Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sala nr 3

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
Gość
Gość




Sala nr 3 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 3   Sala nr 3 - Page 10 Empty2011-11-27, 18:20

Chłopiec wreszcie mógł naprawdę się odprężyć. Choć lekcja była udana - poznał nowe zaklęcie, przyjrzał się lepiej Mai i udowodnił jej, że wytrwale dąży do celu - czuł się solidnie zmęczony. Poza tym chłodne i obojętne spojrzenie dziewczyny uświadomiły mu, że sam jest równie zimny i zdystansowany. Jednocześnie irytowała go i mu imponowała, przez co czuł się skotłowany jak rzadko kiedy. Obecność zdecydowanie bardziej życzliwego i dostępnego rodzeństwa przyniosła mu widoczną wręcz na zewnątrz ulgę.

-Gratuluję, Kusuri-san. Ja też nauczyłem się swojego bakudou, choć Mai-san jest zdecydowanie lepsza. Na szczęście ja nikogo nie połamałem, za to najwyraźniej zanudziłem...

Varsoth spojrzał znacząco na Mai, dając jej odczuć, że czuł się zupełnie ignorowany, po czym zwrócił wzrok ku blondynowi i uśmiechął się lekko.
-A tobie jak poszło? Chyba nie pozwoliłeś siostrze zostawić się w tyle?
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sala nr 3 - Page 10 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 3 - Page 10 Pbucket9000/9000Sala nr 3 - Page 10 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 3 - Page 10 Pbucket9000/9000Sala nr 3 - Page 10 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sala nr 3 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 3   Sala nr 3 - Page 10 Empty2011-11-27, 18:37

Mai nic sobie nie robiła ze spojrzenia Varsotha. Prawdę mówiąc nawet go nie zauważyła, jako że była zajęta walką z Kusuri, która nijak nie chciała uwolnić jej z uścisku.
Tymczasem zagadnięty Takaya zaśmiał się nerwowo.
- Oczywiście, oczywiście. Chociaż podejrzewała mnie o oszustwo, kiedy pierwszy opanowałem zaklęcie. Ech, zostaw ją siostro.- powiedział z naganą w stronę Kusuri, która dała wreszcie za wygraną.
Mai natychmiast skorzystała z okazji, sięgnęła po grubą książkę, z którą mierzyła się przed zajęciami, a którą zostawiła pod ścianą, po czym jak gdyby nigdy nic wymaszerowała z sali.
Zielonooka nie była z tego obrotu sprawy zbytnio zadowolona. Spojrzała z pretensją na brata.
-No wiesz co... Staram się z nią zaprzyjaźnić, a ty wcale mi w tym nie pomagasz.
-Nic na siłę, siostro- upomniał ją Takaya, po czym spojrzał w stronę Varsotha. - Może zechcesz zjeść z nami obiad?- zapytał z uprzejmością, z którą Volmundowi przyszło się mierzyć w akademii chyba po raz pierwszy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sala nr 3 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 3   Sala nr 3 - Page 10 Empty2011-11-27, 21:34

-Skoro wy nie macie nic przeciwko, ja tym bardziej nie mam. Z góry jednak będę was musiał przeprosić za zachowanie przy stole - ostatni raz towarzystwo przy obiedzie miałem jeszcze na Ziemi.

Varsoth był zaskoczony tym obrotem spraw. W połączeniu z mętlikiem w głowie, który wciąż nie minął, sprawiło to, że poczuł się mocno otępiały. Starał się jednak nie dać po sobie poznać zdziwienia, by nie wyjść na jeszcze gorszego dziwaka niż już jest. Leniwie odgarnął włosy z twarzy po czym z ledwie zauważalnym uśmiechem spojrzał w oczy blondynowi.

-Jesteście naprawdę miłymi i ciekawymi ludźmi. Chyba pierwszymi których polubiałem...

Nieśmiałe wyznanie chłopca zawisło w dziwnie nieruchomym powietrzu. Varsoth z irytacją stwierdził, że niewiele brakuje mu do kisielu. Swoją drogą, jakby to było oddychać kisielem?

-Tak swoją drogą, to co jest następne?- rzucił. Zupełnie wypadł mu z głowy dzisiejszy plan zajęć. Jego miejsce zajęło nowe zaklęcie i powierzchowna analiza rodzeństwa Ramon, przez co był zmuszony przyznać się do średniej jakości pamięci.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Sala nr 3 - Page 10 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Sala nr 3 - Page 10 Pbucket9000/9000Sala nr 3 - Page 10 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Sala nr 3 - Page 10 Pbucket9000/9000Sala nr 3 - Page 10 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Sala nr 3 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 3   Sala nr 3 - Page 10 Empty2011-11-28, 14:15

-Słyszałeś bracie? Jesteśmy miłymi i ciekawymi ludźmi - zaśmiała się Kusuri idąca odwrócona do nich twarzą.
-Patrz przed siebie, bo jeszcze na kogoś wpadniesz - westchnął Takaya. Zdawało się, że często musiał upominać siostrę, co niewątpliwie nie było pracą prostą.

-Hmm więc też pochodzisz z ziemi? Zdaję się, że nie miałeś tam prostego życia - stwierdził blondyn, przyglądając się Varsothowi badawczo. - A tak, zdaje się, że obiedzie mamy jeszcze dwie jednostki zanjutsu. Szykuje się ciężkie popołudnie.
Wyglądało na to, że również i Takayi nie uśmiechała się perspektywa kilkugodzinnego machania miecza.


https://bleach.forumpolish.com/t688p120-stoowka
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala nr 3 - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr 3   Sala nr 3 - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala nr 3
Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Sala 113
» sala nr.2
» Sala nr 7
» Sala nr 1
» Sala 13

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje