodu i obrońca, skoro nawet jednej małej lisicy nie potrafiłem obronić?- Mówiłem z frustrowanym głosem i zamilkłem na chwilę. Patrzyłem na wisiorek i w duchu prosiłem o jakiś znak, o pomoc w rozwiązaniu tej patowej sytuacji. Ze wszystkich sił starałem się kontrolować swoje emocje.
-Miyagi-san, czego potrzebujesz, żeby raz na zawsze się tego pozbyć.- Spojrzałem na kapłana, byłego gotowy do wszystkiego. Jeżeli potrzebuje dużo energii, niech weźmie moją. Jeśli musi złożyć ofiarę, niech złoży mnie. Potrzebuje kogoś, kto położy swoje życie na szali, niech powie tylko słowo. -Przeklęty pasożyt, który żeruje na innych. Słabeusz, który musi się chować za zakładnikami.- Słowa mazi ponownie mną wstrząsnęły, musiałem jakoś odreagować i dlatego ją obrażałem. W ten sposób próbowałem rozładować napięcie i dać tym samym czas kapłanowi na zastanowienie się.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-08-29, 16:00

Numeri nic sobie nie robiło z obelg Kisuke. Nadal falowało spokojnie lepiąc do nich swe obmierzłe spojrzenie wielu oczu.
Miyagi westchnął ciężko.
- To nie będzie takie łatwe, ale... dam radę. - Ponownie podniósł głos, a gdy to robił przeistaczał się w potężnego mędrca z legend, który swą mocą i wiedzą potrafił przemóc największe zło. - Decyduj zły duchu! Jeśli uwolnisz uwięzione kami zostaniesz jedynie zapieczętowany, inaczej zniszczę cię doszczętnie mocą udzieloną mi przez...
Głośny syk rozbrzmiał, gdy szlam całym sobą rzucił się w kierunku kapłana. Ten cofnął się pospiesznie, lecz nawet gdyby tego nie zrobił nic by mu się nie stało. Przynajmniej na razie. Pole więżące yokai zostało rozbite, ale gwałtowne przełamanie pokryło szlam siecią wyładowań. Stwór rozpaćkał się na trawie dwa długie kroki od stóp Miyagiego. Pojedyncze wyładowania wciąż lizały czarną powierzchnię, trochę nawet się dymiło, ale już Numeri podnosiło się.
- Silne... ale nie dość.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-08-29, 17:05

02#235

Słowa i przeistoczenie kapłana dodały mi otuchy i nadzieje. Jego forma była inspirująca i motywując do działa. Jednak jak można było przypuszczać Nemuri nie zamierzał stać i się przyglądać ani tym bardziej pertraktować. Wolał nas zaatakować, zabić, czy tam pochłonąć. Wiedziałem, że nie do końca rozumiem, w jakiej sytuacji się znajduje. Obawiałem się, że ataki mogą zniszczyć lub uszkodzić te szklane kule. Dlatego postanowiłem skupić się na unieruchomieniu mazi. W pamięci poszukałem bakudo, które nadawałoby się do zapieczętowania mazi. Długo nie musiałem szukać i od razu zacząłem zbierać energię duchową, nie zamierzałem pozwolić na skrzywdzenie kogokolwiek więcej.
-Z mroku wyłania się duch, mróz posyła na świat, zgiń-otwieram bramę! Zaklęcie wiążące numer dwadzieścia osiem Aigo Engo!- (+28PR) Uwolniłem chwyt na miecz, który dalej był w sayi i wyciągnąłem dłonie w kierunku potwora, zacząłem recytować inkantacje. Duch mrozu miał bardzo ważną zaletę, ponieważ zamrażał tkanki i pokrywał je twardy lodem. Do można korygować kierunek mrożącego wiatru i mieć pewność do całkowitego pokrycia celu. Po skończonym zamrażaniu kucam i kładę dłoń na ziemi. Przygotowuje drugie zaklęcie, które utrudni celowi próby poruszania się pod lodem.
- Ściśnij, pokaż ciężar świata i zmuś, by legli na nim. Nie oprą się mocy! Zaklęcie wiążące numer dwadzieścia siedem Baikyuu Genshuku!- (+28PR) Wyciągam assauchi z sayi i trzymam ją oburącz przed sobą. -Miyagi-san, nie wiem jak długo te zaklęcia, go utrzymają. Powiedz mi jak mogę cię wesprzeć i co mam zrobić.- Cały czas nie odrywam wzroku od uwiezionego potwora i czekam na jakieś instrukcje od kapłana. W głowię pojawiłą mi się myśl, że może mógłbym go osłabić, zabierając mu ten mleczne kule. Dzięki temu nie powinien móc korzystać z kradzionej energii.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-07, 12:51

Kisuke przywołał okno sprowadzające zamieć i skierował je na wciąż oszołomiony szlam. Mroźny podmuch niosąc ze sobą odłamki lodu i śniegu ogarnął przestrzeń pomiędzy dwoma wzgórzami. Roślinność pokryła warstwa bieli, podobnie jak obrzydliwą kreaturę, która falowała w kierunku przeciwnym do wichru. Wydawało się, że Kyoraku osiągnął pożądany efekt. Okno do lodowego świata znikło i rozpoczął inkantację. Obok dopingował go Miyagi.
- Świetnie Kyoraku-san! Kontynuuj, potrzebuję czasu by uaktywnić talizman - krzyknął, po czym sam zaczął inkantować.
Numeri było teraz nieforemną białą bryłą wystającą ponad urywek zimy w środku lata. Zmrożone powietrze na tym obszarze zaczęło drgać, gdy Kisuke uruchomił kolejne zaklęcie. Z początku dochodził tylko dźwięk pękającego lodu, ale po chwili czarny szlam rozpłaszczył się na ziemi. Obok Kisuke coś przeleciało i przylgnęło do potwora. Zauważył długi papierowy talizman lśniący złotawą energią. Stwór rozpłaszczył się jeszcze bardziej przeistaczając się niemal w kałużę, w której tkwiły białe kule.
- Dobra robota - ponownie pochwalił Miyagi - nie spodziewałem się po nim takiej siły, ale ten talizman ma moc poskramiania nawet silnych złych duchów. Możesz cofnąć swoje zaklęcie. Mamy trochę czasu by pomyśleć nad tym co robić dalej. - Westchnął. - Uwolnienie tych biednych kami może być trochę problematyczne.
Rentaro stał w obnażoną stalą obok Kisuke. Nie spuszczał unieruchomionego yokai z oka.


[- 101 PR]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-07, 18:41

02#236

Zgodnie z polecenia kapłana rozwiewam swoją energię duchową z zaklęć i tym samym je dezaktywuje. Udało nam się spętać to szkaradzieństwo, ale ciągle pozostaje problem z bożkami zamkniętymi z białych kulach. Czy samo wyciągniecie sfery z mazi, wystarczy na przerwanie więzi i zatrzymanie kradzieży mocy?
-Dziękuje, ty też zareagowałeś błyskawicznie Miyagi-san. Widocznie od dawna na nich żeruje i na modłach wyznawców. W asortymencie bogów śmierci jest pewne bakudo, które pozwalała pochłaniacz energie duchowa zamkniętych w kopcu istot. Aby przesył energii był możliwy, trzeba utrzymywać z celą kontakt fizyczny. Myśli, że jak wyciągniemy z niego te sfery, to on również nie będzie w stanie pochłaniać siły tych kamich?- Miałem przeczucie, że nie będzie to tak proste. Gdyby te sfery były wrażliwe na zwykłe ataki albo kradzież to potwór nie ujawniałby ich. Koki wygląda jakby spała, została za hibernowana i pomniejszona. Moja wiedza była zbyt szczątkowo, aby móc skonstruować jaki plan na uwolnienie bożków. A nie chciałem bazować na domysłach i poszlakach, które mogłyby im zaszkodzić.
-Jak mogę pomóc? Nie mam zbyt dużej wiedzy, ale chcę jakoś się przydać i nie brakuje mi energii. Z tego, co zauważyłem, kami są w letargu. Myślę, że gdyby w jakiś sposób ich wybudzić mogli samodzielnie się wyzwolić z okowów.- Patrzyłem prosto w oczy kapłana, byłem zdeterminowany. Obecność i zachowanie Rentaro dodawało mi otuchy. Cieszyłem się, że mam kogoś takiego u swego boku. W takich momentach byłem wdzięczny swojej matce, nie mogła lepiej wybrać. Nigdy nie byłem zbyt lubiany, dlatego też nie zyskałem prawdziwego przyjaciela. Który byłby gotowy rzucić się na ślepo w wir walki. Ja również przyglądałem się Nemuri nie chciałem, aby czymś nas zaskoczyła.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-08, 14:50

Miyagi nie odwzajemnił spojrzenia Kisuke. Gładząc się po brodzie przyglądał się unieruchomionemu yokai.
- Tak, musiał już od dłuższego czasu polować na mniejsze kami. - Uczynił krok w kierunku szlamu, ale na tym poprzestał. - Zyskał dzięki temu znaczną siłę i boję się myśleć ile jeszcze by zaszkodził gdybyśmy go dzisiaj nie złapali.
W końcu zerknął na Kisuke. Uśmiechnął się.
- Jeszcze raz dobra robota. Tak, też tak myślę, że wystarczy uwolnić kami z tych kul, tylko jak to zrobić? Hmm... być może... tak, myślę, że znam odpowiedni rytuał, ale znowu będę potrzebować czasu by go odprawić. Nie obawiajcie się jednak, zajmie to znacznie mniej od poprzedniego.
I wtedy Kyoraku zobaczył, jak kule wsiąkają w szlam. Poświata talizmanu osłabła i oto Numeri zaczął się podnosić. Nie jako bezkształtna masa, lecz z bliska humanoidalna postać. Wyróżniły się nogi, ręce i  głowa. Zmieniał się też kolor i faktura szlamu, który przyjmował całkiem inną postać.
- Jego reiatsu się zmieniło - sapnął zaskoczony kapłan.
Już sięgał za pazuchę kimona. Rentaro natomiast uniósł wyżej katanę szykując się do odparcia ataku.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-09, 07:59

02#237

Sytuacja momentalnie obróciła się o sto osiemdziesiąt stopni. Myśleliśmy, że monstrum nie da rady się uwolnić, niestety szczęście nam nie sprzyjało. Postać Nemuri zaczęła się zmieniać i wraz z tym jego energia duchową. Prawdopodobnie jego moc wzrosła i dlatego talizman został stłumiony. Nigdy nie widziałem czegoś podobnego, czyżby to była jego unikalna moc. Czy może bóstwa i demony dysponują możliwością transformacji? W głowie miałem wiele pytań, ale nie miałem czasu na zaspokojenie swojej ciekawości. Jedyne co mogłem teraz zrobić to zyskać jak najwięcej czasu dla kapłana i jego przygotowania. Nie byłem pewny jak szanse ma Bóg śmierci w starciu z youkai i ile czasu uda nam się go skutecznie powstrzymywać. Chociaż teraz jego ciało wydaje się bardziej wrażliwe na ataki fizyczne. - Miyagi-san proszę, zajmij się tym rytuałem. Nie sadze, żebyś w obecnej sytuacji byli w stanie ponownie go unieruchomić talizmanem. My zajmiemy się nim.- Zrobiłem kilka kroków do przodu i stanąłem między kapłanem a potworem. Wyciągałem otwartą dłoń w stronę youkai i zacząłem gromadzić w niej bardzo dużej ilości energii duchowej. -O Władco! Ty, który zostałeś ukoronowany imieniem człowieka! Maska z krwi i ciał! Trzepocie tysiąca skrzydeł! Z prawdą i umiarkowaniem! Delikatnie drapiąc ścianę marzeń nieznających grzechu! Zaklęcie destrukcyjne numer trzydzieści trzy Soukatsui-(+28PR) Po wystrzeleniu błękitnych płomieni, wyciągam miecz przed siebie i trzymam go oburącz. Obserwuj otoczenie, wyczekuje na jakiś kontrakt istoty i nie pozwalam jej się zbliżyć do Miyagiego.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-09-09, 17:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-09, 15:33

Kisuke rzucił się do wypowiadania inkantacji. Numeri mu w tym nie przeszkadzało, zajęte swoją transformacją. Pojawiły się nowe kolory, nowe kształty. Kilka kroków przed nimi stał teraz humanoid w zbroi trzymający obnażoną katanę. Paskudna czarna twarz należała jednak do potwora.
Spoiler:
Nie zdążył się jej przyjrzeć, bo już kończył inkantację. Miyagi zdążył jednak wykrzyknąć "Yasha!", a potem uderzył błękitny pocisk. Fala uderzeniowa zachwiała Kisuke, stał trochę zbyt blisko. Znajdujący się pół kroku bliżej Rentaro zakołysał się groźnie, lecz utrzymał na nogach. Echo eksplozji wstrząsnęło okolicą, lecz nim jeszcze przebrzmiało dym i pył, które wznieciło kido zostały rozdarte falą opresyjnego reiatsu.
Numeri w swej nowej postaci stał prosto pomimo tego, że z napierśnika ostały się tylko skrawki odsłaniając poturbowany tors. Yokai ryknął chrapliwie i oto otoczył go dmący wir powietrza poprzetykany skrawkami purpurowego reiatsu. Stworzony chwilę temu śnieg topniał w oczach, a ziemia zaczęła się trząść. Kisuke musiał stanąć mocniej by nie dać się silnemu wichrowi i presji reiatsu wbijającej igiełki w całe jego ciało. Serce chłopaka biło ciężko jakby zaciskała się na nim złowroga pięść. Rentaro przegrał walkę z presją i padł do tyłu wypuszczając z dłoni broń. Z tyłu dobiegł jęk Miyagiego.


[-61 PR]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-09, 18:43

02#238

Czułem negatywne skutki, jakie wywierało na mnie energia duchowa przeciwnika. Uczucie, jakie towarzyszyły Renatro albo kapłanowi musiałby jeszcze bardziej nieprzyjemne. Ciągle zapominam, że mój dawny opiekun ma już swoje lata i przez ostatnie półtorej dekady nie miał sposobności do wartościowych treningów. Musiałem coś zrobić z tym demonim wojownikiem i jego presją. Pierwszy raz czułem takie złowrogie intencje, skierowane w moją stronę. Mógłbym przysiąc, że jego dłoń spoczywa na moim sercu. Nie miałem za wielu czasu i musiałem w jakiś sposób pomóc pozostałej dwójce w ucieczce. W aktualnym stanie nie mogą w żaden sposób mi pomóc, ja nie będę mógł w pełni oddać się w walce uważając na nich.
-Miyagi-san postaram się go odciągnąć, jak tylko będziesz mógł się poruszać. Weź świnki oraz Rentaro i uciekaj stąd jak najdalej.- Celowo skierował się do kapłana. Wiedział, że staruszek za nic w świecie nie zostawiłby tu mnie samego. A ja bardzo nie chciałem mieć ich na sumieniu, w końcu to z mojej winy wszyscy tu się znaleźliśmy. Stanąłem pewnie i przeniosłem całą swoją uwagę na przeciwnika. Plan miałem dość prosty, odciągnąć go jak najdalej się da i dopiero później podjąć walkę. Nie mogłem do sprawy podejść na pół gwizdka, dlatego od razu wzburzyłem swoją energii duchowa i rozesłałem ją do mięśni. Następnie nacierając na Yashe podnoszę lewą dłonią miecz Rentaro i rozpoczynam natarcie. Wykonuje prawą ręką cięcie pionowe z naskoku, aby tuż po pierwszy uderzeniu zrobić, cięcie horyzontalne lewą ręką ze skrętem ciała w prawą stronę. Po pierwszej wymianie uderzeń odskakuje w bok i próbuje go zachęcić do gonitwy.
-To ja mam ten te amulet z kamim, na pewno chciałbyś go włączyć do swojej kolekcji.- Rzuciłem mu tłustą przynętę, powinien się na nią skusić. Z zabicie kapłan czy Rentaro nic mu nie da, a na kolejnej baterii mógłbym wiele zyskać. Jeżeli ruszy w moją stronę to staram się blokować jego pchnięcia i cięcia. Szukając okazji na kontratak, bo kilku wymianach ponownie zwiększam dystans.
Gdyby jednak nie chciał nie ruszył za mną, a zwrócił się w kierunku tamtej dwójki. Wystrzeliwuje ponownie najsilniejsze Rozbicie Niebieskiego Płomienia, które jest w stanie wytworzyć i jak tylko pocisk uderzy w cel. Wykorzystuje zasłonę z dymu, aby doskoczyć do jego boku migoczącym krokiem i wykonuje podwójne cięcie z obrotu w jego kark.

+20 Szybkosć
+8 Wytrzymałość


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-09-10, 21:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-10, 19:52

- Nie... nie możemy uciekać. - Usłyszał słaby, lecz pełen determinacji głos kapłana.
Nie było czasu na kłótnie. Kisuke ruszył ku yokai porywając po drodze katanę upadłego mentora. W przelocie widział jego twarz. Zamknięte oczy i rozdziawione usta, z których dobiegał łamiący się jęk. Połączenie tego widoku z presją wrogiego reiatsu zachwiało sercem Kisuke. Pojawił się strach, ale nie widział lepszego rozwiązania niż wystawienie siebie samego na pierwszej linii.
Numeri wyszczerzył zębatą paszczę słysząc krzyk Kyoraku. Rozpoczął natarcie. Reiatsu powiewało za nim niczym purpurowe wstęgi. Uniósł katanę. Kisuke również szykując się na przyjęcie ataku, który w w jego oczach wydawał się dość ślamazarny, ale też wzmocnił się przed chwilą porządną porcją reiatsu. Atak jednak nie nastał. Yokai zniknął. Zniknął tuż przed nim w krótkim rozbłysku fioletu. Coś zwaliło się na ziemię. Odwrócił się i ujrzał leżącego na ziemi kapłana. Numeri stał nad nim i teraz przeniósł spojrzenie na Kisuke.
- Daj mi go więc, a oszczędzę ciebie i tego drugiego mężczyznę.
Przemówił nowym dla siebie głosem wydobywającym się chrapliwie z obrzydliwych ust. Presja reiatsu znikła, ale nie poprawiło to samopoczucia shinigami z siódmej dywizji.

[ - 28 PR ]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-10, 22:10

02#239

Wszystko działo się tak szybko, uczucie we mnie nieustanie się zmieniały. Przez odwagę do żalu, gniewu i strachu. Byłem niczym osaczone zwierze za słabe, żeby ochronić swoich za wolne, żeby uciec. Obnażałem kły, ze strachu licząc, że napastniki odpuścić sobie. Widok nieprzytomnego jęczącego Renatro był okropną rzeczą. Teraz nawet nie zdołałem zauważyć, kiedy to monstrum mnie minęło. Nie mogłem mu oddać kolejnego bożka na pożarcie. Dodatkowo straciłbym jedyną pamiątkę po matce. Zwłaszcza że nie wzbudzał on mojego zaufania, a jedynie odrazę i niechęć. Przez moment nawet złapałem się z delikatną chęcią oddaniu mu tego naszyjnika. Kim bym się wtedy stał? To ja ich tu sprowadziłem, to przez mnie tu jesteśmy. Nie mógłby spojrzeć w lustro, jeżeli odwróciłbym się teraz od lisicy. Zmarnowałbym wysiłek i trud, który włożył Miyagi tę misję. Nie wspominając już o tym, że kapłan nie chciał uciekać. Chciał, aby to coś zostało, powstrzymany, a kami uwolnieniu. Teraz leży na ziemi a ja nawet nie wiem, czy żyje. W głowie usłyszałem, ostatnie słowa powiedziane przez Miyagiego, były pełne determinacji. One razem ze złością w mym sercu zapalił mikroskopijną wolę walki. Którą próbowałem podsycić, skupiając się na celach, które chciałem tu osiągnąć i wspólnych rozmowach z nimi. Ochronić Renatro, uwolnić Koki i uratować Kapłana. Zebrałem całą wewnętrzną siłę i spróbowałem przezwyciężyć strach. W końcu z jakiegoś powodu Nemuri nie zaatakował mnie i nie zabrał tego naszyjnika siłą. Pora wyzbyć się tych wszystkich negatywnych narastających we mnie emocji i wyżyć się. Ścisnąłem mocniej dłonie tsukach i zebrałem potrzebną duchową energię do migoczącego korku. Chciałem pojawić się przed przeciwnikiem i wykonać ukośne cięcie wznoszące prawą ręką od lewego biodra do pełnego wyprostowania. Następnie lewym mieczem wykonać pchniecie wycelowane w staw barkowy ręki głównej przeciwnika.



+20 Szybkosć
+8 Siła
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-12, 17:31

Przyspieszył. Wskoczył przed yokai zamachując się katanami. Nie łatwo było skoordynować podobny atak. Walka dwoma broniami wymagała umiejętności, których Kisuke nie posiadał, a dodatkowo atak zaraz po shunpo nabierał jeszcze większej trudności.
Przeciwnik miał jednak własne problemy. Coś się stało. Obrzydliwy pysk skrzywił się jakby w reakcji na ból, ale było to zanim jeszcze stal dosięgła celu. Cięcie ledwo przecięło skórę, a gdyby nadal chronił ją pancerz nie odniosłoby żadnego efektu. W akademii wielokrotnie powtarzali, że walka pomiędzy istotami duchowymi to w rzeczywistości pojedynek reiatsu i znaczna przewaga na tym polu czyni jedną ze stron praktycznie niewrażliwą na ataki. Uczono ich też jednak, że pchnięcia są znacznie groźnienie od cięć i teraz to się potwierdziło.
Złożony jakąś niemocą Numeri zdołał jedynie zasłonić się ramieniem. Sztych przebił karwasz i wbił się w ciało. Głęboko. Yokai charknął. Z gęby wybiły się drobinki śliny.
Jedno ramię miał zablokowane, lecz drugie, zbrojne, zagrażało prawemu boku Kisuke.

[ - 28 PR]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-12, 19:16

02#240

Fakt, że moje cięcie nie wiele mu zrobiło tylko, pokazywało mi jak wielka ma nade mną przewagę. Teraz już nie było odwrotu, rozwścieczyłem go tym pchnięciem i musiałem jakoś wykorzystać zdobytą przewagę. Ucieczka i tak nie wchodził w grę. Nie dałbym rady zabrać ich obu jednocześnie i przewyższyć szybkością tego potwora. Teraz gdy już znajdujemy się blisko siebie, nie mogę dać mu się zdominować w sile. Cały czas napierałem miecz, aby wbił się jeszcze głębiej w ciało Nemuriego, nie mogłem mu pozwolić na odzyskanie sprawności. Zwłaszcza że dzięki zatopionemu ostrzu mogłem wpływać na jego równowagę i nie pozwalać mu na pełną swobodę ruchu. Pracowałem nogami i stałem bokiem do niego. Próbowałem się schować w martwej strefie jego zbrojnego ramienia, zasłaniając się jego ciałem i wykonywać uniki w okół osi jego ciała. W tym czasie starałem się naładować swoje ostrze energią duchową i tym samym wzmocnić kolejny cios. Skumulowane energia w moim ostrzu powinna chociaż trochę zredukować różnice w sile. Gdy tylko Nemuri odsłoni się bardziej, puszczam wbite ostrze i chwytam oburącz naładowany miecz i przenoszę ciężar na lewą stopę i wykonuje obrót o  sto osiemdziesiąt stopni , aby znaleźć się za jego plecami. Korzystając z całego tego zebranego momentu obrotowego próbuj wykonać mocne cięcie w podkolana, tym samym zmniejszając jego mobilność.

+12 Szybkosć
+16 Siła
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-13, 13:24

Numeri nie pozwolił wejść Kisuke w bezpieczna strefę. Nic nie robiąc sobie z tego, że jeszcze bardziej nabije swe przedramię na katanę, uczynił krok do przodu i ruchem niemal niedostrzegalnym dla shinigami smagnął go po brzuchu. Drugie ostrze Kyoraku zajęte ładowaniem reiatsu nie zdążyło zareagować z obroną i szkarłatny wodospad otworzył się na całej szerokości brzucha.
Tyle na ile mógł próbował umknąć przed zagrożeniem kolejnego ataku, ale Numeri się z nim nie spieszył. Wyszczerzył się do Kisuke, gdy jego tors wybrzuszył się. Pokazał mu Koki. Lisica wynurzyła się w połowie z ciała yokai. Była większa niż ją zapamiętał. Jej ciało zajmowało pierś i brzuch potwora. Zwrócona bokiem do Kyoraku była całkowicie bezbronna.
Zanpakuto Kisuke tymczasem jarzyło się od zgromadzonej w nim energii. Katana Rentaro uwięzła mocno w ciele potwora. Ledwie krok od nich leżał nieruchomo Miyagi.

[- 69 PŻ] [- 61 PR]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-13, 15:34

02#241

A więc tak miałem skończyć? Pokonany przez jakiegoś demona wojownika, niemogący nawet ochronić moich bliskich. Gdybym tylko był silniejszy, nie musieliby oni teraz przechodzić przez te męczarnie.[\i] Widok bezbronnej lisicy wywołał u mnie odrobinę szczęścia i poczucie winny, a zachowanie Yashy jeszcze bardziej mnie rozgniewało. Powoli traciłem pomysł jak z nim walczyć, był silniejszy, szybszy i jego duchowa energia była znaczniej większa. Jednak musiałem coś zrobić, moje ciało nawet pomimo ranny dalej chciało walczyć. -Koki wybacz mi, że Cię nie obroniłem.- Powiedziałem głośno smętnym tonem, Następnie puszczam miecz Renatro, zbliżam wszystkie kończyny do tułowia, a nogi do siebie. W tym samym czasie przykucam i wykonuje obrót o trzysta sześćdziesiąt stopni. Zbliżenie kończyn do osi powinno przyśpieszyć obrotu, w odpowiedni momencie wysuwam jedną nogę tak, aby podciąć Nemuriego i wywrócić go na plecy. W momencie, który będzie upadał, wyciągam do góry oba ramiona, trzymam miecz na do góry tsuką ostrzem w dół. Próbuje przebić jego biceps i przygwoździć go do podłoża. Następnie odskakuje na do tyłu i zaczyna zbierać energię do bakudo. -Ptaku rzucający na trzykroć świetliste odbicie, zamiast cienia przyjdź mi z pomocą. Zaklęcie wiążące numer trzydzieści Shitotsusansen!-[+28PR] Odwrócony trójkąt nakreślam pod kątem, aby przybił go do podłożona. Podbiegam od strony jego głowy i wyciągam przed jego twarz otwartą dłoń. Koncentruje w niej energię duchową. -Mój królu! Noszący maskę z krwi i ciała, dzierżący imię człowieka! Trzepot twych tysiąca skrzydeł przyzywa płomienie wschodzącego słońca. Zaklęcie destrukcyjne numer trzydzieści dwa Okasen! -[+28PR]

+20 Szybkość
+8 wytrzymałość
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-14, 20:02

Aoto

Wobec zmiany sytuacji Kisuke zdecydował się na zmianę taktyki. Zmiana pozycji nasiliła ból ranionego brzucha co spowolniło ruchy shinigami, lecz i bez tego nie miał szans na powalenie przeciwnika. Ten bawił się wykorzystując przewagę szybkościową. Odchylił się wykonując przewrót tył podpierając się jedną ręką. Przy okazji omal nie uderzył głowę Kisuke stopami.
Poruszał się zbyt sprawnie by shinigami zdążył wykorzystać swoistą nonszalancję. Brzuch płonął bólem, a byłoby jeszcze gorzej gdyby nie przytępiało go reiatsu. Wtedy doszło do niego coś niespodziewanego - Miyagi recytował coś ledwo słyszalnym szeptem.
Yokai stał już przodem do Kisuke, wypinając pierś, w której wtopiona niczym wojenne trofeum tkwiła Koki. Katana Rentaro nadal tkwiła w przedramieniu potwora i chyba niewiele mu zawadzała bo nie spieszył się z wydobyciem jej.
Wtem Miyagi podniósł się na klęczki i uderzając pięścią w ziemię wykrzyknął:
- Ooo, przybądź wojowniku burzy i zniszcz zło!
Momentalnie zrobiło się ciemno. Piorun uderzył kilka kroków od Kisuke oślepiając światłem i ogłuszając hukiem.

[- 28 PR]

Chikaze

Stała przed klęczącym starszym mężczyzną odzianym w kapłańskie szaty. Nieopodal znajdował się jakiś wieśniak o jasnych włosach, który właśnie zakrywał oczy. Ubranie na brzuchu miał wilgotne od krwi, a w ręku trzymał katanę co wyraźnie kłóciło się z jego podłym stanem. Kilka metrów dalej znajdował się humanoid o zębatej paszczy i ciemnoszarej skórze. W prawe przedramię ktoś solidnie wbił mu katanę, natomiast w piersi tkwił w połowie zasymilowany lis o złocistym futrze. Również dochodził do siebie po efektach, którym towarzyszyło pojawienie się córki Susanoo.
Sama Chikaze została przetransportowana tutaj w pełnym rynsztunku, chociaż nie przypominała sobie żeby jadła w nim śniadanie.
- O, wojowniku czcigodnego Susanoo. - Kapłan pochylił czoło do samej ziemi. - Błagam cię w imieniu przymierza, które zawarłem z kami. Dopomóż nam i pokonaj złego ducha.

[1. Chikaze, Aoto czeka na rozwój sytuacji]
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket496/510Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket6424/6942Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-14, 23:18

Jeszcze parę chwil wcześniej myślała nad tym, jak zwiększyć bezpieczeństwo swoich ziem. Dyskutowała o tym z jej uczniem, który próbował bronić jej pomysłu który sama po chwili odrzuciła. Coś jednak pojawiło się w jej głowie. Głos... Zamyśliła się. Spojrzenie spoważniało.
-...ktoś mnie wzywa...-Odezwała się dziecięcym głosem. Wtedy zniknęła, i pojawiła się gdzieś indziej w zupełnie innej formie.

***

Stała dumnie, wyprostowana. Na plecach miała ciemnoniebieskie haori z błękitnymi falami. Jej hakama i kimono miały niebieski kolor na zewnątrz, a czerwony w środki. Pas obi miała pomarańczowy z brązowym paskiem z przodu. Na głowie miała słomkowy kapelusz - kase ozdobioną czerwonymi i niebieskimi paskami, spod których widać było długie blond włosy sięgające jej prawie do bioder. U boku miała sayę w której znajdowała się katana.
Popatrzyła na kapłana swoimi czerwonymi oczyma. Obróciła się bez słowa i rozeznała się w sytuacji. Głównie jeśli chodzi o reiatsu - jakie ono było i jak było ono silne. Jej pojawienie się wprowadziło sporo chaosu. Zamierzała to wykorzystać. Położyła dłoń na rękojeści i zaczęła swój miecz reiatsu.
-Tak też uczynię.-Zaczęła iść w kierunku Youkai. Gdy miecz został naładowany i zauważyła, że przeciwnik zaczął dochodzić do siebie wyciągnęła ostrze w taki sposób, by zaatakować dalekim cięciem rękę trzymającą miecz. Najlepiej by było gdyby ją odcięła, ale jeśli wytrąci mu oręż z ręki to też będzie dobrze. Ruszyła po tym biegiem do przodu, wzmacniając swoje ciało (+25 szybkości +18 siły). Zamierzała wykonać następne cięcie skierowane w ręce i ramiona demona, by pozbawić go możliwości ataku. Nie wiedziała czym był ten lis, ale nie wyglądał na część ciała tego stworzenia. Dlatego unikała jego zranienia.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-15, 14:10

Chikaze

Wezwano ją do walki nie z byle przeciwnikiem. Siła jego reiatsu niewiele ustępowała jej własnej. Aura zdecydowanie należała do Takamagahary, ale nie była przy tym złowieszcza. Wręcz wydawała się należeć do dobrego ducha. Osobne źródło biło od lisa, lecz te było słabo wyczuwalne przez znajdowanie się tuż przy większej energii humanoida.
Ostrze burzy buchnęło błękitnym płomieniem reiatsu krzeszącym dodatkowo skwierczącymi wyładowaniami. Przecięła powietrze i nagromadzenie energii natychmiast zgasło by wyzwolić się w formie łuku pioruna przy yokai.
Ten jednak dostrzegł to. Widziała, jak otwiera jedno oko i po tym natychmiast zmienia pozycję zbrojnego ramienia. Nie był na tyle szybki by w pełni uniknąć wędrującego między wymiarami ataku, ale minimalizując obrażenia skończyło się tylko na cięciu nadgarstka. W przeciwnym wypadku była pewna, że udałoby się zgodnie z zamysłem oddzielić dłoń od reszty ciała.
Demon wciąż miał w dłoni broń, ale nie zniechęciło to Chikaze przed podjęciem bezpośredniego starcia. Druga strona nie miała ku temu chęci. Nim ostrze córki Susanoo dosięgła przeciwnika ten rozwiał się w słabym błysku purpurowego reiatsu. Na sekundę obecność yokai znikła by pojawić się kilkanaście metrów dalej na szczycie pobliskiego wzniesienia. Wyrwał katanę tkwiącą w prawicy i odrzucił ją za siebie.
- Ten demon więzi w sobie inne kami i czerpie z nich siłę!
Wykrzyknął kapłan, który w międzyczasie zdążył się podnieść i teraz biegł ku jeszcze jednemu mężczyźnie znajdującego się pomiędzy dwoma długimi wzgórzami. W przeciwieństwie do dochodzącego do siebie wieśniaka z kataną ten drugi leżał bez życia.

[- 86 PR]

Aoto

Wyglądało na to, że Miyagi sprowadził im sojusznika, który zmusił Numeri do wycofania się na wzgórze po lewej. Jego, a właściwie jej wygląd budził respekt przypominając rysunki bohaterskich wojowników z książek. Kisuke doszedł do siebie po uderzeniu gromu. Widział jak kapłan podbiega do Rentaro.


[1. Chikaze, 2. Aoto]
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket496/510Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket6424/6942Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-15, 20:57

Chociaż wyraz twarzy miała niewzruszony, tak charakter jego aury wydawał jej się dziwny. Nie wyczuwała zła, co było dość dziwne. Co innego wygląd, ale pozory mylą. Mimo to zdecydowała się na atak by chociaż obezwładnić oponenta. Nie wyszło do końca, ale przynajmniej go trafiła. Nim jednak doskoczyła za nim ten przeniósł się na wzniesienie. Stanęła by przygotować się do kolejnego ataku, gdy usłyszała słowa kapłana.
Żywi się energią innych kami. Teraz to ma sens, tak samo jak to czemu nie wyczuwała od niego zła. I dlaczego jest taki silny. Komplikowało to jednak sprawę - jeśli kami, z których czerpał moc znajdują się w jego ciele może przypadkiem je i je skrzywdzić, albo nawet zabić.
Jednak nie mogła mu pozwolić na ucieczkę, by nie stał się jeszcze potężniejszy i nie skrzywdził większej ilości duchów. Miała pewien plan.
Wzmocniła swoją siłę. Mocno (+30 siły, +13 szybkości) i zaczęła ładować energię w lewej rece. Biegła przez moment w jego stronę, by w pewnym momencie wykonałć skok Sensen. Moment skoku był związany z aktywowaniem błogosławieństwa furii - chciała aktywowało się ono w momencie gdy znajdzie się za plecami stwora, bo tam też planowała się pojawić. Albo przynajmniej by to było wtedy już gotowe.

Wybuch reiatsu i okrzyk bojowy z jej strony powinien oszołomić ducha, któremu zamierzała wbić rękę w plecy i wyciągnąć lisa z drugiej strony. Dlatego ładowała pięść, by mieć dodatkową siłę przebicia. Jednocześnie jeżeli by trafiła ręką i złapała lisa planowała wystrzelić podmuchem burzy w szyję bestii, by oddzielić głowę od reszty ciała, i potencjalnie pomóc sobie w jego wyciąganiu. Katana miała tu rolę głównie asekuracyjną - zamierzała się nią bronić przed ostrzem oponenta.
Co by zrobiła z lisem? Rzuciłaby go do tyłu w stronę kapłana i tamtych wieśniaków. W miarę płasko by aż tak się nie poturbował. W tym momencie jednak miała zupełnie inne priorytety. A było to zobaczenie swojego przeciwnika w kawałkach, do czego zamierzała od razu przejść jeśli plan wyszedł. Swoim mieczem. Najpierw kończyny, potem tors.

Ale co, jeśli po obrocie będą do siebie przodem? Też mogła wykorzystać swoją lewą rękę - wykonując uderzenie na odlew w twarz wierzchem pięści mogła jednocześnie wykonać duchowe uderzenie w kierunku ręki z kataną, by wybić mu ją z ręki albo chociaż wstrzymać uderzenie. Wtedy by mogła ciąć - najlepiej po którejś ręce albo w szyję. Ważne, by coś od niego odleciało.


Ostatnio zmieniony przez Chikaze dnia 2020-09-16, 11:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket46/370Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket1847/6190Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-15, 21:04

02#242

Był mocno oszołomiony, ale już zaczynałem dochodzić do siebie. Przed piorunami oślepienie i ogłuszeniem słyszałem krzyki Miyagiego. Chociaż to była dobra informacja, kapłan żył i nie został przepołowiony w pół. Zobaczyłem biegnącego duchownego, który biegł do Renatro. Zdezorientowany musiałem się rozejrzeć i zobaczyć co dokładnie się dzieje. Zobaczyłem wojownika, od którego bił blask i chwała niczym na ilustracjach z podręczników i podań. Wiedziałem, że tą walką toczy się poza moją ligą i niewiele mogę zdziałać. Zwłaszcza że tylko bym przeszkadzał w niej i utrudniał stracie temu przyzwanemu wojownikowi. Ale pomyślałem, że warto, chociaż spróbować unieruchomić Numeriego, może chociaż tyle będę w stanie zrobić nawet dobra sekunda albo pół powinna dać szanse na celniejsze trafienie. Nie wiedziałem, kompletnie jak działa ta symbioza, ale miałem nadzieje, że los koki nie jest związany z Yashą. Upadłem na kolana i spuściłem głowę, zacząłem koncentrować energię duchową w dłoniach i cicho mamrotać pod nosem inkantacje. -Łapo wynurzająca się z czeluści ziemi, złap go! - zaklęcie wiążące numer dwadzieścia dziewięć Genkotsu!- [+28PR] Następnie podnoszę się i przyciskam całe przedramię do brzucha. Aby przyłożyć cały materiał do rany i zredukować krwawienie. Kieruje się w stronę Renatro i kapłana. Po drodze rozglądam się czy przypadkiem nigdzie nie czają się przerażone świnki.
Powrót do góry Go down
Online
Imperator Kuchiki


Wschodnia dzielnica - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket9000/9000Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-16, 18:12

Chikaze

Przemieszczając się przez błonę otaczającą Soul society, Chikaze na sekundę znalazła się w bezkresnej pustce pozbawionej życia. Świat cieni szybko wypchnął ją z siebie i oto znalazła się za plecami yokai. Już się odwracał, ale nie zdążył. Córkę Susanoo otoczyła dzika aura reiatsu, gdy uwolniła swoją furię.
Dłoń przebiła się przez pancerz na plecach, jakby był w papieru. Przeorała wnętrze stwora, aż poczuła sierść lisa. Uchwyciła się go. Yokai tylko charknął. Wzięła wdech i uwolniła rozszalały podmuch błyskawic i wody, który zerwał łeb potwora niby przejrzałe jabłko z drzewa.
Szał wypełnił Chikaze. Miała ochotę gryźć, kopać i ciąć wszystko co znajdowało się w pobliżu. Fala agresji była jeszcze trudniejsza do odparcia odkąd stała się w pełni kami. Miała jednak dość siły woli by pamiętać jaki miała teraz cel. Próbowała przeciągnąć lisa, ale wtedy bezgłowe ciało zaczęło się przeobrażać. Zgęstniało, zatraciło kształt przeobrażając się w czarną, lepką masę. Jedna macka okręciła się szybko wokół ramienia Chikaze, a reszta groteskowego ciała spłaszczyła się i wyciągnęła ku niej niczym sieć. Trudno powiedzieć jak by to się skończyło. Pewno dałaby sobie radę, gdyż siłą i prędkością w tej chwili dorównywała teraz kapitanom shinigami. Chociaż trudno powiedzieć czym jeszcze mógł zaskoczyć ją przeciwnik.
Czarna masa jednak zamarła w bezruchu.

[- 43 PR]

Aoto

Kisuke postanowił pomóc nowemu sojusznikowi i nieomal nie postradał przy tym życia. Wojowniczka przeniosła się w ten sam, niedostrzegalny sposób, co wcześniej Numeri. Znalazła się za nim i chyba wbiła pięść w plecy. Jednocześnie buchnął od niej płomień reiatsu, którego siła pomogła upaść Kisuke na kolana. Ponownie czuł na sobie ciężar presji potężniejszej energii. To jednak nie był koniec, gdyż wojowniczka wypuściła z ust białawy podmuch skrzący błyskawicami. Potężne uderzenie unicestwiło głowę yokai, po czym poszło dalej orząc zbocze wzgórza. W Kisuke uderzył podmuch niosący z sobą ziemię i wodę. Gdyby znajdował się parę metrów w lewo uderzenie poszłoby prosto na niego.
W takich warunkach niełatwo było rzucić kido, ale dał radę i cieniste ramiona pomknęły w górę wzgórza ku Numeri by uchwycić go w momencie kiedy to po powrocie do swej naturalnej postaci szykował się pochłonięcia wojowniczki.

[- 57 PR]

***

[1. Chikaze, Aoto czeka]
Powrót do góry Go down
Chikaze


Chikaze


Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket496/510Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (496/510)
Punkty Reiatsu:
Wschodnia dzielnica - Page 15 Pbucket6424/6942Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty_bar_bleue  (6424/6942)

Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty2020-09-16, 19:55

Była szybsza. Dopiero co zaczynał się obracać gdy była tuż za nim i wykonała pchnięcie. Uruchomiła przy tym swoją furię, która zamgliła jej umysł. Krew zalała jej oczy w iście metaforycznym sensie, acz jej wola pragnęła, by stało się to również dosłownie. Krew wrogów.
Rozerwać. Zabić. Pociąć. Zdeptać swojego przeciwnika i porozrzucać po okolicy. Czuła jak jej ręka przebijała się przez powłoki ciała jak przez papier albo galaretę. W międzyczasie wypuściła podmuch powietrza, który zmiótł głowę youkai. Złapała pierwszą rzecz która faktycznie wydawała się być inna - lisa. Chwyciła go silnie i pociągnęła, ale coś się zaczęło dziać. Bestia zmieniła swoją formę. Zmieniła się w galaretę która złapała jej ramię i najwidoczniej chciała ją pochłonąć. Pociągnęła odruchowo swoją ręką do tyłu, ale zauważyła, że masa się zatrzymała. Była jednak w takim stanie, że nie zamierzała tego analizować.
Wzmocniła swoją siłę - szybkość na niewiele jej się tutaj zda skoro była unieruchomiona (+43 do siły). Jednocześnie zaczęła ładować swój miecz energią. Ciągnęła z całych sił zapierając się nogami, planując używać miecza do obrony przed kolejnymi mackami które mogłyby próbować ją pochwycić. Jeśli jednak dalej się nie ruszał w momencie jakiegoś solidniejszego naładowania miecza - zamierzała wykonać cięcie poziome które by jej ułatwiło wyrwanie lisa z tej masy i oddalenie się skokiem do tyłu. Naładowanie powinno wywołać porażenie, ułatwiając jej wyciągnięcie kami. W najgorszym razie jakby ją próbowało mocniej złapać to ponownie użyje podmuchu, by odciąć macki które ją chwyciły od głównego ciała, uważając by nie trafić lisa.
Powrót do góry Go down
Online
Sponsored content





Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Wschodnia dzielnica - Page 15 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wschodnia dzielnica
Powrót do góry 
Strona 15 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Południowa dzielnica
» Wschodnia brama
» Wschodnia pustynia
» Północna dzielnica
» Zachodnia dzielnica

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Rukongai :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje