Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Teren Otwarty za akademią

Go down 
+11
Aoto
Vespaux
Rose Nevermore
Haruaki
Ahito
CZaras
Imperator Kuchiki
Yuzuru Tanaka
Kamys
Izdurbal Tenshi
Roten Yaiba
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-10, 20:44

przybiegłem na trening
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-11, 18:58

Instruktor ustawił kukły i kazał ci ćwiczyć na niej...

(Opisz swój trening)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-11, 21:27

wyciągnąłem najpierw miecz i ćwiczyłem ataki a później bakudou oraz hakudou
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-12, 15:56

// Chodziło mi o coś bardziej dokładnego...//
+1 do zręczności

Skończyłeś trening i przypomniałeś sobie, że masz teraz lekcję w sali nr 6
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-14, 22:33

Tasuki Shiroshi

Shinigami spokojnie przyszedł na teren, rozglądając się po tym co widzi wokół. Jest podekscytowany, ale stara się to ukryć, chociaż stale zaciska lewą dłoń na sai. Czeka na nauczyciela, a kiedy go zobaczy pokłoni się lekko z szacunkiem, mówiąc -Ohayo Gozaimasu, Sensei
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-15, 16:28

Przyszedłeś na teren zewsząd otoczony budynkami. Mimo to był bardzo rozległy. Oprócz ciebie było jeszcze 5 uczniów. Na twój widok nagle rozmowy ucichły. Każdy z nich podszedł do ciebie przedstawiając się. Wszystko było traktowane jak ceremonia. Osoby ustawiły się w rządku i powoli podchodzą, oddają ukłon i przedstawiają ci swoje imiona. Kiedy wkońcu przyszli profesorowie atmosfera jakby się rozluźniła.
*Dzisiaj mamy specjalny trening. Przeniesiemy się na Ziemię. Doniesiono nam, że grupa hollowów pojawi się w mieście znanym jako Karakura. Narazie są stosunkowo daleko od miasta, jednak wolimy zaatakować ich na obrzezach metropolii. Dla bezpieczeństwa my także tam pójdziemy. Nie będzie interweniować póki nie będzie taka potrzeba. Jeżeli będziecie współpracować to nic nie powinno się stać.*- powiedział nauczyciel od walk mieczem, poczym kontynuował- *Planujemy zaskoczyć hollowów za około godzinę, kiedy będą wchodzić do miasta. Każda z drużyn, która składa się z 3 uczni i profesora, zaatakuje w innych miejscach. O swoich partnerach dowiecie się przy starcie. Macie godzinę na zabranie potrzebnych rzeczy. Czy są jakieś pytania?*- zakończył, rozglądając się po grupie w poszukiwaniu ewentualnych podniesionych rąk.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-15, 19:34

Tasuki Shiroshi

Shinigami kłaniał się każdemu uczniowie, odpowiadając standardową formułką i dodając swoje imię. Kiedy usłyszał o planach misji jego ręka momentalnie zacisnęła się mocniej na rękojeści broni. Jego pierwsza prawdziwa walka.

Nie zadawał żadnego pytania. Nie przygotowywał niczego specjalnego, miecz, czyli jedyną potrzebną mu rzecz, miał przy sobie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-15, 19:49

Czas zleciał wam bardzo szybko. Naokoło uczniowie oraz profesorowie biegali w tą i spowrotem, upewniając się, czy na pewno wszystko zabrali. Kiedy nadeszła godzina odejścia, nauczyciele rozdzielili was na grupy. W twoejej drużynie znajdował się chłopak Sasori oraz dziewczyna Yumi. Na waszym czele stał profesor uczący Manipulacji Reiatsu. Kiedy dogadaliście szczegóły, pomaszerowaliście wprost do bramy (zapomniałem jak się nazywa xD) prowadzącej wprost na obrzeża miasta. Najpierw przeszła przeciwna grupa, poczym przyszła wasza kolej. Nagle wszyscy znikliście. Na placu nie było już nikogo.

Przenosimy się na:
Ziemia->Karakura->Obrzeża miasta->Obrzeża
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-17, 15:59

Tasuki Shiroshi

Mężczyzna wyszedł z bramy i ponownie podziękował motylowi. Rozejrzał się, oczekując drugiej grupy. Jeżeli się zjawią odetchnie z ulgą. Zapyta senseia -Czy mamy jeszcze jakieś zadanie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-17, 16:06

*Nie*- powiedział, poczym odszedł z Sasorim. *Pamietajcie, ze nastpene zajecia sa za 2 dni o tej samej porze*- dorzucił jeszcze odchodząc. Rozglądnęłeś się i zobaczyłeś, że druga grupa jest już w całości na placu. Byli oni lekko poobijani, zresztą tak samo jak ty. Wszyscy rozeszli się, a ty zostałeś wraz z Yumi. Podeszła do ciebie poczym powiedziała- *Dobra walka* i także odeszła. Teraz zostałeś już sam. Miasz dość dużo wolnego czasy, więc możesz pójść gdzie zechcesz. Niestety zajęcia w akademii się skończyły więc nie masz co myśleć o nauce (Wink)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-17, 16:18

Zadowlony z rezultatu misji pożegnał się z Yumi, uśmiechając się ciepło. Po chwili zastanawiania się ruszył w stronę centrali leczniczej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-17, 16:28

Noto sie przenosimy xD:
Centrala lecznicza->sala nr 1
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-20, 21:54

Przychodzę tu odpocząć. Kładę się na trawie i oglądam białe, powolnie ruszające się chmury na tle błękitnego nieba.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-20, 21:57

Położyłeś się na trawie i pozwalałeś by czas płynął swobodnie. Minuty przemieniały się w godziny, które spędziłeś na leniuchowaniu i odzyskiwaniu sił. Nic podczas tego się nei wydarzyło, pod wieczór poczułeś jedynie głód.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-22, 12:21

Do Yoshidy

Kiedy po kilku godzinach otworzyłeś oczy zobaczyłeś całkiem atrakcyjną dziewczynę, idącą w Twoją stronę.

Do Ruki

Na trawie leżał jakiś chłopak, wygrzewając się w słońcu. Wydawał się być całkeim sympatyczny.


Opiszcie się sobie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-22, 12:23

Cześć nazywam się Rukia Mam na sobie ( to co w avku ) , mój wzrost to 1,6 m , waga 58 kg , wiek 15 lat , pełne imię i nazwisko : Rukia Hazine , charakter - trochę wredna , uparta , samodzielna. Mam czarne włosy , szczupłą sylwetkę i posiadam dużą inteligencje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-22, 20:50

INFORMACJE

Strój: szata ucznia akademii
Wzrost: 173cm
Waga: 61kg
Wiek: 17
Imię i nazwisko: Yoshida Shihouin
Charakter: Miły pomocny, lecz gdy ktoś mnie wkurzy, jest z nim źle.



- Cześć.
Podniosłem lekko rękę na znak przywitania.
- Jestem Yoshida.
Nie wiedziałem, co mam powiedzieć, więc milczałem.


Ostatnio zmieniony przez Yoshida dnia 2009-01-23, 15:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-22, 21:41

Do Yoshidy I Ruki

Kiedy tak patrzyliście na siebie, nie pewni co powiedzieć usłyszeliście jakiś krzyk, pełen bólu i cierpienia. Po chwili zobaczyliście shinigami padającego martwego niedaleko was, z klatką piersiową rozoraną pazurami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-23, 11:02

Szybko podbiegłam do miejsca gdzie shinigami leżał już martwy Yoshida gdzieś tu napewno jest jakiś hollow rozglądaj się ! Wolnym ruchem ręki sprawdzałam puls Może ... może ten shinigami jeszcze żyje...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-23, 14:21

Wstałem szybko i zacząłem się rozglądać. Spojrzałem raz na leżącego Shinigami, który był poważnie ranny.
*- Jest źle...*
Podniosłem miecz i rozejrzałem się jeszcze dokładniej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-23, 15:09

Nie widzieliście niczego. Rozglądaliście się ostrożnie po otaczającym was terenie, aż po chwili mignął wam biały kolor i usłyszeliście ryk hollowa. Jednak nigdzie go nie było! Niemniej jednak, na skraju waszych zmysłów czuliście to dziwne, obce reiatsu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-23, 15:14

Yoshida znam podstawy Medycyny postaram się go opatrzyć a ty nas osłaniaj ... może gdy uda mi się go obudzić powie nam co go zaatakowało Zaczynam pierwszą pomoc po czym ostrożnie rozglądam się po otaczającym nas terenie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-23, 15:16

- Dobra...
Podszedłem do Rukii i leżącego Shinigami z podniesionym mieczem. Czujnie obserwowałem teren i byłem całkowicie przygotowany na atak.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-23, 21:58

Kiedy pochyliłaś się nad nim, był już martwy. Jego serce zostało przecięte na pół. Po chwili oboje zobaczyliście jakąś sylwetkę hollowa, biegnącą w stronę lasu. Za nim ciągnie się krwawy ślad na trawie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-24, 13:53

Tam on jest tam wbiegł do lasu ! Wykrzyczałam wstając od martwego shinigami Szybko biegnijmy za śladami krwi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-24, 14:20

- No to jazda!
Pobiegłem za śladami krwi z przygotowanym mieczem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-24, 18:39

Ruszyliście tak szybko jak tylko mogliście. Hollow zniknął wam w lesie, ale ślady krwi naprowadziły was na środek jakiejś małej polanki. Tam trop się urywa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-24, 19:55

Tutaj ślad się urywa ... Gdzie on się podział ? Potrafi latać czy co Powiedziałam po czym rozglądałam się po polanie szukając jakiegoś śladu ... trzymając miecz w gotowości. Wolnym krokiem chodzę w tą i z powrotem. Używając mojej inteligencji staram się rozwikłać zagadkę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-25, 21:01

Cóż, sama inteligencja to jeszcze nie wszystko. Przydaje się też szczęście, które miałaś. Po podejściu na środek poczułaś wibracje reiatsu. Dotknęłaś miejsca końcówką miecza i zobaczyłaś, coś na kształt drzwi, wiszących w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty2009-01-26, 11:59

A co to ? ... powiedziałam po czym zaczęłam się przyglądać. Hmm... dziwne Stałam trochę zdziwiona co drzwi robią w takim miejscu.


Ostatnio zmieniony przez Rukia dnia 2009-01-26, 19:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Teren Otwarty za akademią   Teren Otwarty za akademią - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Teren Otwarty za akademią
Powrót do góry 
Strona 3 z 29Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Next
 Similar topics
-
» Teren łowiecki Szerszenia.
» Akademia Policyjna.
» Materiały - akademia shini
» Haruhi Takata [Akademia Shinigami]
» Niten Okamibara (akademia shinigami)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje