Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Tsuna-sensei

Go down 
AutorWiadomość
渡邊綱


Tsuna-sensei Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Tsuna-sensei Pbucket4096/4096Tsuna-sensei Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Tsuna-sensei Pbucket83037/262144Tsuna-sensei Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Tsuna-sensei Empty
PisanieTemat: Tsuna-sensei   Tsuna-sensei Empty2009-11-16, 22:37


Ohayo,

Tsuna the Reformator zglosil sie na stolek miszcza, a Ten, Ktory Stolki Przyznaje laskawosc swa wykazal uznawszy, iz godnym zydla. Rozsiadam sie zatem na nim, a niech inni stoja. O swych nawykach, znaczy miszcza licznych zaletach napisze w terminie pozniejszym, jak sie do siedziska zadek dopasuje.


Tymczasem pierwsza testerka mego kunsztu (badz jego braku) bedzie Yumi-san. Wyczekujcie zatem niebawem przygod wymienionej, niech bogowie maja Ja w swej opiece...


Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Tsuna-sensei Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Tsuna-sensei Pbucket4096/4096Tsuna-sensei Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Tsuna-sensei Pbucket83037/262144Tsuna-sensei Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Tsuna-sensei Empty
PisanieTemat: Tsuna-sensei   Tsuna-sensei Empty2009-11-22, 22:45


Slow pare o tym, jak widze prowadzenie i jakie mam fanaberie.

---
Chcesz ze mna porozmawiac o grze? Najpierw przeczytaj, jak prowadze. Przekonasz sie, czy ci odpowiada, a jesli nie oszczedzimy sobie czasu. Moja tworczosc: Yumi-san #00, Kitsune-san #02, filler #0000, filler #0001, Koryusai-san #01, filler #0002, Naka-san #00, Takagi-san #01, filler #0003. Ale tak ogolnie, to post nize pelne zestawienie.
---
Chcesz grac jako hollow? Raczej nie. Niespecjalnie widze gre potworkiem, co to tylko za zarciem biega, gdy natura jego taka.
---
Preferuje zgodnosc plci. Wiem, ze to gra wyobrazni. Mozna grac elfem, krasnalem, roslina, zwierzeciem, swiadomoscia zbiorowa, krolowa mrowek... moze tez chlopak grac dziewczyna, jesli lubi. Nie potepiam tego (niech sie kazdy bawi, jak mu pasuje), ale tez nie przejawiam entuzjazmu, zeby takiej postaci prowadzic.
---
Nie zabijam, jesli nie musze. Najbardziej smiertelna choroba jest glupota i bezmyslnosc. Jesli zbyt czesto potykasz sie o sznurowadla, a obok spadaja kowadla i roztrzaskuja sie fortepiany, byc moze to sygnal, zeby zastanowic sie nad soba. Mozliwy jest tez scenariusz, ze wczesniej po prostu podziekuje za wspolprace.
---
Poniewaz to anime w klimatach japonii stosuje japonska pisownie, czyli najpierw nazwisko, po nim imie. Stosuje rowniez ten zwyczaj, ze do obcych mowi sie po nazwisku, a z imienia dopiero, jak znajomosc przeniesie sie na wyzszy poziom poufalosci.
---
Czasem moge wtracic jakies slowko japonskie. Zamieszczam wtedy przypis, co oznacza.
---
Grasz u mnie i nie podoba ci sie? W porzadku, ale uprzedz zanim zdezerterujesz.
---
Nie piszemy tu ksiazki, niemniej ja staram sie nie pisac slangiem, gwara, czy inna mowa potoczna (chyba, ze jakas postac takiej mowy uzywa w swej wypowiedzi). Wieksza szansa, ze sie dogadamy, jesli tez tak potrafisz. Przed wyslaniem postu przeczytaj go, popraw skladnie, stylistyke, bledy ortograficzne. Zreszta patrz punkt pierwszy - tam mozna poczytac, jak pisze.
---
Nie kazdy post musi byc elaboratem, niemniej zbytnia oszczednosc w slowach nie jest mile widziana.
---
Nie toleruje dopiskow/komentarzy w tematach gry. Masz jakies uwagi, pytania, cokolwiek - od tego sa inne kanaly komunikacyjne.
---
Lubisz decydowac o efektach zdarzen i opisywac reakcje innych - sam poprowadz, czyli nie lubie jak sie wchodzi w moje kompetencje.
---
W rozwoju postaci glowna role najczesciej odgrywa czas. Nie zostaniesz kulturysta po jednej wizycie w silowni. Nie wzrosna ci statystyki, jesli nie minie troche czasu w grze. W sytuacjach ekstremalnych moga byc od tego wyjatki, ale nie radze liczyc na same promocje.
---
Oczekuje od graczy inicjatywy. Postac powinna miec jakies cele i do nich dazyc, a nie tylko unosic sie na fali wydarzen jako bierny obserwator.
---
Nie znasz sie na machaniu zelastwem, nie cwiczysz sztuk walk? Nie sil sie na szczegolowe opisy walki - skoro sie na tym nie znasz, wyjdzie sztucznie. Skup sie bardziej na tym jakie efekty chcesz osiagnac.
---
Jesli wybrales sobie wady, nie zapomnij o tym. Ja nie zapomne. Pamietaj, ze okreslenie erotoman (na tym forum tzw. pies) nie oznacza powodzenia u kobiet.
---
W walce do ataku/uniku z tutejszej mechaniki biore najpierw zrecznosc, pozniej szybkosc.
---
Przypomni mi sie cos, to dopisze. Uwazasz, ze czegos tu brakuje - daj znac. Jesli uznam, ze masz racje, rowniez dopisze.
---
W chwili obecnej gra u mnie エックス  i ユムカ, i ハンター.
---
Spoiler:


Tsuna
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Tsuna-sensei Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Tsuna-sensei Pbucket4096/4096Tsuna-sensei Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Tsuna-sensei Pbucket83037/262144Tsuna-sensei Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Tsuna-sensei Empty
PisanieTemat: Re: Tsuna-sensei   Tsuna-sensei Empty2021-05-11, 20:37

Name ( name reading ) serial #regular/casual >>> title  ( reading )

谷村桜美 ( やむら ゆみ ) #00 >>> 成長 ( せいちょう )
他借馬 キツネ ( たかるま きつね ) #02 >>> 偽者 ( にせもの )
軽辺湖龍斎 ( かるべ  こりゅうさい ) #0000 >>> ヴァーユ
月カミス ( つき  カミス ) #0001 >>> お使い ( おつかい )
軽辺湖龍斎 ( かるべ  こりゅうさい ) #01 >>> 再発足 ( さいほっそく )
油比冴凛 ( ゆび  こりん ) #0002 >>> 恐怖 ( きょうふ )
十歌彩中澗 ( とかいろ なかま ) #00 >>> 女を巫山戯ないで ( おんなをふざけないで )
高木新月 ( たかぎ にいずき ) #01 >>> 裏切り ( うらぎり )
朽木強助 ( くちき きょうすけ ) #0003 >>> ( あるじ )
家後自右一 ( やごころ ういち ) #00 >>> 生活苦  ( せいかつく )
田村ラミズ ( たむら ラミズ ) #00 >>> 捏造 ( ねつぞう )
去渡水月 ( さるわたり みずき ) #00 >>> 自己紹介 ( じこしょうかい )
谷村桜美 ( さるわたり みずき ) #01 >>> ( さなぎ )
谷村桜美 ( さるわたり みずき ) #02 >>> 試験管ベビー。 ( しけんかんベビー )
サルヴァイ ヴィンチェンツォ ( サルヴァイ ヴィンチェンツォ ) #00 >>> asdf ( asdf )
朽木強助 ( くちき きょうすけ ) #0004 >>> 朽木の執拗な冒険 ( くちきのしつようなぼうけん )
ネバーモア ローズ、白鳥温風 ( ネバーモア ローズ、しらとり おんぷう ) #0005 >>> 私たちはすべて死ぬつもりです ( わたちはすべてしぬつもりです )
フォルタレサ マーテル ( フォルタレサ マーテル ) #0006 >>> 挫折 ( ざせつ )
メッシャー、ボルサ ( メッシャー、ボルサ ) #0007 >>> 欺騙  ( きへん )
若林貴娘 ( わかばやし たかこ ) #00 >>> 諦めないで、決して降伏しないで  ( あきらめないで、けっしてごうぶくしないで )
雛罌粟女様 ( ひなげしじょさま ) #00 >>> 初めまして  ( はじしめまして )



Tsuna
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tsuna-sensei Empty
PisanieTemat: Re: Tsuna-sensei   Tsuna-sensei Empty

Powrót do góry Go down
 
Tsuna-sensei
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Watanabe no Tsuna
» Watanabe no Tsuna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ogólne :: Mistrzowie Gry-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | Kultura | Internet | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje