Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wewnętrzny świat Tanaki

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-16, 16:55

- Obawiam się, że nie mogę udzielić zadowalającej cię mistrzu odpowiedzi. To druga ja dysponuje tymi wspomnieniami. Ja znam tylko ich urywki. Mogę powiedzieć tylko tyle, że druga ja darzy istotę znaną jako Karas zapiekłą nienawiścią.
Po powrocie oryginalnej Kamagami powietrze stało się chłodniejsze i bardziej rześkie, ku uldze spieczonej skóry Tanaki.
- Nie sądzę, aby było to możliwe, mistrzu. Druga ja ma cię za kogoś kim nie jesteś.
Kamagami zdawała się zirytowana. Rzadka u niej emocja, ale Yuzuru mógł ją doskonale zrozumieć. Sam przecież musiał walczyć o siebie z innym bytem, pomarańczowa Kamagami w pewien sposób przypominała innera, nieproszonego gościa. Pasożyta.
- Zgodzę się, że rozwiązania problemu należałoby szukać w rdzeniu świata, ale... - Spojrzała w bok- ...obawiam się, iż do uzdrowienia mnie potrzebne jest coś więcej, ale ta moc może być dla ciebie mistrzu trudna na opanowania.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/500Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/3906Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-16, 17:37

788

No właśnie, ja też mam tylko skrawki tych wspomnień, a raczej snów, których nie mogę ze sobą połączyć... Wiesz może co to jest dwór przeczystych dusz?
Widać, że Kamagani to również przeżywała, Yuzu mógł zauważyć jej emocje, a to już było naprawdę coś. Zawsze była stonowana i spokojna.
Wiem, że ta sytuacja może być dla Ciebie trudna, ale zobaczysz, że uda nam się jakoś wybrnąć. To znaczy? Za kogo mnie uważa?
Widać, Tanaka miał podstawy, żeby nie rozumieć pomarańczowej Kamagani. Będzie trzeba jej do jakoś wytłumaczyć. Co by nie było, druga strona Kamagani również nie lubiła białego Yuzu, a to już, jakby na sytuacje nie spojrzeć, było dobre.
Żadnego ale.
Przerwał jej zdanie.
Jeżeli jest szansa, że mogę Ci pomóc to ją wykorzystam. Możesz dać mi wskazówkę, gdzie powinienem zacząć? Od których drzwi? Wyruszę natychmiast, nie ma co zwlekać.
Uśmiechnął się ciepło. Kamagani tyle razy mu pomagała, więc on tym bardziej musiał jej pomóc. Była jego najwierniejszą i najlepszą przyjaciółką, która zna go lepiej niż ktokolwiek inny.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-16, 17:59

- Dwór przeczystych dusz to białe miasto Seireitei - wyjaśniła Kamagami. - Niestety nie wiem o kogo chodzi mojej drugiej ja. Znam tylko jego imię - Yuudai. Coś ci to mówi, mistrzu?
Przez chwilę Kamagami przyglądała się Tanace bez słowa, aż z wahaniem zaczęła mówić.
- Moc, o której mówię pochodzi od białych płomieni. One oczyszczają i leczą. Nie jestem pewna czy moje myślenie jest właściwe, ale białe płomienie mogłyby uwolnić mnie od mojej drugiej ja. Wybacz mi jednak mistrzu moje słowa, lecz opanowanie tej mocy może ci przynieść wiele trudności. Musiałbyś pokonać niepokój twojego ducha i poskromić żądze.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/500Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/3906Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-16, 18:31

789

Hmm... Też nic mi to nie mówi, poza tym, że kiedyś pomarańczowa Kamagani się tak do mnie zwróciła.
Stał w ciszy, ważąc słowa kobiety. Faktycznie to może, być bardzo trudne zadanie, Tanaka jednak miał skłonności barbarzyńskie, kiedy już się mocno wkręci... Jednak nie mógł się poddać tylko dlatego, że będzie to trudne.
To znaczy, że pomarańczowa Kamagani wtedy by znikła?
Był ciekaw, czy sytuacja jego zanpakutou jest taka sama jak jego. Gdy pokonał innera to on nie zniknął, tylko jego wpływ się zmniejszył. Czy to znaczy, ze druga Kamagani, również zostanie zepchnięta na margines i będzie mógł korzystać z jej mocy?
Jeżeli nie spróbuję to się nie dowiem. W takim wypadku muszę udać się do złotych drzwi, aby lepiej poznać tę stronę. Czas najwyższy, abym w końcu zrobił coś dla Ciebie, a nie tylko brał.
Powiedział z uśmiechem na twarzy. No to postanowione, czas się zmierzyć z samym sobą, ze swoją lubością do żądzy.
No to ruszam.
Powiedział z entuzjazmem i ruszył w stronę głównego drzewa, żeby potem wejść do środka i przekroczyć złote wrota.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-16, 22:19

- Tego też nie jestem pewna, ale posłużenie się białymi płomieniami to jedyny pomysł jaki przychodzi mi na myśl.
Kamagami zdawała się niezadowolona, że może przedstawić Tanace jedynie domysły. Blask zanpakuto gorzał niespokojnie.
- Powodzenia mistrzu.
Płatki sakury zawirowały po raz kolejny zabierając ze sobą gdzieś Kamagami.
Yuzuru mógł delektować się spokojem alejek sakury podczas wędrówki do centralnego drzewa. Doprawdy trudno uwierzyć, że tak idylliczny świat mógł zrodzić się w sercu takiego miłośnika walki i przelewu krwi jakim niewątpliwie był Tanaka.
Po kilku minutach dotarł do celu. Bez problemu przeszedł przez korę i znalazł się wewnątrz drzewa, gdzie znajdowała się dwustronne drzwi - z jednej strony srebrne, z drugiej złote. Tanaka otworzył te drugie i bez lęku przekroczył kurtynę białych płomieni.

***

Wystarczyło spojrzenie na wielkie słońce i różnobarwne chmury, aby Tanaka poczuł jak wypełnia go pozytywna energia. Nie mógł powstrzymać uśmiechu jaki sam z siebie pojawił się na ustach. To miejsce było przepojone niezwykle ożywczą aurą, którą tym razem mógł cieszyć się w całości. Tak, kiedy ostatni raz tutaj trafił zdecydowanie nie mógł pozwolić sobie na luksus podziwiania widoków.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/500Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/3906Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-17, 00:43

790

Przechodził między alejkami, podziwiając piękno własnego świata. Tanaka szanował i wielbił naturę. Była ona przykładem harmonii i równowagi. Potrafiła dysponować tak prawami natury, żeby wszystko było w idealnych proporcjach. Yuzu musiał nauczyć się tego samego, dozować swoje emocja w taki sposób aby być w równowadze, musiał zepchnąć na bok barbarzyństwo i otworzyć się na spokój. Musiał to potrafić, wierzył, że jego wewnętrzny świat jest odzwierciedleniem duszy, więc musiał mieć w sobie ten spokój. Z pewnością jest on ukryty głęboko i właśnie dlatego zmierza teraz do złotych wrót, aby znaleźć sposób by przywołać ten stan.

Świat za złotymi wrotami był wręcz przesadni naładowany pozytywną energię, która spowodowała, że od tak zaczął się uśmiechać. Może, jeżeli będzie dłużej przebywać w tym miejscu, to również oswoi się z tak promiennymi uczuciami. Do tej pory nie poznał ich tak bardzo, a teraz chciał to zmienić. Będąc wręcz naćpanym tą energię, nucił coś pod nosem, patrzył w niebo, i kręcił się wokół własnej osi z rozłożonymi ramionami na boki. Jednak po chwili przestał, zdając sobie sprawę, że nie ma tyle czasu na taki relaks - czekają na niego w zewnętrznym świecie. Ruszył przed siebie "optymistycznym, żywym krokiem" udając się na poszukiwanie Kamy. Świetlisty chłopak będzie musiał dać mu wskazówki, w jaki sposób może opanować moc białych płomieni i nadzorować jego próby. W sumie do tej pory nie miał okazji trenować pod czujnym okiem własnego zanpakutou, gdy tutaj bywał zawsze tylko walczył, albo rozmawiał. Teraz trzeba to zmienić i razem z zabójcą dusz.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-18, 21:46

Tanaka nie musiał szukać ognika, ognik znalazł go sam. W czasie gdy Yuzuru niczym dziecko kręcił się niczym wiatrak, obok pojawiła się kulka białego ognia, która zaczęła krążyć wobec Tanaki.
- Łoo, fajna zabawa co? - Rozległ się rozentuzjazmowany głos. - Prawie moja ulubiona, ale woli jednak wlatywać i wylatywa do słońca.
Mówił pospiesznie, aż zdarzało mu się połknąć końcówki słów.


Ostatnio zmieniony przez Kuchiki Kyosuke dnia 2016-01-19, 13:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/500Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/3906Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-18, 21:57

791

O witaj Kama.
Przywitał się przyjaźnie.
W sumie to masz rację.
Sam się dziwił swojej odpowiedzi, w innym miejscu pewnie wydałoby się to dla niego bardzo dziecinne, ale urok i energia tego miejsca zupełnie zmieniły jego postrzeganie. Przytaknął tylko na wieść o lepszej zabawie.
Chyba wiesz czemu tu jestem, prawda?
Zapytał wprost. Aż mu było trochę przykro, ale tylko przez chwilę, że przybywa tutaj tylko i wyłącznie wtedy kiedy czegoś potrzebuje. Musi koniecznie częściej przychodzić do swojego świata, żeby spędzać czas ze swoim ostrzem.
Chciałbym z Tobą potrenować, myślę, że może to być świetna zabawa!
Tanaka również był nad wyraz entuzjastyczny. Nigdy nie był taki, beztroski? Tak to chyba dobre określenie. Jednak w tym świecie może robić co mu się żywnie podoba, nie martwiąc się, że go ktoś ocenia.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-19, 13:26

Zaiste świat za złotymi drzwiami potrafił wywołać uśmiech na twarzy nawet największego ponuraka. Przydałoby się żeby podobna kraina istniała gdzieś gdzie wszyscy mieliby do niej dostęp ażeby w życiu ludzi pojawiło się więcej energii i optymizmu.
- Eee, no tak! Jasne, że wiem! Chcesz nauczyć się mojej mocy i to jest superowo!
Kama pozostawał w ciągłym ruchu. Latał nad, obok, a nawet między nogami Tanaki, tak że trudno było nadążyć za nim wzrokiem.
- No to tego... jak chcesz się nauczyć, to pierw musisz mieć dobre myśli, ale takie bardzo dobre! Najlepsze jakie tylko możesz!
Ciepły powiew popieścił lico Tanaki przynosząc ulgę spieczonej aurą Kamagami skórze. Nie dość, że miejsce to oddziaływało na emocje, to jeszcze panujący klimat wydawał się najlepszy z możliwych.
Delikatne ciepło i dużo światła. Miła odmiana od chłodu i deszczu, z którymi Yuzuru zmagał się ostatnio.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/500Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/3906Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-19, 14:12

792

Widzę, że również się cieszysz z tego powodu.
Odpowiedział, starając się nadążyć wzrokiem za jego ruchami, co było naprawdę trudne.
Najlepsze, jakie mogę mieć?
Powtórzył w zamyśleniu. Nie miał wiele takich myśli, które wzbudzały w nim radość. Dlatego łatwo je zapamiętał, ale czy miały one wystarczającą moc, aby zapanować nad białymi płomieniami?
Zamknął oczy i przypomniał sobie te chwile, gdy poznał imię swojego zanpakutou. Ten moment, gdy Kamagani położyła dłoń na jego klatce piersiowej, kiedy mógł poczuć jej ciepłą i spokojną energię. Przypomniał sobie również, moment gdy ta rozproszyła się i przeniknęła w jego ciało, pozwalając mu osiągnąć nieskazitelny stan harmonii. Tak to była jego "najjaśniejsza" myśl.
Otworzył oczy i spojrzał na Kamę. Czy to było wystarczające?


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-19, 19:45

W wypełnionym przemocą i bólem życiu Tanaki niewiele było chwil, które można uznać za czysto szczęśliwe. Niemniej jeśli poznanie imienia zanpakuto nie było dość dobrym wspomnieniem, to czy Yuzuru w ogóle takie posiadał?
Poczuł ciepło na sercu, gdy przywołał w myślach chwilę, gdy zdobył zaufanie swojej towarzyszki. Tak, niewątpliwie dokonał dobrego wyboru, lecz czy to wystarczy?
Gdy otworzył oczy odruchowo cofnął głowę bowiem Kama zawisł tuż obok nosa Tanaki.
- Już pomyślałeś? Bo w sumie zapomniałem o jednej rzeczy wspomnieć, wiesz? No bo tego, wpierw musisz przywołać swój miecz! Albo i nie? Eee, jak to szło...
Skonfundowany Kama zaczął robić powolne kółka wokół Tanaki, który dostrzegł, że wywołanie wspomnienia do czegoś doprowadziło. Mianowicie dłonie Yuzuru lizały białe płomienie. Zupełnie jakby wylał trochę alkoholu i go podpalił.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/500Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/3906Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-19, 20:02

793

Oj Kama, Kama...
Zaśmiał się krótko, puszczając swojemu zanpakutou oczko. Bardzo ucieszył go również fakt, że białe płomienie pojawiły się. Czuł bijące od nich, bardzo przyjemne reiatsu.
Rozbłyśnij Kamagani
Uwolnił swoje shikai i znowu zamknął oczy. Ponownie powrócił pamięcią do tych samych wspomnień oraz jeszcze innych. Do czasów, gdy mieszkał w dziczy, kiedy mógł oddawać się medytacji i treningom hartującym ciało i ducha. Pamiętał też o Mizuri, z którą tyle czasu żył i była wtedy dla niego bardzo ważna. Teraz sytuacją się nieco skomplikowała, jednakże te wspomnienia w dalszym ciągu miały wielką dla niego wartość. To był bardzo spokojny i wyciszający okres w jego życiu. W końcu ponownie otworzył oczy, aby zobaczyć efekt.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-19, 20:18

- N-no co?! Nie jestem specalistą od nauczania!
Tanaka wywołał shi kai i sięgnął do kolejnego dobrego wspomnienia. Czas spędzony w dziczy z Mizuri miał niezwykłą wartość, bowiem wtedy Yuzuru mógł cieszyć się pełną wolnością. Prowadził pustelnicze życie w otoczeniu natury, gdzie żadna potęga nie przywiązywała do jego rąk i nóg sznurków, za które niczym mistrz marionetek mogła pociągać.
Dolina... schronienie... spokój... Mizuki...
Otworzył oczy. Ujrzał białe płomienie liżące stal. Znak Yang pomału przeważał.
- O! Dobrze dobrze! - Podekscytowany ognik zawirował w powietrzu. - Dalej dalej! Musi jeszcze trochę szczęścia pomyśleć!
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/500Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/3906Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-19, 21:38

794

Nic, tak się tylko zgrywam
Na razie wszystko szło w dobrym kierunku, znak Yang zaczynał dominować. Jednak nie było to takie trudne jakby mogło się zdawać. Tanaka czuł jak wypełnia go spokój, jak jego ciało zaczyna być lekkie jak piórko i reagować w większym stopniu bo bodźce natury. Czuł na swojej skórze przyjemne mrowienie spowodowane promieniami słońca, czuł delikatny wietrzyk chłodzący ciało oraz delikatne płatki sakury muskające jego ciało. Taki błogi stan jeszcze bardziej pomagał mu aby przywołać swoje przyjemne wspomnienia. Przypomniał sobie jak się cieszył, kiedy to po walce z własnym innerem udało mu się zregenerować rdzeń Kamagani i móc podziękować jej za pomoc z walce z pustym. Przypomniał sobie jak czuł radość, gdy ujrzał jak Aleja Sakury ponownie wraca do życia po poważnej chorobie.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-20, 18:34

[gdzie Ty tam masz płatki sakury? ;p]

Tanaka wypełniał umysł kolejnymi dobrymi wspomnieniami. Zapewne była to sprawa aury krainy, bowiem czuł się jakby dopiero co przeżył wszystkie wydarzenia, które po kolei przywoływał w pamięci.
Uczucie szczęścia wypełniało go coraz to mocniej. Przez jedną cudowną chwilę miał wrażenie, że nigdy nie zazna już niedoli ani smutków.
- O! Udało się!
Krzyk Kamy wyrwał Tanakę z objęć drogich mu wspomnień. Znak Yang wypełnił cały okrąg, a samego Yuzuru otaczała biała, płomienista aura przynosząca ze sobą szczęście i energię do działania.
- Ojej ojej. - Kama wystrzelił. Przebił kilka chmur, po czym zataczając długi łuk powrócił do Tanaki. - Świetnie świetnie! Teraz musisz znać tylko dobre słowa... eee... a już mam! Kea no seika! Jak je wymówisz to uratujesz albo siebie albo kogoś innego! Świetnie, co? Tylko pamiętaj! To działa tylko jak masz pełną moc moją i miecza!
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/500Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/3906Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-20, 18:50

795

// Daje też popracować mojej wyobraźni w moim świecie ;d

Spojrzał na ostrze, a te po raz pierwszy wedle jego woli, było już zupełnie wypełnione przez Yang. W serce Tanaki wdarło się jeszcze większe szczęści, choć jeszcze przed chwilą wydawać się mogło, że lepiej być nie może.
Kea no Seika...
Powtórzył po zanpakutou.
Będę mógł uratować siebie albo kogoś?
Od razu pomyślał o głównej postaci Kamagani, musiał tego spróbować.
Bardzo Ci dziękuję. Zapamiętam.
Powiedział z uśmiechem.
Czy ktoś tutaj przeszkadza Ci w tym świecie? Czy znajdę tutaj sprawcę, który powoduje zmianę osobowości Kamagani?
Korzystając z okazji, że może porozmawiać z Kamą, zapytał nurtujące go pytanie. Może otrzyma kolejną wskazówkę.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-20, 19:19

- Aha! - potwierdził Kama. - Tylko musisz bardzo kochać taką inną osobę żeby to zadziałało!
Na pytanie Tanaki ognik pokręcił się trochę z boku na bok, co miało chyba symulować pokręcenie głową.
- Nieee, Kamaga jest Kamagą, tylko trochę zwichrowaną. Ale jak użyjesz na niej mojej mocy to powinno jej się poprawić. Hmm, a przynajmniej tak mi się wydaje, bo w końcu nigdy jeszcze nie używaliśmy tej mo... - Kama znieruchomiał. - Zaraz zaraz... skoro jej nigdy nie używaliśmy, to skąd ja wiem jak się ona nazywa i jak działa? Dziwne...
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/500Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/3906Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-20, 19:36

796

Tanaka zapamiętał wszystkie wskazówki od Kamy. Z pewnością mu się one przydadzą i najlepiej będzie je wykorzystać od razu.
Rozumiem, w takim wypadku trzeba to wypróbować jak najszybciej.
Tanaka przechylił na bok głowę,  gdy Kama się zatrzymał?
Hah, podejrzewam, że to dlatego, że ta technika pochodzi od Ciebie, od znaku Yang
Wydawało mu się to logiczne, więc ośmielił się spróbować to wyjaśnić.
W takim wypadku, czas wypróbować nowej techniki.
Odpowiedział z szerokim uśmiechem, przy okazji przelewał już swoje reiatsu do shikai.
Jeszcze raz dziękuję za wszystko, a teraz idę pomóc Kamagani
Powiedział z entuzjazmem i skierował się w stronę wyjścia. Przez całą drogę wypełniał kryształ swoją energią duchową. Gdy tylko znajdzie się ponownie w Alei Sakury będzie starał się przywołać zanpakutou.
Kamagani?


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-20, 19:49

- Yhy. - Kama nie wydawał się do końca przekonany wyjaśnieniem Tanaki. Szybko jednak otrząsnął się z zamyślenia i odprowadził chłopaka do drzwi kręcąc się przy tym nieustannie.
- To cześć! Wpadaj częściej to pobawimy się w jedzenie chmur na czas!
Yuzuru powrócił do alejek sakury. Ze wzgórza, na którym znajdowało się centralne drzewo miał doprawdy piękny widok różowych koron drzew, aczkolwiek zmniejszało to również widoczność.
Zeszedł więc ze wzniesienia rozglądając się za Kamagami nawołując ją przy tym cały czas. W międzyczasie kryształ zapełniał się coraz bardziej. Białe płomienie tryskały coraz to wyżej, aczkolwiek Tanaka zdał sobie sprawę, że może mieć sporą trudność, aby sięgnąć po moc Kamy w świecie rzeczywistym. Za złotymi drzwiami łatwo było przywołać dobre emocje, po za nimi już niekoniecznie.
- Cóż to Yuu? Po co ci święty płomień?
Pomarańczowa Kamagami przyglądała się mu z gałęzi pobliskiego drzewa. Przekrzywiła głowę.
- Z uwagi na osoby, którymi się otaczasz, powinieneś raczej sięgnąć po mroczny płomień.


[-68PR]
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/500Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/3906Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-20, 20:06

797

Ależ oczywiście, że będę wpadać. Chmury? Brzmi smakowicie!
Pożegnał się i przeszedł przez złote wrota. To prawda, w Alei Sakury może być mu trudniej spełnić warunki aby Yang zdominowało. Jednak jeżeli jest szansa aby pomóc Kamagani to musi spróbować. Z taką właśnie determinacją, z chęcią wsparcia jej z całych sił, szedł przez aleje.
Chcę Cię lepiej poznać, a co za tym idzie również moc pochodzącą od świętego płomienia. Czy to nie sprawi, że będę silniejszy?
Zapytał, spoglądając na nią. W dalszym ciągu przekazywał swoją energię do shikai. Chciał bardzo jej pomóc, aby w końcu mogła panować nad swoim własnym ciałem i emocjami.
Czy moglibyśmy wrócić do poprzedniej rozmowy? Biały ja niestety nam przeszkodził
Starał się cały czas przywoływać swoje najsilniejsze, pozytywne wspomnienia.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-20, 22:37

-Czeka cię długa podróż jeśli chcesz na powrót siebie poznać - burknęła Kamagami.
Zdawała nie znajdować się w najlepszym humorze, ale też daleko było jej do szału, który sprezentowała ostatnio. Chociaż okazało się, że Tanaka szybko zapracował na to, aby zanpakuto ponownie rozgorzała gniewem.
Ściana gorącego powietrza uderzyła w vaizarda. Dopiero co zaleczona przez łagodne powietrze świata złotych drzwi skóra zapiekła ponownie.
- Nędzny pasożyt! Jak ja go tylko dorwę...
Yuzuru zauważył, że kora drzewa, na którym siedziała Kamagami zaczęła czernieć, a płatki sakury usychać w oczach. Białe płomienie na shi kai zadrgały niespokojnie. Widać humor zanpakuto wpływał również na oręż trzymany przez Tanakę.
- Nic nie wiesz, Yuu. Nic nie wiesz i to mnie wkurza, bo przez twoją niewiedzę w ogóle nie przypominasz mojego mistrza. - Jasne owale oczu zwęziły się. - A może wcale nim nie jesteś? Może jesteś tylko jakimś paskudnym podmieńcem, który kala pamięć mojego prawdziwego mistrza?
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/500Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/3906Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-21, 10:08

798

W takim wypadku będzie trwać tak długo, ile to będzie potrzebne
Potem Kamagani znowu wybuchła gniewem, Tanaka zwrócił uwagę na to, że gałąź wraz z kwiatami zaczęła usychać... To był bardzo zły znak, żeby Kamagani sama wpływała niszcząco na ten świat? To pokazywało jak bardzo potrzebuje wsparcia, dlatego też Tanaka musi jej pomóc, nawet jeżeli mu by przyszło zapłacić za to wielką cenę.
Dlatego przyszedłem aby się dowiedzieć. Jestem Twoim mistrzem i przykro mi, że myślisz, że może być inaczej.
Yuzu postanowił, musi to zrobić teraz, dopóki jeszcze kryształ jest zdominowany przez Yang, a Kamagani nie uwolniła całego swojego gniewu. Pomarańczowa Kamagani była tak różna od tej pierwotnej. Zdawał sobie sprawę, jak bardzo musi ją to boleć, gdy ta mówi takie rzeczy wbrew jej woli. Nigdy nie wypowiedziałaby takich słów. Nie było miejsca na wahanie i Tanaka był zdeterminowany aby jej pomóc jak nigdy. Chce ponownie zobaczyć jej spokojne oblicze i cieszyć się jej szczęściem. Chce by wróciły te dni, kiedy bez przeszkód będzie mógł wchodzić do swojego świata i rozmawiać z nią, nie obawiając się, że coś im nagle przeszkodzi. Tego właśnie teraz pragnął, chciał ją chronić przed jej dziką stroną. Kamagani - jego pierwsza przyjaciółka, czas zrobić coś dla Ciebie...
Kea no...
Wymierzył w nią shikai.
Seika...


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-21, 19:43

Białe owale oczu okolone pomarańczowym blaskiem rozszerzyły się, gdy Tanaka wycelował shi kai w kierunku Kamagami. Nie dane było mu jednak dokończyć nazwy świeżo poznanej techniki.
Prawe ramię przeszył spazm bólu. Ostrze czerwonego wakizashi tkwiło w prawym ramieniu Yuzuru.
- Nie zniweczysz mojej pracy, szczeniaku.
Ku Tanace powoli podążał inner. Tym razem nie uśmiechał się głupkowato. Tym razem był całkowicie poważny. Pozytywne emocje pozwalające na przywołanie białych płomieni topniały w Tanace niczym śnieg zrzucony na piasek pustyni.
W Yuzuru uderzyła kolejna fala gorąca. Kamagami zeskoczyła z drzewa.
- Tym razem mi nie umkniesz pasożycie! - zasyczała cichą furią.

[-14PŻ]
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/500Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/3906Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-21, 20:09

799

Kuso
Zaklął pod nosem gdy ostrze przeszyło jego ramię. Jak zwykle wszystko musiał popsuć inner. Jednak niosła to za sobą również dobre wieści. To znaczy, że ten sposób, który chce wykorzystać będzie skuteczny. Musi ten ostatni raz utrzeć mu nosa. Bez słowa wyciągnął ostrze ze swojego ramienia i odrzucił na bok.
Tylko spokojnie, nie daj się sprowokować i wciągnąć w jego gierki. Pamiętaj co Ci mówił Kama
Tanaka wziął głęboki oddech, aby się uspokoić i po cichu zaczął recytować inkantacje.
Łapo wynurzająca się z czeluści ziemi, złap go! - zaklęcie destrukcyjne numer dziewięć - Genkotsu!
Musiał cały czas być opanowany, myślał o tym jak szczęśliwy był za złotymi drzwiami, przywoływał te pozytywne emocje. Jeżeli uda mu się złapać w kidou innera to wykorzysta okazję aby ponownie spróbować użyć ostatecznej techniki strony Yang.


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-21, 21:57

Odrzucone wakizashi rozpłynęło się w czerwoną mgiełkę nim jeszcze zdążyło uderzyć o ziemię. Opar pomknął ku innerowi w dłoni którego ponownie przybrał postać oręża. Przed chwilą poważny demon teraz wyszczerzył się radośnie.
- Rozbłyśnij. Kamagami!
Drapieżny uśmiech zastygł, bowiem wakizashi nie zmieniło kształtu.
- Głupcze. - Kamagami już biegła na przeciwnika. - Ktoś taki jak ty nie jest godzien, aby władać boskim ostrzem. Osądź i wykonaj wyrok, Kamagami!
Drobna dłoń pomarańczowej Kamagami chwyciła zmaterializowaną rękojeść shi kai. Niemożność sięgnięcia po moc na kilka sekund sparaliżowała demona. Nim zdołał się otrząsnąć w cienistym uścisku zamknęły go dłonie przywołane przez Tanakę. Kamagami uniosła shi kai i z morderczą precyzją rozłupała głowę innera na pół. Rozległ się przeraźliwy krzyk, a ciało rozpłynęło się w czerwonej mgły, która niczym fala rozlała się tuż nad ziemią, aby po chwili rozpłynąć się w nicość.
Odwrócona plecami do Tanaki Kamagami oparła broń o ramię.
- Hmpf, żałosne ścierwo. Gdybym przez cały czas dysponowała pełnią mocy, to już dawno wymazałabym jego istnienie.


[-9 PR]
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/500Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/3906Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-21, 22:16

800

Zabawne, inner doświadczył tego samego co Tanaka kiedyś. Również nie mógł przywołać shikai. Cała sytuacja przebiegła bardzo sprawnie, aż by się wydawało że za bardzo. Biały Tanaka został zniszczony równie szybko, jak się pojawił. Co więcej Yuzu utrzymał nerwy na wodzy i w dalszym ciągu dominowało shikai. Pomarańczowa Kamagami była silna, jednak ta siła nie pochodziła od niej, maczał w tym swoje palce biały Tanaka. Musiał teraz to przerwać i umożliwić zanpakutou powrót do jej prawdziwej formy. Stała teraz do niego tyłem, miał szansę wykonać to co do niego należało.
Kea no Seika
Przywołał technikę, wcześniej wymierzając w jej stronę shikai. Oby tylko udało mu się jej pomóc...


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-21, 22:27

Tanaka wypowiedział nazwę techniki. Białe płomienie buchnęły jakby podsycone potężnym powiewem i... na tym się skończyło.
Kamagami odwróciła się bokiem do Yuzuru.
- Och? Czyżbyś i o tym zapomniał, Yuu? - powiedziała drwiąco. - Jeśli chcesz zaszczycić kogoś Kae no Seika, musisz wpierw przyłożyć ostrze do jego ciała.
Wyglądało na to, że Kama zapomniał o czymś Tanace wspomnieć.
Kamagami odwróciła się całkowicie w stronę Yuzuru.
- To na czym skończyliśmy? Hmm, nieważne. Wiesz co, Yuu? Znowu zrobiłam się głodna. - Obdarzyła Tanakę szerokim i zarazem upiornym, świetlistym uśmiechem. - Dobrze się składa, że tam na zewnątrz znajduje się parę podobnych ścierw do tego którego przed chwilą zniszczyłam.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/500Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/3906Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-21, 22:56

801

Tanaka stał zdezorientowany, nie wiedząc co się właściwie stało. Pomarańczowa Kamagami "życzliwie" rozwiała jego zakłopotanie. Chłopak nie mógł uwierzyć, że Kama nie powiedział mu o tak istotnej sprawie, to chyba przez jego nadpobudliwość. Teraz nie będzie już tak łatwo. Kamagani wie już co planuje i prawdopodobnie nie będzie stała i patrzyła jak to robi. Żeby tego było mało zachciało się jej "żreć". Ostatnim razem nie skończyło się to zbyt dobrze.
Dziękuję za wytłumaczenie.
Odpowiedział nad wyraz spokojnie. I to chyba było najlepsze rozwiązanie w tym przypadku. Rozmowa na spokojnie...
Czy obawiasz się, że użyję tej techniki na Tobie? I czy zdajesz sobie sprawę, że za głód, który odczuwasz, odpowiedzialny jest ten inner, któremu właśnie rozpłatałaś głowę?
Teraz przyszło mu grać w otwarte karty, zobaczymy jaka będzie jej odpowiedź. Czy będzie musiał się wysilić żeby użyć techniki, czy może jednak pozwoli się trafić... Ponadto musiał w jakiś sposób poskromić jej głód, musiał oprzeć się jej sile i nie dopuścić do tego aby przejęła jego ciało jak ostatnim razem. Czuł, że musi być spokojny, a wtedy będzie w stanie oprzeć się jej woli. Było w niej wiele złości, dzikości i żądzy. U niego, ostatnim razem, również dominowały te uczucia, może właśnie dlatego tak łatwo przejęła nad nim kontrolę. Spokój i harmonia to może być klucz do sukcesu, musi to przetestować i zobaczyć jaki będzie efekt.
Moglibyśmy wrócić jednak do naszej rozmowy? Chciałbym abyś wyjaśniła mi parę kwestii, bo większość nich jest skryte za gęstą mgłą w mojej głowie...


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket9000/9000Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-24, 22:25

Kamagami zaczęła iść w kierunku Tanaki. Zginała i wyprostowywała palce prawicy jakby szykowała się do wbicia pięści w pierś Yuzuru. Jednak gdy ten przemówił, zatrzymała się.
- Ech? Dlaczego mam się bać świętych płomieni? Czyżbyś rozum postradał, Yuu? - Parsknęła, ale zaraz potem skrzywiła się okrutnie. - Taa, wiem o tym. I przysięgam ta miernota będzie cierpieć tysiąc śmierci za to, że odważył się splugawić jedno z boskich ostrz.
Ponowiła swój chód w kierunku Yuzuru. Dzieliło ich tylko kilkanaście kroków.
- Nie jestem teraz w nastroju żeby cię uświadamiać. Może zmieni się to jak już zaspokoją głód... zobaczymy.
Ugięła kolana. Porwała się do biegu. Wyciągnęła prawicę w kierunku Tanaki. Miał ledwie ułamek chwili na reakcję.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/500Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Pbucket0/3906Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/3906)

Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty2016-01-25, 14:14

802

O, to jeżeli nie ma żadnych sprzeciwów, to Tanaka bez skrupułów dokończy to co rozpoczął. Jak widać, również humor jej nie dopisywał, dlatego musiał się spieszyć i to naprawdę mocno gdyż ta już leciała w jego kierunku. Chłopak chciał zwiększyć swoje szanse maksymalnie +17 szybkość. W zależności od tego co będzie szybsze to albo uchyli się od ciosu i tępą stroną miecza zaatakuje Kamagani, albo zablokuje atak ostrzem. Która by to nie była akcja, w momencie dotknięcia ostrza przez Kamagani wypowie:
Kea no Seika


Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia 2020-12-18, 11:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wewnętrzny świat Tanaki   Wewnętrzny świat Tanaki - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wewnętrzny świat Tanaki
Powrót do góry 
Strona 7 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Wewnętrzny Świat Vespaux.
» Wewnętrzny świat Martella
» Wewnętrzny świat Kisuke
» Dom Yuzuru Tanaki
» Temat w którym opisuje niesamowitość Tanaki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Inne-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje