Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.

Go down 
+5
Shadow
Kamys
Ekkusu
Roten Yaiba
Benorn
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySob 3 Sty 2009 - 16:00

Przed sobą widzisz wielki supermarket. Cały biały z czerwonymi literkami TESCO i podkreśleniem niebieskim
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySob 3 Sty 2009 - 16:02

Wchodzę do środka. Szukam stoisk z fasolami w puszce. Patrze jakie mają rodzaje i smaki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySob 3 Sty 2009 - 16:04

Jest sporo fasoli. Chyba każdy rodzaj
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySob 3 Sty 2009 - 16:07

Biorę jedną chilli, jedną pomidorową, i jedną zwykłą, pomidorowo ziołową. Udaję się do kasy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySob 3 Sty 2009 - 16:09

Przed tobą są 2 osoby. Musisz zaczekać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySob 3 Sty 2009 - 16:10

(To chyba oczywiste że czekam nie?)Czekam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySob 3 Sty 2009 - 16:12

(Różni sie zdarzają ^^)

Kasjerka nalicza.
- 50 ryo..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySob 3 Sty 2009 - 16:13

Płacę, po czym wychodzę ze sklepu. Chowam fasolki do plecaka i wychodzę z miasta.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySob 10 Sty 2009 - 22:19

Przychodzę do TESCO aby coś kupić do jedzenia wchodzę do budynku i idę na dział warzywny biorąc kilka jabłek i innych owoców. do tego bochenek chleba...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySob 10 Sty 2009 - 22:51

Poczułeś, że duże reiatsu skupisko reiatsu grasuje po mieście, więc poszedłeś do toalety i wyszedłeś z Ciała. Wyszedłeś przed TESCO a tam hollow szukał przekąski.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptyNie 11 Sty 2009 - 13:36

"Wreszcie się zaczyna!" Powiedziałem chowając jedzenie i pobiegłem na hollow'a wyciągając mojego zanpaktou i wyskakując w górę. Atakuję hollow'a od góry kataną po czym robię obrót i chcę go przeciąć w poziomie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptyNie 11 Sty 2009 - 16:56

hollow machnął swoją wielką łapą i niestety uderzył Cię w bok. Wstałeś. Co dalej??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptyNie 11 Sty 2009 - 19:01

Złapałem się za bok * Teraz byś mógł się pokazać...* Pomyślałem uśmiechając się i ruszył na przeciwnika wyskakując i markując cięcie od góry i szybko dochodzę do niego i przebijam kataną.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptyPon 12 Sty 2009 - 17:56

Trafiłeś w hollowa, jednak nie zniszczyłeś mu maski a jedynie ją naciąłeś. Hollow się wycofał lecz po chwili wrócił.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptyPon 12 Sty 2009 - 18:51

Spojrzałem na niego i od razu kiedy wracał wyskoczyłem tnąc od góry. Po ataku wykonuję obrót i kopię przeciwnika nogą po tym tnąc mieczem w to samo miejsce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptyWto 13 Sty 2009 - 20:12

Weszła do supermarketu i wyjęła listę zakupów. Po kolei włożyła artykuły do koszyka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptyWto 13 Sty 2009 - 20:34

JUż podchodziłaś do kasy i zobaczyłaś twojego ojca wyglądał na złego
" Tsukasa natychmiast tu chodź.... Dlaczego nie wracasz do domu? "
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptyWto 13 Sty 2009 - 20:45

Lekko zdziwiona jego reakcją-zazwyczaj rozpieszczał ją i był nadopiekuńczy-podeszła do niego wzruszając ramionami.
-Przecież miałam zrobić zakupy...-powiedziała lekko zrezygnowana *zaraz pewnie zacznie płakać i gadać o tym jak bardzo się martwił*-przeleciało jej przez myśl.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySro 14 Sty 2009 - 8:43

" Martwiłem się o ciebie bałem już się, że uciekłaś z jakimś żulem.... ale dobrze, że żyjesz dzięki temu nie muszę się już o ciebie martwić przecież jesteś już dużą. "
Powiedział po czym odwrócił się i poszedł dał ci znak abyś poszła za nim.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySro 14 Sty 2009 - 13:52

Zapłaciła i poszła za ojcem, chodź coś jej nie pasowało...czuła jakby to nie był jej ojciec...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySro 14 Sty 2009 - 16:54

Poszłaś za ojcem i poszliście do kręgielni...(sorry, ale brak weny:P)

------------------------------
//Jeżeli dobrze myślę to mam odpisać kei'owi....//

Odskoczyłem od przeciwnika i spojrzałem na hollow'a... " Cholera kolejny! I to widać, że tern drugi jest silny. nie mogę walczyć z obydwoma. " Szybko zaatakowałem pierwszego hollow'a serią cięć dobijam pchnięciem w maskę. szybko się odwróciłem i przyjąłem pozycję tak aby widzieć obydwu przeciwników...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySro 14 Sty 2009 - 17:21

Gdy szła za ojcem stwierdziła, że jest dość późno...i kto normalny wymyśla pójście do kręgielni, kiedy trzeba iść do szkoły...wcisnęła ojcu siatkę z zakupami i pobiegła do szkoły...chodź i tak już spóźniła się na pierwszą lekcje...

Karakura->inne->szkoła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySro 14 Sty 2009 - 19:28

do Falara:

Udało Ci się zabić hollowa

+1 siła +1 zręczność

Wróciłeś do TESCO, wszedłeś w swoje ubranie, zapłaciłeś za jedenie i wróciłeś do Domu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySob 17 Sty 2009 - 14:59

Mina Kaina spoważniała . Szybko odezwał się Yaru wejdź do Gigai i znajdź jakieś lokum w wschodniej części karakury , ja się zajmę zachodnią Jego głos nie tolerował sprzeciwu . Zanim wszedł w gigai zwiększył swoje reiatsu i wskoczył na dach jednego z większych sklepów .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySob 17 Sty 2009 - 15:03

-czekaj-krzyknęła-... lepiej będzie jak zamieszkamy razem a nie powiedzieli nam którą cześć miasta mam patrolować-powiedziała pewnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySob 17 Sty 2009 - 15:07

Może i według ciebie lepiej , lecz to nie byłoby zbyt mądre , jeżeli wykryliby jedno z nas to drugie również by umarło . Przykładowo ktoś dowiedziałby się gdzie mieszkamy to byśmy oboje zgineli. A po drugie znamy się dopiero 2 dni , a ja nie jestem z tych szybkich .
Chętnie bym z tobą zamieszkał , ale bez przesady
Wytłumaczył jej i zwiększył swoje reiatsu do maksimum (jego celem było zwabienie hollowów z okolicy , gdyż nie dostał telefonu do wykrywania ich . )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySob 17 Sty 2009 - 15:24

-aha to dobra przyjdę do ciebie wieczorem-powiedziała po czym pobiegła w stronę wschodniej części Karakury , a ty wyczułeś jak w twoja stronę zbliża się około 10 pustych
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySob 17 Sty 2009 - 15:27

No to będzie zabawa Krzyknął chłopak . Zmniejszył reiatsu do połowy i zaczął biec w stronę hollowów , trzymając w lewej ręce Say a w drugiej zanpakutou . W najbliższego hollowa staram się uderzyć z doskoku ,wbijając zana w okolice gardła i w razie czego blokując Say nadchodzące ataki .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySob 17 Sty 2009 - 15:47

Zabiłeś tego pustego jednak zobaczył że zostałeś otoczony przez 3 pustych na godzinie 12 8 i 3 (wszystkie były takie same) a do tych dobiega pozostałe 6
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 EmptySob 17 Sty 2009 - 15:53

Wybijam się w stronę jednego z pustych [ przyjmijmy tego na 8] , staram się wylądować jakoś za nim , a w locie przeciąć mu maskę . Jeżeli nie udaje mi się to , próbuje zmiażdżyć mu maskę Say .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.
Powrót do góry 
Strona 2 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Centrum oficerskie
» Mieszkanie na uboczu centrum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Centrum-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje