Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sala nr. 10 - Dojo

Go down 
+14
Cassie
Ajax
Sanko
Aoto
Haruaki
Toshi Tanaka
Rose Nevermore
Vespaux
Benorn
Kovacs
CZaras
Imperator Kuchiki
Hiro Takemitsu
Izdurbal Tenshi
18 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket9000/9000Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket9000/9000Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-02-19, 22:56

Dziewczęta wspólnie zaczęły pokonywać korytarze akademii.
- Po prostu Sanko? Hmm, dobrze. - Nie wiedzieć czemu dziewczyna wydawała się zakłopotana.
- Ojej, musi ci być bardzo smutno tak bez rodziców. Ja nie wiem co bym bez swoich zrobiła, ale Sanko to bardzo ładne imię. Myślę, że jest urocze - dodała jakby chcąc wnieść nieco optymizmu w konwersację. Trochę jednak mina jej zrzedła, gdy Sanko zaczęła konsumować swoje włosy.
- Emm... tak. No tak... zajęcia są ciekawe, przynajmniej dla mnie. Kontrola reiatsu i kido są ze sobą powiązane i prowadzi je jedna sensei. Hoga sensei jest bardzo miła, nie tak surowa jak sensei od hakudy i wszytko wytłumaczy i pomoże, jak ktoś ma kłopoty. Na zajęciach z kontroli dużo medytujemy, bo to jest dobry sposób na przyspieszenie regeneracji energii i przy tym umysł się relaksuje. Po za tym uczymy się wykorzystywać reiatsu do wzmacniania ciała, ale ty już chyba to umiesz prawda? Widziałam z jaką łatwością przerzuciłaś Takumi-san! - Uśmiechnęła się. - No, a jeśli chodzi o kido, to oczywiście uczymy się kido i jak dla mnie to jest najlepsze! Strzelanie kulami ognia, tworzenie dziesiątek ostrzy czy zrzucanie na pustych wielkich bloków skalnych z nieba jest super! Ekhem, no, ale chyba trochę za bardzo się ekscytuję - dodała ściszonym głosem, gdy jej entuzjazm przyciągnął spojrzenia okolicznych studentów.
Powrót do góry Go down
Sanko


Sanko


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket110/110Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket150/150Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (150/150)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-03-22, 17:07

Sanko słuchała, ponieważ nie miała nic więcej do dodania. Uśmiechała się i cieszyła z entuzjazmu koleżanki, lecz podobnego entuzjazmu w sobie odnaleźć nie mogła. Miała dziwne przeczucie, że nie zrozumie tego przedmiotu. Oraz, że w którymś momencie zaburczy jej w brzuchu.
- Furukawa-san, kiedy jest przerwa na jedzenie?
Było to nieuniknione pytanie po kierunku, który obrały myśli kózki.
- Nie wiem czym jest reiatsu, i czy jest ono smaczne, ale też chcę się nauczyć robić... Jedzenia z tego nie zrobię? Nie jest jedzeniem, prawda?
Dziewczyna przetarła usta grzbietem dłoni. Myślenie o jedzeniu nie skończy się dla niej najlepiej.


[Zawody pierwszaków]
HP = 66/75
PR = 19/70
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket9000/9000Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket9000/9000Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-03-26, 16:45

- Po zajęciach z kontroli i kido będzie dłuższa przerwa obiadowa - odpowiedziała koleżanka. Na moment popłynęła wzrokiem za wysokim młodzianem, który je wyminął. Nie wiedzieć czemu zarumieniła się.
- Smaczne? Jest całkiem smaczne, jak na stołó... co? - Zamrugała spoglądając na Sanko. - Nie. Reiatsu nie można przecież jeść. To w końcu czysta energia. - Zawahała się. - Chociaż w sumie wszystko w Soul society jest stworzone z reiatsu. W tym jedzenie. Mmm, ale nie słyszałam żeby ktoś żywił się surowym reiatsu. Może Hoga sensei będzie wiedzieć coś więcej. O, jesteśmy już na miejscu.
Podeszły do drzwi, przy których koszarowała już grupka z ich klasy. Wśród nich był Takumi, chłopak wykorzystał okazję i podszedł do Sanko.
- Mogę zadać jedno pytanie? - Czochrał się po włosach uśmiechając przy przy tym niepewnie. - Co zjadasz na śniadanie, że masz tyle siły?
- Znowu pytania? - Furukawa zmierzyła Takumi'ego ostrym wzrokiem.
- Emm, no tylko takie jedno malutkie. - Chłopak zmieszał się jeszcze bardziej.
Powrót do góry Go down
Sanko


Sanko


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket110/110Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket150/150Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (150/150)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-03-26, 17:58

- Ooooo! - Ucieszyła się kózka, po czym zmieszała się. - Beee... Kontrola i kido, to dwa osobne zajęcia czy jedno? Już czuję się głodna...
Dotarły pod salę z kontrolą lub kido, sama nie wiedziała co będzie pierwsze. Obecnie zastanawiało ją to czym jest reiatsu. Skoro wszystko jest stworzone z reiatsu, a każda rzecz smakuje inaczej... To czy reiatsu wpływa na smak? Sanko czuła, że odkryła coś wielkiego.
- To jest bardzo mądre Furukawa-san. Powiedziałaś coś bardzo mądrego Furukawa-san.
Opalona dziewczyna popatrzyła się na koleżankę z nieskrywanym podziwem, a przy tym sama kózka wyglądała, jakby zgłębiła tajemnice świata. Usłyszawszy kolegę Sanko odwróciła się w jego stronę.
- O, Takumi.
Przywitała się wciąż zamyślona. Nie pamiętała co jadła na śniadanie. Pamiętała, że zjadła tego...
- Dużo. Dużo rzeczy. Ryż, marchewka i chyba kurczak w sosie... Nie pamiętam ile misek, ale dużo. Jestem mała, ale dużo jem i dużo ćwiczę.


[Zawody pierwszaków]
HP = 66/75
PR = 19/70
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket9000/9000Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket9000/9000Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-03-26, 19:21

- Osobne, ale powiązane ze sobą i prowadzoną przez tą samą sensei. Ze słabą kontrolą reiatsu nie uda ci się rzucić nawet najprostszego zaklęcia. Albo jeszcze gorzej, wybuchnie ci w dłoniach. Słyszałam o paru takich przypadkach, że studenci tracili dłonie. - Sanko szybko wyrwała koleżankę z objęć posępności. - Ech? Naprawdę powiedziałam? - Uniosła wyżej brwi i zamrugała zdumiona najwyraźniej nie zdając sobie sprawy ze swojego geniuszu.
Takumi tymczasem wydawał się zawiedziony jadłospisem kózki.
- Och, to całkiem zwykle śniadanie.
- Jest taka silna, bo jest mieszańcem. - Odezwał się spod drzwi sali chudy chłopak o twarzy nakrapianej czerwonymi krostami.
- Mageyama-san to nieładnie nazywać kogoś mieszańcem! - oburzyła się Furukawa, na co krostowaty tylko wzruszył ramionami.
- To jak mam ją nazywać?
- Och, sensei idzie - odezwał się ten o jajowatej głowie, co żuł brązową masę.
Rzeczywiście korytarzem szła średniego wzrostu kobieta ubrana w mundur shinigami. Z oblicza wydawała się całkiem sympatyczna. Miała trójkątną twarz o długim, lekko zadartym nosie, przez który z jednego policzka na drugi przebiegały piegi. Duże orzechowe oczy odmładzały ją o parę lat, a brązowe włosy związane z niesforny kok, z którego umykało wiele kosmyków, nie ukrywały nieco odstających uszu.
Furukawa i reszta studentów z jej grupy ukłoniła się, na co sensei machnęła ręką.
- No, nie spinajcie się tak. - Uśmiechnęła się. - Macie jeszcze parę minut przerwy. Przyszłam wcześniej żeby zobaczyć kogo to do was przydzielili.
- To... Sanko, Hoga sensei. - Przedstawiła kózkę Furukawa.
- Och? Ciekawe! - Kobieta stanęła przed nimi (Takumi wycofał się w międzyczasie dyskretnie) i ujęła wąski podbródek pomiędzy szczupłe palce. - Nazywam się Hoga Kokoro i odpowiadam za naukę kido i kontroli reiatsu waszej grupy. Hmm, mogę dotknąć? - Zapytała z błyskiem w oku wskazując na rogi Sanko.
Powrót do góry Go down
Sanko


Sanko


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket110/110Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket150/150Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (150/150)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-03-26, 22:49

Rozmowa popłynęła w swoim kierunku. Na uwagę jak ma być nazywana podniosła rękę do góry.
- Po prostu mów mi Sanko!

Przyszła nauczycielka. Sanko wzięła przykład z kolegów i ukłoniła się razem z nimi.
- Dzień dobry Hoga sensei. Ostatnio dużo osób mnie o to prosi, lecz proszę.
Kózka przywitała się oraz pochyliła głowę do przodu, żeby sensei miała uproszczony dostęp do rogów. Jakby wzrost Sanko nie umożliwiał tego od razu.


[Zawody pierwszaków]
HP = 66/75
PR = 19/70
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket9000/9000Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket9000/9000Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-03-27, 16:12

- Dziękuję. - Sensei sięgnęła za pazuchę kimona, pogrzebała trochę, po czym wyjęła okulary o okrągłych szkłach w drucianej oprawce, które założyła na nos nim przystąpiła do wnikliwej obserwacji.
Obeszła Sanko od boku, pochyliła się nad nią, aż prawie dotknęła nosem rogu i przez chwilę trwała tak nieruchomo. Potem wyprostowała się, postukała delikatnie paznokciem w poroże dziewczyny i zamruczała z zadowoleniem.
- Niezwykłe. Pierwszy raz mam ucznia twojego rodzaju. - Znowu stanęła przed Sanko i Furukawą. - Będę mogła czym się chwalić za kilkadziesiąt lat przed nowymi nauczycielami, tak jak teraz starsi mentorzy snują w pokoju nauczycielskim opowieści o swoich najbardziej niezwykłych studentach. No, ale nie skróciłam sobie przerwy tylko po to żeby pomacać cię po rogach. - Zaśmiała się, a śmiech nagle przerwało kichnięcie. - Aapsiik! Och, znowu wiosna. - Siorbnęła nosem. Schowała okulary za pazuchę, a w zamian wyciągnęła chusteczkę, którą wytarła nos. - No tak, sama wiem, jak to być uczniem, który dołączył do akademii już po rozpoczęciu roku. Pewno czujesz się zagubiona, więc jak masz jakieś pytania dotyczące moich przedmiotów do śmiało pytaj.
- Trochę już koleżance wytłumaczyłam, sensei. - Pochwaliła się Furukawa za co otrzymała od nauczycielki łagodne klepnięcie w głowę.
- Tak wiem, jesteś dobrą dziewczynką, Furukawa.
Powrót do góry Go down
Sanko


Sanko


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket110/110Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket150/150Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (150/150)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-03-28, 22:04

Sanko stała nieruchomo, acz oddychała naturalnie. Nie był to pierwszy raz, gdy ktoś chciał się jej dokładnie przyjrzeć. Nauczycielka przypominała jej panią z Czwartego Oddziału, gdzie mieszkała przez miesiąc. Tylko tym razem najwięcej uwagi poświęcono jej rogom. Zawsze to były piersi, rogi, albo racice. Czy coś było z nimi nie tak?
- Na zdrowie.
Rzuciło dziewczę bez zastanowienia. Dotknęła swoich rogów.
- Czy coś jest nie tak z moimi rogami? Ludzie często się nimi interesują. Nimi, albo moimi nóżkami. Albo biustem. Co jest w nich takiego specjalnego?
Pytała bezwstydnie. Najważniejsze pytanie zostawiła na koniec.
- Pani sensei, czy reiatsu jest jadalne?


[Zawody pierwszaków]
HP = 66/75
PR = 19/70
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket9000/9000Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket9000/9000Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-04-01, 16:14

- Och dziękuję. Czasami zastanawiam się czy nie zostałam przeklęta alergią na wiosnę. - Sensei przetarła oko. - Niestety nasza wiedza na temat boskich klątw jest skandalicznie wręcz niska.
Następne słowa Sanko ścięły uśmiech sensei. Kobieta uklękła, tak, że ich twarze znalazły się na tym samym poziomie i położyła dłonie na ramionach kózki.
- Ktoś cię obmacywał? - Spojrzała na zdezorientowaną Furukawę, po czym powiodła wzrokiem po kolegach przy drzwiach sali, co wprawiło ich w nie lada popłoch.
- Nie nie, sensei! My nic nie zrobiliśmy. Furukawa świadkiem, że nikogo nie dotykaliśmy.
- Mówią prawdę, sensei - wyszeptała Furukawa. - Nie widziałam żeby któryś z nich zachowywał się niestosownie. Hmm, znaczy się bardziej niestosownie niż zazwyczaj.
Sensei przygryzła wargę i znowu spojrzała na Sanko.
- Posłuchaj, jeśli ktoś dotknie cię tak, że poczujesz się z tym niedobrze, to od razu kopnij go w ja... w krocze go kopnij i szybko uciekaj krzycząc po pomoc, rozumiesz?
Wstała wciąż spoglądając z troską na Sanko.
- Reiatsu? Oczywiście, że może być jadalne. Shinigami z XII dywizji wykorzystują sprasowarkę energokinetyczną do zagęszczania reiatsu i utwardzania go w formie pigułek. Ale powiedz mi szczerze, czy ktoś tutaj w Seireitei dotykał twoich nóg albo piersi?
Powrót do góry Go down
Sanko


Sanko


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket110/110Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket150/150Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (150/150)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-04-03, 18:54

Sanko nie spodziewała się tej zmiany atmosfery. Zastanawiała się. Czy powiedziała coś złego? Nauczycielka położyła dłonie na jej ramionach. Kózka uniosła ręce i skrzyżowała je przed klatką piersiową, jakby chciała się bronić. Choć na jej twarzy malował się brak zrozumienia zaistniałą sytuacją.
- Beee... Nikt mnie nie dotykał poza panią, u której byłam badana. Zmierzyła mnie i sprawdziła czy jestem zdrowa. Oraz dała mi biustonosz - dziewczyna spojrzała w górę, jakby próbowała sobie coś przypomnieć. Wróciła do nauczycielki. - Powiedziała też, że mam twardą głowę i że mogę tak z głowy komuś. Już kiedyś to robiłam, ale tutaj nie musiałam.
Mówiła prawdę. Nikt jej tutaj nie zaszedł za skórę, ani nie zamierzał skrzywdzić. Przynajmniej miała taką nadzieję. Kózka chwile nie odpowiadała na zadane przez nauczycielkę pytanie. Musiała sobie przypomnieć jak się do niej zwracała. Oraz nabrać odwagi do odpowiedzi.
- Hoga sensei... Czy to jest coś złego? Dotykanie, piersi i nogi?
Dotychczas nie przejmowała się tym. Rozejrzała się niepewnie po kolegach. Czy było to coś złego?


[Zawody pierwszaków]
HP = 66/75
PR = 19/70
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket9000/9000Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket9000/9000Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-04-03, 19:07

Sensei popatrzyła na Sanko jakoś dziwnie. Jakby nie do końca wiedziała z kim właściwie rozmawia.
- Jest to coś złego, jeśli dotyka cię osoba tobie obca bądź osoba przez ciebie nielubiana. Hmm. - Ścisnęła usta. Na czole pojawiła się zmarszczka. - Nasze ciało... jest jak świątynia i za naszym pozwoleniem mogą do niej wchodzić tylko osoby nam bliskie. - Zamrugała szybko. Zaczerwieniła się i szepnęła: - O cholera... to nie miało tak zabrzmieć. - Spojrzała na chłopców i podniosła głos. - Ej, a wam co tak wesoło!
- Nic nic, sensei. Przypomnieliśmy sobie tylko jeden taki dowcip.
Sanko poczuła delikatny dotyk na ramieniu.
- Hoga sensei chciała powiedzieć, że twoich piersi może dotykać tylko twój mąż - rzekła Furukawa, zadowolona, że mogła wytłumaczyć co sensei miała właściwie na myśli.
- Emm, w sumie można tak to określić. - Zgodziła się nauczycielka.
W międzyczasie coraz więcej kolegów i koleżanek docierało pod klasę. Sensei spostrzegając, że przysłuchuje się im teraz pokaźna grupka, podeszła do drzwi i rozsunęła je zapraszając do klasy.
- No dalej. Zaraz rozlegnie się gong, pakujcie się do środka. - Podeszła jeszcze do Sanko. - Chcesz wiedzieć coś jeszcze? - zapytała ściszonym głosem rozglądając się przy tym dyskretnie.
Powrót do góry Go down
Sanko


Sanko


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket110/110Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket150/150Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (150/150)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-04-03, 19:42

Kózka przyłożyła piąstkę do ust i zmarszczyła brwi intensywnie myśląc.
- Nie mam bliskich.
Powiedziała cicho starając się zrozumieć o co się rozchodzi sensei i koleżance.
- ...i nie mam męża... Czyli jestem bezpieczna, tak?
Idea zamążpójścia nie była jej obca. Tylko dlaczego jej mąż chciałby dotykać jej piersi? Postanowiła, że nie będzie drążyć tego tematu.
- Nie wiem po co mąż miałby robić coś takiego. Ale to wszystko... Chyba... Beeee... Dziękuję sensei.
Uśmiechnęła się. Była gotowa wejść do klasy. Tak zrobi jeśli nikt jej nie zatrzyma.


[Zawody pierwszaków]
HP = 66/75
PR = 19/70
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket9000/9000Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket9000/9000Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-04-04, 19:05

Nikt jej nie zatrzymał i razem z resztą klasy wkroczyła do sali.
- Jak masz męża to jesteś bezpieczna - szeptem wyjaśniła jeszcze Furukawa.
Całkiem przypadkowo wzrok Sanko padł na Tanakę, która z grobową miną wskazała palcami na swoje oczy, potem na siebie, a na koniec przejechała paluchem po szyi.
https://bleach.forumpolish.com/t563p240-sala-nr-12
Powrót do góry Go down
Ajax


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket0/0Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket0/0Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-07-13, 17:59

~Haruhi Takata 01~

Na korytarzu Haruhi mijała mnóstwo innych członków swojej klasy. Niektórzy z nich szli w tym samym kierunku co ona, inni zatrzymywali się na środku przejścia, widząc znajomą twarz. Takata szła jednak przed siebie, ignorując kompletnie resztę studentów. Dotarła do sali dziesiątej, czyli dojo. Nie była pierwsza - inne ranne ptaszki czekały już na środku, ustawieni w dwuszereg. Wszelkie kukły treningowe, nieliczne w tej sali stały na jej szarym końcu, najpewniej nieprzydatne i specjalnie zepchnięte tam przez nauczyciela prowadzącego, którego notabene jeszcze tutaj nie było. Doskonała okazja do zdobycia przyjaciół.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Cassie


Cassie


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket61/70Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (61/70)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket63/78Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (63/78)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-07-13, 18:16

Przyszła za wcześnie... Tak też się spodziewała. Nie przeszkadzał jej jednak fakt, że poczeka te kilka, może kilkanaście minut na nauczyciela, zanim zacznie zajęcia. Może nawet ich obserwuje i potem pochwali ranne ptaszki? Tak czy siak nie zrobiła wiele - podeszła do dwuszeregu i stanęła obok jakiegoś innego ucznia w pierwszym rzędzie. Nie rozglądała się po ich twarzach, a po prostu stanęła, wyczekując nauczyciela. Jedyne co ją ciekawiło to jego lub jej wygląd i czego dokładnie będzie chciała ich nauczyć. Oby to było warte przyjścia do Akademii...
Powrót do góry Go down
Ajax


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket0/0Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket0/0Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-07-13, 18:45

Haruhi stanęła obok znacznie wyższego i lepiej zbudowanego, czarnowłosego chłopca. Ten zerknął na nią, po czym odwrócił wzrok w jakimkolwiek innym kierunku. Być może nawet nie chciał się zaprzyjaźnić, albo wyczuł jaki Takata ma do tego stosunek i sobie odpuścił. A może już scena z Akademika zdążyła się rozejść po roczniku? Ponoć ściany mają uszy, a plotki roznoszą się szybciej niż ktokolwiek może to kontrolować... Tuż za nią stanął kolejny - ciemnoskóry oraz fioletowo-włosy chłopak, który uśmiechnął się, gdy wchodząc do sali spojrzał w stronę Haruhi. Może zobaczył kogoś znajomego albo to właśnie widok dziewczyny w jakiś sposób mu się spodobał? Ciężko było stwierdzić. Niedługo po tym do sali wszedł ktoś, kto definitywnie nie wyglądał jak student. Dwumetrowa, czarnowłosa góra mięśni, weszła, posyłając wszystkim dyscyplinujące wszystkim spojrzenie.
-Mito Inohara. - rzucił krótko. -Dla was Inohara-sensei. - dodał. -Zazwyczaj nauczam Hakudy, ale dostałem polecenie prowadzenia waszych zajęć ogólnorozwojowych. Zatem jeśli nie ma sprzeciwu, a możecie mi wierzyć na słowo, że nie ma - będę prowadził na nich dodatkową godzinę walki wręcz, dla tych, którzy są w tyle z tematem. - powiedział, rozglądając się po twarzach uczniów. Wydawał się umieć już po twarzach rozpoznawać, kto będzie miał tę dodatkową godzinę Hakudy. -Myślę, że możemy zacząć od krótkiego sparingu jeden na jeden, żeby zobaczyć kto, co potrafi. Czarnowłosa, jak się nazywasz? - powiedział wskazując wzrokiem na Haruhi.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Cassie


Cassie


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket61/70Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (61/70)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket63/78Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (63/78)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-07-13, 19:55

Haruhi dokładnie na takiego nauczyciela liczyła. Ogólnie uważała, że tylko silni mogą czegoś nauczyć kogoś innego, a Inohara-sensei na takiego właśnie wyglądał. Szkoda tylko, że to w walce wręcz miała się teraz popisać. Gdyby chociaż uczył walki kataną... No, ale cóż. Wezwał ją, więc nie miała wyboru jak stanąć na baczność, odpowiedzieć i dać z siebie dwieście procent.
-Haruhi Takata. - odparła krótko, czekając na to co dalej ją czeka. Sparing - to wiedziała, bo Inohara-sensei już to zapowiedział, ale czy to on będzie jej przeciwnikiem? Jeśli tak to zostanie sprowadzona do parteru w ułamek sekundy. Nauczyciel przewyższał ją nie tylko umiejętnościami, ale i tężyzną fizyczną. Oby jej sparing partnerem był ktoś z klasy i to najlepiej jakaś dziewczyna... żeby były równe szanse chociaż na tym poziomie.
Powrót do góry Go down
Ajax


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket0/0Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket0/0Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-07-13, 21:44

Mężczyzna zmierzył dziewczynę wzrokiem, jakby próbował określić do jakiej ligi wagowej się zalicza. Być może myślał, że stwierdzi czy ma jakieś doświadczenie w walce wręcz... jakiejkolwiek sztuce walki. Później zaczął jakby "skanować" resztę grupy szukając godnego przeciwnika.
-Wyjdź na środek. - powiedział Inohara. -Ty i ten kolega za tobą, co ci się tak przygląda. - dodał, uśmiechając się pod nosem.
-Kizuna Shihouin. - powiedział, chłopak nim nauczyciel zdołał zapytać.
-Dobra, Shihouin. Ty też na środek, wy będziecie pierwsi. - powiedział Inohara, dając reszcie ruchem ręki, żeby zrobili miejsce kombatantom. Nie było, na podłodze żadnych mat, więc upadek na pewno będzie bolesny. -Walczycie do pierwszego obalenia. - dodał nauczyciel, samemu robiąc miejsce dwójce studentów. Kizuna, który stanął naprzeciw Haruhi ukłonił się uprzejmie, jakby próbował w ten sposób powiedzieć "Powodzenia". Pora zatem pokazać na co ją stać.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Cassie


Cassie


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket61/70Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (61/70)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket63/78Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (63/78)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-07-13, 22:23

Haruhi, gdy tylko usłyszała polecenie, od razu wyszła na środek i grzecznie czekała na dalsze polecenia. Cmoknęła z lekkim niezadowoleniem, gdy usłyszała, że musi walczyć z chłopakiem, ale jeszcze bardziej zirytował ją komentarz dotyczący przyglądania się. "Jeżeli liczy na przyjaźń, albo coś w tym stylu, to chyba się bardzo przeliczy... Może zacznę od skopania mu tyłka?" - pomyślała, lecz ta druga część wydawała się znacznie bardziej odległa, niż cała reszta. Nie problem odpowiedzieć "nie", gdy ktoś coś proponuje, ale co innego pokonać na gołe pięści kogoś najpewniej silniejszego od siebie. Chociaż, nie musi go pozbywać przytomności, ani tym bardziej zabijać (nie ważne jak bardzo by chciała, za to "przyglądanie się"). Wystarczyło, że go powali! Pewnie jest znacznie silniejszy, fakt, ale może Haruhi uda się coś wykombinować? No cóż, w każdym razie nie odwzajemniła ukłonu, tylko zacisnęła pięści i umieściła je między dolną szczęką, a obojczykiem. Z pierwszym ruchem czekała jednak na przeciwnika. Panie przodem.
Powrót do góry Go down
Ajax


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket0/0Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket0/0Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-07-13, 22:56

Kizuna przez chwilkę obserwował jej postawę. Oboje natomiast stali w bezruchu przez dobre kilkanaście sekund, aż wreszcie chłopak wykonał pierwszy ruch, wymierzając prosty cios prawą ręką. Co prawda spotkał się z gardą dziewczyny, lecz był wystarczająco silny, by zepchnąć ją kilka kroków do tyłu, a także nieco opuścić ręce. Brak doświadczenia w walce wręcz oraz znaczna różnica w sile, sprawiła, że złamanie gardy Haruhi wymagało od Shihouina zaledwie jednego ciosu. Ręce również mocno poczuły ten atak, lecz nie był on ostatnim. Kizuna całkiem sprawnie objął dziewczynę nieco ponad pasem i pchnął przed siebie, kierując ją również na dół. Sekundy później Takata leżała obalona na parterze, z niemiłosiernie bolącą ręką. Porażka była wyjątkowo sromotna.
-Wybacz. - powiedział Kizuna. -Mam nadzieję, że nie bolało za bardzo. - dodał, podając dziewczynie rękę, żeby pomóc jej wstać.

[-9 PŻ]


Ostatnio zmieniony przez Overwatch dnia 2019-07-14, 13:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Cassie


Cassie


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket61/70Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (61/70)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket63/78Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (63/78)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-07-13, 23:29

To było szybkie. Trzeba było przyznać, że Kizuna wiedział co robi, czego Haruhi nie mogła powiedzieć o sobie. Zaczęła żałować, że tak go zlekceważyła (i obraziła w myślach). Z drugiej strony, pewnie takiego wyniku każdy obecny na sali się spodziewał. Nie miała jednak ochoty na żadne nieuprzejmości w stronę Shihouin'a... po swojej tak druzgoczącej porażce będzie to naprawdę źle wyglądało. Przyjęła zatem pomocną dłoń i podniosła się do pionu.
-Potykałam się mocniej. - nie mogła się jednak powstrzymać, przed złośliwością. Jej duma właśnie leżała w mikroskopijnych kawałeczkach i miała ochotę krzyczeć. Czuła się tak bezsilna, że aż niemożliwie wściekła na siebie. Przyszła do Akademii zyskać na sile, a zaczęła od kompletnej porażki. Pewnie będzie potrzebowała tej dodatkowej godziny Hakudy...
Powrót do góry Go down
Ajax


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket0/0Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket0/0Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-07-14, 14:10

Słysząc słowa Haruhi, Kizuna tylko uśmiechnął się lekko. Może potraktował to jako żart lub taki przyjacielski docinek. Spojrzał również na resztę klasy i zrobił trochę zdziwioną minę, gdy zerknął na całą grupę.
-Świetnie Shihouin. Widzę, że coś tam potrafisz. - powiedział Inohara, widocznie zadowolony. -Nawet cała klasa stoi z rumieńcami na twarzy, więc możesz być pewny, że dobrze ci poszło. - dodał, szczerząc się. Klasa, a w szczególności jej żeńska część faktycznie stała, jakby zawstydzona lub onieśmielona.
-Możecie wracać do szeregu i zapraszam następną dwójkę. - powiedział nauczyciel, na co Kizuna wrócił do grupy.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Cassie


Cassie


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket61/70Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (61/70)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket63/78Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (63/78)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-07-16, 16:23

"Aż tak dobrze mu poszło?" - pomyślała zirytowana. "Niby czym zrobił na nich takie wrażenie? Zrobił jakiś trudny do wykonania ruch?". Wracając do szeregu rozmyślała na temat walki. Wszystko działo się szybko, więc próbowała przypomnieć sobie dosłownie każdy szczegół jaki zdołała dostrzec. Stali przez moment w bezruchu obserwując siebie nawzajem. Ona chciała obrócić jakimś cudem jego siłę, przeciwko niemu samemu, ale nie znała żadnych takich technik. Dopiero teraz zauważyła, jak nierozważna, ryzykowna, a przede wszystkim głupia taktyka. Bezmyślna szarża i wymachiwanie rękami na prawo, i lewo byłoby pewnie znacznie skuteczniejsze. Ale wracając... Kizuna trafił prosto w skrzyżowane ręce, stanowiące jej gardę, przebił się przez nią i objął ją...
"A niech go...!" - zaklęła w myślach. Nauczyciel opacznie zrozumiał zachowanie klasy, która była nieco zawstydzona, bo... bo.
"Ubiję jak psa!" - warknęła, lecz nie na głos. O nie, nie, nie. Zemsta najlepiej smakuje na chłodno, a póki co musi sama taki chłód zachować, przemilczeć co się stało i położyć tego chłoptasia na łopatki trochę później. Póki co trzeba uczestniczyć w lekcji.
Powrót do góry Go down
Ajax


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket0/0Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket0/0Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-07-16, 19:08

Kizuna i Haruhi wrócili do szeregu. Kolejna para również zakończyła swój pokaz bardzo szybko, lecz nastąpiła chociaż wymiana ciosów. Obaj chłopcy uderzyli się po twarzach, po czym drugi wyprowadził drugi cios, tym razem podbródkowy, który sprowadził jego przeciwnika do parteru. Ogólnie na sparingach minęła prawie cała lekcja. Głównie dlatego, że jedna z końcowych walk była niesamowicie wyrównanym pojedynkiem. Jednym z kombatantów była pierwsza osoba w całej Akademii, którą Haruhi zignorowała - Yui Hanayuki. Choć jej przeciwnik, który notabene był przeciwnej płci, a także znacznie przewyższał ją wagowo, ona dotrzymywała mu kroku i rekompensowała braki siły swoją zwinnością. Ostatecznie przegrała pojedynek kondycyjny i znacznie wytrzymalszy chłopak pokonał ją tylko dlatego, że zabrakło jej tchu.
-No dobra, ptaszki. - powiedział Inohara, patrząc na całą klasę. -Powiem tak: nie sądziłem, że to tyle potrwa. Liczyłem, że zaczniemy jakieś podstawy walki wręcz. Jestem szczerze zaskoczony, że niewielu będzie potrzebowało dodatkowej godziny. Kończy się teraz lekcja, ale na szczęście jutro mamy ze sobą dwie godziny, więc myślę, że wtedy wszystko nadrobimy. Możecie póki co się rozejść. Powodzenia na następnej godzinie. - powiedział, wskazując klasie dziurę w ścianie, popularnie nazywaną drzwiami. -Shihouin. Ty zostań, na chwilkę. Ty i Tomoyo. - dodał po chwili, gdy Kizuna próbował opuścić dojo.

[Akcję przenosimy tutaj:] https://bleach.forumpolish.com/t984p30-korytarz
Powrót do góry Go down
Ajax


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket0/0Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket0/0Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-12-25, 22:42

~Niten Okamibara 01~

Niten zastał... około pół klasy. Co prawda było tu wyjątkowo żeńska atmosfera, ale to pewnie przez to, że w klasie jest więcej dziewczyn niż chłopców. Na miejscu póki co było tylko czterech, którzy musieli nudzić się, gdy dziewczyny plotkowały tam między sobą. Gdy zauważyli wchodzącego Okamibarę, podeszli do niego z błyskiem w oku, jakby zauważyli Boga Stwórcę i Zbawiciela.
-Okamibara-san? - powiedział jeden, białowłosy chłopak, wzrostu Nitena. -Chodź z nami i nie zadawaj pytań. - powiedział, zapraszając go z trójką innych kolegów w ustronne miejsce w dojo, z dala od dziewczyn.
-Jak ty to robisz? - spytał białowłosy, gdy już udało im się odejść na bezpieczną odległość.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Ozymandias


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Mg10
Ozymandias


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket70/80Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (70/80)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket65/90Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (65/90)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-12-25, 23:00

Kiedy wszedłem do dojo i zobaczyłem innych chłopaków trochę mi ułożyło. Jednak w momencie w którym do mnie podeszli i pociągneli za sobą tak mnie wryło, że nawet nie próbowałem się opierać. Kiedy padło pytanie, patrzyłem się z niedowierzaniem nie wiedząc o co im chodzi, a w moich oczach można było dostrzec czyste przerażenie. Wyglądałem jak zwierzę zapędzone w kozi róg. Teraz zrozumiałem co czuła Igarashi-san. Szybko się rozejrzałem szukając dogodnego pola do ucieczki. W głębi duszy mając nadzieję że ktoś mnie uratuje. Jednocześnie lekko jąkając się powiedziałem.
-a-a-ale co robię?- Nie byłem w ogóle  przygotowany na taką sytuację. Podeszli do mnie pierwsi. Pytają o sam nie wiem co. Jeszcze to jak się na mnie wcześniej popatrzyli. Boże co tu się dzieję.
Powrót do góry Go down
Ajax


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket0/0Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket0/0Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-12-25, 23:22

Widząc minę Nitena, cała czwórka zrobiła lekki krok w tył, dając mu nieco więcej miejsca.
-Opanuj się, Kagayaki! - powiedział jeden, odciągając białowłosego. -Wybacz, po prostu zauważyliśmy z jaką łatwością nawiązujesz kontakty z dziewczynami.
-Nie tyle zauważyliśmy, co podsłyszeliśmy od dziewczyn. - powiedział Kagayaki. -Igarashi mówiła coś o "porannej wpadce", a Ryukyu o interesującej rozmowie pomiędzy lekcjami o Hollowach. Chcieliśmy po prostu zapytać jak ty to robisz. - wytłumaczył. Zatem Nitenowi została przyczepiona łatka "boga podrywu" wśród chłopców i najprawdopodobniej "kobieciarza" wśród dziewczyn. Po chwili do klasy weszło dwóch innych uczniów, którzy widząc męskie ugrupowanie, momentalnie się dołączyli.
-Co się dzieje? - spytał jeden.
-Okamibara daje nam korepetycje. - rzucił inny. Wyszło z tego niezłe nieporozumienie.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Ozymandias


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Mg10
Ozymandias


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket70/80Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (70/80)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket65/90Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (65/90)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-12-25, 23:45

Popatrzyłem się na nich z niedowierzaniem po czy wybuchnąłem szczerym śmiechem. Nie wiedziałem jak im wyjaśnić, że w zależności od punktu widzenia albo miałem ogromne szczęście, albo wykurwistego pecha. Kiedy przestałem się śmiać popatrzyłem się na nich z lekkim uśmiechem. Nie wiedziałem jak najlepiej im to wytłumaczyć, więc stwierdziłem, że powiem prawdę.
-Najśmieszniejsze jest to, że nie próbuje.- Rozejrzałem się po nich a moje przerażenie momentalnie uciekło. - Przez niemal całe życie siedziałem zamknięty w domu rodzinnym bez jakiego kolwiek kontaktu z światem zewnętrznym. Więc obiecałem sobie że nie będę odostawał w akademii i znajdę przyjaciół . Na Igarashi wpadłem przypadkiem bo nie chciałem się spóźnić na pierwsze zajęcia a z Ryukyu po prostu rozmawiałem. Głównie to zadawała mi pytania a ja odpowiadałem bo to ona zaczęła ze mną rozmawiać, a nie ja z nią . Nie umiem rozmawiać z kobietami, ani trochę. Jestem odludkiem, który całe życie mieszkał w rodzinnym domu i zajmował się umierającym ogrodem. Jeśli chcecie czyichś rad to jestem ostatnią osobą do której powinniście się zwracać. No chyba że nie uważaliście na wykładzie o pustych, w tym wypadku mam skrupulatne notatki i mogę się nimi podzielić. - Zaśmiałem się. - Jednej osobie jestem pewny, że się przydadzą.
Powrót do góry Go down
Ajax


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket0/0Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket0/0Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-12-26, 00:43

W reakcji na śmiech Nitena, otaczający go chłopcu spojrzeli na niego z niemałym zdziwieniem. Mogło się wydawać, że zlekceważył ich prośbę o porady. Nawet dziewczyny obróciły się w jego stronę, wyraźnie zaciekawione tym co się tam dzieje. Ale raczej nic poza tym nie dałyby rady usłyszeć.
Podczas gdy Niten wyjaśniał chłopakom całą tę sytuację, wpatrywali się na niego jak na jakiś boski majestat, absorbując każde słowo, a nawet spójniki, które wypowiadał. Byli jak gąbki wyrzucone na ocean... i wciąż nic do nich nie docierało.
-Serio, nie musisz się nawet wysilać? - spytał Kagayaki, zafascynowany zdolnościami Okamibary. Zupełnie jakby usłyszał tylko pierwsze zdanie wypowiedzi i zablokował przyswajanie informacji na następne części wypowiedzi.
-Czekajcie chłopaki, Okamibara-san chyba nie to miał na myśli... - powiedział drugi, czarnowłosy zapalając małą iskrę nadziei, że Niten nie wysilił się na darmo. -Myślę, że chodziło o to, że tego nie da się wytłumaczyć... Po prostu trzeba zobaczyć i wyciągnąć wnioski. - dodał wniosek, niewiadomo skąd wyjęty. Chłopcy zaczęli rozglądać się po dziewczynach w klasie zupełnie jakby wybierali "cel" dla Nitena...
-Widzisz może tą blond dziewczynę w kręconych bokach? - spytał Kagayaki, sugerując wiadomo co tak, by dziewczyny nie widziały. -Dałbyś radę coś tutaj zdziałać?
Powrót do góry Go down
Ozymandias


Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Mg10
Ozymandias


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket70/80Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (70/80)
Punkty Reiatsu:
Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Pbucket65/90Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty_bar_bleue  (65/90)

Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty2019-12-26, 01:09

Miła postawa i uśmiech wyparowały jak za dotknięciem różdżki. Problemem było to, że wszystko co się potem stało nie miało nic wspólnego z magią. W moich oczach pojawił się morderczy błysk. Pięści lekko się zacisneły. Uśmiech na twarzy Nitena stał się sztuczny, złowróżbny. W środku niego coś pękło. Miał szczerze dość. Czy ci idioci potrafią słuchać i pomyśleć przez chwilę o czymś innym niż o dupach.
-Czego kurwa nie zrozumieliście. - Bardziej wysyczał niż powiedział. - Jak se chcesz z nią pogadać to idź. Ja nie mam zamiaru podrywać żadnej dziewczyny. Nie będę klaunem dla uciechy gawiedzi. Jeśli macie choć trochę taktu i przyzwoitości to się ogarnijcie. Chcecie podrywać dziewczyny droga wolna. Ja nie zamierzam podrywać żadnej dziewczyny chyba że naprawdę będę chciał z nią być. - To że Niten był wściekły powinno być widoczne dla wszystkich dookoła. - Nie jestem żadnym jebanym bogiem podrywu a tamte dziewczyny dopiero co poznałem więc ostatnie o czym bym pomyślał to podrywanie ich. Lepiej się dobrze zastanówcie co zrobicie. Dam wam jedną radę. Jak teraz coś odjebiecie to ciągnąć się to za wami będzie do końca. -  Niten niczym burza nie czekając na odpowiedź którego kolwiek odszedł i postanowił czekać na przyjście nauczyciela na korytarzu pod drzwiami i wejść razem z nim. Oparł się jeszcze o ścianę, powoli się ześlizgując aż opadł na podłogę a następnie przeciągle westchnął.
- Za bardzo się pospieszyłem z tym świetnym dniem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 10 - Dojo   Sala nr. 10 - Dojo - Page 15 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala nr. 10 - Dojo
Powrót do góry 
Strona 15 z 19Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Sala nr 3
» Sala nr 21
» Sala nr 1
» sala nr.2
» Sala 13

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje