Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dom Rodziny Ghest

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-10-18, 00:29

No nie *mruknalem pod nosem, spojrzalem na zegarek. Zamknalem drzwiczki lodowki i poszedlem na korytarz... Chcialem isc do sklepu by cos kupic na kolacje*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-10-19, 15:52

Zauważyłeś że twój dom jest pusty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-10-20, 16:02

*wychodze zamykajac drzwi na klucz, ide do sklepu by kupic sobie cos na kolacje... Pewnie kupie jakies bulki, i cos do nich: jakas wedline, czy jakis ser. Kupie tez troche zupek chinskich jak beda...*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-10-20, 19:54

Po drodze do sklepu spotykałeś znajomego z okolicy. Jednak on jest jakieś 40 m od Ciebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-10-21, 18:51

*znajomy... Ciekawe ktory, pewnie sporo mam tu znajomych. Probuje go jakas zidentyfikowac, przygladam sie znajomemu idac swoim tempem.*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-10-22, 17:14

Zauważyłeś, że widziałeś go kilka razy, w swojej okolicy, jednak nigdy nie rozmawialiście ze sobą. Wydawał Ci się dość spokojny, nigdy też nie mieszał się w rozmowę z innymi, a odpowiadał bardzo skromnie i tylko wtedy, kiedy nie miał już wyboru. Skrywa w sobie wiele tajemnic, nawet teraz, zmierza w kierunku pobliskiego lasu, gdzie na nim ciąży legenda stu i jednego ducha i przywódcy- opowiadała to twoja Babcia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-10-22, 17:25

*"Nie wiedzialem nic o tej lesistej legendzie gdyż mojej babci nigdy nie poznałem. Chłopak więc ani trochę mnie nie zainteresował. Zresztą jeśli z nim nie rozmawiałem to nie jest moim znajomym" Pomyslalem sobie tak, nie zwracalem już na niego uwagi. Ruszyłem w kierunku sklepu w celu kupienia czegoś do jedzenia. Wchodzę do sklepu i rozglądam się za czymś co mógłbym na kolację wykorzystać...*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-10-24, 09:52

Chłopak zniknął w lesie, a ty idziesz samotnie w kierunku sklepu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-10-24, 13:49

*Wszedlem do sklepu i zaczalem sie rozgladac za czyms dobrego na kolacje... Moga to byc jakies buleczki, jakas wedlina, czy jakis ser. Rozgldam sie tez za jakimis zupkami chinskimi... *
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-10-29, 12:09

Znalazłeś to czego szukałeś, pobrałeś każdego kilka sztuk i ruszyłeś w stronę kasy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-01, 14:43

*Ide do kasy w celu zaplacenia... Jak juz doszedlem do kasy to wyciagam odpowiednia kwote i place sklepikarce... Pakuje zakupy i ide do domu...*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-02, 21:02

Znów widzisz pewną osobę wchodzącego do lasu, jednak nie zdołałeś jej zatrzymać, słyszysz różne krzyki dobiegające z lasu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-06, 18:23

*zatrzymuje sie na chwile... Przysluchuje sie chwile tym krzykom i ide dalej do domu, nie mam ochoty biegac po lesie, gdy pewnie jakas impreza w lesie jest. Ide do domu...*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-07, 19:03

Doszedłeś do domu, a tam jest twoja zapłakana siostra w przedpokoju.

Przypomnij mi skład twojej rodziny
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-07, 19:54

*wchodze do domu i klade zakupy na czyms by zdjac buty i skorzana kurtke... Wchodze z zakupami na przedpokoj i zobaczylem mlodsza siostre, podszedlem do niej* Co sie stalo? Czemu placzesz?


//Dwie mlodsze siostry i ojciec, mozliwe ze wszyscy czlonkowie rodziny widza duchy.//
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-08, 09:31

-Jestem sama w domu!- Krzyknęła nadal szlochając... Złapała się za kolana oparta o ścianę (siedząc) i zwinęła się w kłębek nadal wylewając swoje smutki. To prawda, nikogo prócz niej nie ma w domu, teraz jesteś również i ty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-08, 11:03

Teraz jestem i ja w domu... *odezwalem sie do tej mlodszej siostry, gdyz druga byla od niej starsza, a starsza od niej o rok czesto nie plakala.* Chcesz cos do jedzenia? Zrobilem zakupy, nie musisz juz plakac, nie jestes juz sama *powiedzialem do niej po chwili, mialem przeciez zakupy w rece...*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-09, 19:40

Uspokoiła się, ale zastanawiało Cię co ona tutaj robi. Jak wychodziłeś byłeś sam i nikogo nie było.
-Nie chcę mi się jeść-Odpowiedziała jeszcze rozpłakanym głosem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-09, 19:46

*przygladam sie jej uwaznie, zastanawialem sie jak sie tu znalazla... Moze cos w jej wygladzie bedzie nie tak i moze na cos wpadne* Czy cos jeszcze sie stalo?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-09, 19:48

Wszystko jest w porządku, i jest na swoim miejscu, nie zauważasz żadnej różnicy.
-Nic się nie stało, a co się miało stać?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-09, 19:52

Pytam tylko, ale dobrze ze wszystko jest w porzadku *odpowiadam jej patrzac na nia, zadaje po chwili jej pytanie* Zastanawia mnie jeszcze jedno... Jak wychodzilem do sklepu to nikogo nie bylo w domu, pewnie przyszlas dopiero co, prawda?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-12, 17:13

-Jestem tu dobre 10 minut- popatrzyła się na podłogę-nie wiem gdzie są pozostali- Nie podnosiła głowy, pewnie była załamana.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-13, 15:23

*probowalem sobie przypomniec druga postac idaca w strone lasu (ta co widzialem jak wracalem juz do domu)... Po kilku chwilach odezwalem sie do siostry* Chodz do salonu, moze bedzie cos w telewizji... *powiedzialem i wnioslem tylko zakupy do kuchni i je szybko rozpakowalem na swoje miejsca w kuchni (lodowka, szafki itp. ). Potem wyszedlem na korytarz i poszedlem do salonu myslac o tej postaci...*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-13, 20:45

Nie potrafisz sobie przypomnieć, bo nie interesowało Cię to- olałeś ją- nie masz żadnych wspomnień. W telewizji leci jakiś film dokumentalny, ale to jest o problemach ludzi z mieszkaniami i brakiem pieniędzy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-20, 14:49

*spojrzalem na mlodsza siostre czy ze mna przyszla do salonu czy moze tam zostala... Siadam na fotelu i zaczynam przelaczac kanaly pilotem...*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-24, 19:35

Jak na Ciebie, dzisiaj w telewizji leciały same nudne sprawy. Nawet w wiadomościach brakło im ciekawych tematów. Aczkolwiek jedynie co Cię zainteresowało, to końcówka jakiejś piosenki- była to jakaś Top Lista... Nic ważnego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-27, 18:42

*sprobuje okreslic jaka to byla piosenka, Zastanawialem sie chwile i wstalem sobie. Poszedlem do kuchni zrobic sobie herbate lub cos innego do picia wziasc jesli bylo*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-29, 08:52

nie przypominasz sobie jej. do picia nic nie ma, a rodzina nadal nie wraca.

////przepraszam, bede odp. rzadziej mam cos z L.reka...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-11-29, 12:14

*Wracam do pokoju i siadam przy telewizorze i tak sobie przerzucam kanaly, mmoze cos ciekawego bedzie do obejrzenia... Jak nic nie ma to wylaczam telewizor i ide do swojego pokoju*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty2009-12-03, 17:52

Przeżucając kanały, nagle zasnąłeś. Nudziło Cię to Co leciało w telewizji... nie było tam nic ciekawego. Obudziłeś się, nie przypominasz żeby coś Ci się śniło, pierwsze co zauważyłeś to włączony telewizor, i natychmiast go wyłączyłeś. Drugą rzeczą było to że leżysz na ziemi pod stołem. To też szybko zmieniłeś wstając na nogi...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rodziny Ghest   Dom Rodziny Ghest - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Rodziny Ghest
Powrót do góry 
Strona 9 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Reimnar Ghest [Człowiek]
» Dom rodziny Yoshikuni
» Dom rodziny Komatsuzaki
» Dom rodziny Mizuno
» Dom rodziny Engen

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje