Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plac główny

Go down 
+6
Yuzuru Tanaka
Takagi Niizuki
Izdurbal Tenshi
Kamys
Benorn
Roten Yaiba
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-21, 14:12

Hisashi doszedłeś na plac i tam shinigami przygotowywali wszystkich a znaczy tych którzy byli gotowi bo nikt nie jest tak głupi by wysyłać byle kogo. Byłeś z pierwszej klasy więc ty prawdopodobnie nie pójdziesz w bój wtedy podszedł do ciebie shinigami i zapytał Która klasa i czy chcesz brac w tym udział
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-21, 16:28

Pierwsza... Wzywaliście ludzi więc decydujcie... Powiedziałem obojętnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-21, 17:06

[Hisashi]
Kazali mi zabierać wszystkich zdolnych do walki ale tak mimo to wielu sam proponowałem aby mówili że są chorzy lub co a ty tak po prostu jesteś obojętny powiedział Shinigami podając ci czarną hakame dodając To ruszasz walczyć tylko nie zgiń

[Gonkuro]
Po uleczeniu ran od razu pobiegłeś do akademii na wejście dostałeś czarną Hakame i osoba którą ci ją dała powiedziała walcz i nie uciekaj
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-21, 17:52

Nie odpowiedziałem nic tylko ruszyłem powoli do swojej grupy czekałem na rozkazy lub atak...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-21, 18:09

[Hisashi]
Po chwili zostałeś zgarnięty przez jakiegoś Shinigami z wyższą rangą i przydzielony do jednego z trzech oddziałów. W grupie poznałeś tylko osobe z którą na lekcji ćwiczyłeś - Gonkuro

[Gonkuro]
Poszedłeś do jednego z trzech oddziałów i byłeś razem z Hisashi'm

[Wszyscy]
rzecz jasna jeśli liczyliście na walkę z menosami to możecie od razu zrezygnować gdyż jako uczniowie akademii będziemy wsparciem jak oddział czwarty powiedział wasz przywódca po czym zapytał macie jakieś pytania
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-21, 18:30

*znowu jakieś wsparcie... ja chce walki...*
Ale nic nie powiedziałem tylko spojrzałem na niego z kiepska miną.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-21, 23:57

Oparłem się o drzewo i założyłem ręce, zamykając oczy. Czekałem na to co będzie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-22, 09:59

Dobra więc ruszamy ale pamiętajcie naszym zadaniem jest tylko pomaganie innym shinigami czyli zabieranie rannych i tym podobne czynność po tych słowach mężczyzna ruszył powoli tak abyście mogli iść zanim
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-22, 10:24

Ruszyłem za nim rozglądając się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-22, 12:55

Ruszam za nimi...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-22, 14:07

Po chwili już byliście nie daleko menosów i zbieraliście ofiary walki wtedy rzuciła wam się w oczy dziewczyna mniej więcej w waszym wieku była ubrana jak zwykły człowiek nie shinigami. Stala ona a menosy ją omijała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-22, 16:33

Spojrzałem na nią i powoli ruszyłem w jej kierunku była jakaś podejrzana.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-22, 17:07

Długo się nie zastanawiał po prostu zlekceważyłem ją i robiłem swoje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-24, 12:49

[Gonkuro]
Ruszyłeś w jej kierunku i raczej nikt nie zauważyłeś że cię niema. Dziewczyna machnęła ręką i po chwili wokół niej powstało kilku pustych

[Hisashi]
mimo że dostrzegłeś dziwną postać zignorowałeś to i robiłeś to co do ciebie należało czyli zbierałeś rannych shinigami to było naprawdę przerażająca jak wszyscy starając się kończyli z poteżnymi ranami
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-25, 20:13

Złapałem za Zanpaktou ale nie wyciągnąłem.
- Kim ty jesteś...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-25, 20:19

Pomału już mi się to nudziło więc rozejrzałem sie dookoła by sprawdzić jak to wszystko wygląda.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-26, 11:00

[Gonkuro]
Dziewczyna ci pomachała i powiedziała Może byś się przedstawił braciszku a dopiero później pytał o moje imię

[Hisashi]
Póki pracowałeś nie widziałeś ogromu zniszczeń jednak gdy się rozglądnąłeś zobaczyłeś pełno zniszczonych budynków i jeszcze więcej umierających shinigami a po za tym kilka menosów nad tym krajobrazem.

[Yumi]
Postanowiąłś zostawić tego monsa chłopakom a ty szukałaś źródła śpiewu jednak wtedy on umilkł a koło ciebie pojawił się shinigami rangi porucznika i powiedział Chcesz pomóc to przyłącz się do oddziału z akademii po tych słowach pokazał ci grupkę uczniów akademii którzy pomagali przenosić rannych shinigami jednak najwyraźniej zakazali im walczyć
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-26, 11:07

Yumi westchnęła
- no dobra......
Powoli, nie spiesząc się podeszła do grupki. W międzyczasie owinęła nóż w przywiązany do jego końca bandaż, jednak zostawiając lużny koniec, by z razie czego szybko rozwinąć broń, która teraz była przymocowana do paska jej sukienki. Bez słowa zaczęła pomagać przy przenosinach, czasem przemywając jakąś ranę wodą utlenioną z apteczki. Za każdym razem pytała się rannych czy nie widzieli jakiejś podejrzanej osoby bądź nie słyszeli dziwnego śpiewu. Wiedziała że dzięki temu mogła sie wydawać osobą co najmniej dziwną, ale już do tego przywykła że była inna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-26, 11:08

- Jestem Gonkuro... tyle powinno ci wystarczyć a teraz proszę o twoją odpowiedz...
Podchodziłem coraz bliżej spokojny i gotowy do wyciągnięcia zana lub do odpalenia #4 Byakurai jeżeli jakiś Hollow się ruszy. *Braciszku...?* Po jej słowach uważnie ja obserwowałem i zapytałem swoich towarzyszy w środku. *- Pewnie wiecie kim ona jest...*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-26, 11:49

Jakoś nie przeraził mnie ten widok.. Miałem ochotę usiąść i odpocząć jednak wciąż musiałem pomagać. Tym razem brałem po 2 lub 3 shinigami naraz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-26, 12:05

[Hisashi/Yumi]
Pomagaliście rannym shinigami i przy ataku tych menosów wydawaliście się tacy bezsilni. Wtedy za wami pojawili się zwykli puści którzy od razu was zaatakowali

[Gonkuro]
Nazywam się Illyasviel von Einzbern ale mów mi Ilya powiedziała dziewczyna dziecięcym głosem patrząc w twoją stronę. Zbliżałeś się jednak ciągle jej nie widziałeś sam kontury a wokół ciebie zaczęły pojawiać się puści którzy cię atakowali
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-26, 12:08

Wstrzeliłem w najbliższych #4 Byakurai celując w maski a samemu wyciągam 2 zany przygotowując się do obony.
- Co cię tutaj sprowadza...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-26, 12:19

- No nie, własnie teraz?
Dziewczyna pożałowała, że zmarnowała tyle Reiatsu na wykończenie tamtego Menosa....
Yumi odskoczyła w tył, by nikogo nie zranić swoim działaniem które sobie wysnaczyła, w tej samej chwili odpinając od paska sukienki nóż i rozwijając bandaż. Po chwili zaczyna machać bandażem nad głową jak lassem a w następnej 'sekundzie' robi zamach i wypuszcza nóż, tak by ten wbił się mocno w maskę hollowa. Następnie stara się wspiąć po bandażu na łeb potwora - jeśli koniec bandaża wisi dość wysoko nad ziemią, najpierw wdrapuje się na budynek a potem stara sie uchwycić materiał i wspiąć. Gdy jej się to uda próbuje przeciągnąć nóż w stronę oka hollowa. Trzyma się mocno rękojeści noża, dodatkowo owijając sobie bandaż dookoła prawej dłoni dla większej stabilności - wie że hollow będzie wściekły więc jesli już ma spaść woli to zrobić z bronią a nie bez niej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-27, 11:51

[Gonkuro]
Dziewczyna tylko machnęła ręką a puści przestali atakować Nudziło mi się w domu więc przyszłam braciszku odpowiedziała dziewczyna po czym zobaczyłeś że rusza ustami jednak niczego nie słyszałeś po za krzykiem pustych

[Yumi]
Twoje ruchy były dobrze zaplanowane i gdy zniszczyłaś tego jednego Hollowa zobaczyłaś dziewczynkę ubraną w zwykłe ludzkie ubrania nie było by to dziwne gdyby nie to że stała wśród menosów które nic jej nie robiły. Po za tym do owej dziewczynki szedł jakiś shinigami wtedy też usłyszałaś znowu ten piękny śpiew a puści i menosy zaczęły krzyczeć i zaprzestały swoich działań. Byłaś pewna że to ta dziewczyna śpiewa.

__________________________________________
Hisashi nie odpisuje więc go ominiemy Very Happy:D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-27, 11:56

- Czemu mówisz do mnie braciszku...
Zapytałem podchodząc dalej będą gotowym na atak.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-27, 12:02

Widząc pustych robiłem dalej to co przedtem.. Jeśli mnie jakiś zaatakuje to zaczynam się bronić nie wyciągając katany. Staram się mu zadać ataki fizyczne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-27, 12:03

Yumi uśmiechnęła się wesoło
- szukaj a znajdziesz jak mówi stare przysłowie!
Wskoczyła na dach za dziewczynką i obserwowała ją
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-27, 12:08

[Gonkuro]
W kocu jesteś bratem nie moim ale jednak a po za tym zawsze chciałam mieć starszego brata powiedziała dziewczyna po czym obróciła się do ciebie plecami jak by czegoś szukała

[Yumi]
Obserwowałaś dziewczynę która mimo że nie była na swoim terenie to zachowywała się dosyć swobodnie. Rozmawiała ona z tym shinigamim ale po chwili przerwała rozmowę i obróciła się w twoją stronę wiedziałaś że cie zauważyła Więc słyszysz mój śpiew powiedziała do ciebie z uśmiechem

[Hisashi]
Puści nagle przestali atakować i zaczęli się zbierać w jedno miejsce gdzie widziałeś Gonkuro i jakąś dziewczynkę najwyraźniej nie z seireiter
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-27, 12:10

- to takie dziwne?
Spytała chłodno Yumi, odwijając powoli bandaż z ręki, bo zaczynał ją powoli uciskać. Gdy już się uwolniła, przeczyściła materiałem uwiązany do niego nóż.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty2008-12-27, 12:12

Oparłem się barkiem o drzewo krzyżując ręce i zacząłem sie przyglądać z zaciekawieniem.. Zupełnie zapomniałem o rannych.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plac główny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac główny   Plac główny - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Plac główny
Powrót do góry 
Strona 2 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Główny plac.
» Główny Budynek
» Budynek Główny
» Rynek Główny
» Plac

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje