Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Willa w lesie

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 09:41

-trochę dużo tych strzał,ale może dasz mi najpierw coś powiedzieć a potem będziesz strzelać,a i nie przyszedłem do Pheali tylko od ciebiepowiedziałem wzdychając
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 09:45

Mów i odejdź bo wbrew temu co możesz sądzić nie lubię zabijać powiedział ojciec Pheali
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 09:55

-cały czas nachodzi mnie jakiś bounto i ciągle mi mówi mi że jakiś "on" nie chcę bym umarł czy inne teksty tego typu wiesz kto to i co zrobić żeby się ode mnie odczepił
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 10:00

Nie mam pojęcia jednak wiesz mi że w tym mieście jest wiele organizacji zrzeszających różne istoty i każda z nich ma własne cele powiedział po czym po chwili dodał [b]Skoro ty wszystko to odejdź
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 10:02

-czy udzielasz treningów bo by mi się przydał ponieważ dzisiaj dowiedziałem się jaki jestem słaby błagam- powiedziałem błagalnym głosem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 10:04

Nie powiedział stanowczo po czym zobaczył w twojej ręce torebkę w której była wstążka i zapytał Co to jest
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 10:08

-to to jest torebka-powiedział lekko jąkając się i próbując ją ukryć
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 10:15

Podobno przyszedłeś do mnie a nie do mojej córki więc co to jest powiedział i czułeś że on coraz bardziej się denerwuję i najwyraźniej niedługo możesz rozpętać potyczkę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 10:19

-przyszedłem do pana ale chętnie bym porozmawiał z Phealią no cóż koniec kręcenia biała wstążka a teraz mogę z nią porozmawiać-powiedziałem wyostrzając swoje zmysły będąc gotowym do uniku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 10:21

Chłopcze nie wiem czy jesteś odważny czy głupi. Mówiłem ci już raz że masz tu nie przychodzić a ty mimo to wróciłeś i wiesz co gdyby to się wydarzyło kilka lat wcześniej pewnie już byś nie żył ale przez Phealie zmiękłem więc ostrzegę jeszcze raz i to będzie ostatnie ostrzeżenie odejdź i potraktuj Pheali jak by już nie żyła wtedy będzie jej łatwiej odejść powiedział mężczyzna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 10:28

-nie potrafię i to nie jest odwaga czy głupota tylko coś innego on jest zakazanym owocem za każdym razem kiedy odejdę to wrócę(po chwili) chciałem przeprosić pana za słowa która powiedziałem wczoraj-powiedziałem do Heershy i myśląc dzisiaj jak strzeli to będę przynajmniej gotowy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 10:38

Mężczyzna tylko spuścił głowę i szpenoł Jednak to głupota po czym w mgnieniu oka strzelił w twoją stronę jednak mimo że byłeś przygotowany nie byłeś wstanie uniknąć strzały leciała ona prosto na twoją głowę wtedy przed tobą staną znajomy ci Baunto i a strzała uderzyła w jego głowę jednak nic się nie stało bo odbiła się ona od maski
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 13:20

-odczep się ode mnie ty durny bounto wszędzie za mną chodzisz i mam gdzieś tego waszego "on"-krzyknąłem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 13:31

Zamknij się krzyknął baunto po czym powiedział Shouzoku bierz go a jego struj i maska zeszły z niego i teraz wyglądały jak osobna postać która rzuciła się w stronę quincy jednak o się tym nie przejął i wpakował w niego kilka strzał jednak ani nie wyleciały druga stronę tylko gdzieś znikły w stroju
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 13:38

Czemu go atakujesz? w niczym mi nie pomagasz idioto-krzyczałem na bounto
myślikogo wybrać bounto czy quincy wybieram quincy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 13:42

Gdy ten kostium zszedł z Bounta zobaczyłeś dziewczynę która z kamienną twarzą stała patrząc na Quincy i powiedziała do ciebie zamknij się a jej lalka - płaszcz z kapturem unoszący się nad ziemią a zamiast twarzy ma stalową maskę zaatakował Heersha który zniknął i pojawił się za wami.

Bounto
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 13:48

-nie masz o co walczyć ja już wybrałam jestem po stronie quincy-po czym przyjąłem bojową postawę i stanąłem obok Heerschy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 13:55

To trochę się to skomplikowało on chce zabić ciebie ja mam ciebie bronić więc muszę zabić go ale ty go chcesz chronić powiedziała dziewczyna po czym dodała Shouzoku wracaj i po tych słowach dziewczyna został ubrana w płaszcz i stalową maskę i znikła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 14:01

-Heersha widzisz że mnie prześladują-zacząłem mówić jakbym o coś prosił
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 14:14

On się nie odezwał tylko wycelował w ciebie i strzelił przebijając ci nogę i dalej celując wiedziałeś że miało to znaczyć że jesteście wrogami
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-20, 14:18

-Heersha nigdy nie byłeś dla mnie wrogiem nawet gdy do mnie strzelałeś w pokoju Pheali
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-21, 09:59

Odejdź zanim Pheali wstanie powiedział Heerascha po czym wszedł do domu i gdzieś poszedł
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-21, 11:22

Coś mnie poruszyło jak usłyszałem jej imię wstałem i ślimaczym krokiem (dosłownie tutaj)zacząłem opuszczać willę dzisiaj nie będę prosił się o śmierć i dziwny koleś rozwala swoje drzwi a potem jakby nigdy nic wchodzi do domu nie zwracając na to uwagi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-21, 11:32

znowu z twoich zamiarów nic nie wyszło i powoli opuściłeś wille wtedy przed toba pojawił ci się znany baounto który powiedział pokazując na polankę Połóż się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-21, 11:35

-mam to gdzieś co zrobię i co się ze mną stanie-po raz pierwszy byłem posłuszny cudzym słowom i robiłem to co mi każe bounto
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-21, 11:41

Położyłeś się na trawie a bounto przyzwał swoją lalkę jednak ona po prostu się odsunęła a dziewczyna dotknęła twoich ran domyśliłeś się że chce cię uleczyć. Mimo że sprawiała ci trochę bólu to po chwili czułeś że twoja noga i ręką są jak nowe a dziewczyna znowu nałożyła na siebie ubranie/lalkę i stała czekając aż wstaniesz jak by chciała się upewnić że możesz wstać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-21, 11:45

Wstałem całkiem normalnie na nogi -przepraszam że tak ciebie nazywałem to wszystko przez to że kieruję się uczuciami a nie rozsądkiem i nie chciałem żebyście się zabijali nie jestem po stronie quincy ani bounto jestem neutralny narazie powiedziałem patrząc się na bounto
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-21, 11:50

Zgodzę się z tobą na razie jesteś neutralny powiedziała po czym spojrzała na ciebie i zapytała dojdziesz do domu czy ci pomóc
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-21, 11:51

-dojdę sam jednak nic nie róbcie tym quincy- powiedziałem i wstałem po czym poszedłem w stronę domu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty2008-12-21, 11:58

Póki nie dostane rozkazu będą bezpieczni powiedziała po czym ukłoniła się i znikła a ty skierowałeś się w stronę swojego domu. Szedłeś zamyślony i jakoś otoczenie cię za bardzo nie interesowało więc doszedłeś dosyć szybko.
__________--
pisz w domu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Willa w lesie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Willa w lesie   Willa w lesie - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Willa w lesie
Powrót do góry 
Strona 3 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Dom w lesie
» Strażnica przy lesie czterech bram
» Willa Ookami-do
» Willa Kuchiki Horiuchi
» Willa rodziny Yasushiro

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Obrzeża Miasta-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje