Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Willa w lesie

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 16:51

-po lodach będzie ci jeszcze zimniej-stwierdziłem i też zacząłem jeść
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 16:54

Ale one są takie dobre powiedziała dalej jedząc. Po chwili dziewczyna przestała mówiąc mam pomysł i spojrzała na ciebie tłumacząc Tata powiedział że nie mogę opuścić posesji więc jeśli wyjdziemy do ogrodu to nie złamiemy zakazu a przynajmniej trochę się przewietrzę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 16:58

-no pomysł dobry jednak Heersha i tak nie będzie zadowolony nie chciałem cię zniechęcać ale zrób jak uważasz ja mogę wyjść-odwróciłem się co oznaczało że jeżeli chce to może się ubrać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 17:05

Dziewczyna chwile się zastanowiła po czym powiedziała To postanowione wyjdziemy do ogrodu a tak po za tym od kiedy jesteś z tatusiem po imieniu po czym usłyszałeś jak wstała wtedy też dodała Tylko nie podglądaj
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 17:08

-Postaram się-po czym się odwróciłem i nie mogąc się powstrzymać co jakiś czas się odwracałem próbując coś zobaczyć tak żeby mnie nie widziała-wiesz tak wogóle to nie wiem kiedyś mi się przedstawił i tak do niego mówię
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 17:12

Próbowałeś się odwracać tak aby cię nie zobaczyła i zerkałeś co jakiś czas widziałeś jej piękne ciało jednak nie napatrzyłeś się długo bo po pierwsze byłą odwrócona do ciebie tyłem a po drugie dosyć szybko się ubrała i powiedziała możemy iść ale po cichu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 17:15

-wychodzę przez okno-pomóc ci czy sama zejdziesz-zapytałem się jej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 17:22

Sama zejdę powiedziała Phealia po czym gdy ty już zszedłeś ona zaczęła powoli schodzi kroczek po kroczku aż nagle jej się podwinęła nogę i odchyliła się do tyłu a zaraz po tym runęła w dół ale na szczęście ty tam byłeś i zamortyzowałeś upadek. Przez chwile leżała ona tak na tobie i dopiero po chwili się zerwała mówiąc przepraszam nie chciałam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 17:24

-nie musisz przepraszać i tak jesteś lekka-wstałem i otrzepałem się-nic ci się nie stalo
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 17:30

nie nic się nie stało powiedziała wstając po czym dodała usiądźmy na ławce i pobiegła na bujaną ławeczkę wśród róż
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 17:33

Usiadłem na ławce - ładne kwiaty kto je wyhodował?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 17:41

Moja tata odpowiedziała krótko po czym przysunęła się do ciebie i powiedziała Myślałam nad tym co powiedziałeś i wiesz sprawiło mi to przyjemność że mimo tak krótkiej znajomości wyznałeś takie uczucie ale muszę ci powiedzieć że niestety niedługo odejdę z tego świata dlatego cię zapytam po tych słowach na chwile zamilkła i lekko rozkołysała ławkę dokańczając swoją wypowiedź czy powiesz to jeszcze raz wiedząc że wkrótce odejdę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 17:43

-Wiedziałem o tym wcześniej że niedługo odejdziesz i mogę to powiedzieć jeszcze raz Kocham cię Phealia-powiedziałem z niespotykanym u mnie spokojem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 17:48

Gdy to powiedziałeś po policzku dziewczyny popłynęły łzy ale się nie odezwała tylko patrzyła na ciebie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 17:52

-czemu płaczesz-moją ręką otarłem jej policzek z łez-nie płacz bo wtedy nie jesteś taka piękna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 17:56

Dziewczyna uśmiechnęła się płacze za szczęścia po tych słowach popatrzyła ci głęboko w oczy po czym powiedziała możesz mnie pocałować i położył swoją delikatna dłoń na twoim policzku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 18:03

-Zamknij oczy-zbliżałem się do jej głowy a następnie gdy nasze usta się zetknęły przytuliłem się do niej jeszcze dzisiaj rano uważałem że stanie mi się niepotrzebna jednak teraz sobie to uświadomiłem wmówiłem sobie kłamstwa ja ją kocham-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 18:11

Dziewczyna posłuchała i zamknęła oczy a wy spotkaliście się w namiętnym pocałunku. Phealia w pełni odwzajemniła pocałunek a gdy przestaliście ona powiedziała Akai ja ciebie też kocham
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 18:15

Wydaje mi się nie wyszliśmy na dwór się cmokać tylko pooglądać ogród,ale całowanie w ogrodzie jest też całkiem ciekawym zajęciem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 18:18

Dziewczyna się uśmiechnęła i powiedziała dziękuję po czym od razu zaczęła kaszleć. Podczas kasłania zasłoniła buzie ręką a gdy przestała zobaczyłeś na jej dłoni krew a Phealia nagle pobladła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 18:28

tylko nie teraz proszę nie umieraj daj jej żyć błagam powiedziałem z łzami cieknącymi mi po poliku co robić co teraz będzie HeershaKrzyknąłem-nie odchodź-rzekłem do Pheali
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 18:35

Po chwili przy tobie był już ojciec Phealii który wystraszony powiedział Co się stało? a dziewczyna leżała na ławce i ciągle kaszlała. Bolało cię to że dopiero uświadomiłeś sobie co naprawdę do niej czujesz a bóg ci już to odbiera
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 18:37

-Niedobrze z nią co robimy-powiedziałem zakłopotany
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 18:45

Mężczyzna tylko spuścił głowę a na ziemie spadła tylko jedna łza wtedy Phealia powiedziała cicho Proszę nie smućcie się po tych słowach poniosła powoli rękę i cicho poprosiła Akai potrzymasz mnie za rękę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 18:47

Tak-powiedziałem wydłużając niemiłosiernie i łapiąc ją za rękę bardzo spokojnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 18:54

Trzymałeś Phealie za rękę była ona bardzo spokojna mimo tego że odchodziła. Obróciła ona delikatnie głowę w twoją stronę i zaczęła cicho mówić Akai dziękuję ci za to że przymnie byłeś. Te ostatnie godziny były najpiękniejsze w moim życiu więc jak odejdę nie smuć się bo dzięki tobie zasypiam szczęśliwa wtedy zobaczyłeś że dziewczyna płacze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 19:05

-łatwo ci mówić ale ja nie chce byś odchodziła nie zrobiłaś nic złego a umierasz czemu nie umieraj proszę-powiedziałem przez płacz nie mogąc wydusić z siebie niczego więcej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 19:11

Jestem naprawdę szczęśliwa więc nie płacz Akai bo to nie przystoi chłopakowi powiedziała bardzo spokojnie i delikatnie cię pocałowała w usta po którym się uśmiechnęła patrząc ci głęboko w oczy. Uśmiechnij się i bądź uśmiechnięty do końca życia to moje ostatnie życzenie powiedziała po czym zamknęła oczy a jej ciało zwiotczało.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 19:21

Starałem zachować zimną krew ,jednak pomimo wszelkich wysiłków dalej płakałem -zrobię wszystko co w mojej mocy by spełnić twoje życzenie po jakimś czasie wstaję odwracam się starając się nie patrzeć na Phealię (bo znowu nie płakać) i idę w stronę mojego domu -odchodzę Heersha jakbyś czegoś potrzebował to wiesz gdzie mieszkam-byłem już za furtka i biegłem w stronę mojego domu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty2008-12-26, 19:27

Heersha ciągle był na kolanach i nawet się nie odezwał gdy odszedłeś. Wybrałeś najkrótszą drogę do domu i zacząłeś biec ale gdy przebiegałeś koło miejsc które przypominały ci Phealie do twoich oczu napłynęły łzy które zaczęły spływać po policzkach wtedy też nie wiesz czemu twoje nogi zrobiły się dziwnie słabe i padłeś na ziemie tuż przy wodospadzie gdzie się poznaliście
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Willa w lesie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Willa w lesie
Powrót do góry 
Strona 5 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Dom w lesie
» Strażnica przy lesie czterech bram
» Willa Ookami-do
» Willa Kuchiki Horiuchi
» Willa rodziny Yasushiro

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Obrzeża Miasta-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje