Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Główny Budynek

Go down 
+8
Rose Nevermore
Vespaux
Benorn
Ahito
CZaras
Imperator Kuchiki
Izdurbal Tenshi
Kamys
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2018-07-19, 16:22

- A jesteś? - Po minie Kaguyi widać było, że nie potraktowała tego jako żartu. Przynajmniej nie jak dobrego. - Prawdę mówiąc wyglądasz jakby płynęła w tobie kapka szlacheckiej krwi. Odróżniasz się od większości studentów pochodzących z Rukongai.
Kaguya spojrzała wgłąb korytarza, gdzie przed inną tablicą zgromadził się kolejny tłumek studentów. Po samym wyglądzie widać było, że należą do szlachty, czyli zapewne studiowali wyniki własnych egzaminów.
- To jest właśnie najważniejsze, prawda? - Kaguya wróciła spojrzeniem do Shirotoriego. - Nie jakieś kruczki w prawie czy znajomość nazwiska shinigami żyjącego tysiąc lat temu, tylko czyste umiejętności walki... aczkolwiek nasz sensei od historii byłby chyba w stanie zabić pustego zmuszając go do wysłuchania jednego ze swoich wykładów. - Uśmiechnęła się lekko, ale tylko na moment. - Zadziwiające, że każdy pyta o to samo, do której dywizji chciałbyś trafić, a do której nie? Cóż, przypuszczam, iż ta sprawa zaprząta dużo uwagi, ale niepotrzebnie moim zdaniem, bo jak sam zauważyłeś nie wiadomo czy w ogóle dotrwamy do końca akademii. Ale chyba nie powinieneś się tym na razie zbytnio martwić, co? Jak nie zdasz jednej poprawki, to potem masz drugą, a jak i z tą sobie nie poradzisz to przez następny rok będziesz pobierać dodatkowe lekcje z prawa, aby przystąpić do kolejnego egzaminu pod koniec drugiego roku. Strata czasu, bo można by go zagospodarować na lepsze sposoby dlatego też lepiej żebyś zdał już teraz.
Powrót do góry Go down
Haruaki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket110/110Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket110/110Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (110/110)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2018-07-21, 15:02

Dziewczyna z każdą chwilą coraz bardziej zaskakiwała swym bezpośrednim zachowaniem. Niestety stwierdzenie o szlacheckim pochodzeniu jedynie pogorszyło sytuację. Czy nauczyciele myśleli podobnie, kiedy proponowali mu awans... Po plecach Shiro przebiegł zimny dreszcz. Sam nie wiedział czym konkretnie spowodowany. Wreszcie wziął głębszy oddech, aby uspokoić nieco ciało bądź nerwy. Może panienka trafiła w sendo sprawy? Inaczej skąd ludzie wyciągaliby podobne wnioski... Niespodziewanie Kaguya zmieniła temat ich rozmowy. Właściwie chłopak nie miał nic przeciwko wiedzy o pustych albo historii jako takiej. Jednak shinigami mocno przekłamywali niektóre treści, więc stąd wywoływali niechęć w sercu białowłosego...
-Tak szczerze, to nie pamiętam swojego poprzedniego życia. Czy prowadziłem żywot śmiertelnika, a może zagubionej duszy... Niby słyszałem różne opowieści wśród starszych. Niby niektórzy dają sobie rękę uciąć, że jako śmiertelnicy wznosili pałace czy coś podobnego... Mniejsza o to... Powiem na swoim przykładzie. Może lepiej zapamiętałbym prawo, gdyby obowiązywało każdego podobnie. Historia także ma swoje dobre momenty. Jednak przeczytałem kilka interesujących książek, które rzucają nowe światło na wybrane informacje. Wszystko jest potrzebne, ale kiedy niesie za sobą prawdę bądź konkretne działanie. Oczywiście świata nie zmienię, jednak wypadałoby zacząć cokolwiek od siebie. Dlatego proszę ciebie o pomoc...- Shiro czasami gadał bez większego ładu czy składu. Miał jedynie nadzieję, że dziewczyna zrozumie ukryty przekaz. Jeżeli ostatecznie odmówi, to chłopak poprosi o pomoc Ichiro. Mimo wszystko wolałby pobyć z panienką czasami sam na sam. Po prostu chciał wiedzieć co się stało wtedy w bibliotece. Skąd tamte niepokojące wrażenie i te dziwne sny o nieznajomych twarzach. Wreszcie białowłosy westchnął cicho, a następnie spojrzał wprost w błękitne tęczówki koleżanki.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2018-07-23, 16:03

- Mało kto pamięta swój poprzedni żywot - rzekła zgodnie z powszechnie znaną prawdą.
Pod tablicą zostało już tylko kilku maruderów. Reszta odeszła, aby świętować zdane egzaminy i cieszyć się wolnymi dwoma tygodniami bądź by z goryczą zacząć przygotowania na poprawki. Niestety Shiro zaliczał się do tej drugiej grupy i jedyną niewiadomą pozostawał to czy ktoś będzie mu pomagał w kuciu setek przepisów. Po tym, jak Kaguya spojrzała na niego z politowaniem, gdy ponowił swą prośbę, wydawało się, iż będzie musiał szukać pomocy gdzie indziej.
- No dobrze - westchnęła. - Dzisiaj ja pomogę tobie, jutro ty mi. A może rzeczywiście jesteś jakimś zaginionym księciem, to wyciągnę z tego jeszcze większy profit... Także mogę ci poświęcić z dwie godziny przed kolacją i zobaczymy jak to pójdzie. Najlepiej spotkajmy się w bibliotece. Powinien być spokój, bo inni poprawkowicze raczej będą woleli schować się w swoich pokojach niż publicznie przesiadywać w bibliotece, gdzie z okiem jest widok na tereny zielone pełne radości tych, którzy wszystko zdali.
Powrót do góry Go down
Haruaki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket110/110Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket110/110Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (110/110)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2018-07-25, 17:36

Wreszcie jakaś pozytywna wiadomość dzisiejszego dnia. Może przewrotny los obdarzy chłopaka chwilą wytchnienia. Jednak kto tam wie co przyniesie przyszłość... Międzyczasie koleżanka wyznaczyła pierwszy termin spotkania. Gdyby otwartość, jak również przyjacielskość leżały w naturze Shiro, to porządnie by wyściskał Kaguyę. Niestety pan wilk ograniczył się do skinienia głowy pełnego wdzięczności. O ile taki gest mógł tyle znaczyć. "Czy powinienem wspomnieć jej o kwiatach? W końcu obgadaliśmy już większość spraw. Nie może mi zarzucić celowych łapówek... Poza tym kiedyś trzeba wyjść z ukrycia..." Chłopak zachował śmiertelną powagę i spojrzał wprost w oczy koleżanki.
-A mogłabyś mi zdradzić jakie kwiaty lubisz najbardziej? Poprzedni zapas pomału mi się kończy...- Białowłosy prawie szeptał swoje pytanie. Po pierwsze nie potrzebował żadnych świadków. Druga sprawa dotyczyła ogólnego zawstydzenia. Chyba jeszcze nigdy w życiu nie doświadczył czegoś podobnego. No może będąc dzieciakiem, gdy jeździł na świnkach po mieście. Mimo wszystko miał cichą nadzieję, że panienka podtrzyma raz dane słowo. Choć młodzieniec najwyraźniej miał dar komplikowania nawet najprostszych sytuacji...
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2018-07-29, 11:59

Zapanowała chwila ciszy, lecz po niej Kaguya nie zdradziła nic, ani słowem, ani co bardziej frapujące - twarzą.
- Może się tego dowiesz, jak zdasz poprawkę z prawa na jakieś... dziewięćdziesiąt procent - rzekła z najbardziej neutralną miną jaką można było sobie wyobrazić. - Będę już lecieć. Nie spóźnij się tylko na korepetycje, bo drugiej szansy już ci nie dam.
Dziewczyna odbiła się miękko od ściany, po czym lekkim krokiem ruszyła korytarzem. Shiro został szturchnięty w plecy.
- Wooo, to było naprawdę mocne! - Za nim stał Shu i Manabu, którzy najwyraźniej przyczaili się pod tablicą i skrycie podsłuchiwali rozmowę Shirotori'ego. W żaden sposób ich to nie krępowało, a Shu wręcz uśmiechał się szeroko.
- Normalną dziewczynę zwaliłbyś tym z nóg, ale z Kaguiy to jednak twarda sztuka jest. Ja to bym nie miał odwagi żeby taką poderwać. Yhmm... - zrobił zbolałą minę - chyba nie do końca wykorzystałem naszą walkę ze szlachciurami. Po niej miałem wrażenie, że parę dziewczyn spogląda na mnie jakoś tak przychylniej, ale brakło mi odwagi żeby wejść w bliższy kontakt.
- W takim razie co powiecie na drugą taką walkę? - Zaproponował delikatnie Manabu, na co Shu aż przeszedł dreszcz.
- Nie! Drugiego takiego lania nie chcę dostać, a zresztą mam teraz poważniejszy problem. - Pokazał język i mrugnął do Shirotori'ego. - Też nie zdałem prawa, a i historię ledwo co zaliczyłem.
- Ja ledwo dałem radę z hakudą - westchnął Shu. - Ale generalnie jestem zadowolony.
Powrót do góry Go down
Haruaki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket110/110Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket110/110Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (110/110)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2018-08-03, 17:51

Wreszcie nadeszła chwila prawdy odnośnie kwiecistych niespodzianek. Niestety po niej nastąpiło jeszcze większe zamieszanie. Shiro miał wrażenie, że dziewczyna doceniała zostawiane przez niego róże. Czyżby problem leżał bezpośrednio w jego osobie? Może pannica pragnęła ujrzeć przystojnego, barczystego szlachcica o opalonej skórze i oliwkowych oczach... Trudno! Przynajmniej podjął jakiekolwiek próby działania. Całe szczęście, że Kaguya nie zrezygnowała z korepetycji. "Postaram się napisać najlepiej jak umiem... Nie chcę zawieść jej oczekiwać, skoro dała mi minimalny kredyt zaufania. Oby bogini Amaterasu nade mną czuwała! Ogólne rozmyślania chłopaka zostały przerwane przez pojawienie się Shu i Manabu. Najwyraźniej współtowarzysze doskonale wiedzieli kiedy powinni "uderzyć". Mimo wszystko ich tok rozumowania gdzieś tam wewnątrz rozbawił białowłosego...
-Lepiej spróbować niż później czegokolwiek żałować. Potem będziesz siedział i zastanawiał się co by było gdyby. Zresztą ja tylko grzecznie pytałem o korepetycje. Podobno bardzo mało osób zaliczyło egzamin z prawa, a Ichiro zacznie suszyć mi głowę. Chyba, że lubicie słuchać opowieści o łamaniu wszelkich przepisów. No mniejsza... Jeśli zaś chodzi o bójkę. Czyżbyś chciał przetestować swoje umiejętności Manabu-san? Raczej wolałbym uniknąć ponownego starcia. To tylko pogłębia przepaść pomiędzy rocznikami. Szczególnie, że mamy dosyć problemów. Wybraliście już dodatkowe zajęcia?- Chłopak mimowolnie westchnął i spojrzał w kierunku wyjścia. Ciekawe ile jeszcze czasu brakowało do kolacji. Może mogliby gdzieś wyskoczyć w męskim gronie...
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2018-08-05, 11:56

- Tobie to łatwo mówić. - Shu wydawał się zazdrościć Shiro łatwości w nawiązywaniu kontaktów z płcią piękniejszą.
Manabu szybko zaprzeczył przypuszczeniom białowłosego.
- Nie nie, w żadnym razie. Tylko tak żartowałem z tą powtórką walki, aczkolwiek myślę, że w jakiś sposób przygotowuje nas to pracy shinigami. Nie tylko jeśli chodzi o polerowanie zdolności bojowych, ale możemy zapoznać się z emocjami jakie towarzyszą takiemu pojedynkowi.
- I z bólem. Nie zapominajmy o bólu. - Shu pokiwał głową. - Aczkolwiek do niego przyzwyczaja mnie każda ogólnorozwojówka u Mito sensei. Heh, przyzwyczaja... za dużo powiedziane, bo chyba nigdy nie przywyknę do tych serii pompek, przysiadów i brzuszków. Szczególnie pompek.
Shirotori miał jeszcze przed sobą prawie cały dzień. Dopiero co był po śniadaniu i póki co żołądek nie domagał się napełnienia pysznościami ze stołówki. Koledzy nie wystosowali propozycji spędzenia wolnego czasu, także miał dowolność co też z sobą uczynić.
Powrót do góry Go down
Haruaki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket110/110Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket110/110Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (110/110)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2018-08-06, 20:54

Najwyraźniej chłopakom brakowało wyobraźni odnośnie prawdziwej pracy shinigami. Świat poza murami akademii składał się z ofiar, jak również drapieżników. Nie chodziło tutaj wyłącznie o hollowy czy pozostałe zagrożenia. Czasami człowiek człowiekowi potrafił być wilkiem... Mimo wszystko Shiro pozostawił spostrzeżenia kolegów bez jakiegoś większego komentarza. Przecież mieli prawo marzyć o byciu bohaterami. Jeśli zaś chodzi o zajęcia z ogólnorozwojówki, to białowłosy wreszcie przytaknął głową. Przynajmniej w tej sprawie byli zgodni...
-Słuchajcie panowie... Mam do załatwienia jedną rzecz. Jeśli chcecie, to możemy gdzieś wyskoczyć po obiedzie. Uzgodnimy szczegóły w stołówce. Tymczasem zmykam i życzę dobrego dnia kamraci...- Młodzieniec grzecznie się pożegnał, a następnie poszedł w kierunku swojego pokoju. Chciał przetestować jedną, ale ważną rzecz. Przynajmniej dopóki byli wolni od codziennych zajęć. Oczywiście to wykluczało obecność któregokolwiek współlokatora w pokoju... Generalnie Shiro pragnął zabrać "Amulet Kami" do świątyni bogini Amaterasu. Może wtedy zobaczyłby jakieś dobre duchy albo przynajmniej sprawdziłby zasięg tego cacka. Owszem plan stanowił pewne ryzyko, jednak kiedyś białowłosy opuści akademię. I co wtedy? Lepiej wiedzieć z czym się mierzy...
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2018-08-07, 19:04

- W sumie to czemu nie - rzekł Shu, po czym spojrzał na Manabu, który kiwnął głową z aprobata. - No to do później.
Shirotori wyszedł na ulice Seireitei mijając po drodze cieszących się z wolnego czasu studentów. Niektórzy to mieli dobrze, ale z drugiej strony gdyby Hayato wszystko zdał to temat korepetycji z Kaguyą w ogóle by się nie pojawił.

https://bleach.forumpolish.com/t1178p150-ulice-seireitei
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-20, 17:48

Rozległa sala prezentowała się okazale oświetlana blaskiem dziesiątek lampionów. Stoły bogato obsypano naczyniami z najróżniejszymi potrawami. W kącie na podwyższeniu miejsce zajęli muzycy grający na tradycyjnych instrumentach dość smętne jak na okoliczność melodie.
Na szczycie sali za stołem dla największym szych, klęczeli nauczyciele i shinigami. Kisuke dostrzegł dyrektora obok którego siedział mężczyzna w haori, zapewne kapitan piątej dywizji. Po sali przechadzali się studenci i zaproszeni goście. Nie zdążył jeszcze dojrzeć żadnej znajomej twarzy, gdy stanął obok nich kłaniający się w pas sługa zapraszający do stołu z najbardziej szacownymi gośćmi.
- Pragnę zamienić kilka słów z kapitanem Tadashi - poinformował Raidon. - Nie krępuj się jeśli chcesz poszukać znajomych. To może być ostatnia okazja do rozmowy z nimi.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket46/370Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket1847/6190Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-21, 13:34

Przygoda Kisuke odcinek 02#160
Przed pójście na bal, wziąłem ożywczą kąpiel z jedną, z której soli znajdowały się w łazi. Piania i bąbelki, które się od niej wytworzyły były bardzo przyjemne i delikatnie masowały skórę. Następnie skorzystałem z usług fryzjera. Poleciłem mu, aby ogolił mi twarz, przystrzygł włosy i spiął mi większość włosów do tyłu tworząc drobnego kucyka a z przodu pasma włosów opadały na moje skronie. Jak już się ubrałem i wszystko na mnie pasuje, to wybrałem najmniej inwazyjne pachnidło, jakie znalazłem i bardzo delikatnie spryskałem się nimi. Tak przygotowany mogłem się udać z wujem na bal.

Akademia nie szczędził środków i przygotowała bardzo wystawny bankiet, jedyne, do czego można było się przyczepić to fakt, że melodie, który był tam grane, raczej nie nastrajały do zabawy. Ale może później coś się rozkręci. -Dobrze, do zobaczenia przy stole.- Odparłem krótko i na temat wujowi, który ewidentnie coś planował. W końcu, dlaczego chciałby w takim momencie rozmawiać z kapitanem piątej dywizji, która zajmuje się szkolnictwem. Coś czułem, że to może być związane ze mną i moim wynikami. No ale mniejsza to nie jest teraz istotne dla mnie, podszedłem do jednego ze stołów z napitkiem i jedzeniem. Wziąłem sobie jedną czarkę napoju i zacząłem rozglądać się na sali za znajomymi z klasy. Najbardziej zależałoby mi na odszukaniu Toru, Kany, Kumiko albo Takiego. Jak los mi dopiszę to, może już gdzieś stoją w małej grupce. Jeżeli nikogo z tych osób nie zobaczę, to po prostu staram się podłączyć do innych znajomych. Licząc, że może po pewnym czasie nasze grono się powiększy, oby tylko starczyło czasu. Podchodzę do nich i kłaniam się delikatnie. -Siemka, a więc to w końcu koniec tej mordowi.- Uśmiechnąłem się lekko i szczerze. Chociaż jak pomyślałem o końcu akademii, z jednej strony czułem ulgę, ale z drugiej strony lekki smutek. Bo w końcu to tutaj głównie przebywaliśmy przez ostatnie lata, śmialiśmy się, sprzeczaliśmy i razem dorastaliśmy.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-04-26, 17:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-24, 14:40

Nawet gdy rozdzielił się z wujem wciął czuł na sobie spojrzenia. Wciąż trudno było się przyzwyczaić do podobnej popularności, szczególnie, że jego sława nie rodziła się z dobrego źródła. Zabójca ojca, potomek rodu w sekrecie chowany i w dodatku przesiąknięty Rukongai... a może po prostu podziwiali jego piękne kimono i nową fryzurę.
Rozejrzał się i udało mu się wypatrzyć kuzyna, który samotnie podpierał ścianę w pobliżu drzwi jakby lada moment chciał się urwać z przyjęcia. W zadbanej fryzurze i odświętnym granatowym kimonie wyglądał prawie jak nie on, ale wystarczyło rzucić spojrzeniem na skwaszony wyraz twarzy by uzmysłowić sobie, że to stary Toru.
- Nie sądzę żeby był to powód do świętowania - zauważył. - Teraz co prawda nie będą nam zadawać pracy domowej, ale pojawią się dziesiątki nowych sposób w jakich będziemy mogli umrzeć. Nie żeby nie groziło nam to już wcześniej, dzięki wyjątkowym niestaraniom akademii, ale chyba jednak śmiertelność wśród shinigami jest odrobinę większą niż u studentów. - Rozejrzał się konspiracyjnie. - Podobno taki smutny los spotkał tego Shihouina od krzaków. Znaleźli jego pozostałości... cóż, we krzakach. Jak życie taka śmierć... to znaczy nie żeby coś wskazywało na to, że padł z wycieńczenia przez wiadomą czynność, swoją drogą taka śmierć byłaby nawet znośna, więc pewno zadźgały go jakieś zbiry albo zazdrosny mąż... Zazdrosny mąż będący zbirem to też opcja.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket46/370Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket1847/6190Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-24, 18:54

#161
Zabójstwo ojca wyryła na mnie pięto, nikogo nie obchodził fakt. Że to właśnie przez niego dorastałem w rukongaiu i musiałem się kryć, że to on próbował mnie zamordować jeszcze w kołysce. Nigdy nie byłem zbyt popularny, a plotki o mnie bardzo szybko rozchodziły się po akademii. Nie przywiązywałem do tego uwagi i dumniej kroczyłem z podniesioną głową. Widać można przeobrazić Toru, ale on zawsze pozostanie taki sam, nawet nowe szaty i odpowiednia fryzura nie zmienią jego nastawienia. Co było bardzo dobrą wiadomością, ponieważ on nigdy nie udaje tego kim nie jest. Tego mu zazdrościłem, ja aktualnie nie mogłem sobie na to pozwolić. Bo wtedy podcinałbym gałąź, na której siedzę.
- Widać kuzynku nigdy się nie zmienisz.- Uśmiechnąłem się i poklepałem do delikatnie po ramieniu.-Rozchmurz się, daliśmy radę akademii. Dam radę i czynnej służbie. Coś mi mówi, że teraz może być tylko lepiej. Zwłaszcza, że sami wybieramy dywizje. -Kiedy usłyszałem o śmierci tego Shihouina, nie obeszło mnie to zbytnio. Nie cieszyłem się z tego powodu ani nie smuciłem. Nie byłem z nim w żadnego sposób związany, szkoda mi tylko jego rodzinny i bliskich. Bo to zawsze jest cios dla rodu.
-Może tym razem dorwała go jakaś kobieta z mieczem, skoro był z niego takich kochanek. Możliwe, że trafił na jakąś stuknięta, która była zazdrosny zbirem psychopatą.- Zwilżyłem gardło napojem, i spojrzałem na kuzyna.
-Ciągle jest mi trochę głupio, że wszystko było przed Tobą ukrywane, ale w takim przypadku im mniej osób wie tym lepiej. Bardzo Ci też dziękuje, że doglądałeś Daisie. Wiem, że nie przepadasz za świniami.- Dałem kuzynowi czas na przetrawienie tego i odpowiedz. W tym czasie rozejrzałem się po sali jeszcze raz. - Mów co chcesz, ale trochę będzie mi brakowało tego miejsca. No może poza surowymi karami Zoriego i ciężkimi maratonami Mito.- Zaśmiałem się lekko i pochyliłem się bliżej, żeby coś mu wyszeptać.
-Na pewno też masz miłej wspomnienia, zwłaszcza z trzeciego roku i zawodów. Mało osób może się pochwalić spanie w mały namiocie z Kasumouija Kumiko.- Chociaż przy kuzynie mogłem być chwilami sobą i droczyć miedzy nami.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-03-26, 18:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-25, 14:05

Aby rozweselić kuzyna Kisuke musiałby być wybitnym psychologiem. Takim tytułem nie mógł się poszczycić wobec czego aura ponuractwa nie opuszczała Toru.
- Po mnie zgłosi się zapewne tylko czwórka. To dobre miejsce dla takich nieudaczników, jak ja, ale nie żebym narzekał. Przynajmniej nie będą mnie wysyłać na pierwszą linię frontu. Jeszcze bym sobie coś tam zrobił. Skaleczył własną kataną albo coś...
Wzruszył ramionami na podziękowania.
- Prawdę mówiąc twoja świnia nie jest taka najgorsza, chociaż kto wie co roi się tym bestiom w głowie. Słyszałem, że w pewnym rejonie Rukongai popularne było rzucanie przestępcom świniom na pożarcie i podobno świetnie wywiązywały się ze swoich obowiązków.
W przeciwieństwie do kuzyna większość zaproszonych wydawała się z dobrym humorze. Absolwenci pewni swych dobrych wyników na egzaminach świętowali zakończenie zmagań ciesząc się towarzystwem znajomych, z którymi wspólnie wylewali pot i zły przez ostatnie cztery lata. Kto wie ile mogło upłynąć czasu nim znów się spotkają w podobnym gronie.
- No tak. To rzeczywiście można uznać za moje największe osiągnięcie w akademii - przyznał bez ironii. - Zawsze jakieś miłe wspomnienie zachowam, ale tylko nie mów nikomu, że tak powiedziałem, bo jeszcze uznają mnie za zboczeńca czy coś. Do reputacji nieudacznika się przyzwyczaiłem, ale dewiantem nie chciałbym zostać.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket46/370Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket1847/6190Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-25, 19:03

#162
-Nie przesadzaj, jestem stu procentach pewnych. Że wiele swoich talentów ukrywasz. Nie jestem pewny dlaczego, ale pewnie jest to związane w jakiś sposób z naszą rodziną.- Zmrużyłem oczy i wzruszyłem ramionami. Kuzyn ewidentnie lubi bardzo narzekać, ale to już wiedziałem od dawna. Na zawodach pokazał, że ma kilka asów w rękawie. Tylko trzeba go jakoś zmotywować do działania.
- Pewnie były złe i głodzone, to pewnie dlatego zjadały przestępców. Na szczęście Daisi jeszcze nie zamierza mnie pożreć we śnie.- Przynajmniej taką miałem nadzieje. Ta historyjka będzie mi przypominać, aby przypadkiem nie zapomniał jej na karmić. Widok takiego wydarzenia musiał być bardzo nieprzyjemny. A ja faktycznie nie chciałby się obudzi podczas kiedy świnka lizałaby mi rękę i szykowała się do degustacji.
- Oczywiście, że nie. Przecież Twoja przyszła małżonka mogłaby jeszcze zerwać zaręczyny. Spokojnie twoje sekrety są u mnie bezpieczne. Zresztą to moja reputacja według szkolnego rankingu, jest najgorsza. W końcu nic nie przebije ojcobójstwa i wychowania w rukongaiu. Poza tym też nie brylowałem w nauce, jak przystało na błękitną krew. A na samym początku byłem równie Lewiny co ty albo nawet bardziej. Tylko wizja tego pojedynku jakoś mnie motywowała. - Znowu zrobiłem krótką przerwę i zastanawiałem się. Toru był bardzo ciekawą duszą jak na szlachcica z tak wysokiego rodu. Wiele osób od razu przypina mu łatkę leniwego, a tak naprawdę go nie znają. Może jego lenistwo i niedbalstwo to skuteczny sposób do zaniżenia oczekiwań względem niego.
- Mam nadzieje kuzynku, że raz na jakiś czas zechcesz mnie odwiedzić. Zjemy przyjemną kolację, zapali fajkę i pogramy w shogi. Ostatnio nawet trochę trenowałem, ale jeszcze daleka droga. Żeby dorównać mistrzowi strategii.- Uśmiechnąłem się szczerze i bez podtekstów. Stałem przy kuzynie i cieszyłem się rozmową.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-03-26, 18:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-26, 14:38

Toru spojrzał krzywo na Kisuke.
- Ta. Takie ukryte talenty mam, że jakbym chciał mógłbym od razu starać się o posadę kapitana, ale ze względu na skromność tego nie robię.
Chłopak widział, jak wuj przy długim stole rozmawia z kapitanem V dywizji. Obok siedziała bardzo atrakcyjna blondynka z odznaką porucznika przytoczoną do ramienia. Siedzący niedaleko dyrektor co chwila na nią zerkał. Tego wieczoru fryzurę miał ułożoną w długi czerwony szpic dodający mu przynajmniej trzydzieści centymetrów wzrostu.
- Nie wiem jak będę stać z czasem - przyznał. - Pewno będę musiał zadbać o czystość sedesów z połowy Seireitei, ale jak znajdzie się wolna chwila to wpadnę. W końcu żal byłoby nie zobaczyć rezydencji Kyoraku... hmm, skorzystałeś w ogóle z pozycji szychy w jakiś ciekawy sposób? Nie wiem... założyłeś całą hodowlę świń czy co.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket46/370Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket1847/6190Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-26, 20:16

#163
-Niestety nie zrobiłem nic tak ciekawe, jedynie chciałem, aby pewna mało znana kami dostała swoją piękną kapliczkę. Bo pierwszą zbudowałem własną ręcznie, a nie było to arcydzieło. Zresztą jak na razie dla wielu jest tylko uzurpatorem. Ale gdybyś kiedyś wpadł na jakiś dobry pomysł, na biznes zawsze może go rozważyć. W końcu łącze ze dwie liniej krwi.- Spojrzałem, w stronę wuja i dyrektora. Który ewidentnie coś planował, a dyrektor jak zwykle tylko oglądał się za ładnymi kobietami. W sumie to lepiej, że nie mogłem tu zaprosić Miyuki. Jeszcze musiałbym bronić jej przed obślizgłymi łapaki staruszka.
-Dyrektor dzisiaj nie ma na głowie brokuła, chyba przerzucił się na paprykę. Ciekawe, o czym rozmawia nasz szanowny wuj. Czyżby próbował wyciągać informacje o naszych wynikach. Oby w tym roku nie chciał mi znowu nagadać, że się nie postarałem. Zdradzę Ci pewnie sekret, wuj przed walką powiedział mi kilka miłych słów. Pewnie tylko chciał mnie pokrzepić, ale choć raz widziałem go zatroskanego i miłego.- Krótko powiedziałem i wróciłem wzrokiem do Toru. Nie chciałem, żeby ktoś zauważył gdzie spoglądam. Bo mogło to dać niepotrzebnie materiał do plotek i nowych teorii spiskowych, plotek.
-A co do tych latryn, to raczej bym się nimi nie przejmował. Raczej Raidon nie pozwoli, żeby ktokolwiek noszący nazwisko Kuchikich sprzątał kible. Ale ktoś musi karmić i opiekować się motylami, ale to jest przynajmniej bardzo lekkie zajęcie i czyste tak sądzę. - Próbowałem, chociaż odrobinę polepszyć wizje kuzyna. Przecież jego służba w Gotei nie musi być taka zła.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-27, 14:20

- Gdybym znał się na biznesie to już dawno bym jakiś rozkręcił. - Po chwili z wahaniem dodał. - Kiedyś myślałem, że byłoby fajnie posiadać jakąś małą knajpkę, ale taki interes nie jest dla szlachciców. Mogą czerpać z takich przybytków profity, ale już bezpośrednie zarządzanie to byłby mezalians. Nie żebym się tym przejmował.
Kisuke wiedział, że kuzyn dość często odwiedza Srebrną Czarę. Nie tyle dla ich kuchni, co do jednej ze służek, która wpadła mu w oko.
- E, o wynikach już wie. Mi też udało się wszystko zdać, chociaż ledwo ledwo. Sam wiesz zresztą, że jestem dobry w osiąganiu procenta bądź dwóch nad grubą czerwoną krechą.
Kuzyn ziewnął ostentacyjnie.
- Ach tak, motyle. Rzeczywiście nie jest to najgorsza fucha. Tak właściwie to zostajesz w posiadłości czy będziesz się ubiegać o pokój w barakach siódemki?
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket46/370Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket1847/6190Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-27, 18:13

#164

-Stare tradycje i zasady wiążą nam ręce. Nie pozwalają cieszyć się pełnią życia. Dlatego też małżeństwa z jak oni to mówią... Pospólstwa są nie na miejscu, tylko zapominają o jednej rzeczy. Każdy protoplasta rodu pochodził z gminu, nikt nie rodzi się z cząsteczkami szlachectwa. A nasze dusze w ogóle się nie różnią o duszy zwykłych ludzi.- Westchnąłem lekko z powodu nie mocy. Ponieważ nie mogłem nic zrobić, żeby w jakiś sposób pomóc mu przy obiekcie jego zadurzenia.
-Jeżeli kiedyś potrzebowałbyś wsparcia w czymkolwiek związany ze srebrną czarą. Zawsze Ci pomogę. Nieważne jak absurdalny byłby pomysł.- Kiedy kuzyn wspomniał o wynikach, byłem nieco zaskoczony. Czyżby tylko ja nie znał dokładnie swoich ocen? Niby stryjek mi gratulował, ale czy to sprosta oczekiwania Raidona? Pytałem sam siebie i głowiłem się.
-Zawsze lubiłeś igrać z ogniem. Cieszę się, że tym razem obeszło się bez poprawek. Skoro zna wynik, to po co rozmawia z kapitanem od oświaty i szkoleń?- Pytanie kuzyna przypomniało mi o dylemacie, który od jakiegoś czasu wraca do mnie. Ponieważ decyzja nie należała do łatwych. - To pytanie od jakiegoś czasu mnie męczy, nie do końca wiem co zrobić. Do siedziby oddziału z posiadłości jest bardzo duży kawała drogi, przy aktualnych umiejętnościach nie udałoby mi się codziennie pokonywać takiej odległości. Z drugiej strony stryjek proponował mi dołączenie do ósemki. Dużo osób z rodziny należy do tej dywizji, ale nie wiem, czy chce kroczyć tą samą ścieżką co wszyscy Kyoraku. Wtedy ludzie nie będą zwracać uwagi na moje sukcesy i będą je przypisywać nazwisku i rodzinnie.- Zamilkłem na chwilę i głęboko się zastanawiałem. Po chwili postanowiłem zmienić temat. W końcu nie ma sensu zalewać go moimi problemami. Sam też przecież miał swoje zmartwienia, a ja sobie jakoś poradzę z tym fantem.
- A ty, w jakiej dywizji byś się widział, jak miałbyś wybór. Może chciałbyś należeć do ósemki? Myślę, że może mógłbym coś załatwić, w tej materii.-
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-28, 11:27

- Wiesz zabawna sprawa, bo słyszałem, że tam ten Shihouin głosił podobne tezy. - Po raz pierwszy tego wieczoru kuzyn się uśmiechnął. Trwało to może dwie sekundy, po których powrócił do zwyczajowego ponuractwa. - Nie chciałbym być na twoim miejscu. Prawdę mówiąc to w ogóle najchętniej urodziłbym się w jakiejś porządnej Rukońskiej rodzinie. Oczywiście mówię tu o bliższym rukonie niż dalszym. Zero presji, zero oczekiwań. Proste życie w sam raz dla mnie.
Toru nigdy nie czerpał z dumy bycia Kuchiki. Stanowiło to dla niego bardziej problem niż korzyść.
- A co my możemy wiedzieć o sprawach wielkich tego świata. - Spojrzał na Raidona gawędzącego z kapitanem. - Pewno gadają o jakichś poważnych i przeraźliwie nudnych rzeczach.
Wrócił wzrokiem do Kisuke.
- Ósma dywizja nie jest zła. Można tam się sporo dowiedzieć, a przy tym nie eksperymentują na tobie jak w dwunastce. Mi jednak czwórka w zupełności wystarcza. Ojciec wolałby żebym poszedł gdzieś indziej, bo za samo nazwisko mogę liczyć na kilka propozycji, ale czwórka jest w porządku. W sumie nawet przemawia do mnie idea bycia medykiem. Myślę, że mogę czerpać z tego satysfakcję.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket46/370Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket1847/6190Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-28, 12:31

#165

-Tak? To faktycznie zabawne. Może za szybko go sklęśliśmy?- Ucieszyłem się, na widok tak rzadkiego zjawiska, jakim jest uśmiech Toru. Może ten Shihouin nie była taki zły, ale na pewno wybrał ze środki i sposób przekazu.
-Wiem, co czujesz i porównując życie w rukonie i tutaj, tam było o wiele łatwiej. Nie było może dużych luksusów i dobroci, ale na co komu to wszystko. Człowiek cieszył się z każdego drobiazgu i nikt nie udawał kogoś, kim nie jest. A po wizycie w sali czterdziestu sześciu. Twierdzę, że jakiś powiew świeżości by się przydał i lekkie reformy starych poglądów.- Pojawił się na mojej twarzy lekki grymas na samo wspomnienie tamtego nieprzyjemnego spotkania. Dalej pozostał niesmak, bo zachowaniu kilku radnych i ich słowach.
-Niedługo pewnie te sprawy zaczną i mój umysł zajmować. Obym tylko nie umarł z nudów, pewnego dnia. Mam nadzieje, że nastąpi to później niż wcześniej.- Próbował nie dać poznać po sobie, że ta sprawa w jakiś sposób mnie przerasta.
-Dobrze będzie mieć znajomego medyka, który nie pozwoli mi zginać. Ani nie skorzysta z okazji pozbycia się głowy rodu za opłatą. W zamian ja zadbam, byś nie doznał żadnej szkody, będę twoją tarczą.- Ponownie się ucieszyłem, kiedy Toru wyjawił mi, że bycie medykiem będzie mu sprawiać satysfakcje. Dobrze mieć coś, co sprawia ci w jakiś sposób radość w pracy.
-Pewnie jak dołączę do siódemki, to będziemy mieli okazje raz na jakiś czas spotkać się na misji.-
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-29, 13:02

- Chyba źle się na to zapatrujesz. -Toru pokręcił głową. - To że będę medykiem nie znaczy, że będę dobry w tym co robię, także jak najdzie cię potrzeba na skorzystanie z usług tego typu to odradzałbym moją osobę. Ale tak czy siak pewno rzeczywiście się w końcu spotkamy na nimbie służbowym. Siódemka w końcu lata wszędzie gdzie ją tylko wezwą.
Stali przy wejściu, więc mieli dobry wgląd na to kto wchodzi do środka. Właśnie pojawił się Oomeda w towarzystwie olbrzymiego, pucołowatego mężczyzny podzwaniającego złotymi łańcuchami na przegubach i szyi. Kolega z klasy nie zwrócił uwagi na dwójkę szlachciców i wraz z osobą towarzyszącą ruszył wgłąb sali.
- Królu dusz jak ja się cieszę, że nie będę musiał oglądać niektórych gęb, na które napatrzyłem się, aż nadto przez ostatnie cztery lat - westchnął Toru. - No dalej, już prawie wszyscy są, więc niech ten dziadyga walnie swoją mowę żeby można było iść do domu. Niepotrzebnie tak wcześnie przyszedłem...
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket46/370Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket1847/6190Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-29, 14:22

#166

-Nie przesadzaj, skoro masz zamiar zostać medykiem. To chyba zrobisz wszystko, co w Twojej mocy, aby Twój ulubiony kuzyn nie wydał z siebie ostatniego tchnienia. - Widok Omaedy i jego bardzo dobrze karmionego, chyba ojca. Nie należał do przyjemnych, w końcu on chyba z nikim się tak naprawdę nie zaprzyjaźnił. O ile mnie pamięć nie myli to Tsunoyoshi, nawet nie szanował Sho, który pochodził z rodu Fon. A to było bardzo nie na miejscu, skoro jego ród podlegał im.
-Tu masz racje. Cieszę się, że kilka razy udało mi się utrzeć mu nosa i dalej mniej bawi wspomnienie z obozu. Kiedy wyglądał jak ryba niemogąca złapać tchu. Na pewno nie będę za nim tęsknił i za kilkoma innymi osobami. W naszej grupie było mało życzliwych i szczerych osób.- Nie patrzyłem zbyt długo na nich tak naprawdę to prawie wcale, bo po samym dźwięku złotej biżuterii można było, ślepo postawić kto przyszedł. Tylko oni lubowali się w ostentacyjnym noszeniu kamieni szlachetnych i złocie. Może w ten sposób rekompensowali sobie spasioną tuszę.
-Spokojnie najpierw dyrektor musi się, wy ślinić obserwując panią porucznik. Zaraz pewnie się zacznie, skoro już nawet Omaedowie zdążyli przyjść. A oni z reguły się nie śpieszą.- Stoję przy kuzynie i czekam na rozpoczęcie balu, aby w odpowiedni momencie podjeść do wcześniej wskazanego stolika. Bardzo miło rozmawiało mi się z kuzynek, ale w końcu trzeba zająć miejsca przy stole i coś zjeść. On sam pewnie też zaraz pójdzie zająć swoje miejsce, żeby jak najszybciej opuścić to przedsięwzięcie. Kiedy będą odchodził od Toru kłaniam mu się i dziękuje za miłą pogawędkę.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-03-29, 16:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-29, 15:50

Toru nie miał ochoty na zaprzestanie podpierania ściany i Kisuke musiał sam iść przez salę. W połowie drogi zastąpił mu drogę Taki. Chłopak trzymał misę bulionu, z której pociągał żwawo. Wokół ust miał resztki po jedzeniu, po których można było wywnioskować, iż nie ograniczał się i próbował wszystkiego co na stoły dali.
- Niezła wyżerka, co nie Kuchi... emm, znaczy się Kyoraku. Szkoda, że na co dzień tak nie karmią.
Tymczasem dyrektor w końcu wstał. Uniósł ramiona i zaczął swoją przemowę. Powitał znamienitych gości, absolwentów i ich bliskich. Ogłosił radośnie, że wszyscy obecni zdali egzaminy, a następnie ze łzami w oczach mówił, jak będzie ich mu brakować na akademickich korytarzach, przy czym wzrokiem wyszukiwał co ładniejsze absolwentki. Na koniec życzył im dobrego wieczoru i powodzenia na służbie shinigami.
Wyglądało na to, że właściwa część balu się zaczęła. Taku odszedł do stołów z jedzeniem by uzupełnić zapasy, a także by zwilżyć gardło, bo po mowie dyrektora wypuścił z siebie kilka entuzjastycznym okrzyków.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket46/370Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket1847/6190Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-29, 16:21

#167

Zazdrościłem Takiemu tej swobody i bezmyślności. Nie był niczym skrępowany i mógł zachowywać się naturalnie. Ponieważ zdanie arystokraci i jej intrygi, knowania nie zaprzątały mu głowy. Ukłoniłem się krótko i od razu wyprostowałem. Niski znajomy z irokezem nie żałował sobie niczego, pewnie jutro będzie chory z powodu przejedzenia. Widać nie tylko ja jeszcze mam problemy z nowy nazwiskiem. Miną jeszcze długie lata, zanim ja i inny ludzie przyzwyczaimy się do tego.
-Faktycznie, całkiem dobrze to zorganizowali. Niczego nie brakuje i dusza może jeść, ile zapragnie. Potrawy na szkolnej stołówce, nie umywają się do tych, ale jedno trzeba im przyznać. Potrafiły na różne sposoby, pobudzić organizm do pracy.- Uśmiechnąłem się i przypomniałem sobie, jak czasami dostawaliśmy rozgotowany ryż, bo kucharka się zamyśliła. Nie można było jej mieć tego za złe, w końcu gotowanie dla tylu osób w tak krótki przedziale czasowym do łatwych nie należało.
-Gratuluje zdanych egzaminów i zostania pełnoprawnym shinigami. To była bardzo długa i wyboista droga, ale się udało. O ile dobrze pamiętam, planujesz dołączyć do siódmej dywizji prawda? Prawdopodobnie zostaniemy kolegami z oddziału. A teraz korzystajmy z tej chwili, bo ona jak wszystkie miłe chwile, długo nie potrwa. A nie sądzę by oddziałowa, stołówka podawał lepsze dania.- Poklepałem go po ramieniu. Dyrektor jak zwykle nie zawodził, chociaż i tak byłem zaskoczony, że udało mu się powiedzieć „ich”. A nie coś w stylu „Za wami piękne dziewczęta, przyszłościom dworu czystych dusz”. W drodze do swojego miejsca rozglądałem się za Kumiko. Jeżeli ją wyszukam w tłumie, to zbliżam się do niej i wykonuje ukłon.
-Gratuluje ukończenia akademii Kasumiouja-san. Chociaż dla Ciebie to i tak była formalność, tak samo, jak dla twojego utalentowanego brata. Zdecydowałaś się już jaki oddział, zamierzasz wzmocnić swoja osoba?- Próbowałem zachowywać się, jak najodpowiedniej tylko mogłem, nie wiadomo jak często Raidon na mnie spogląda i obserwuje moje zachowanie. A wolałem po wszystkim nie dostać jeszcze kubła zimnej wody na głowę.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-30, 14:22

Kisuke dość szybko wyłowił wzrokiem koleżankę, która odróżniała się od otoczenia, jak rajski ptak w gromadzie wróbli. Siedziała przy jednym stole z jasnowłosą pięknością, tak do niej podobną, że nie było możliwości by nie były z sobą spokrewnione.
Kumiko przedstawiła koleżankę jako swoją kuzynkę Misaki. Młoda kobieta promieniująca urokiem właściwym dla rodu Kasumi ouji schyliła głowę przed Kisuke.
- Miło cię poznać, Kyoraku-sama. Moja kuzynka wiele mi o tobie opowiadała.
- Tylko troszeczkę. - Naprostowała z uśmiechem Kumiko. - Proszę, przyłącz się do nas i zjedz coś. Mamy spokój, bo mój utalentowany brat uwolnił nas chwilowo od swojej obecności... Och, zamierzam dołączyć do dziewiątej dywizji. O ile oczywiście będą zainteresowani moją osobą - dodała skromnie.
- Tak jak ród Kyoraku związany jest z ósmą dywizją, tak nasz z dziewiątą - wyjaśniła Misaki uśmiechem pokazując dwa równe rzędy białych zębów. - Sama zresztą do niej należę.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket46/370Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket1847/6190Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-30, 17:18

#168

(Odwzajemniłem ukłon Masaki, jeżeli wcześniej tego nie zrobiłem.)

Całe szczęście, że Gentaro gdzieś wybył. Nie jest tajemnicą, że nie przepadamy za sobą, ale to nic dziwnego. W końcu byliśmy rywalami na lekcjach zanjutsu i ścigaliśmy się o pozycję najlepszego w klasie. Nieoficjalnie chyba z nim wygrałem, skoro Sekina-sensei powiedziała, że jestem jej najlepszym uczniem. Spojrzałem kątem oka na wuja, który pewnie dalej załatwia interesy. Sam fakt, że o mnie opowiadała nie był dla mnie szokiem czy nowością. Pewnie ostatnimi czasy, byłem na językach wszystkich szlachciców, ale bardzo byłem ciekawy, o czym dokładnie rozmawiały. Nie mogłem dopuścić się nie taktu i zostawić dwie damy bez towarzystwa przy stole. Jakim wtedy byłbym dżentelmenem, raczej marnym. A nie potrzebowałem dodatkowej złej sławy.
-Oczywiście chętnie dotrzymamy wam towarzystwa. W końcu nie wypada, aby dwie piękne kobiety siedziały same.- Uśmiechałem się, zająłem wskazane miejsce i rozsiadłem się wygodnie. -Oby tylko nie wspomniała jak, widowiskowo wpadłem do dołu podczas zawodów. Bo chyba spaliłbym się ze wstydu. -Spojrzałem na Misaki i jej białe perłowe zęby. Próbowałem rozluźnić atmosferę i przełamać lody. W końcu pewnie było to bardzo śmieszny widok, ale wyczucie czasu było fatalne. - Nie jestem pewny czy takie szufladkowanie jest dobre, ale każda rodzina ma jakieś swoje tradycje. Z tego powodu chyba stryjek będzie czuł się odrobinę zawiedziony z powodu mojego wyboru. Bardziej się widzę w siódemce, aniżeli w ósemce. Wole własnymi siłami zapracować na swój sukces. Ale pewnych problemów nie przeskoczę.- Taki oto właśnie był mój dylemat, położenie rodowej posiadłości i własnego domu. Jednak bardzo słabo wygląda bycie gościem na własnym terenie. -No, ale nie ma sensu teraz o tym myśleć. Ciekawe czy dyrektor zamierza uhonorować na tym balu najlepszych tegorocznych absolwentów? Byłby to bardzo miły gest z jego strony.- Ja nie liczyłem na takie wyróżnienie. W końcu nawet ani razu nie miałem stypendium. Także do elity się nie zaliczałem, raczej do szarego tłumu.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-31, 12:56

Raidon istotnie wciąż gawędził z kapitanem piątej dywizji. Teraz do rozmowy wmieszał się także dyrektor. O tym jak silną wolę posiadał wuj udowadniało to, że potrafił zachować kamienną twarz konwersując z kimś o tak absurdalnej fryzurze.
- Tradycja to jedna rzecz, ale kolejne pokolenia stają się coraz lepsze w wykonywaniu obowiązków ciążących na danej dywizji - zauważyła Misaki.
Mocna woń perfum kobiet mieszała się z zapachami potraw. Kisuke widział na stole misę z bulionem, półmisek krewetek polanych ostrym sosem, garniec ryżu z drobno pokrojonymi warzywami, a także rybne filety natarte ziołami.
- Hmm, ciekawy pomysł, ale raczej do tego nie dojdzie - odrzekła Misaki. - Na moim balu kończącym akademię niczego takiego nie było przynajmniej.
- Może następca dyrektora wprowadzi taki zwyczaj - zastanawiała się Kumiko. - Nie jest tajemnicą, że ma swoje lata. Chociaż wigoru mu wciąż nie brakuje, to wieku nie można oszukiwać w nieskończoność.
- Rzeczywiście stoimy u progu dziejowych zmian - zgodziła się Misaki. - Bo i odnośnie kapitana głównodowodzącego pojawia się coraz więcej pogłosek o emeryturze.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket46/370Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket1847/6190Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-03-31, 17:40

#169

- Masz rację, nie da się zaprzeczyć. Że kolejne pokolenia pokierowane przez starszych, chłoną ich mądrości i doświadczenia.- Poczęstowałem się kilkoma ostrymi krewetkami. Z wilżyłem gardło napoje po przekąsce i ponownie skierował wzrok na rajskie ptaki, aby nacieszy się widokiem. Oczywiście się nie śliniłem ani nic z tych rzeczy.
- Tylko jednak to zabija indywidualność i uczenie się na własnych błędach. Według mnie jest to dość istotna sprawa. Tak jak bycie podobny do pierwszego Kyoraku mi nie przeszkadza, tak nie cieszę się z podobieństwa do mojego ojca.- Tym razem postanowiłem spróbować, ryb natartych ziołami. Normalnie pewnie krewetki by starczyły, ale Taki narobił mi, apetytu chwaląc potrawy. Zacząłem się domyślać o czym, wuj rozmawiał z kapitanem. W końcu pewnie interesuje go fakt, kto zostanie kapitanem głównodowodzącym. Tylko szkoda, że musi to robić na moim balu, ale jak widać interesy nigdy nie śpią.
-Pewnie tylko jego zboczenia, pozwalają mu się trzymać stołka. Każda inna osoba w jego wieku wolałaby pójść na emeryturę, tylko tam nie będzie mógł wlepiać swojego wzroku w młode uczennice akademii shino. Nie zazdroszczę wam dziewczyny, pewnie często patrzą na was mężczyźni pokroju dyrektora.- Na samym końcu postanowiłem spróbować buliony, w końcu moje żołądkowi przyda się ciepła zupa, która pomoże w trawieniu.
-Mam nadzieje, że kolejny dyrektor będzie lepiej dbał o bezpieczeństwo studentów i incydenty. Które miały miejsce podczas naszej edukacji się nie powtórzą więcej.- Skupiłem wzrok na Kumiko. -Podobno ten Shihouin, który zniweczył nasze wysiłki podczas zawodów. Udał się na wieczny spoczynek, niech mu ziemia lekką będzie. Z tej okazji chciałbym wznieść mały toast. Za tych, co odchodzą i nowych, którzy przyjdą.- Wzniosłem nie pewnie swoją czarkę.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Główny Budynek - Page 11 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Główny Budynek - Page 11 Pbucket9000/9000Główny Budynek - Page 11 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty2020-04-01, 10:43

Gdyby jedzenie stołówkowe było tak smaczne, jak to co właśnie Kisuke spożywał, to pewnikiem studenci chętniej chodziliby do akademii.
- Nie da się ukryć, że dyrektor jest dość ekscentryczną osobą - przyznała Kumiko. - Chociaż słyszałam, że pewna uczennica z tego samego roku co my, ale niższej grupy wykorzystała jego... upodobania żeby wyciągnąć dla siebie korzyść. Może ją zresztą kojarzysz, bo to jedna z tych niezwykłych dusz przeklętych czy też błogosławionych przez kami. Kozie nogi i rogi. - Rozejrzała się po sali. - Hmm, chociaż nigdzie jej teraz nie widzę. Prawdę mówiąc dawno już nie rzuciła mi się w oczy.
Rzeczywiście Kisuke również kojarzył tak odróżniającą się od otoczenia osóbkę. Pomimo rzucającego się w oczy biustu wyglądała jeszcze bardzo dziecinnie. Przynajmniej taką ją zapamiętał, bo podobnie jak Kumiko nie przypominał sobie żeby widział ją w akademii już od dłuższego czasu.
Wychylili czarki za pamięć Shihouina, po czym odezwała się Misaki.
- Znałam go. Chodziliśmy razem do jednej klasy i cóż... Shihouin-san był dość barwną postacią o niebezpiecznych poglądach. Już na pierwszym roku zranił innego studenta byakurai, a potem zamiast pokornie prosić o przebaczenie zwyzywał dyrektora, obraził go i wręcz zagroził, że go zabije. - Misaki wyglądała na zażenowaną. - Nazwisko prawdopodobnie uratowało mu życie. Jakimś cudem udało mu się zdać akademię i dołączyć do piątej dywizji.
- Czy jego rodzice nie przygarnęli pewnej nisko urodzonej dziewczyny? - zapytała Kumiko.
- Tak, wygląda na to, że przed śmiercią zdążył postarać się o potomka. To bardzo wspaniałomyślnie ze strony jego rodziców. Wątpię, aby ktoś z naszego rodu przyjął pod swój dach bękarta.
Kumiko potwierdziła to skinieniem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Główny Budynek - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Główny Budynek - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Główny Budynek
Powrót do góry 
Strona 11 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Budynek Główny
» Plac główny
» Rynek Główny
» Główny plac.
» Opuszczony budynek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje