Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Park

Go down 
+6
Aoto
CZaras
Ekkusu
Shadow
Imperator Kuchiki
Roten Yaiba
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Roten Yaiba


Park - Page 3 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 3 Pbucket210/220Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 3 Pbucket2225/2250Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-01-02, 13:18

-No... był dziwny typ, który niby zabijał pustych, ale jak ich lider wziął zakładniczkę, to nie przejął się tym i przeciął dwójkę na pół.
Odpowiedział.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-01-02, 13:23

Pewnie lalka jakiegoś Bounto powiedziała najwyraźniej zdenerwowana że ktoś zabił człowieka i to nie był pusty
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Park - Page 3 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 3 Pbucket210/220Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 3 Pbucket2225/2250Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-01-02, 13:36

-Nie wiem, ale jeszcze kiedyś tego pożałuje. Chodźmy do domu.
Mówi i kieruje się w jego stronę.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-01-04, 11:42

Dobrze, ale do domu póki co nie wracajmy powiedziała Ryou uśmiechając się
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Park - Page 3 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 3 Pbucket210/220Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 3 Pbucket2225/2250Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-01-04, 11:47

-Dlaczego?
Spytał się, a chwilę po tym dodał.
-To gdzie mamy iść?
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-01-04, 12:00

No bo jak by to ująć trochę się wygłupiałam z twoimi rodzicami i teraz trzeba posprzątać w domu powiedziała Ryou i domyśliłeś się że ten bałagan musi być ogromny. Twoja koleżanka rozglądnęła się po okolicy i powiedziała nie wiem a po za tym czy w ogóle mamy gdzieś iść przecież tu jest miło
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Park - Page 3 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 3 Pbucket210/220Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 3 Pbucket2225/2250Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-01-04, 12:04

Gdy Ryou przedstawiła mu sytuację stwierdził.
-No faktycznie to lepiej nie wracać.
Zastanawia się, czy jest miejsce, gdzie mogliby się udać.
-To przejdźmy się.
Postanawia pospacerować po parku.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-01-04, 12:32

Spacerowaliście po parku a Ryou zobaczyła śmieci na trawie i wtedy zapytała Czemu ludzie śmiecą w takich miejscach, przecież o wiele przyjemniej tu jest gdy jest czysto po tych słowach podniosła kilka papierków i i wyrzuciła je do kosza
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Park - Page 3 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 3 Pbucket210/220Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 3 Pbucket2225/2250Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-01-04, 13:06

-Bo są leniwi.
Odpowiada patrząc, jak sprząta. Siada na ławce w najprzyjemniejszym miejscu w parku i odpoczywa po niedawno stoczonej walce z pustymi.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-01-04, 13:08

Lenistwo to ie powód by śmiecić powiedziała zbierając śmieci po czym po chwili dołączyła do ciebie. U nas nie ma takich miejsc, jest tu naprawdę pięknie westchnęła Ryou
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Park - Page 3 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 3 Pbucket210/220Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 3 Pbucket2225/2250Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-01-04, 13:11

-Jak to nie? Kiedy nie chce Ci się wstać by wyrzucić coś do śmietnika, który stoi 10 metrów obok, rzucasz to na ziemię. Lenistwo jest powodem.
Uparł się i wytłumaczył. Siedzi na ławce i nic nie mówi dłuższy czas.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-01-04, 13:18

możliwe odpowiedział krótko Ryou i wtedy zaczął wiać zimny wiatr może nie był ona jakiś nadzwyczajnie silny ale zimny i to wystarczyło by na skórze twojej koleżanki pojawiła się gęsia skórka. Ryou lekko się zarumieniła i cicho spytała Mogę się do ciebie przytulić
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Park - Page 3 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 3 Pbucket210/220Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 3 Pbucket2225/2250Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-01-04, 13:20

Roten zaśmiał się, a raczej wybuchł śmiechem. Pytanie o coś takiego było dla niego zaskakujące. Szybko się uspokoiwszy odparł.
-Jasne.
Objął dziewczynę lekko.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-01-04, 13:24

Gdy wybuchłeś śmiechem Ryou od razu powiedziała Co cię tak śmieszy zaraz po tych słowach ty ja objąłeś a ona wtuliła się w ciebie mówiąc Ale przyjemnie
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Park - Page 3 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 3 Pbucket210/220Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 3 Pbucket2225/2250Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-01-04, 13:29

Roten siedzi tak milcząc aż Ryou coś powie, coś się stanie albo minie około godziny.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-01-04, 13:35

Gdy tak siedzieliście na ławce kilka dziewczyn przechodząc koło was komentowało Jak słodko a wtedy czułeś że Ryou na pewno się czerwieni wtedy też zapytała Czemu nie lubisz rozmawiać z rodzicami
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Park - Page 3 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 3 Pbucket210/220Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 3 Pbucket2225/2250Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-01-04, 13:39

Roten chwilę zastanawiał się pozostawiając pytanie Ryou bez odpowiedzi. W końcu jednak jej udzielił.
-Bo mnie drażnią. Poza tym ostatnio nie lubię się zajmować przyziemnymi sprawami.
Potem wstaje.
-Nie traćmy całego dnia przesiadując w parku. Chodźmy gdzieś. Może do wojskowych hangarów?
Zaproponował z lekkim uśmiechem, bo początkowo brzmiało to jak propozycja rozrywki, zaproszenie do jakiejś restauracji, a to była tylko propozycja treningu.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-01-04, 13:42

Ryou jeszcze przez chwile się nad czymś zastanawiała po czym odpowiedziała Jeśli chcesz to chodźmy po tych słowach też wstała z ławki i zaczęła kierować się w stronę waszego miejsca treningowego. Gdy tam dotarliście już panował pół mrok bo noc była co raz bliżej.
______________
pisz tam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-08-24, 13:02

Roten,


Poszliście do parku, była ładna pogoda, ludzi prawie w ogóle nie było. Za drzewa, jakieś 50 metrów za wami wyszedł Gonkuro:
- Czego chcesz, Nymys? Mam dla ciebie kilka minut, a i tak to za dużo.
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Park - Page 3 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 3 Pbucket210/220Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 3 Pbucket2225/2250Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-08-24, 17:45

Roten uśmiechnął się, gdy zobaczył Gonkuro, potem spojrzał na Nymysa i czekał na to, co zrobią. *O, więc znają się.* stwierdził, gdy Gonkuro nazwał rogacza po imieniu - w ten sposób on sam też je poznał.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-08-24, 22:52

Nymys paskudnie się uśmiechnął i zwrócił w stronę Gonkuro:
- Czemu się oddaliłeś i nie wróciłeś w wyznaczonym terminie? Wiesz, że mieliśmy umowę.
- Twoja umowa nie obejmowała tego, że miałem zabić ludzi! - odparł shinigami z oburzeniem - Ty i twoi ludzie szantażowaliście mnie, nie mam zamiaru już dłużej być na usługach kogoś takiego!
- Eh chłopcze, jeszcze wiele musisz się nauczyć
- powiedział pouczającym tonem rogacz - masz chociaż to o co Cię prosiłem ostatnim razem? Dasz mi to i puszczę Cię wolno, serio. Nikt za tobą nie poleci, ale musisz się wywiązać z zadania do końca.

Przez chwilę zapadło milczenie:
- Do czego wam to potrzebne? Widziałem co to potrafi, po co komuś takiemu jak wy taka potężna rzecz? Co wy knujecie?
- Na pewno chcesz wiedzieć? Im mniej wiesz tym przecież lepiej, nie chcesz być w to zamieszany, oddaj i rozejdziemy się w swoje strony.

Gonkuro zawahał się, wyjął jakąś dziwną rzecz, wyglądała dość prosto, jak jakaś tabliczka. Do tego nic nie czułeś z tego:
- Odebrałeś mi to co było dla mnie najceniejsze: dumę z bycia jako shinigami gdy udałem się do was i atakowania zwykłych ludzi oraz miłość gdy zmusiłeś mnie bym zabił ukochaną gdy miała zmienić się w Pustego, teraz ja odbiorę to czego pragniesz, a następnie cię zabiję!

Rzucił tabliczkę do góry i zniszczył ją jakimś zaklęciem, które spowodowało ogięń. Następnie ruszył w waszym kierunku:
- Zejdź z drogi chłopcze, to nie twoja sprawa - powiedział Gonkuro
- Na co czekasz? Ratuj mnie, martwy nic ci nie powiem o tym kogo szukasz - odparował Nymys.
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Park - Page 3 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 3 Pbucket210/220Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 3 Pbucket2225/2250Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-08-25, 12:26

Roten stał sobie obok i słuchał co obaj mają sobie do powiedzenia. Następnie odpowiedział Nymysowi.
- Miałem Ci przyprowadzić Gonkuro martwego lub żywego - przyprowadziłem żywego, ochrona przed nim nie była uwzględniona w umowie. Teraz pospiesz się i powiedz mi co wiesz. Nie ładnie byłoby zginąć - wcześniej nie wywiązując się z umowy.
Stwierdza, on nie wyjął jeszcze zanpakutou, chociaż jest przygotowany do wykonania odpowiedniego, szybkiego ruchu by w razie ataku na niego - obronić się.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-08-25, 16:12

Nymys widocznie przestał zgrywać twardego i stracił zimną krew:
- Dobra dobra, Korim Gauron to człowiek, lat 21, wiadomo że pracuje dorywczo na różnych budowach, zmienia je tak często jak może, do tego uczęszcza do klubu Kendo, ostatnio był ranny, bo walczył z pustym. Jego ataki nie są fizyczne, ale mentalne, dokładnie o co chodzi nie wiadomo. To wszystko co wiem, a teraz może zajmij się nim, chyba nie pozwolisz mi tu umrzeć z jego ręki?!

Gonkuro był już tylko kilka metrów i brał zamach.
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Park - Page 3 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 3 Pbucket210/220Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 3 Pbucket2225/2250Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-08-25, 16:46

*Reszta to nie moja sprawa, nie obchodzi mnie, czy któryś z nich zginie. Ja wywiązałem się ze swojej umowy, podobnie Nymys, więc nic do niego nie mam.*
Zastanawił się i powiedział.
- Jak masz mi coś do zaoferowania, to mogę Cię ochronić.
*Może zarobię?* pomyślał i szybko dodał.
- Przyjmuję gotówkę.
Dorzucił chcąc mu zasugerować, że tym czymś może być nawet kasa. Jeśli Nymys poda satysfakcjonującą kwotę - czyli przekraczającą 800 Ryo lub zaoferuje jakiś wartościowy przedmiot, Roten od razu dobywa zanpakutou wyskakując przed Nymysa i osłaniając go, jednocześnie wyzwala shikai.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-08-25, 17:43

Rogacz zdążył wykrzyczeć:
- Co tylko ze...

i zamilkł, bo ostrze zjechało po nim zostawiając wielką szramę, ciało padło, a oczy wywróciły się do tyłu. Gonkuro zamachnął mieczem strzepując krew:
- Nie jestem twoim przyjacielem, ale twoje materialistyczne podejście nie robi dobrego wrażenia, mam nadzieję, że to zrozumiesz kiedyś.

Schował katanę i wyciągnął dłoń. Wymamrotał jakieś zaklęcie i całe ciało Nymysa stanęło w płomieniach doszczętnie spalając się. Nim zdołałeś cokolwiek powiedzieć on już ci to wyjaśnił:
- To zmodyfikowana dusza, nawet gdybym pokroił ciało na plasterki nic by się nie stało dopóki jego pigułka się nie uszkodzi. A teraz żegnaj.

I zwrócił się w kierunku plaży wolnym krokiem.
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Park - Page 3 Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Park - Page 3 Pbucket210/220Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Park - Page 3 Pbucket2225/2250Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-08-25, 18:11

- Materialistyczne podejście?
Roten zaśmiał się i powiedział.
- Rycerz może pomóc złemu baronowi, jeśli dzięki zbroi, którą kupi za jego pieniądze uratuje więcej istnień.
Była to przenośnia, która obrazowała jego podejście do sprawy - zrobić coś nie do końca dobrego, aby stać się silniejszym, a wtedy uratować więcej ludzi, niż byłoby się w stanie uratować bez tej mocy. Roten również zgadzał się z tezą "cel uświęca środki", bo była według niego logiczna. Na przykład: dlaczego ma nie zabić 2 niewinnych ludzi, jeśli tylko tym sposobem może uratować 5 niewinnych? Taki był jego sposób rozumowania. Chłopak westchnął, zawiedziony, że nie udało mu się zarobić - po czym udał się z lekkim uśmiechem na twarzy z powrotem do sklepu Katriny z nowymi informacjami.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2009-08-25, 20:47

Udałeś się spacerem prosto do domu Katriny przed którym Todo zamiatał miotłą podwórko przed wejściem:
- O przyszedł uczeń, siemka!

<piszemy w Sklepie Katriny>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2010-01-24, 19:34

<Przygoda Pastela>

W świecie ludzi panowała właśnie wiosna i ciepłe słoneczko zapędziło wielu śmiertelnych do parku. Pastel wylądował na zielonej trawce jakieś trzy metry od pięcioosobowej rodziny (rodzice+dwie córki+syn), która wygodnie rozparta na kraciastym kocu raczyła się rozmaitymi łakociami. Pusty mógł robić cokolwiek, w końcu to on był tu drapieżnikiem!

<Wybacz, naprawdę musiałem się spieszyć z tym opisem>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2010-01-24, 19:48

Pastelek wcześniej podziękował koledze wielkim uśmiechem, po czym skaczył do garganty... I zalazł się gdzieś. Nie wiedział gdzie, ale było tu fajnie, słonecznie i było dużo słodyczy. Z chęcią by się teraz wyciągnął na tej polance i poleżał na fajnym słoneczku, ale jako że potrzeba wzywa, a sam i tak ma ochote wreszcie coś zjeść, to postanowił zapolować. Pochodził sobie po polance, gdzie trawka tak śmiesznie łaskotała mu łapki. To było przyjemne, mógłby sobie tutaj zamieszkać. A i mama by była zadowolona! A nie te zimne piaski Hueco Mundo... Wry... No nic, przysiadł sobie na chwilke, przymknął swe piękne oczęta i postarał się wyczuć grupke osób która miała większą ilość rei. Gdy takową znalazł, wyruszył na polowanie. A jeśli nie, to się zadowala pobliskimi ludziami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty2010-01-25, 17:26

Sami ludzie byli tak zwyczajni, że aż nudni a ich dusze wydawały się mieć zbyt małą wartość odżywczą, by stanowić zbilansowany posiłek, którego potrzebuje każdy grzeczny chłopiec. Głupie ludziki zajmowały się swoimi nudnymi, płytkimi sprawami zupełnie nie zdając sobie sprawy z istnienia Pastela i jego mamy...cóż za ignorancja! W pewnej chwili nozdrza Synalka wypełniły się niebiańskim aromatem, który mógł oznaczać tylko jedno-duszę o nieprzeciętnym reiatsu! Wygłodzony chłopiec niemal odruchowo zwrócił łebek w stronę, z której nadlatywał smakowity zapach. Dostrzegł tam wysokiego mężczyznę ubranego w niknące w wojskowych butach spodnie moro i czarny podkoszulek na ramiączkach. Jegomość był postawny, miał krótko obcięte, siwawe już włosy i pooraną bruzdami zmarszczek oraz nierównościami blizn twarz. Nieznajomy uniósł zdobione skomplikowanym tatuażem ramię, po czym wykonał nim zapraszający wymach wyraźnie kierowany do Pastela...samobójca, czy co?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Park - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Park
Powrót do góry 
Strona 3 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Park
» Park
» Park Kinshu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Centrum-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje